Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeSob Dec 28, 2013 2:39 am

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?

TELEVISA

TELEMUNDO

VENEVISION

RCTV (nekoč)

TELEVEN

TV AZTECA

CARACOL

RCN

GLOBO
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeSob Dec 28, 2013 5:00 am

Hja, meni osebno so še vedno najbolj všeč od Televise, predvsem zato, ker sem jih najbolj navajena. Vsekakor moram poudariti, da vse ni dobro in je marsikatera, kjer so mi igralci sicer všeč, zgodba tudi, pa potem popolnoma zgrešen scenarij, nasploh so več ali manj preveč "svetohlinski" in dramatizirajo okoli stvari, kjer ni potrebno! Smile
Najbolj bi izpostavila La que no podia amar, kjer pa so podrli te "stereotipe", teksti so bili dovršeni, vse super! Tudi nekatere ostale, definitivno! Odvisno je tudi od producenta...

Potem pa moram pohvaliti Televen, ker boljše telenovele kot je bila Dulce amargo že dolgo ni bilo, ker res nisi imel občutek, da gledaš "telenovelo", ampak realno življenjsko zgodbo, v kateri tudi glavni liki ustvarjajo "grdobije", kjer tudi glavna princeska "preklinja" na nak način... skratka, zelo realno, dovršeno, zanimivo, napeto, na momente ravno prav komično, vse res z okusom, brez napake!
Pa tudi predvidevam, da se kar dobre zgodbe pletejo tudi za v prihodnje, da so originalne, kar mi je všeč! Wink

RCTV, stari dobri, iz časov Mis tres hermanas, La mujer de Judas, Aunque me cueste la vida ... to so bile dobre! Wink So načeloma kar ok...

Telemundu tudi tu in tam kakšna, morem pa pohvaliti predvsem njihove "promote", ki vedno obetajo... Všečna mi je sedaj definitivno Pasion prohibida, La tormenta mi je bila kull, Rosa tudi ni bila slaba, sploh glede tekstov...
Motijo me le v mnogih, kjer se po raznih barjih dogaja in potem poslušamo reggaeton v eno in gledamo ženske, ki se ovijajo okoli štange, zraven pa poslušamo grd kolumbijski naglas! :/ To mi se ravno ne dopade pri njih, pa sem velikokrat zasledila, sicer pa ... ok. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeSob Dec 28, 2013 5:17 am

TELEVISA - preveč pocukrane, tipične, lajnaste, so pa VELIKE izjeme kot so: La que no podia amar, Soy tu duena...

TELEMUNDO - moderni, dovršeni, ampak pogosto telenovele izgubijo neko rdečo nit - Vsepohvale pa PP!!!

VENEVISION - najslabše, predvsem tiste v MIAMIju!! Pohvale za venezuelske, ker so originali, ampak me zmeraj razočarajo kot igralska zasedba -glavna igralka je zmeraj X!!

RCTV - najboljše, najbolj všečne za moj okus.

TELEVEN - težko bi vse ocenil, ampak v koprodukciji s CADENO TRES in TELEMUNDOM so preprosto zadeli v TERNO - DULCE AMARGO!!

Odločil bi se za: RCTV
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeSob Dec 28, 2013 5:39 am

Lalalalalalalalalalalalalalala  flower flower flower flower 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeSob Dec 28, 2013 9:00 am

Rekla bi, da vsaka hiša je imela svoje svetle in temne trenutke.

Zadnje čase kar ustvarja Televisa je čisti polom. Mogoče zato ker je večina remaik in to zelo slab remaik, in še vse telenovele so pri njih posnete na isti način: prevečkrat se ponavlja glavni par, skoraj vedno se dogaja na ranču, tipično pocukrani in predvsem neumen tekst, slabo igranje s strani igralcev.

Telemundo se mi zdi da obeta. Pri njih je največji problem to da dajo ven odličen promo ali trailer, na koncu pa telenovelo uničijo s tem, ker jo podaljšajo oz. je že od začetka posneta na neumen način. Na leto jim uspe posneti eno do dve dobri telenoveli.

RCTV in Caracol sta mi všeč. Mogoče zato, ker so bile njihove telenovele vedno drugačne, smešne, simpatične, nenavadne in za gledalca zanimive.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitimeČet Nov 06, 2014 1:44 pm

Najljubše so še vedno RCTV-jeve

Televisine telenovele naj bi bile še kar solidne. In nekatere dejansko so kvalitetne, druge spet sramotno slabe - mogoče se mi zdijo v zadnjem času celo slabše kot prej - ampak to je verjetno bolj subjektiven občutek, ker jih pač manj spremljam in tudi manj poznam igralce.

Glede Telemunda pa imam zelo mešane občutke. Produkcija naj bi bila na visoki ravni, pa so telenovele vseeno zaradi razvlečenosti izredno dolgočasne. Ne vem, katera se mi je sploh zares vtisnila v spomin? Sofia, dame tiempo Suspect mogoče?  Problem je verjetno tudi v tem, da na PopTv nismo videli ravno najboljših Telemundovih telenovel, jaz jih pa drugje nisem spremljala.

Kaj pa brazilske telenovele? Zdi se mi, da so bile nekatere kar solidne, čeprav mi nobena ni bila prav izredno všeč. Na Slo. televizijah jih tudi ni več.

Izberem RCTV.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?   Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Telenovele katerih TV hiš so vam najljubše?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Parodija na telenovele!!
» Gledanost telenovele na POP TV
» Kateri lik iz telenovele si ti?
» Najbolj butasti naslov telenovele?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: