Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Parodija na telenovele!!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Parodija na telenovele!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Parodija na telenovele!!   Parodija na telenovele!! Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 3:48 pm

To sem najdu na forumu VENEZUELE...in temu sem se res nasmejal.....res je, da je zlo kruto napisano....ampak v vsakem je kanček resnice (verjetno).


Parodija na telenovele!! Fnasiestadevieja


Parodija na telenovele!! Saramaldonadotormentaene

Parodija na telenovele!! Golfassi


Parodija na telenovele!! Cuidadoconelangelwilliam


Parodija na telenovele!! Juroqueteamopatynavidad


Parodija na telenovele!! Crap

Parodija na telenovele!! Vivanlosbastardos

Parodija na telenovele!! Silavidafueraunanovelabo


Parodija na telenovele!! Carruseldelagordura


Parodija na telenovele!! Rubiceciliagabriela
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Parodija na telenovele!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Parodija na telenovele!!   Parodija na telenovele!! Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 1:06 am

Hahhaha. loool
No, neki mi vsen ni smešno, ampak je že na meji zdravega okusa, če mene vprašaš. Kaj pa vem no.
A to so pa predvsem mehiške telenovele notri, lol venezuelci svoje ne bi promovirali tkoke?
Kar se tiče, so res nekje zadeli, ampak glede talenta ni povsod tako, vsekakor glede Levya, Susane Gonzales, mislim da pa najmanj za Ano se lahko reče kako je uspela. No, fora pač more bit, sam kle mal pretiravajo valda! Mislim, da bi se glede talenta lahko mnogi zamislili ... lool - venezuelski tudi.
Vsekakor so pa povsod cvetlice ... flower flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Parodija na telenovele!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Parodija na telenovele!!   Parodija na telenovele!! Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 4:32 am

Cristina je napisal/a:
Hahhaha. loool
No, neki mi vsen ni smešno, ampak je že na meji zdravega okusa, če mene vprašaš. Kaj pa vem no.
A to so pa predvsem mehiške telenovele notri, lol venezuelci svoje ne bi promovirali tkoke?
Kar se tiče, so res nekje zadeli, ampak glede talenta ni povsod tako, vsekakor glede Levya, Susane Gonzales, mislim da pa najmanj za Ano se lahko reče kako je uspela. No, fora pač more bit, sam kle mal pretiravajo valda! Mislim, da bi se glede talenta lahko mnogi zamislili ... lool - venezuelski tudi.
Vsekakor so pa povsod cvetlice ... flower flower

Hehehe, je itak, da so nekje pretiraval...sj v tem je point......drgač pa mislim, da to niso nardil venezuelci.....sam objavljeno sem našel tam.....

Ja no Susana je bla zlo u šitu v ELAMOR NO TIENE PRECIO.....to je bil res en tak crap crapa!! Pa še njeno življenje, ki je fuul pestro....no kakorkoli.......moral so mal poslabšat situacijo, da je komično!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Parodija na telenovele!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Parodija na telenovele!!   Parodija na telenovele!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Parodija na telenovele!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Parodija na JLV!!!
» Parodija MTH
» Parodija na PTLA!!
» Thalia debitira kot producentka telenovele
» Gledanost telenovele na POP TV

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: