Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najbolj butasti naslov telenovele?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitimeTor Dec 16, 2014 5:56 am

Najbolj butasti naslov telenovele?

Kateri naslovi telenovel (v originalu) so vam najbolj butasti?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitimeTor Dec 16, 2014 10:01 am

Lažje bi bilo našteti najbolj butaste prevode naslovov telenovel. lol!

Meni je butast že sam naslov, ki vsebuje:
- besedo Amor, Amores, Corazon, Te Amo/Yo Amo, Mi Vida, Rico, Pobre, Pasion, Angel, Mujer, Destino
- ime glavne junakinje, se pač telenovela imenuje po njej (neizvirno pač)

Butasti naslovi npr.
Yo Soy Betty, La Fea ------ a res nismo vedli da ti je ime Betty in da si grda. La Fea je čist nepotreben. Praktično "dva" naslova v eni telenoveli.
Zorro: La Espada y la Rosa ----- kdo bi si mislu da je glavni junak Zorro in tudi vemo da ima meč in vrtnico.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 3:05 pm

Katka je napisal/a:
Lažje bi bilo našteti najbolj butaste prevode naslovov telenovel. lol!

Meni je butast že sam naslov, ki vsebuje:
- besedo Amor, Amores, Corazon, Te Amo/Yo Amo, Mi Vida, Rico, Pobre, Pasion, Angel, Mujer, Destino
- ime glavne junakinje, se pač telenovela imenuje po njej (neizvirno pač)

Butasti naslovi npr.
Yo Soy Betty, La Fea ------ a res nismo vedli da ti je ime Betty in da si grda. La Fea je čist nepotreben. Praktično "dva" naslova v eni telenoveli.
Zorro: La Espada y la Rosa ----- kdo bi si mislu da je glavni junak Zorro in tudi vemo da ima meč in vrtnico.

V prvem delu se povsem strinjam s Katko. Butasti naslovi so tisti, ki vsebujejo amor, corazon, te amo, yo amo , pobre, pasion, ime glavne junakinje, angel, destino itd Rolling Eyes .

Se pa ne strinjam s tem, da je naslov Yo soy Betty, la fea butast. Pravzaprav se mi zdi eden najboljših naslovov telenovel in tudi eden izmed razlogov za izjem uspeh novele. Kadarkoli je gledalec začel gledat, je ugotovil, da je Betty pač (bila) grda in da je to njeno bistvo - še posebej, ker so bile takrat vse protagonistke kao lepe (naslov mi je bolj všeč kot novela  Razz ).

hehe, to glede Zorrota je pa res butasto Laughing .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 2:51 am

Jaz bom naštel bolj konkretno:

Las tontas no van al cielo

Cuidado con el angel

Quiero amarte

De que te quiero, te quiero

Y los declaro marido y mujer

Te tengo en salsa

Que buena se puso Lola

Hasta el fin del mundo

Mi corazon es tuyo

La fuerza del destino

Triunfo del amor

Perro amor

Pasion

Amor real

Amor del bueno

Amor secreto

Secreto de amor

Heridas de amor

Zorro: La espada y la Rosa

Sofia, dame tiempo

Nina...amada mia

Inocente de ti

.....pa še kakšnega sem verjetno pozabil:D
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 6:32 am

Uf, jaz sem ravno včeraj razmišljala o teh bedastih naslovih in sem ugotovila, da jih je dejansko kar nekaj! affraid
No, da prekopiram nekatere od Mateja, ki se mi zdijo res bedasti:
Las tontas no van al cielo, Cuidado con el angel, De que te queiero te quiero, Y los declaro marido y mujer, Te tengo en salsa, Que buena se puso Lola, Hasta el fin del mundo, Triunfo del amor, Secreto de amor, Amor secreto, Triunfo del amor, Perro amor, Zorro, espada y la rosa, Amor del bueno, Sofia dame tiempo... Še bi jih bilo kaj ampak potem se vprašam, kaj mi je pa sploh všeč!?  Sleep

Hm, bom naštela še nekatere, ki so mi všeč. Nečeloma so mi ZELO všeč: La mujer de Judas, La viuda joven, La patrona, La usurpadora, La intrusa, La malquerida, La madrastra, Soy tu duena, La duana, Los miserables, Apuesta por un amor, potem pa se mi tudi dopadejo kar imena kot naslovi: Teresa, Rubi, Angela, Esmeralda, Kassandra. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najbolj butasti naslov telenovele? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najbolj butasti naslov telenovele?   Najbolj butasti naslov telenovele? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najbolj butasti naslov telenovele?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Natalia del mar, je uradni naslov nove telenovele Venevisiona
» Parodija na telenovele!!
» Gledanost telenovele na POP TV
» Kateri lik iz telenovele si ti?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: