Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 MONICA SPEAR

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeTor Jan 07, 2014 8:06 am

Ko prebereš tako novico, se samo vprašaš, kaj je narobe s tem svetom. Grozno. Shocked No 
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 08, 2014 7:33 am

Did thieves snare Miss Venezuela and husband with booby-trapped highway?
Gang of five arrested for robbing and shooting dead couple in front of their daughter,5, 'after puncturing their car tires'


http://www.dailymail.co.uk/news/article-2535320/British-expat-Miss-Venezuela-wife-robbed-murdered-daughter-5-car-broke-South-American-motorway.html


Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 5:24 am

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 5:39 am

Ojej, punčka sploh ne ve, da sta starša mrtva...misli, da jo je Monica samo udarila....:S Grozaaa
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 5:40 am

Mateo je napisal/a:
Ojej, punčka sploh ne ve, da sta starša mrtva...misli, da jo je Monica samo udarila....:S Grozaaa

Zdaj, to moraš vedeti, da je iz 24.ur... No, če je pa res, pa itak grozno, res se mi smili takšna majčkena punčka.  Sad 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 15, 2014 6:17 am

MONICA SPEAR - Page 3 1512014MONICA SPEAR - Page 3 1512014-1MONICA SPEAR - Page 3 812014
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimePet Mar 14, 2014 6:46 am

NJENE NAJLJUBŠE STVARI:

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimePet Mar 14, 2014 9:08 am

Zanimiva, vedno tako umirjena, prefinjena, joj to mi je všeč! Very Happy

Sicer pa kar nekaj odgovorov imava enakih. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 11:51 am

Včasih še skoraj prevečSmile Sem pregledal nekaj prizorov iz Flor salvaje (Telemundo 2011) - ženska je čisto druga spet, nedolžna, niti malo fina, preprosta.....resnično ji verjameš karkoli odigra! Bila je ena najboljših!! Škoda, ko mi je ravno zdaj postala še "bližja".

Ja, sem ugotovil, da res...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 12:26 pm

Mateo je napisal/a:
Včasih še skoraj prevečSmile Sem pregledal nekaj prizorov iz Flor salvaje (Telemundo 2011) - ženska je čisto druga spet, nedolžna, niti malo fina, preprosta.....resnično ji verjameš karkoli odigra! Bila je ena najboljših!! Škoda, ko mi je ravno zdaj postala še "bližja".

Ja, sem ugotovil, da res...

Ona je res bila odlična igralka! Smile Neverjetna "kameleonka" je... Vse ji gre.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 13, 2014 4:44 am

Ker nimamo nikjer nobene teme od PASION PROHIBIDE bom tu zapisal malo o koncu.Smile

Danes sem si že kar ogledal konec na netu. Smile Celotna telenovela je bila zelo solidna, čeprav se mi je proti koncu vlekla, kljub temu, da ni imela veliko delov. Zelo mi je všeč konec. NI tipičen, je žalosten, usoden! Igra Monice je vrhunska! Smrt je njena kazen prepovedane ljubezni...
Zelo všeč mi je to, da ta Deniz in Ariel skupaj na koncu....sicer se je hitro zaključilo ampak ne rabijo za vsakega posebej govoriti TOČNO kako se je vse razrešilo. Dejansko je konec Bruna najmanj jasen....ne ve se točno....je precej odprto.
Flavia pa je kar grdo končala...hehe.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 13, 2014 10:54 am

Mateo je napisal/a:
Ker nimamo nikjer nobene teme od PASION PROHIBIDE bom tu zapisal malo o koncu.Smile

Danes sem si že kar ogledal konec na netu. :)Celotna telenovela je bila zelo solidna, čeprav se mi je proti koncu vlekla, kljub temu, da ni imela veliko delov. Zelo mi je všeč konec. NI tipičen, je žalosten, usoden! Igra Monice je vrhunska! Smrt je njena kazen prepovedane ljubezni...
Zelo všeč mi je to, da ta Deniz in Ariel skupaj na koncu....sicer se je hitro zaključilo ampak ne rabijo za vsakega posebej govoriti TOČNO kako se je vse razrešilo. Dejansko je konec Bruna najmanj jasen....ne ve se točno....je precej odprto.
Flavia pa je kar grdo končala...hehe.Smile

Mateo,
gledala sem twitcame scenarista telenovele (Juan Camilo Ferrand). Rekel je, da Bruno ostane sam, brez družine, kot mu je napovedala Bianca. Zato je Eliana na koncu mišljena kot prijateljica, edina ki mu je še pripravljena pomagati. On je sicer napisal drugačen konec, pa ga je Telemundo spremenil. Roka, ki se pojavi v zadnjem kadru naj bi bila Biancina (kot nekakšen duh/angel), Ariel in Denis pa naj ne bi bila skupaj (ta poljub so dodali na njuno željo).
 Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 13, 2014 11:36 am

Mateo je napisal/a:
Ker nimamo nikjer nobene teme od PASION PROHIBIDE bom tu zapisal malo o koncu.Smile

Danes sem si že kar ogledal konec na netu. :)Celotna telenovela je bila zelo solidna, čeprav se mi je proti koncu vlekla, kljub temu, da ni imela veliko delov. Zelo mi je všeč konec. NI tipičen, je žalosten, usoden! Igra Monice je vrhunska! Smrt je njena kazen prepovedane ljubezni...
Zelo všeč mi je to, da ta Deniz in Ariel skupaj na koncu....sicer se je hitro zaključilo ampak ne rabijo za vsakega posebej govoriti TOČNO kako se je vse razrešilo. Dejansko je konec Bruna najmanj jasen....ne ve se točno....je precej odprto.
Flavia pa je kar grdo končala...hehe.Smile

Tako, kot se spodobi sem pogledala tudi zadnji del. Mene sicer ni nič presenetilo, glede na to, da sem gledala že turško verzijo. Vsekakor mi je bila tudi ta všeč, ne glede na to, da je bila turška prva, premierna, posebna, drugačna. Všeč mi je bilo gledati to telenovelo v latino verziji, ker je bila zaradi temperamenta in pa predvsem tega, da sem jih že navajena, meni dosti bolj pri srcu v tem smislu, zgodbo sem dosti bolj "čutila". Itak vloga Biance je enkratna, Monica jo je odlično odigrala! Pohvale telenoveli zaradi dobrega scenarija ter nasploh celotne podobe. Smile Mi je pa bila tako kot ti praviš na čase malo "počasna", tudi zaradi tega, ker sem že prej videla turško.

Jaz se iz turške ne spomnim, da je po poroki/samomoru minilo 20 dni po tem, ko so se oni selili in, ko je Bruno/Behlul jokal na grobu. To je po mojem samo tako rečeno, jaz si predstavljam, da je le nekaj več vode preteklo, ko je npr. Nina hodila k psihiatru, ne samo 20 dni. Je pa Bihter samomor naredila v svoji sobi, če se ne motim, Nihal pa je ravno v poročni obleki tekla gor, ker se je zvedelo za Bihter in Behlula... Nekako tako je bilo. Pač drugače. To mi je bilo še bolj "dramatično" - pred svati.  affraid 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 12:55 pm

Zanimivi podatki, ViSt! Všeč mi je konec z Brunom...ni mi pa všeč, da je bilo prvotno mišljeno, da Arieli in Deniz ne bi bila skupaj....zelo sta mi bila všeč, oz. Deniz mi je bila zelo dober lik! Zaslužila si je tako življenje.Smile

Ne spomnim pa se roke v zadnjem kadru? Mogoče misliš tisto, ki pride do Bruna...ki je v bistvu Eliana? Ker to sicer ni bil ravno zadnji kader...?

Ja, Kristina...absolutno fajn je, da so posneli to verzijo, originala nisem gledal, me ni pritegnil. Tu pa so mi bili všeč...Bianca je super osebnost, odlična vloga...še bolje zaigrana!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimePet Jun 13, 2014 9:42 am

RIP Monica!

Vem, da kar nekaj mesecev zamujam, pa vendar... tako mlada, tako lepa, tako uspešna - pa jo je nekdo kar ustrelil. Kako nesmiselna smrt.

Kako je Norkys jokala na Monicinem pogrebu! Sta bili med zvezdami najboljši prijateljici?
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitimePet Jun 13, 2014 11:14 am

vesna je napisal/a:
RIP Monica!

Vem, da kar nekaj mesecev zamujam, pa vendar... tako mlada, tako lepa, tako uspešna - pa jo je nekdo kar ustrelil. Kako nesmiselna smrt.

Kako je Norkys jokala na Monicinem pogrebu! Sta bili med zvezdami najboljši prijateljici?


Ne, Norkys je bila kolegica. Njena najboljša prijateljica je Mafer Palacios.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MONICA SPEAR - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MONICA SPEAR
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Monica Spear na Telemundu!
» Monica Spear VS. Norkys Batista
» Sabrina Seara VS. Monica Spear

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: