Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 MONICA SPEAR

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 6:32 am

MONICA SPEAR, igralka
(Monica Spear Mootz)

MONICA SPEAR Ebrt

Rojena: 1. october 1984, Maracaibo, Zulia State, Venezuela
Višina: 1,78 m
Lasje: Črni
Oči: Rjave
Študij: University of Central Florida (Licenciada en arte dramático en la University of Central Florida)

MONICA SPEAR W5d8


Twitter: https://twitter.com/MonicaSpear
Instagram: http://instagram.com/monicaspear
Keek: https://www.keek.com/MonicaSpear

MONICA SPEAR U7n2



Hči: Maya Berry Spear (rojena 10. oktober 2008)

MONICA SPEAR A4nd

MONICA SPEAR W0sg

MONICA SPEAR X6o6

MONICA SPEAR 1yys

MONICA SPEAR Vx15@



Miss Venezuela 2004
Miss Universe 2005 (4.mesto)


MONICA SPEAR 1g7c

MONICA SPEAR Fhm2

MONICA SPEAR Bm8i

MONICA SPEAR 2tvl

MONICA SPEAR D71t

MONICA SPEAR 8zmg

MONICA SPEAR Dkz8

MONICA SPEAR 8ql3

MONICA SPEAR Q5og

MONICA SPEAR Ql7r

MONICA SPEAR Xwmp

MONICA SPEAR R439

MONICA SPEAR Krn2

MONICA SPEAR Nliu

MONICA SPEAR Yggs

MONICA SPEAR Nn2q

MONICA SPEAR Nmj6



Ambasadorka @ ASODECO http://www.asodeco.org/

MONICA SPEAR Ip91

MONICA SPEAR 4fg2

MONICA SPEAR N5kv

MONICA SPEAR 8w7y

MONICA SPEAR 1vu6

MONICA SPEAR Gw12

MONICA SPEAR Ktrb

MONICA SPEAR 9bf4



Telenovele:

2006 El desprecio, Tamara Campos (Antagónico) RCTV
2007 Mi prima ciela, Graciela Andreína Zambrano Ávila "La Ciela" (Protagonista) RCTV
2009 Calle Luna, Calle Sol, María Esperanza Rodríguez (Protagonista) RCTV Internacional
2010 Que el cielo me explique, Violetta de Robles (Participación especial) RCTV Internacional
2010-2011 La mujer perfecta, Micaela Gómez (Protagonista) Venevision
2011-2012 Flor Salvaje, Flor/Amanda Monteverde (Protagonista) Telemundo
2013 Pasión Prohibida, Bianca Santillana de Piamonte (Protagonista) Telemundo

Monica in njene vloge v sliki:

MONICA SPEAR Vei0

El Desprecio (Monica in Ricardo Alamo)
MONICA SPEAR Jk7i

Mi Prima Ciela (Monica in Manuel Coco Sosa)
MONICA SPEAR Gjn9
MONICA SPEAR Pdfj

Calle Luna Calle Sol (Monica in Manuel Coco Sosa)
MONICA SPEAR Ylxr
MONICA SPEAR 63k6

La Mujer Perfecta (Monica in Ricardo Alamo)
MONICA SPEAR S7e6
MONICA SPEAR 04zo

Flor Salvaje (Monica in Tony Dalton)
MONICA SPEAR Aygz
MONICA SPEAR Y5dr
MONICA SPEAR Hf91
MONICA SPEAR C4ro
MONICA SPEAR Vpwx
MONICA SPEAR Pux0

Pasion Prohibida (Monica in Jencarlos Canela)
MONICA SPEAR Vi0a
MONICA SPEAR Ahp5
MONICA SPEAR 7zmw
MONICA SPEAR 5gi2
MONICA SPEAR M1ei



Monica

MONICA SPEAR Jvxk

MONICA SPEAR 1mri

MONICA SPEAR Ij8c

MONICA SPEAR Flw7

MONICA SPEAR Omzo

MONICA SPEAR B0dc

MONICA SPEAR Jjca

MONICA SPEAR Af55

MONICA SPEAR Uxcj

MONICA SPEAR W3tn

MONICA SPEAR Rpje

MONICA SPEAR O361

MONICA SPEAR Yze5

MONICA SPEAR Atzt

MONICA SPEAR Ml4r

MONICA SPEAR 9fhb

MONICA SPEAR Bl4a

MONICA SPEAR Jh7m

MONICA SPEAR 04nr

MONICA SPEAR K5eh

MONICA SPEAR Vg4r

MONICA SPEAR L0vr

MONICA SPEAR 5fwq

MONICA SPEAR 893w

MONICA SPEAR Yrra

MONICA SPEAR Lsu1

MONICA SPEAR Ovfl

MONICA SPEAR Ylsj

MONICA SPEAR Z1c3

MONICA SPEAR Lmf4

MONICA SPEAR Z7fs

MONICA SPEAR Ndxr

MONICA SPEAR 0u84

MONICA SPEAR Kz8p

MONICA SPEAR Xfsv

MONICA SPEAR Za8c

MONICA SPEAR J5po

MONICA SPEAR S4e4

MONICA SPEAR Ykn1

MONICA SPEAR Tysi

MONICA SPEAR Fj43

MONICA SPEAR Yofg

MONICA SPEAR Wpm6

MONICA SPEAR Hvt1

MONICA SPEAR T8vh

MONICA SPEAR Ur3z

MONICA SPEAR 1jn5

MONICA SPEAR M2te

MONICA SPEAR T843

MONICA SPEAR Zcmf

MONICA SPEAR L1sf

MONICA SPEAR F2vv

MONICA SPEAR Phd0

MONICA SPEAR Mv1o

MONICA SPEAR Tmov

MONICA SPEAR 8vg3

MONICA SPEAR Darf

MONICA SPEAR 5ueb

MONICA SPEAR Oiqc

MONICA SPEAR 8x5p

MONICA SPEAR Lvwy

MONICA SPEAR W2bh

MONICA SPEAR 99rv

Šestletna Monica in Monica danes
MONICA SPEAR Xqll

MONICA SPEAR 9edm
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Interviju 28.7.2013 "Diario panorama" Venezuela “El divorcio no me hizo sufrir”   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 7:02 am

Interviju 28.7.2013 "Diario panorama" Venezuela
http://www.panorama.com.ve/portal/app/push/noticia75671.php

“El divorcio no me hizo sufrir”: Mónica Spear

MONICA SPEAR Ibam

Dentro de la pantalla vive un amor imposible, una relación tormentosa. Fuera de ella, está soltera, sin prisas, pero clara en lo que busca: un hombre respetuoso, generoso y bromista.

Mónica Spear está de vuelta y por la puerta grande. La actriz zuliana encabeza el elenco de Pasión prohibida, el dramático que Televen estrenó el pasado martes y en el que interpreta a la seductora Bianca Santillana, una protagonista fuera de serie.

Apenas habla transmite calidez, dejando entrever que la internacionalización no la ha cambiado. El divismo no es lo suyo. Y aunque sea estrella de Telemundo o cualquier canal extranjero, para ella sigue siendo una delicia saborear una mandoca con queso en las mañanas, así como un par de arepas de “agüita e’ sapo” por las noches.

Desde Caracas, la miss venezuela 2004 habla con PANORAMA de su reciente personaje. Abre su corazón y comparte el tema de la separación que vivió hace poco más de un año; además, aclara rumores sobre la supuesta protagonización que le ofrece Televen.
 
 — “Pasión prohibida” representa su quinto protagónico. ¿Qué lo hace especial?
—El hecho de ser un personaje diferente a todo lo que he realizado en mi carrera ya lo hace especial. En esta novela interpreto un rol maravilloso que se pasea por muchas emociones. Bianca es una mujer de muchas caras y muchas facetas.
 
 —Vemos que no es la clásica Cenicienta, así como tampoco lo fue “Micaela” (La mujer perfecta), ni “Flor” (Flor salvaje). ¿Qué está pasando con las historias rosas?
—Las historias rosas funcionan mientras el ser humano se enamore y se desilusione, es decir, siempre (risas). Pero también hay proyectos distintos, con otros enfoques que igualmente le ofrecen al espectador elementos atractivos. Yo estoy feliz haciendo estas producciones que rompen con lo convencional.
 
—Ya suma dos novelas con Telemundo. ¿Complacida con la internacionalización?

—Sí, por supuesto. Me encanta conocer y que me conozcan, experimentar el trabajo en otros países y relacionarme con otras culturas. Aunque todos somos latinoamericanos, tenemos ritmos distintos y me ha parecido fascinante trabajar en un set donde se reunían actores de distintas naciones.
  
—¿Cómo es el ritmo de grabación en Estados Unidos?
—Se trabaja bastante, casi que corriendo. La verdad es que allá una telenovela es un gran entrenamiento actoral porque no te dan tiempo de prepararte para tus escenas. Es como hacer papas fritas en McDonald’s, todo es muy rápido, pero a la vez es divino porque vas pasando de emoción a emoción sin darte cuenta. Ahora le tengo mayor respeto a las telenovelas porque sé cómo se hacen y el compromiso que implican.

—¿Imaginó vivir este momento? Compartir con estrellas de todo el continente, ser reconocida por su trabajo...
—Lo soñaba, pero para mí era como inalcanzable. No imaginé que esa muchachita que jugaba con patineta o al “escondite” con los vecinos en la calle, estaría ahí, en esa pantalla que miraba con tanta fascinación. Y bueno, me siento muy bien, feliz de haber tomado la decisión de ser actriz.
  
—Le tocó interpretar a la hija de Rebeca Jones en esta novela. ¿Con qué tipo de persona se encontró?
—Me encontré con una persona maravillosa, increíble. De hecho, hicimos muy buena amistad, vivíamos en el mismo edificio y nos reuníamos con frecuencia. Trabajar con ella fue una enseñanza para mí. Rebeca es una mujer con mucha presencia y seguridad, no solo cuando está actuando, sino fuera de cámaras. Cuando ella camina todos se paralizan, es su energía. Admiro su profesionalismo y la magia que hace con el guión.
—Ya se ha hecho varios cambios en el cabello por un personaje. ¿Qué más estaría dispuesta a hacer?
—Cuando hago un personaje me entrego por completo. Me someto a un cambio físico solo si es necesario. Soy súper abierta y me gusta ponerme en los zapatos de las mujeres que interpreto.
 
—¿Y cuál es su “Pasión prohibida”?

—No tengo. Bueno, en realidad las he tenido, pero he aprendido que lo mejor es tener una pasión libre, en la que puedas estar con esa persona sin ningún tipo de ataduras, ni impedimentos. Gozo más viviendo una relación en la que puedo ser yo.
 
 —Hablando de relaciones, el año pasado se enfrentó a un divorcio. ¿Fue un trauma en su vida?
—No, no. Fue un divorcio realmente espectacular. Mis amigas me preguntan si he sufrido y se asombran porque les digo que no. Lo que pasa es que me casé con una persona muy civilizada y cuando tomamos la decisión de separarnos hablamos de que teníamos una hija en común, que por ese hecho debíamos seguir viéndonos la cara a lo largo de nuestras vidas y lo mejor para la niña era llevárnoslas bien. Yo quiero el bien para él y él para mí. Te aseguro que no hay problemas.

—¿Ahora qué tipo de hombre es el que desea encontrar?
—Quiero un hombre que me respete, que me deje ser, que compartamos estos sentimientos. Necesito una persona que me aporte cosas positivas, independientemente de que la relación dure toda la vida o no. También es imprescindible el sentido del humor, por eso me encanta un hombre que me haga reír, que sea generoso, que pueda expresar el amor en todas sus dimensiones, a través de las caricias, de lo material, del respeto, por medio de canciones... Pues soy súper romántica y me gusta que me canten, que me soben, que me amen en todas las maneras. Eso es lo que yo quiero vivir, un amor bien bonito.
 
 —Hay quienes aseguran que usted protagonizará la nueva novela que se grabará en Televen. ¿Es cierto?
—No tengo idea de porqué lo han dicho con tanta insistencia, pero te aseguro que no fuerzo nada. Todo me ha llegado de manera muy natural, lo mejor es lo que pasa y pues, no me cierro a las oportunidades.

—¿Y su contrato con Telemundo?

—Ya terminé mis proyectos con ellos. Ahorita estoy libre de decidir lo que quiera, y eso me encanta. Me han hecho muchas propuestas, pero no quiero tomar una decisión apresurada.

—¿Cuándo vuelve a Maracaibo?

—Estoy por ir. Debo visitar a mi abuela que está allá. Siempre disfruto la calidez del maracucho, se percibe la alegría, la sonrisa, los chistes. A donde llegamos nos ofrecen el café, el ponquesito, el cepilla’o. Cuando voy me hacen el tour por las arepitas con “agua e’ sapo”, por las ventas de pastelitos y mandocas. Toda una aventura.
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Interviju 20.7.2013 "El Nacional" Venezuela “Mi carrera ha sido iluminada”    MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 7:14 am

Interviju 20.7.2013 "El Nacional" Venezuela “Mi carrera ha sido iluminada”
http://www.el-nacional.com/escenas/Monica_Spear-Pasion_prohibida_0_229777301.html


Mónica Spear: “Mi carrera ha sido iluminada”

MONICA SPEAR Jvxk

La actriz continúa su internacionalización, mientras su nombre suena para protagonizar el próximo dramático de Televen   

ANDREÍNA MARTÍNEZ SANTISO

Los ademanes, las posturas y la forma de mirar de Mónica Spear cambian a la medida de sus personajes. No sólo en la ficción, sino también en la vida real. A veces pareciera que se le hace arduo desprenderse de ellos. Es como si se mimetizara con cada uno, que no sólo calzara sus zapatos, sino que los aspectos de la personalidad de la ficción se mezclaran en su trato personal diario.

Cuando, por ejemplo, interpretó a la retraída Micaela Gómez hace tres años en La mujer perfecta, era difícil distinguir al personaje de la actriz, porque cuando se apagaban las cámaras conservaba la misma mirada melancólica y perdida de la trama. Ahora, cuando en mayo finalizó las grabaciones de su segunda telenovela con Telemundo, Pasión Prohibida —que Televen estrenará el martes a las 10:00 pm—, la intérprete se comporta tan divina y de gestos seductores como su papel de Bianca Santillana. Una mujer glamorosa, arrogante y déspota, que por venganza hacia su madre se casa con un hombre mayor, y termina enamorada del sobrino de él.

Spear, de 28 años de edad, reconoce que para ella es difícil diferenciar entre la ficción y la realidad, entre ese juego a ser otra persona. “Con cada personaje crezco mucho, porque cuando actúas te exploras por dentro y te conoces más. Yo sé que no soy Bianca, pero sus sentimientos están dentro de mí, por lo tanto, soy yo la que decido ser o no ser (…) Pero con este papel me dije: '¡Mira, no te puedes parecer, ella no tiene valores y tú eres una mujer que los tiene!’. Y fíjate que me encontré con unas situaciones en las que respondía cosas que yo no diría, así que he tenido que tener mucho cuidado para no conectarme”.

La intérprete marabina considera que la telenovela atrapará a muchos espectadores, porque a pesar de que tiene un ritmo lento plantea una trama interesante. “Es un personaje espectacular, totalmente distinto a lo que he hecho. Es una mujer que odias y amas. Nunca había interpretado un personaje tan egocéntrico. Hace cosas realmente terribles. Tiene una esencia buena, pero está contaminada con el peor veneno: el odio y el resentimiento. No tiene paz y por ello su vida es un tormento”, expresa.

Para Spear la internacionalización de su carrera ha sido un sueño porque le ha permitido vivir en otros países y conocer varias culturas. “Todos deberíamos darnos una vueltita por el mundo, así sea cerquita. Soy una persona muy curiosa, me gusta hablar con el panadero, con el cocinero, me relaciono con todos, me gusta el ser humano. Esa es una de mis maneras de aprender para tomar herramientas para la actuación”.

A pesar de que en los últimos años ha vivido fuera de Venezuela, la actriz asegura que le encanta estar en el país y por eso no ha mudado su residencia: “Como me gusta explorar, prefiero irme ocho meses y devolverme. También por mi hija, que no quiero que pierda eso. Ella tiene 4 años de edad y ya ha vivido en cuatro naciones”.

En los próximos meses quizá un proyecto la mantenga durante más tiempo en el país. La intérprete suena como protagonista de la próxima telenovela de Televen: Nora, La emprendedora, escrita por Ibsen Martínez. Ella, sin embargo, no se atreve a afirmar su participación. “No es seguro nada. Me parece súper interesante porque está escrita por Ibsen, y estoy segura que va a ser un éxito”.

Mientras se confirma el rumor, Spear sigue en su camino de la internacionalización. “Creo que mi carrera ha sido iluminada. Aún me falta muchísimo, apenas empiezo a subir, hay muchas cosas que quiero hacer y yo sólo me entrego a Dios”.
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Monica Spear : Telenovene na YouTube   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 7:26 am

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 10:21 am

Dobrodošel/-šla na forumu.

Vidim, da si velik/-a oboževalec/-ka Monice Spear.

Monica je res ena izmed najbolj talentiranih mlajših venezuelskih igralk, povrhu pa še zelo lušna. Nobene telenovele nisem gledal v celoti, sem si pa pogledal velik del Mi prima Ciela (ena najbolj ganljivih zgodb) in pa tudi Calle Luna Calle sol, kjer je spet igrala ob Manuelu Sosa, tudi zelo dobra telenovela. Smile
Sem pa gledal Que el cielo me explique (RCTV 2010), kjer je imela manjšo vlogo, ki je v prvem delu umrla - Violeta.

Sem zelo vesel zanjo, da ji uspeva na Telemundu, menda je Pasion prohibida kar uspešna in gledana....ona pa kot vedno prepriča v vseh različnih vlogah.

Ne vem, če veš, zdaj se jo omenja kot protagonistko novele koprodukcije med Televenom, CadenoTres in Telemundom z naslovom Nora, la emprendedora, ponovno ob Manuelu Sosi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 4:01 pm

Hvala Laughing  Vesela sem, da sem našla ta forum!

Res je, sem njena velika fanica. Monica Spear je odlična igralka, ki izbila vloge, ki niso "novela rosa", "happy end" kot jih imejujeo. In v vsaki vlogi je enkratna. Zgoraj sem navedla tri linke, kjer si lahko na YT ogledate njene zadnje tri telenovele: La mujer perfecta, Flor Salvaje in Pasion Prohibida. TOPLO PRIPOROČAM

Da, veliko se govori, da bo protagonistka nove telenovele Nora, la emprendedora (delovni naslov). Zadnja novica je, da Telemundo Manuela Soso ne želi kot glavnega igralca. Bomo videli, mislim, da kar kmalu, ker naj bi že v avgustu začeli snemati.

Hola I love you
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSob Avg 03, 2013 4:44 pm

Monica kot finalistka za nagrado "Protagonista Favorita" na Premios Tu Mundo 2013, Telemundo.
Rezultati bodo znani 15. avgusta 2013.

MONICA SPEAR Pkda

Hola I love you
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeNed Avg 04, 2013 3:43 am

Monica me po videzu spominja na Norkys Batista še iz tistih časov MGB, EA. Težko bi ocenila njeno igro, ker si nisem pogledala nobene njene telenovele. Vem pa da so bIli vsi navdušeni nad Mi prima Ciela, nad samo zgodbo, glavnim parom in njeno igro. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeNed Avg 04, 2013 7:33 am

Vi St je napisal/a:
Hvala Laughing  Vesela sem, da sem našla ta forum!

Res je, sem njena velika fanica. Monica Spear je odlična igralka, ki izbila vloge, ki niso "novela rosa", "happy end" kot jih imejujeo. In v vsaki vlogi je enkratna. Zgoraj sem navedla tri linke, kjer si lahko na YT ogledate njene zadnje tri telenovele: La mujer perfecta, Flor Salvaje in Pasion Prohibida. TOPLO PRIPOROČAM

Da, veliko se govori, da bo protagonistka nove telenovele Nora, la emprendedora (delovni naslov). Zadnja novica je, da Telemundo Manuela Soso ne želi kot glavnega igralca. Bomo videli, mislim, da kar kmalu, ker naj bi že v avgustu začeli snemati.

Hola I love you

Zanimivo, da si ga našla. Smile

Ja, se strinjam, Monica dobro izbira vloge, je imela kar srečo s svojimi telenovelami. In katera se ti zdi tebi osebno najboljša, ljubša?
Zanima me tudi, kje si spoznala Monico, ker v Sloveniji še nismo imeli ničesar priložnosti videti....

Aha, v avgustu naj bi se začelo snemati, kar dooolgo že vlečejo casting in vse priprave....Manuel Sosa pa je zadnje čase manj priljubljen zaradi pripadnosti Chaveza in zdaj Madura....poleg tega hodi s Chavezovo hčerko....Tudi publiko je izgubil...ampak bomo videli.
Pojavile so se pa tudi že čenče, da niti Monica ne bo gl.igralka, da se pripravlja na druge projekte, rada bi igrala tudi v filmih....bomo videli - čas bo pokazal svoje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeNed Avg 04, 2013 8:53 am

Mateo je napisal/a:


Zanimivo, da si ga našla. Smile

Ja, se strinjam, Monica dobro izbira vloge, je imela kar srečo s svojimi telenovelami. In katera se ti zdi tebi osebno najboljša, ljubša?
Zanima me tudi, kje si spoznala Monico, ker v Sloveniji še nismo imeli ničesar priložnosti videti....

Aha, v avgustu naj bi se začelo snemati, kar dooolgo že vlečejo casting in vse priprave....Manuel Sosa pa je zadnje čase manj priljubljen zaradi pripadnosti Chaveza in zdaj Madura....poleg tega hodi s Chavezovo hčerko....Tudi publiko je izgubil...ampak bomo videli.
Pojavile so se pa tudi že čenče, da niti Monica ne bo gl.igralka, da se pripravlja na druge projekte, rada bi igrala tudi v filmih....bomo videli - čas bo pokazal svoje.

Ker mi je bila všeč telenovela Juana La Virgen, kjer igra Ricardo Alamo, sem želela videti tudi La Mujer Perfecta in voilà! odkrila sem Monico. Monica je perfektno odigrala vlogo Micaele, osebe z aspergerjevim sindromom. Od takrat naprej sem njena fanica.

Videla sem vse njene telenovele. Všeč mi je, ker izbira nevsakdanje vloge in zgodbe. Do sedaj je igrala v šestih telenovelah: v treh je umrla, v eni ostala brez ljubljene osebe, samo dve sta s srečnim koncem. Ampaj vseeno, zgodbe so odlične. Komaj čakam novo.

Meni osebno je najljubša Flor Salvaje, na drugem mestu pa je La Mujer Perfecta. Tudi najnovejša Pasion Prohibida je odlična. Monica je z vsako telenovelo boljša igralka. Vem, da si želi igrati v filmu in ji bo tudi uspelo, ker ljubi igranje.

Hola I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeNed Avg 04, 2013 10:40 am

Vi St je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Zanimivo, da si ga našla. Smile

Ja, se strinjam, Monica dobro izbira vloge, je imela kar srečo s svojimi telenovelami. In katera se ti zdi tebi osebno najboljša, ljubša?
Zanima me tudi, kje si spoznala Monico, ker v Sloveniji še nismo imeli ničesar priložnosti videti....

Aha, v avgustu naj bi se začelo snemati, kar dooolgo že vlečejo casting in vse priprave....Manuel Sosa pa je zadnje čase manj priljubljen zaradi pripadnosti Chaveza in zdaj Madura....poleg tega hodi s Chavezovo hčerko....Tudi publiko je izgubil...ampak bomo videli.
Pojavile so se pa tudi že čenče, da niti Monica ne bo gl.igralka, da se pripravlja na druge projekte, rada bi igrala tudi v filmih....bomo videli - čas bo pokazal svoje.

Ker mi je bila všeč telenovela Juana La Virgen, kjer igra Ricardo Alamo, sem želela videti tudi La Mujer Perfecta in voilà! odkrila sem Monico. Monica je perfektno odigrala vlogo Micaele, osebe z aspergerjevim sindromom. Od takrat naprej sem njena fanica.

Videla sem vse njene telenovele. Všeč mi je, ker izbira nevsakdanje vloge in zgodbe. Do sedaj je igrala v šestih telenovelah: v treh je umrla, v eni ostala brez ljubljene osebe, samo dve sta s srečnim koncem. Ampaj vseeno, zgodbe so odlične. Komaj čakam novo.

Meni osebno je najljubša Flor Salvaje, na drugem mestu pa je La Mujer Perfecta. Tudi najnovejša Pasion Prohibida je odlična. Monica je z vsako telenovelo boljša igralka. Vem, da si želi igrati v filmu in ji bo tudi uspelo, ker ljubi igranje.

Hola I love you

A tako?? Nisem vedel, da si oboževala Ricarda, tudi jaz sem gledal Juana la virgen, ampak mi kot novela ni bila najboljša...dobra, zelo inovativna zgodba, ampak prepočasi se je razvijala.

Ja, La mujer perfecto so kar hvalili, je bila ena izmed najboljših zadnjih telenovel Venevisiona poleg La viude joven.

Ne bi pa nikoli rekel, da ti je bila ravno Flor salvaje najbolj všeč...iskreno tudi najmanj vem o tej noveli, niti ne vem zgodbe, ampak mislim, da je bila ravno ta od nje najmanj uspešna...o vseh drugih je bilo več govora. Meni je bila super v Mi prima Ciela in Calle Luna calle sol, čeprav nisem obeh gledal v celoti...ampak sem videl precej delov...to so bile prve novele od RCTVja, ki so mi bile všeč po zlati dobi(Mis tres hermanas, Juana la virgen, la mujer de judas, mi gorda bella...).

Se pa Monice še spomnim iz Miss Universe, mi je bila takoj všeč, pa še v živo se spomnim, ko je omenila, da bi rada postala igralka...in sem postal pozoren ali bo res kaj iz nje...in res, kmalu zatem je dobila prvo vlogo - negativno Tamaro v El despreciu poleg Ricarda in Flavie Gleske.

Je pa super, da je tako hitro tudi uspela zunaj svoje države...me zanima res kako bo nadaljevala.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimePon Avg 05, 2013 2:42 am

Mateo je napisal/a:
Ne bi pa nikoli rekel, da ti je bila ravno Flor salvaje najbolj všeč...iskreno tudi najmanj vem o tej noveli, niti ne vem zgodbe, ampak mislim, da je bila ravno ta od nje najmanj uspešna...o vseh drugih je bilo več govora..
..).

Je pa super, da je tako hitro tudi uspela zunaj svoje države...me zanima res kako bo nadaljevala.
Slišala sem dosti pohval na račun Flor salvaje. Sama tema telenovele je če pogledaš zelo zanimiva in drugačna od vseh teh vsakdanjih. Recimo nekdo na TS-ju si jo je tudi pogledal in jo je v nulo pohvalil in jo priporoča še ostalim.

Za Monico je dobro da se je premaknila in šla na Telemundo. Very Happy S to potezo je postala bolj prepoznaven obraz v svetu telenovel in več ljudi jo lahko gleda in spremlja kot jo je lahko v prejšnjih telenovelah.

Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimePon Avg 05, 2013 10:30 am

Katka je napisal/a:
Za Monico je dobro da se je premaknila in šla na Telemundo. Very Happy S to potezo je postala bolj prepoznaven obraz v svetu telenovel in več ljudi jo lahko gleda in spremlja kot jo je lahko v prejšnjih telenovelah.


Monica je končala projekte s Telemundom (telenoveli Flor Salvaje in Pasion Prohibida). Pravi, da je zdaj svobodna, da se odloči kaj hoče in to ji je všeč. Dobila je že veliko predlogov, ampak ne želi sprejeti prehitre odločitve.
Trenutno je na počitnicah s hčerko Mayo na Los Roques,Venezuela.

Hola I love you
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeTor Nov 19, 2013 11:40 am

Pasión Prohibida

Prepovedana ljubezen po špansko

MONICA SPEAR Ahp5

MONICA SPEAR 7zmw

MONICA SPEAR Y38z

MONICA SPEAR Vi0a

MONICA SPEAR 5gi2

MONICA SPEAR Nvkw

Se še spomnite turške uspešnice Prepovedana ljubezen (Ask-i Memnu)?
Decembra na POP TV prihaja še španska različica omenjene telenovele v produkciji Telemunda.

Prepovedana ljubezen (Pasión Prohibida), ki je zasnovana po turški uspešnici ni čisto nič drugačna kot je bil izvirnik, le da ni doživela takšnega uspeha kot turška zgodba. Telenovelo so kar precej skrajšali saj ima le 107. delov, medtem ko je v izvirniku imela 149. delov.

ZGODBA
Da bi se Flavia Santillana (Rebecca Jones) rešila finančnih težav se želi poročiti z milijonarjem Arielom Piamontejem (Roberto Vander) in si tako zagotoviti lagodno življenje saj je tik pred bankrotom. Mlada in lepa Bianca Santillana (Mónica Spear) se želi maščevati mami za očetovo smrt in ji tako prevzame njenega morebitnega rešitelja in se tako zaplete v igro strasti in pohlepa. Po poroki se skupaj z mamo preselita v dvorec Piamontejevih kjer se zgodi prepovedana ljubezen saj se sveže poročena Bianca zagleda v moževega nečaka Bruna Hurtada (Jencarlos Canela). Njuna igra strasti, pohlepa in poželenja bo uničila marsikatero življenje.

Prepovedana ljubezen prihaja po izteku telenovele Rožnati diamant (Rosa Diamante) v ponedeljek, 16.12.2013 ob 15:50 uri na POP TV. Po telenoveli Ljubljena moja (Las Bandinas) na POP TV prihaja Igra laži (Lying game).


http://www.telenovele-slo.net/prepovedana-ljubezen-po-spansko/
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeTor Nov 19, 2013 12:16 pm

Oooo, turška je bila super! Smile

Z veseljem si bom še to pogledala, super! Smile Me je pa sicer presenetilo, da je že tako hitro zopet na sporedu ista zgodba.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeTor Nov 19, 2013 12:19 pm

Hvala za novico. Ampak mi zdaj ni jasno, namesto katere pa pride DE QUE TE QUIERO TE QUIERO (Televisa), ko so omenjali že pred slabim mesecem? In katera je ta ameriška?

Sicer pa fajn zate, boš vesela, da boš videla Monico končno prvič na naših malih zaslonih....Sem tudi to novelo sumil, da bo prišla, čeprav sem jo črtal, ker smo pred nedavnim videli original.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeTor Nov 19, 2013 12:21 pm

Aja, Lying game??? Hecno... Embarassed

To je v bistvu najstniška serija, je pa zgodba precej izpeta ... spet okoli dvojčic, ki sta ločeni ob rojstvu in se zamenjata... Suspect 
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeTor Nov 19, 2013 1:42 pm

Kristina,

jaz sem gledala turško verzijo in zaradi Moni, seveda še špansko, že ko se je predvajala na Telemuno in je SUPER. Lahko ti povem, da je imela večjo gledanost kot sedaj Santa Diabla z Gaby Espino. Predvajali so jo in jo še predvajajo v več kot 20 državah. Sedaj jo gledajo v Španiji, napovedana je tudi za Francijo. Kemija med Bianco (Moni) in Brunom (Jencarlos) je fantastična.

Tukaj je link ene od kritik telenovele:
Pasión prohibida – Telemundo (2013)

Twitter:
https://twitter.com/PProhibidaTV/with_replies

Telemundo page:
http://msnlatino.telemundo.com/novelas/Pasion_Prohibida/

Če imate čas in željo jo toplo priporočam Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 12:43 am

Vi St je napisal/a:
Kristina,

jaz sem gledala turško verzijo in zaradi Moni, seveda še špansko, že ko se je predvajala na Telemuno in je SUPER. Lahko ti povem, da je imela večjo gledanost kot sedaj Santa Diabla z Gaby Espino. Predvajali so jo in jo še predvajajo v več kot 20 državah. Sedaj jo gledajo v Španiji, napovedana je tudi za Francijo. Kemija med Bianco (Moni) in Brunom (Jencarlos) je fantastična.

Tukaj je link ene od kritik telenovele:
Pasión prohibida – Telemundo (2013)

Twitter:
https://twitter.com/PProhibidaTV/with_replies

Telemundo page:
http://msnlatino.telemundo.com/novelas/Pasion_Prohibida/

Če imate čas in željo jo toplo priporočam Smile
Aha, verjamem, da sta odlična. Jaz sicer nje še nisem videla igrati (kaj dosti), ampak že sama zgodba res obeta, ker ni tipična rožnata, ampak nekaj posebnega. Mi je všeč, da so to izbrali. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 3:26 am

Jaz Monico poznam že iz prejšnjih telenovel, pač kot sem omenil, videl sem dobršen del njene igre v Mi prima ciela, Calle luna, calle sol, potem pa vidim, da je njena pot samo še rasla navzgor. Me veseli, da bo telenovela prišla na naše zaslone, da bomo lahko tudi njo spoznali. V noveli igra tudi venezuelka Sabrina Seara, ne? Tudi zelo simpatična igralka!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 3:28 am

Kristina je napisal/a:
Aja, Lying game??? Hecno... Embarassed

To je v bistvu najstniška serija, je pa zgodba precej izpeta ... spet okoli dvojčic, ki sta ločeni ob rojstvu in se zamenjata... Suspect 
To ti poznaš, ali si kje prebrala? Čudno res...me zaniima kako se bo obneslo, glede na to, da popoldne vrtijo zgolj Južnoameriške novele!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 4:09 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Aja, Lying game??? Hecno... Embarassed

To je v bistvu najstniška serija, je pa zgodba precej izpeta ... spet okoli dvojčic, ki sta ločeni ob rojstvu in se zamenjata... Suspect 
To ti poznaš, ali si kje prebrala? Čudno res...me zaniima kako se bo obneslo, glede na to, da popoldne vrtijo zgolj Južnoameriške novele!
Prebrala sem, ja. Embarassed Ne vem, kako bo to. Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 9:42 am

Mateo je napisal/a:
Jaz Monico poznam že iz prejšnjih telenovel, pač kot sem omenil, videl sem dobršen del njene igre v Mi prima ciela, Calle luna, calle sol, potem pa vidim, da je njena pot samo še rasla navzgor. Me veseli, da bo telenovela prišla na naše zaslone, da bomo lahko tudi njo spoznali. V noveli igra tudi venezuelka Sabrina Seara, ne? Tudi zelo simpatična igralka!
Da, Sabrina je Penelope, sestra Biance. Monica in Sabrina sta postali zelo dobri prijateljici Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 9:54 am

Aha, se mi je zdelo. Lepo....obe sta mladi, dobri igralki. Veš o Monici kaj novega? Sabrina vem, da je na TELEVEN (NORA), Monica je pa vloge na TELEVENU zavrnila....snubil jo je pa Martin Hahn pri Venevisionu za glavno igralko - ki bi bila gluha. Pa je menda predraga. Veš kaj več? Bo ostala na Telemundu?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Vi St

Vi St


Število prispevkov : 28
Registration date : 25/07/2013

MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitimeSre Nov 20, 2013 12:21 pm

Mateo je napisal/a:
Aha, se mi je zdelo. Lepo....obe sta mladi, dobri igralki. Veš o Monici kaj novega? Sabrina vem, da je na TELEVEN (NORA), Monica je pa vloge na TELEVENU zavrnila....snubil jo je pa Martin Hahn pri Venevisionu za glavno igralko - ki bi bila gluha. Pa je menda predraga. Veš kaj več? Bo ostala na Telemundu?
Ne Monica ni več pri Telemundu. Z njimi je imela pogodbo za dva projekta (Flor Salvaje, Pasion Prohibida). Njena največja želja je igranje v filmih.
Sedaj je v Venezueli, uživa s svojo hčerko Mayo, družino in prijatelji. Ves ta čas pa se aktivno posveča dobrodelništvu. Monica je že tri leta ambasadorka Asodeco (neprofitno zruženje, ki omogoča vključevanje in zaposlovanje mladine in odraslih s posebnimi potrebami), uči pa se tudi flamenko Smile

MONICA SPEAR 0lpy

MONICA SPEAR F6f8
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MONICA SPEAR Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MONICA SPEAR   MONICA SPEAR Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MONICA SPEAR
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Monica Spear na Telemundu!
» Monica Spear VS. Norkys Batista
» Sabrina Seara VS. Monica Spear

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: