Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ricardo Alamo na Telemundu?

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 5:35 pm

Ricardo Alamo na Telemundu?

Ricardo Alamo na Telemundu? 3437537256070197a8dm

V zadnjih urah so začele krožiti novice, da Ricardo ne bo počival, temveč, da odhaja na Telemundo, kjer bo odigral v paru z Edith Gonzalez v DONA BARBARA. Hčerko Mariselo bo pa igrala Genesis Rodriguez.

"Amanecera y veremos"


P.S. Novica se mi ne zdi najbolj verjetna, ker je sam Ricardo Alamo ob zaprtju RCTVja dejal, da ne bo nikoli snemal za drug kanal, ki ne bo RCTV.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 5:41 pm

Hmmm... no ja.. če bi mu tako velika hiša, kot je Telemundo ponucila glavno vlogo v Doni Barbari Suspect confused ?
Mogoče vendarle bi sprejel.

Škoda, ker še Roxane ni v tej produkciji. Ali pa celo bo na koncu?
Je pa Ricardo vsekakor boljši od Islasa!

Ej, a ni Dona Barbara na nek način podobna TUD. Tudi v tem primeru je glavni junak najprej z mamo, potem pa še s hčerko. A se motim?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 5:46 pm

vesna je napisal/a:
Hmmm... no ja.. če bi mu tako velika hiša, kot je Telemundo ponucila glavno vlogo v Doni Barbari Suspect confused ?
Mogoče vendarle bi sprejel.

Škoda, ker še Roxane ni v tej produkciji. Ali pa celo bo na koncu?
Je pa Ricardo vsekakor boljši od Islasa!

Ej, a ni Dona Barbara na nek način podobna TUD. Tudi v tem primeru je glavni junak najprej z mamo, potem pa še s hčerko. A se motim?

Ja, najbrž res....aha..točno to so opazili tudi na vzla forumu, da gre zopet za mamo in hčerko, ja...

Bomo vidli kdo bo res na koncu ostal z gl. vlogami.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 5:49 pm

Samo Edith Gonzales pa ni najboljša za to vlogo (vsaj na prvi pogled, no).
In vsekakor mi ne paše z Ricardom. Spet zlo subjektivno mnenje...
Po moje je tudi kakšnih 10 let starejša od njega Suspect
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 6:05 am

Men Edith nikakor ni všeč za to vlogo...še vedno pravim, da je za vlogo idealna Gaby Spanic.

Edith pa starejša od njega samo kakšnih 4, 5 let...čeprav mi deluje zanj prezrela.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:45 am

Ja, jst upam, da Edith ni zadnja izbira Evil or Very Mad !

Ampak, če je že Ricardo... bi bla pa lahko Roxana Rolling Eyes !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:48 am

No, ne vem kaj bo zadnja odločitev....sem pa izvedel, da mora biti glavna vloga "starejša" od galana.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:20 am

Aha... zanimivo, da mora biti starejša.
No, jst sm še zmeri mnenja, da bi bla Spaniceva dosti boljša za to vlogo, ker Edith bi lahko izpadla preveč kot kakšna psihička.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:23 am

zdi se mi preveč nemočna za ta lik....Dona Barbara mora imeti moč (telesno in duhovno), biti mora "videti" zlobna....in Edith mi je preblaga.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:31 am

Ja, prav si to opisal, ja. Bit bi morala bolj močna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:48 am

RICARDA ALAMA SO POTRDILI ZA GLAVNO VLOGO V TELEMUNDOVI NOVI DONI BARBARI
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:56 am

Aha, to je pa super za Ricardiča!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 7:25 am

Shocked Shocked ?
Hočeš rečt, da so sedaj DOKONČNO izbrali protagonista A se je zgodil čudež al kaj?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 3:29 pm

Ja, jst mislim, da ja....producent je tako zagotovil, reku, je, da Cristian Meier snema neko drugo novelo nekje drugje...in, da sta glavna dva igralca mehičanka Edith Gonzalez (to mi ni najbolj po godu) in venezuelec Ricardo Alamo (enkratna ideja). Mislim, da si on resnično zasluži iti na telič, kjer lahko lahko pride še do večje prepoznavnosti, uspehov...skratka...Najboljša novica zadnjič časov.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jun 24, 2008 2:45 pm

Čestitke Ricardu (in Jami), hmmm... ampak za RCTV pa Sad Sad Sad !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:10 pm

Pred Dono Barbaro so Ricardu ponudili glavno vlogo na VENEVISION INTERNATIONAL skupaj s Scarlet Ortiz, ampak jo je zavrnil, saj si bo vzel počitek.....ampak očitno si je premislil... lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimePon Jun 30, 2008 1:16 pm

Mateo je napisal/a:
Pred Dono Barbaro so Ricardu ponudili glavno vlogo na VENEVISION INTERNATIONAL skupaj s Scarlet Ortiz, ampak jo je zavrnil, saj si bo vzel počitek.....ampak očitno si je premislil... lol!

lol! lol! lol! lol! !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimePon Jun 30, 2008 3:03 pm

Danes sem govoril z Jami in očitno so se spet pojavile govorice, da bo Christian Meier glavna vloga Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimePon Jun 30, 2008 4:03 pm

Mateo je napisal/a:
Danes sem govoril z Jami in očitno so se spet pojavile govorice, da bo Christian Meier glavna vloga Mad

Kaj? A res Question Idea Shocked ?
Od kdaj pa to?

Btw, ta Meier mora bit na polbog Rolling Eyes , saj bo očitno nastopal v vseh Telemundovih novelah. Embarassed Embarassed Tudi tistih, ki se istočasno snemajo v različnih državah Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimePon Jun 30, 2008 4:15 pm

heheheh, maš prav,ja....ampak jst mislim, da gre za kakšne stare novice....bo najbrž kr Ricardo Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimePon Jun 30, 2008 4:39 pm

Mateo je napisal/a:
heheheh, maš prav,ja....ampak jst mislim, da gre za kakšne stare novice....bo najbrž kr Ricardo Basketball

Zlo zanimivo. Le kje je te podatke našla Jami? Kje sta se pa sploh vidva srečala? Na vzla. forumu?
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 10:32 am

Mateo je napisal/a:
Danes sem govoril z Jami in očitno so se spet pojavile govorice, da bo Christian Meier glavna vloga Mad

Pozdravljen Mateo in ostali ... tole me je spodbodlo, da se prijavim tule (no bilo je malo zmede pri prijavi in zato sem tukaj Jami100 ... a zmedo sem uspela rešiti ...) ... nisva se povsem razumela tam na češkem forumu glede C. Maierja in njegove vloge v DB ... prvotno se je govorilo, da bo igral skuj z G.Spanic in potem je to padlo v vodo ... mislim, da sedaj eni vlečejo na plano kar te stare novice ... za njega se govori, da naj bi snemal nekaj drugega - tule http://www.elcomercio.com.pe/edicionimpresa/Html/2008-06-29/dicen-ahi.html je ta novica z 29. 6. ... sicer pa glede Ricarda - navijam, da bi snemal in novice, da bo protagonist so krožile po raznoraznih medijih v Ven., USA, Mehiki a ... nikoli se ne ve kaj je res in kaj ne ... toliko nasprotujočih se novic kroži naenkrat, da "who knows" ... po eni strani pravijo, da bo Ricardo počival, ker ima resne probleme z zdravjem, potem omenjajo, da bo igral pri Telemundu, danes je čenčasta Chepa (mislim, da so njene "novice" tam med 5-10% resnične, če sploh) čenčala, da naj bi za promocijo TUD obiskal Budimpešto itd ... in vse to naj bi počel v istem obdobju...
... čakam na novice glede DB, ki bi morale kmalu priti na plano saj naj bi s snemanjem pričeli "včeraj" ali kmalu ... razen, da bo igrala Edith ni nobene 100% potrjene novice
... sicer pa o DB in nasprotujočih se novicah smo nekaj čenčali tudi na forumu od Ricarda in vsi čakamo na resnejše novice ... in navijamo, da bi Ricardo ponovno igral, čeprav je komaj dobro prenehal s snemanjem TUD, ki je res enkratna ...


Nazadnje urejal/a jami100 Tor Jul 01, 2008 10:43 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 10:35 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
heheheh, maš prav,ja....ampak jst mislim, da gre za kakšne stare novice....bo najbrž kr Ricardo Basketball

Zlo zanimivo. Le kje je te podatke našla Jami? Kje sta se pa sploh vidva srečala? Na vzla. forumu?

... pozdravljena Vesna ... sprašuješ kje sva se srečala ... to na Netu ni teško, če je interes približno podoben ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 12:16 pm

O, Jami! Kako lepo, da si prišla Very Happy Very Happy Very Happy .

No, jst tudi upam, da bo Ricardo dobil to vlogo, ki bi bila zares enkratna ... Edith mi sicer za ta projekt ni najboljša... ampak je pa zelo slavna in uspešna... tako, da bo pač pritegnila večjo pozornost.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:16 pm

jami100 je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Danes sem govoril z Jami in očitno so se spet pojavile govorice, da bo Christian Meier glavna vloga Mad

Pozdravljen Mateo in ostali ... tole me je spodbodlo, da se prijavim tule (no bilo je malo zmede pri prijavi in zato sem tukaj Jami100 ... a zmedo sem uspela rešiti ...) ... nisva se povsem razumela tam na češkem forumu glede C. Maierja in njegove vloge v DB ... prvotno se je govorilo, da bo igral skuj z G.Spanic in potem je to padlo v vodo ... mislim, da sedaj eni vlečejo na plano kar te stare novice ... za njega se govori, da naj bi snemal nekaj drugega - tule http://www.elcomercio.com.pe/edicionimpresa/Html/2008-06-29/dicen-ahi.html je ta novica z 29. 6. ... sicer pa glede Ricarda - navijam, da bi snemal in novice, da bo protagonist so krožile po raznoraznih medijih v Ven., USA, Mehiki a ... nikoli se ne ve kaj je res in kaj ne ... toliko nasprotujočih se novic kroži naenkrat, da "who knows" ... po eni strani pravijo, da bo Ricardo počival, ker ima resne probleme z zdravjem, potem omenjajo, da bo igral pri Telemundu, danes je čenčasta Chepa (mislim, da so njene "novice" tam med 5-10% resnične, če sploh) čenčala, da naj bi za promocijo TUD obiskal Budimpešto itd ... in vse to naj bi počel v istem obdobju...
... čakam na novice glede DB, ki bi morale kmalu priti na plano saj naj bi s snemanjem pričeli "včeraj" ali kmalu ... razen, da bo igrala Edith ni nobene 100% potrjene novice
... sicer pa o DB in nasprotujočih se novicah smo nekaj čenčali tudi na forumu od Ricarda in vsi čakamo na resnejše novice ... in navijamo, da bi Ricardo ponovno igral, čeprav je komaj dobro prenehal s snemanjem TUD, ki je res enkratna ...

Ja, se mi je zdelo in sem že Vesni razlagal, da je šlo najbrž za pogrevanje kakšnih starih novic....in kr čenčajo povprek.....To o chepi tudi sam zlo dobro vem, ja...mislim, da so res zlooo NE kredibilne....No, upam, da bo Ricardo res dobil to enkratno vlogo in uspel še bolj kot je in si nabral še večjo prepoznavnost. Sicer pa mi je najbolj čudno to z njegovim zdravjem?? No, mogoče takšne priložnosti ni hotel izpustiti iz rok (če bo res igral).

Torej, počakajmo na novejše novice.


Ja, Vesna...z Jami se srečujeva na venezuelskem, češkem.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Ricardo Alamo na Telemundu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na Telemundu?   Ricardo Alamo na Telemundu? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ricardo Alamo na Telemundu?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ricardo Alamo na Televen?
» Ricardo Alamo na VVju?
» Ricardo Alamo operiran pod nujno!
» NOV FORUM: Ricardo ALAMO in vse o njem ...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: