Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ricardo Alamo na VVju?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitimePet Mar 20, 2009 6:52 am

Ricardo Alamo na VVju?

Ricardo Alamo na VVju? 2-ricardoalamotud


* A PESAR de que aún se encuentra cumpliendo el reposo absoluto que el médico le ordenó, luego de las graves recaídas de salud que sufrió mientras grababa la telenovela "Toda una dama", Ricardo Álamo está dispuesto a retomar el hilo de su carrera artística y, por ello, abrió negociaciones con VV, donde persiste sumo interés en contratarlo para que sea pareja de Daniela Alvarado en el nuevo proyecto dramático, tomando en cuenta el éxito que obtuvo este binomio en "Juana la virgen". El apreciado actor ya mantuvo la primera reunión con los ejecutivos del Canal de la Colina, quienes le han planteado una nada despreciable proposición económica que lo mantiene "deshojando la margarita". No es secreto para nadie que dicha televisora atraviesa por una fuerte crisis de galanes, de hecho, el casting no dejó ninguna opción válida. Ello le despeja el camino a Ricardo Álamo, cuya firma con VV sería un acierto total.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitimePet Mar 20, 2009 6:55 am

Ja, me zanima kaj si Jami misli o tem?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitimePet Mar 20, 2009 6:57 am

vesna je napisal/a:
Ja, me zanima kaj si Jami misli o tem?

Zihr ji ideja, da gre na VV ni najbolj všeč, ker vemo kakšen je VV in kakšne "neumne" novele snemajo! Mogoče ji bo pa všeč, da bo (mogoče) spet v paru z Danielo Alvarado.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitimePet Mar 20, 2009 10:30 am

vesna je napisal/a:
Ja, me zanima kaj si Jami misli o tem?

No, ker te že tako zanima moje mnenje o vsem tem ... Kaj si jaz mislim? Pravzaprav nič posebnega. Bomo videli kaj in če kaj bo iz vsega tega. "Novice - čenče" na to temo že nekaj dni krožijo naokoli (Chepa, Chismes, itd.) in morda bo celo kaj res, kjer je "dim je tudi ogenj" ... bomo videli.

Ricardo na VV-ju in to z Danielo ... sicer nisem pristaš ponovljenih gl. parov, je pa dejstvo, da sta oba odlična igralca in v JLV je bila med njima izredna karizma ... telenovele velikokrat propadejo ker med gl. igralci ni prave kemije ... če se bo odločil oditi tja je Daniela dobra rešitev , saj kakšne boljše tako ali tako nimajo in če bo zgodba in režija dobra je uspeh zagotovljen ... bomo videli ... Slabša rešitev bi lahko bila le, da igra z Norkis ...

Sicer pa tako na VV-ju, RCTV-ju, Telemundu itd. primankuje dobrih gl. igralcev in zato ga snubijo na VV.

Pri vseh teh čenčah me veseli dejstvo, da se Ricardo počasi vrača (če seveda se), ker to pomeni da so njegove resne zdravstvene težave več ali manj sanirane in da je spet v dobri kondiciji ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitimePet Mar 20, 2009 1:12 pm

Ja, prav imaš. Gotovo je kar nekaj vlog na razpolago in verjetno bo izbral tisto vlogo (na teliču, Rctv-ju ali VV-ju), ki mu bo najbolj ustrezala: najboljši scenarij, finančno, ekipa ali pa kaj čisto drugega (lokacija snemanja).

Jst ponavadi nad VV-jem nisem ravno navdušena in bi rajši vidla, če bi drugje igral. Tko da Suspect Suspect !
No, gotovo se bo prav odločil.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ricardo Alamo na VVju? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ricardo Alamo na VVju?   Ricardo Alamo na VVju? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ricardo Alamo na VVju?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ricardo Alamo na Televen?
» Ricardo Alamo na Telemundu?
» Ricardo Alamo operiran pod nujno!
» NOV FORUM: Ricardo ALAMO in vse o njem ...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: