Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 FILMI/SERIJE/ODDAJE

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:12 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ne vem...ampak jst bi skoraj prisegu, da je prav zorica govorila o njegovi nagjenosti!!! Ker sem še pred filmom jst o tem razmišljal....da je tko nagnjen...nisem bil pa zihr! Men se zdi, no!

Ja, se spomnem, ja...sam un je bil sam tko....on je mel rad sam Hefajstiona....tist je bil za rezervo!

Heheh, ja sam hefajstion je pa lih hvalil oči alexandra!

Jaaaa..... pa res .... točno, ja ... se mi neki razsvetljuje!!!!!!! Men se tud zdi zdej .... ja, čaki bom jst še to mal prečekirala, sam čudn da si nism zapomnla tega detajla, ker sem Alexandra mela full rada, se mi je zdel full zanimiv, porasla je tud ena interna fora, k sva jo mele s sošolko, kao da je ona spustila komarja pa take bedarije, veš da je umrl ... kr jst sem mela pa Perikjeja..no, sj nema veze.

Aha, sam men je bil un gey res nagraužen, prav gabil se mi je ... tko ... neznosno težko mi ga je blo gledat.
Hefajstion je bil kull, sam ... ok, ne podpiram tega nagnjenja, škoda takšnega tipa. Hehe
Hja, Alexandrove so bile čist nekaj normalnega. scratch

No vidiš...se prav spomnim, da je blo nekak in to je prav zorica znala hecno poveda...."sj on je bil geeeeej.....jaaaaaaaaaaaaaa......je mel moške raj....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa".

Fuuuul je bil un tip nagravžen, ja...tko prav pederski je bil!!!


Ja, aleksander je mel normalne oči.....ampak so se unem zdele lepe....no, zakaj ne!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:15 am

Mateo je napisal/a:


No vidiš...se prav spomnim, da je blo nekak in to je prav zorica znala hecno poveda...."sj on je bil geeeeej.....jaaaaaaaaaaaaaa......je mel moške raj....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa".

Fuuuul je bil un tip nagravžen, ja...tko prav pederski je bil!!!


Ja, aleksander je mel normalne oči.....ampak so se unem zdele lepe....no, zakaj ne!

Jaaaa.... dj no to si zdej po njeno povedu! Ej, sam tko full zanimiva zgodovinska oseba, ane - Alexander mislim.

Jau..ne me na unga spominjat, ampak ejjj ... glej to fak, no.
Ta Colin pa un njegov peder pa velikrat pedre skupi igrata? Sta že vajena al kaj? To se mi ne dopade preveč.
https://www.youtube.com/watch?v=VGy1NORelGE

Btw: valda so ble Hefaistnu lepe njegove očke, če je bil pa zaljubljen vanj, oziroma mu je bil všeč, sej men ima tud lepe oči, pa če čist realno pogledamo niso nič posebnega, ane.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:18 am

Po njeno, kakopak!!

Pa res!!! Kak pa to....verjetno se dober razumeta in sta vajena?? In imata potem takšno prošnjo...looool, ne vem!! Sta pač prebila led!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:20 am

Mateo je napisal/a:
Po njeno, kakopak!!

Pa res!!! Kak pa to....verjetno se dober razumeta in sta vajena?? In imata potem takšno prošnjo...looool, ne vem!! Sta pač prebila led!

Ja, loool ... se mi ne zdi kul tole, da on neke pederajsle špila ves čas ... hehe, sam sej druga mi tko ne bi blo všeč. Ne vem če še kak fiiini film on igra, kt tale Alexander ... je on en tak čudn tiček, ne vem kako se on odloča glede sprejemanja vlog?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:22 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Po njeno, kakopak!!

Pa res!!! Kak pa to....verjetno se dober razumeta in sta vajena?? In imata potem takšno prošnjo...looool, ne vem!! Sta pač prebila led!

Ja, loool ... se mi ne zdi kul tole, da on neke pederajsle špila ves čas ... hehe, sam sej druga mi tko ne bi blo všeč. Ne vem če še kak fiiini film on igra, kt tale Alexander ... je on en tak čudn tiček, ne vem kako se on odloča glede sprejemanja vlog?

Ja no...ta alexander je pa ja za sprejet, če je pa tko "ovekovečen" film!!! Ostale pa ne vem....pač lih naključje...zihr ne zbira sam gay vloge looool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:25 am

Mateo je napisal/a:


Ja no...ta alexander je pa ja za sprejet, če je pa tko "ovekovečen" film!!! Ostale pa ne vem....pač lih naključje...zihr ne zbira sam gay vloge looool

Aja, no kaj pa če... a je on strait? Tega ne vem točno, pa se mi tud ne da ubadat s tem, glavno, da je tip hud, me ne zanima ostalo. Ja, kaj bom pa Sebiju hinavca stisnla, če se pa ves čas sam skriva... flower (sej to je sam hec, da ne bi slučajn mislu).

Aja, btw; kaj sta res zdej neki Jennifer Aniston pa Leonardo Di Caprio par?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:28 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja no...ta alexander je pa ja za sprejet, če je pa tko "ovekovečen" film!!! Ostale pa ne vem....pač lih naključje...zihr ne zbira sam gay vloge looool

Aja, no kaj pa če... a je on strait? Tega ne vem točno, pa se mi tud ne da ubadat s tem, glavno, da je tip hud, me ne zanima ostalo. Ja, kaj bom pa Sebiju hinavca stisnla, če se pa ves čas sam skriva... flower (sej to je sam hec, da ne bi slučajn mislu).

Aja, btw; kaj sta res zdej neki Jennifer Aniston pa Leonardo Di Caprio par?


heheh, boš ti ja...kakga hinavca stisnla......to bo to!! Drgač pa ne bi vedu kako je usmerjen....mislm, pa da na sex tapu je ženska....sem tko slišal!

kajj???? par sta?? A ni ona zj kao noseča s tistim prejšnjim mladim in sta spet skup?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:32 am

Mateo je napisal/a:



heheh, boš ti ja...kakga hinavca stisnla......to bo to!! Drgač pa ne bi vedu kako je usmerjen....mislm, pa da na sex tapu je ženska....sem tko slišal!

kajj???? par sta?? A ni ona zj kao noseča s tistim prejšnjim mladim in sta spet skup?

Aha, sej jst tud ne vem ... Ja, kolkor vem je res normalno sexualec, ampak ... no, nikol se ne ve... ne bi dala roko v ogenj zanj in garantirala, da še ni s tipom probu. pale pale
Sicer pa je razlagu, da mu je blo full neprijetno, ko so vidl tole njegov sex pa to ... halo? Njemu nerodn? Ja, kaj ne poveš. Mogoče pa se takrat ni kej pride izkazal in ga je blo mejčken sram. Ne vem ... si bom mogla tape pogledat.

Am, ne vem kako je z Jennifer, sem pa v Novicah prebrala ... in btw; tona pravi, da kar je v Novicah, 10000 procentno drži! flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:35 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



heheh, boš ti ja...kakga hinavca stisnla......to bo to!! Drgač pa ne bi vedu kako je usmerjen....mislm, pa da na sex tapu je ženska....sem tko slišal!

kajj???? par sta?? A ni ona zj kao noseča s tistim prejšnjim mladim in sta spet skup?

Aha, sej jst tud ne vem ... Ja, kolkor vem je res normalno sexualec, ampak ... no, nikol se ne ve... ne bi dala roko v ogenj zanj in garantirala, da še ni s tipom probu. pale pale
Sicer pa je razlagu, da mu je blo full neprijetno, ko so vidl tole njegov sex pa to ... halo? Njemu nerodn? Ja, kaj ne poveš. Mogoče pa se takrat ni kej pride izkazal in ga je blo mejčken sram. Ne vem ... si bom mogla tape pogledat.

Am, ne vem kako je z Jennifer, sem pa v Novicah prebrala ... in btw; tona pravi, da kar je v Novicah, 10000 procentno drži! flower

no, tud jst ne bi dal roko v ogenj, ker ga sploh ne poznam in o njem vem samo čudne stvari!!!

Hehehehehe, tona...a tona ve, da lahko slonovice prepišejo kej iz tujih tabloidov...oz. nardijo samo povzetek.....pač itak vedno piše tko....da se je tam pa tam pojavila govorica o tem in tem....looool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:39 am

Mateo je napisal/a:


no, tud jst ne bi dal roko v ogenj, ker ga sploh ne poznam in o njem vem samo čudne stvari!!!

Hehehehehe, tona...a tona ve, da lahko slonovice prepišejo kej iz tujih tabloidov...oz. nardijo samo povzetek.....pač itak vedno piše tko....da se je tam pa tam pojavila govorica o tem in tem....looool

No, ampak glavno je, da on ve ane? Mislim, če je res. Kaj zdej neki zavajaš človeka? ... Slovenske novice so pač zakon!!!

Potrebujem tvoje mnenje, ne najdem tega trailerja in me zanima (sej veš za našo rožco), če je to akcijski film, al good?
https://www.youtube.com/watch?v=fnG7-EveACI
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:43 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


no, tud jst ne bi dal roko v ogenj, ker ga sploh ne poznam in o njem vem samo čudne stvari!!!

Hehehehehe, tona...a tona ve, da lahko slonovice prepišejo kej iz tujih tabloidov...oz. nardijo samo povzetek.....pač itak vedno piše tko....da se je tam pa tam pojavila govorica o tem in tem....looool

No, ampak glavno je, da on ve ane? Mislim, če je res. Kaj zdej neki zavajaš človeka? ... Slovenske novice so pač zakon!!!

Potrebujem tvoje mnenje, ne najdem tega trailerja in me zanima (sej veš za našo rožco), če je to akcijski film, al good?
https://www.youtube.com/watch?v=fnG7-EveACI


Hja......a to je film.....no men zgleda čudn....neki iz stari cajtov..neki zj....ne razumemm....

se čujema.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:41 am

Danes je na POP TV (13.55) MR. BEAN!!!!!

14.25 pa na TVS 1 - FINA GOSPA!!!


lol! lol! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:49 am

Mateo je napisal/a:
Danes je na POP TV (13.55) MR. BEAN!!!!!

14.25 pa na TVS 1 - FINA GOSPA!!!


lol! lol! lol! lol! lol!

kter Bin ...normaln hecn, al tisti film?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Danes je na POP TV (13.55) MR. BEAN!!!!!

14.25 pa na TVS 1 - FINA GOSPA!!!


lol! lol! lol! lol! lol!

kter Bin ...normaln hecn, al tisti film?

oriđinaln bin!!!! prvi del nanizanke!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 9:24 am

DANES NA NOVA TV: 23.35

ČOVJEK OD PRUČA (Mož protja?) - Nicolas Cage
http://www.novatv.hr/net/movie_s.aspx?IDRed=91092


DANES NA RTL TELEVIZIJI 22.10

POLICIJSKA AKADEMIJA 2
http://www.rtl.hr/program/prikaz/1741/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 12:12 pm

21. 00
DANES NA POP TV

VOHUNSKE SPLETKE (Brad Pitt)
http://24ur.com/tv-vsebine/

22.35
DANES NA KANALU A
PREBUJENO ZLO (grozljivka, triler)
http://www.itivi.si/films/detail/25793/


P.S. Ta na kanalu A zna bit zlo dober!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 08, 2008 7:08 am

Sem gledala to ja ... ker je pač od Brada, ampak sicer pa ... hjooooj, jooj ... film se mi je zdel brezvezen! Neutral
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 08, 2008 11:57 am

Cristina je napisal/a:
Sem gledala to ja ... ker je pač od Brada, ampak sicer pa ... hjooooj, jooj ... film se mi je zdel brezvezen! Neutral

Verjamem, ja...jst sem sicer gledu tisto grozljivko na kanalu a..in tud ni blo kej extra.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 4:45 am

Tist film MESTO ANGELOV ti je bil pa všeč, včeri, ne?

Vidim, da si na Facebooku že kr fanica.....men je pa ta film tko-tko....na konc je tko fajn..čeprav sem vidu že ful boljših.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 4:50 am

Mateo je napisal/a:
Tist film MESTO ANGELOV ti je bil pa všeč, včeri, ne?

Vidim, da si na Facebooku že kr fanica.....men je pa ta film tko-tko....na konc je tko fajn..čeprav sem vidu že ful boljših.

OOHHH ... JA FULL!!!!
Full se mi je res dopadu film, ne tolko sama zgodba, pač znanstvene fantastike mal, edino všeč mi je to, ko pride angel po nekoga, ki umira. Tisto, ko vidijo človeka zraven mi je res verjetno ... Nekako ja.
Ampak pika na i mi je bila ravno to, kar je on naredil, potem pa takšen konec ... mislim tak globok pomen, da se je zaradi nje odpovedal večnosti, čeprav tudi potem nista mogla biti dolgo skupaj.
Ampak, ko je rekel, da bi vse storil ponovno, četudi bi vedel, da bo tako kratko trajalo.
Res globoko, se strinjam... sej veš kak jst na to gledam.
Sploh nisi gledu, ane? jst pa kr razlagam. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:01 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tist film MESTO ANGELOV ti je bil pa všeč, včeri, ne?

Vidim, da si na Facebooku že kr fanica.....men je pa ta film tko-tko....na konc je tko fajn..čeprav sem vidu že ful boljših.

OOHHH ... JA FULL!!!!
Full se mi je res dopadu film, ne tolko sama zgodba, pač znanstvene fantastike mal, edino všeč mi je to, ko pride angel po nekoga, ki umira. Tisto, ko vidijo človeka zraven mi je res verjetno ... Nekako ja.
Ampak pika na i mi je bila ravno to, kar je on naredil, potem pa takšen konec ... mislim tak globok pomen, da se je zaradi nje odpovedal večnosti, čeprav tudi potem nista mogla biti dolgo skupaj.
Ampak, ko je rekel, da bi vse storil ponovno, četudi bi vedel, da bo tako kratko trajalo.
Res globoko, se strinjam... sej veš kak jst na to gledam.
Sploh nisi gledu, ane? jst pa kr razlagam. Embarassed

Ne, jst sem gledu zadnjič na Novi tv, prejšnji teden....mam pa film dol potegnjen..pa brez podnapisov...ker to je Roxanin (en izmed) najljubših filmov....
Ja, men je blo ful všeč tisto, k je na koncu reku, da bi se odpovedal večnosti, če bi sam enkrat okusil njene ustnice, sam enkrat se dotikal njenih las...no ne vem če je blo točno tko....v tem pomenu....to je blo res LEPO.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:06 am

Mateo je napisal/a:


Ne, jst sem gledu zadnjič na Novi tv, prejšnji teden....mam pa film dol potegnjen..pa brez podnapisov...ker to je Roxanin (en izmed) najljubših filmov....
Ja, men je blo ful všeč tisto, k je na koncu reku, da bi se odpovedal večnosti, če bi sam enkrat okusil njene ustnice, sam enkrat se dotikal njenih las...no ne vem če je blo točno tko....v tem pomenu....to je blo res LEPO.

A res maš dol ta film? Fajn ... men je full všeč res ... pač sam ta pomen ... sej veš kak jst to na veliki zvon obešam ta "velike ljubezni" ...

btw: sem pozabla povedat, da ma tud Carlos Baute, k si ga ravno prej nalepu full dobro postavo in pa Nicolas Cage, sam mi pa ni preveč všeč ... kull igralc, sam mi ni neki ... sploh pa zdej, ko se je full postaral. geek
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ne, jst sem gledu zadnjič na Novi tv, prejšnji teden....mam pa film dol potegnjen..pa brez podnapisov...ker to je Roxanin (en izmed) najljubših filmov....
Ja, men je blo ful všeč tisto, k je na koncu reku, da bi se odpovedal večnosti, če bi sam enkrat okusil njene ustnice, sam enkrat se dotikal njenih las...no ne vem če je blo točno tko....v tem pomenu....to je blo res LEPO.

A res maš dol ta film? Fajn ... men je full všeč res ... pač sam ta pomen ... sej veš kak jst to na veliki zvon obešam ta "velike ljubezni" ...

btw: sem pozabla povedat, da ma tud Carlos Baute, k si ga ravno prej nalepu full dobro postavo in pa Nicolas Cage, sam mi pa ni preveč všeč ... kull igralc, sam mi ni neki ... sploh pa zdej, ko se je full postaral. geek

Ja, mam,ja....no sej men je tud sam ta pomen všeč....film kt film pa tko-tko.

Aha...Carlos Baute..dobro,ja...Sam Nicolas Cage? Ne vem točno sploh kakšno ma...hehe zj je že res star.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:13 am

Mateo je napisal/a:


Ja, mam,ja....no sej men je tud sam ta pomen všeč....film kt film pa tko-tko.

Aha...Carlos Baute..dobro,ja...Sam Nicolas Cage? Ne vem točno sploh kakšno ma...hehe zj je že res star.

Že v Correlijevi mandolini se mi je dopadla postava, v tem filmu pa je kar več pokazal, pač, da se je dalo videt.
Zdej je pa valda že star - ala 45, ane? - Kakorkoli ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:16 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, mam,ja....no sej men je tud sam ta pomen všeč....film kt film pa tko-tko.

Aha...Carlos Baute..dobro,ja...Sam Nicolas Cage? Ne vem točno sploh kakšno ma...hehe zj je že res star.

Že v Correlijevi mandolini se mi je dopadla postava, v tem filmu pa je kar več pokazal, pač, da se je dalo videt.
Zdej je pa valda že star - ala 45, ane? - Kakorkoli ...

No, možno....jst sem pa gledu še dan pred tem filmov prejšnji teden....en drug njegov film....ujel sem sam zadnje pol ure...ampak je bil zlo dober.....naslov sem pa pozabu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FILMI/SERIJE/ODDAJE
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» William bo producent nove serije
» Serije/telenovele CADENA TRES/Argos Produccion
» Gaby Espino bo voditeljica oddaje na Telemundu
» Gaby Spanic zdaj tudi brez oddaje!!
» Oddaje in novele RCTVja se delno selijo na TELEVEN

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: