Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 FILMI/SERIJE/ODDAJE

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeTor Sep 23, 2008 1:14 pm

FILMI/SERIJE/ODDAJE

Tema je namenjena vsem filmom, serijam, oddajam! Lahko lepite slike, informacije, novice...itd!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 10:28 am

Danes je spet MONK cheers cheers cheers
FILMI/SERIJE/ODDAJE Monkdiner1024


A ga katera spremlja?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimePon Okt 06, 2008 7:34 am

Včeri sem gledu ful dobro komedijo

BELA MODELA (zj je ponovitev na NOVA TV)
http://www.kolosej.si/filmi/film/bela_modela/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 11:38 pm

KRATKI STIKI!

No, pa sem si končno pogledala ta film…. Morm priznat, da je moja pričakovanja krepko presegel. Fenomenalen je! Sploh če pogledam še na slovenske razmere, kjer res nimamo dobrih filmov, se mi zdi Kratki stiki, res enkraten. Sem več kot navdušena. Prvo; sama tematika je super izbrana, sploh na to (ane Matej), da sva midva na podobno tematiko sicer napisala le eno zgodbo ampak »komedijo«. Super res toliko likov, ki ima vsak svojo osrednjo zgodbo, v resnici so zelo povezani, oziroma vplivajo drug na drugega. Film je odlično sestavljen, ravno tako dober, da si ga je dobro ogledati še drugič, ker potem še bolj razumeš vse skupaj. Kar se pa tiče igralcev, morm rečt, da super vsi! Tjaša me je izredno presenetila, nisem verjela, da tako dobro igra. Vse tri vloge so bile nekaj posebnega, čeprav še najbolj Olge in Neža, ker že po samem zunanjem izgledu nista bili tipični Tjaši… Skratka res zelo dobra njena igra. Vse bi pohvalila … zdej pa še k Sebiju. Jst sem navdušena nad njegovo vlogo, načinom kot jo je odigral! Sploh zato, ker sem mislila, da bo full dolgočasno,ker bo spet ne tak, kot si ga jst želim videti. Valda vloga ni takšna, kot bi jo jst zanj napisala (vemo v kakšnih vlogah mi je všeč), ampak sem več kot navdušena nad njo! Tko, ne vem se ti lik Mitje smili in v isto mi je smešen, oziroma full ironičen. Prav smešen je bil včasih, čeprav se temu ni za smejat, ampak kako je komuniciral pa tko, fora… Bolne je mel; od tega, da bi rad plesal, kako se je fajn čutiti pa od tistega, ko je gledal v drevo in rekel, da rastlina gleda rastlino … Zdej se bom osredotočila na njegovo zgodbo, ki mi je res full všeč. Sploh pa due Cavazza scena!!! Zakon, tisto v avtu. Boris res raztura, full mi je bil všeč njun pogovor. Boris je mel tud takšne, da si se ironično nasmeju pa tko. Ta zadnji del filma mi je bil še posebej pri srcu, ker je bilo več Sebija oziroma takrat ko je prikazoval njegovo življenje pred nesrečo – se je vloga že prepletala s takšno, ki mu jih jst napišem. No, skratka mislim, da sem se lepo razpisala, navdušena sem nad filmom!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:18 am

KRATKI STIKI

Jst sem si tud ogledal ta film! Res me je zanimalo kako dober je...in tudi mene je navdušil! Film je resnično fenomenalen!! Kapo dol. Zlooo dobra tematika...izredno všeč mi je to, da se zgodbe prepletajo (kratki stiki)...zlo dobro upravičen naslov!! Narejen je na zlo dobr način, da kaže nekaj za nazaj, nekaj za naprej!! Ena stvar me je čisto navdušila in to je bila igra Tjaše Železnik...jst sem njo imel za bolj "slabo" igralko..se mi je zdelo, da ni kos vsem vlogam....ampak takoj ko sem vidu prvi prizor že z Ajdo...odlična igra, resnost, eleganca, drugačen govor!!! Potem pa ostale dve vlogi Olga in Neža....res Tjaša je res dokazala, da je izredno dobra igralka....zame ena najboljših na slovenski filmski sceni! Tako dobro odigrati tri popolnoma različne vloge, drug govor, drugačno obnašanje, druga hoja!! Res svaka čast!! Pohvaliti morm tud celo igralsko ekipo, ki je bla res dobra: ekart, šugman,boris... ki je res naredil dober vtis z resno vlogo..zaenkrat sem ga bil navajen v komičnih! Sebastijan je bil tud zlo dober, vloga je bila zanimiva kljub temu, da je bil le "rastlina"..bilo je začutiti njegov bolezen in brezvezen vsakdan! Film se mi je zdel dober, ker je bilo vse skupaj zlo dobro "realno" prikazano, s tem mislim, na dialoge, govor igralcev...razna zatikanja, treme....zlo dobr!!!
Prvič sem ob slovenskem filmu nadpovprečno zadovoljen! Ni bilo nič brezvezih prizorov, nič bedarij, vse je bilo na ravni evropskih filmov, ki so mi všeč!! POHVALE!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:27 am

Mateo je napisal/a:
KRATKI STIKI

Jst sem si tud ogledal ta film! Res me je zanimalo kako dober je...in tudi mene je navdušil! Film je resnično fenomenalen!! Kapo dol. Zlooo dobra tematika...izredno všeč mi je to, da se zgodbe prepletajo (kratki stiki)...zlo dobro upravičen naslov!! Narejen je na zlo dobr način, da kaže nekaj za nazaj, nekaj za naprej!! Ena stvar me je čisto navdušila in to je bila igra Tjaše Železnik...jst sem njo imel za bolj "slabo" igralko..se mi je zdelo, da ni kos vsem vlogam....ampak takoj ko sem vidu prvi prizor že z Ajdo...odlična igra, resnost, eleganca, drugačen govor!!! Potem pa ostale dve vlogi Olga in Neža....res Tjaša je res dokazala, da je izredno dobra igralka....zame ena najboljših na slovenski filmski sceni! Tako dobro odigrati tri popolnoma različne vloge, drug govor, drugačno obnašanje, druga hoja!! Res svaka čast!! Pohvaliti morm tud celo igralsko ekipo, ki je bla res dobra: ekart, šugman,boris... ki je res naredil dober vtis z resno vlogo..zaenkrat sem ga bil navajen v komičnih! Sebastijan je bil tud zlo dober, vloga je bila zanimiva kljub temu, da je bil le "rastlina"..bilo je začutiti njegov bolezen in brezvezen vsakdan! Film se mi je zdel dober, ker je bilo vse skupaj zlo dobro "realno" prikazano, s tem mislim, na dialoge, govor igralcev...razna zatikanja, treme....zlo dobr!!!
Prvič sem ob slovenskem filmu nadpovprečno zadovoljen! Ni bilo nič brezvezih prizorov, nič bedarij, vse je bilo na ravni evropskih filmov, ki so mi všeč!! POHVALE!!!

Tko sem hotla povedat, tudi sama sem navdušena nad Tjašo, ja! Res super, kar se tiče tudi dialogi, zatikanja in to ... res ni bilo začutiti, da gre za slovenščino, kar včasih težko dojemam pač, ker se mi zdi, da v vseh jezikih drugače zveni, zmedenost, ko gre pa za materinščino ti je točno jasno kako in kaj.
Odlične scene, tudi glede samega preklinjanja, pač saj je bilo, ampak tko čist naravno, kakor v realnem življenje, vse je bilo tudi tako posneto, prikazano, super! Nič brezveznih scen, kot so ponavadi, z raznimi preklinjanji in sexom ... čist fenomenalno je bilo.
Ja, Seba je imel res dobr tekst ... pač tisto, da prav začutiš kako bedno življenje ima. Nasploh, če primerjaš s tem, kakšno življenje je imel prej ... odlično!
Dober detajl s tistimi črnimi čevlji, ki jih je Boris ves čas puliral. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 5:24 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
KRATKI STIKI

Jst sem si tud ogledal ta film! Res me je zanimalo kako dober je...in tudi mene je navdušil! Film je resnično fenomenalen!! Kapo dol. Zlooo dobra tematika...izredno všeč mi je to, da se zgodbe prepletajo (kratki stiki)...zlo dobro upravičen naslov!! Narejen je na zlo dobr način, da kaže nekaj za nazaj, nekaj za naprej!! Ena stvar me je čisto navdušila in to je bila igra Tjaše Železnik...jst sem njo imel za bolj "slabo" igralko..se mi je zdelo, da ni kos vsem vlogam....ampak takoj ko sem vidu prvi prizor že z Ajdo...odlična igra, resnost, eleganca, drugačen govor!!! Potem pa ostale dve vlogi Olga in Neža....res Tjaša je res dokazala, da je izredno dobra igralka....zame ena najboljših na slovenski filmski sceni! Tako dobro odigrati tri popolnoma različne vloge, drug govor, drugačno obnašanje, druga hoja!! Res svaka čast!! Pohvaliti morm tud celo igralsko ekipo, ki je bla res dobra: ekart, šugman,boris... ki je res naredil dober vtis z resno vlogo..zaenkrat sem ga bil navajen v komičnih! Sebastijan je bil tud zlo dober, vloga je bila zanimiva kljub temu, da je bil le "rastlina"..bilo je začutiti njegov bolezen in brezvezen vsakdan! Film se mi je zdel dober, ker je bilo vse skupaj zlo dobro "realno" prikazano, s tem mislim, na dialoge, govor igralcev...razna zatikanja, treme....zlo dobr!!!
Prvič sem ob slovenskem filmu nadpovprečno zadovoljen! Ni bilo nič brezvezih prizorov, nič bedarij, vse je bilo na ravni evropskih filmov, ki so mi všeč!! POHVALE!!!

Tko sem hotla povedat, tudi sama sem navdušena nad Tjašo, ja! Res super, kar se tiče tudi dialogi, zatikanja in to ... res ni bilo začutiti, da gre za slovenščino, kar včasih težko dojemam pač, ker se mi zdi, da v vseh jezikih drugače zveni, zmedenost, ko gre pa za materinščino ti je točno jasno kako in kaj.
Odlične scene, tudi glede samega preklinjanja, pač saj je bilo, ampak tko čist naravno, kakor v realnem življenje, vse je bilo tudi tako posneto, prikazano, super! Nič brezveznih scen, kot so ponavadi, z raznimi preklinjanji in sexom ... čist fenomenalno je bilo.
Ja, Seba je imel res dobr tekst ... pač tisto, da prav začutiš kako bedno življenje ima. Nasploh, če primerjaš s tem, kakšno življenje je imel prej ... odlično!
Dober detajl s tistimi črnimi čevlji, ki jih je Boris ves čas puliral. Laughing

Res je.....film je res presegel vsa pričakovanja, sploh glede na slo film!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:20 am

In Matej ... ti to bolj spremljaš ... kakšne grozljivke nam pripravljajo za noč čarovnic?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:42 am

Cristina je napisal/a:
In Matej ... ti to bolj spremljaš ... kakšne grozljivke nam pripravljajo za noč čarovnic?

?? Ne vem.....včeri sem lih gledu neko kao grozljivko: Koča strahu...pač pet študentov se je za počitnice odpravilo v neko kočo sredi gozda.....tam so ponesreči med streljanjem veveric ustrelili v moškega, ki se je kasneje pojavil pred njihovimi vrati čisto krvav in bolan....oni so se ga ustrašili in ga ponesreči ubili.....pol so pa počasi vsi bolehali za neko boleznjij (krvaveli), ker so pili vodo iz zajetja, kjer je bilo njegovo bolno truplo!! Dober film, samo konecjebil kr neki!

Glede noč čarovnic...morm pogledat kakšni filmi so......ta teden gremo verjetno gledat Mammo MIO!!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:45 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
In Matej ... ti to bolj spremljaš ... kakšne grozljivke nam pripravljajo za noč čarovnic?

?? Ne vem.....včeri sem lih gledu neko kao grozljivko: Koča strahu...pač pet študentov se je za počitnice odpravilo v neko kočo sredi gozda.....tam so ponesreči med streljanjem veveric ustrelili v moškega, ki se je kasneje pojavil pred njihovimi vrati čisto krvav in bolan....oni so se ga ustrašili in ga ponesreči ubili.....pol so pa počasi vsi bolehali za neko boleznjij (krvaveli), ker so pili vodo iz zajetja, kjer je bilo njegovo bolno truplo!! Dober film, samo konecjebil kr neki!

Glede noč čarovnic...morm pogledat kakšni filmi so......ta teden gremo verjetno gledat Mammo MIO!!!!

Greš končno gledat mamo mio? Aja, zdej žaga je kao full dobra, mislim tak deluje po slikicah pa tko. Sem pa pregledala malce vikend in nič koristnega preveč no ... kaj naj rečem.Sej grozljivke so tko za en drek vse.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:47 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
In Matej ... ti to bolj spremljaš ... kakšne grozljivke nam pripravljajo za noč čarovnic?

?? Ne vem.....včeri sem lih gledu neko kao grozljivko: Koča strahu...pač pet študentov se je za počitnice odpravilo v neko kočo sredi gozda.....tam so ponesreči med streljanjem veveric ustrelili v moškega, ki se je kasneje pojavil pred njihovimi vrati čisto krvav in bolan....oni so se ga ustrašili in ga ponesreči ubili.....pol so pa počasi vsi bolehali za neko boleznjij (krvaveli), ker so pili vodo iz zajetja, kjer je bilo njegovo bolno truplo!! Dober film, samo konecjebil kr neki!

Glede noč čarovnic...morm pogledat kakšni filmi so......ta teden gremo verjetno gledat Mammo MIO!!!!

Greš končno gledat mamo mio? Aja, zdej žaga je kao full dobra, mislim tak deluje po slikicah pa tko. Sem pa pregledala malce vikend in nič koristnega preveč no ... kaj naj rečem.Sej grozljivke so tko za en drek vse.

Final destinacion je.....Brez povratka...dva dela kr..na kanalu a...vmes pa nek dokumentarec! Prvi del sem gledu....tko tko je...mal fantazije!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:48 am

Mateo je napisal/a:

Final destinacion je.....Brez povratka...dva dela kr..na kanalu a...vmes pa nek dokumentarec! Prvi del sem gledu....tko tko je...mal fantazije!

Eh, fantazije pa ne maram, fuuj to...Am, jst bi un film gledla, ko si ti enkrat razlagu. Mislim, da si si ga že pred leti v knižnici sposodu. Mačje pokopališče al kako?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Final destinacion je.....Brez povratka...dva dela kr..na kanalu a...vmes pa nek dokumentarec! Prvi del sem gledu....tko tko je...mal fantazije!

Eh, fantazije pa ne maram, fuuj to...Am, jst bi un film gledla, ko si ti enkrat razlagu. Mislim, da si si ga že pred leti v knižnici sposodu. Mačje pokopališče al kako?

JA!!! Ta je res fenomenalen!! Ful dober! Mormo pa še gledat prevzetnost in pristranost.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:52 am

Mateo je napisal/a:


JA!!! Ta je res fenomenalen!! Ful dober! Mormo pa še gledat prevzetnost in pristranost.

Pristranost pa to ... lol, ane? Jst vem že ... hahahahhaha, sej ti tud!
Am ... treba bi blo pogledat ja.

Je fiiiini tale Mačje pokopališče, sam a zame priporočljiv, glede na Mike pa tko veš ... da me ne bo pujs kje prestrašu ponoč.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:55 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


JA!!! Ta je res fenomenalen!! Ful dober! Mormo pa še gledat prevzetnost in pristranost.

Pristranost pa to ... lol, ane? Jst vem že ... hahahahhaha, sej ti tud!
Am ... treba bi blo pogledat ja.

Je fiiiini tale Mačje pokopališče, sam a zame priporočljiv, glede na Mike pa tko veš ... da me ne bo pujs kje prestrašu ponoč.

hehehehehe mike...no ne mislim, da ni problema....al pa tudi..kaj pa vem, odvisno!! Pogledat morš...je pa že starejši.


Mačje pokopališče (1989)

Grozljivka / Triler

Družina Creed se je preselila v idiličen dom na podeželju in življenje se zdi popolno. A ne za dolgo ...

Louis in Rachel sta se z otroki namreč vselila v hišo tik ob mačjem pokopališču, ki leži na starodavnem indijanskem počivališču mrtvih. Le skrivnostni sosed Creedovih Jud Crandall ve za zloveščo skrivnost tega kraja, dokler družinska tragedija ne razkrije resnice.

Oživela bo nepojmljivo zlo mojstra groze Stephena Kinga, ki nas popelje na potovanje do pekla in nazaj.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:58 am

Lol, sej moj mačkon ni nasiln, pa tud ni grd, ker je narlepši mačo, tko da ... Majčka me res ni strah.

Am, sam fora se mi zdi to, da je mačje pokopališče...? Mački imajo pokopališče? Full zanimivo to.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:59 am

Cristina je napisal/a:
Lol, sej moj mačkon ni nasiln, pa tud ni grd, ker je narlepši mačo, tko da ... Majčka me res ni strah.

Am, sam fora se mi zdi to, da je mačje pokopališče...? Mački imajo pokopališče? Full zanimivo to.


Mah, kaj bo tvoj upokojenc nasilen!!! Kje pa!!! No, sej tam so tud lepi mački!!!

Aha...sj to eni majo....npr. moje sestrične (vse tri sestre) majo tud doma pokopane mačke....tko nekje ob gozdu!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:01 am

Mateo je napisal/a:



Mah, kaj bo tvoj upokojenc nasilen!!! Kje pa!!! No, sej tam so tud lepi mački!!!

Aha...sj to eni majo....npr. moje sestrične (vse tri sestre) majo tud doma pokopane mačke....tko nekje ob gozdu!

Prosim lepo. Mike ni nuben upokojenc, je prav lepo vzgojeno mače... A teb so celo lepi mački??? hehehe

Ja, moja babica ma tud mačke pokopane tam nek ... mislim ... če to tko ... hehe ... sami si ga nardijo torej.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:03 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



Mah, kaj bo tvoj upokojenc nasilen!!! Kje pa!!! No, sej tam so tud lepi mački!!!

Aha...sj to eni majo....npr. moje sestrične (vse tri sestre) majo tud doma pokopane mačke....tko nekje ob gozdu!

Prosim lepo. Mike ni nuben upokojenc, je prav lepo vzgojeno mače... A teb so celo lepi mački??? hehehe

Ja, moja babica ma tud mačke pokopane tam nek ... mislim ... če to tko ... hehe ... sami si ga nardijo torej.

No, sama globoko v sebi veš, da je mike prav upočasnjene sorte maček loooool (luka)


Ja, mački so mi tud lepi....če pa nisem živalim naklonjen, je pa druga!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:05 am

Mateo je napisal/a:

No, sama globoko v sebi veš, da je mike prav upočasnjene sorte maček loooool (luka)


Ja, mački so mi tud lepi....če pa nisem živalim naklonjen, je pa druga!

On zna bit zelo hiter, sam mislim, da nima hude potrebe po tem, glede na to, da stanuje v stanovanju, ane? On je bolj ala hišni mačk. Ker tud odporen ni preveč, takoj ma poln nos, pa ušesa vneta, pač zmaze - ni utrjen.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:06 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

No, sama globoko v sebi veš, da je mike prav upočasnjene sorte maček loooool (luka)


Ja, mački so mi tud lepi....če pa nisem živalim naklonjen, je pa druga!

On zna bit zelo hiter, sam mislim, da nima hude potrebe po tem, glede na to, da stanuje v stanovanju, ane? On je bolj ala hišni mačk. Ker tud odporen ni preveč, takoj ma poln nos, pa ušesa vneta, pač zmaze - ni utrjen.

Ja, sj....en tak razvajen maček, je....kakršna lastnica, takšen maček looool (joke).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:07 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:08 am

Mateo je napisal/a:

Ja, sj....en tak razvajen maček, je....kakršna lastnica, takšen maček looool (joke).

Je bolj od mami, kt pa moj ... pa čist atijev ... moj je sam takrat, kadar me nuca. Mad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:09 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, sj....en tak razvajen maček, je....kakršna lastnica, takšen maček looool (joke).

Je bolj od mami, kt pa moj ... pa čist atijev ... moj je sam takrat, kadar me nuca. Mad

Heheh, no zmente se čigav je...looooooool

Itak, ga nikdar nočeš s seboj pelat ven!! No zato pa je tko!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:10 am

Mateo je napisal/a:

scratch scratch scratch scratch scratch
Tailer je totalno neprivlačen, ker je star film, ampak ... ok...

Sicer pa bom dans gledla Aleksandra Velikega ... da vidim.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FILMI/SERIJE/ODDAJE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FILMI/SERIJE/ODDAJE   FILMI/SERIJE/ODDAJE Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FILMI/SERIJE/ODDAJE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 6Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» William bo producent nove serije
» Serije/telenovele CADENA TRES/Argos Produccion
» Gaby Espino bo voditeljica oddaje na Telemundu
» Oddaje in novele RCTVja se delno selijo na TELEVEN
» Gaby Spanic zdaj tudi brez oddaje!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: