Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 La sombra del pasado na Pop tv

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2015 3:23 pm

Kristina je napisal/a:


No, bom pa potem še malo počakala, da me "presenetijo".

Se strinjam glede "preskakovanja". Jaz tudi večino prevrtim, razen tu in tam Claudie ter Botela pa načeloma tudi Gretell pogledam. Mene pritegne predvsem glavna zgodba, se mi zdi simpatična pa to dejstvo, da je glavni par ravno po mojem okusu.

Tudi meni, ki se bolj bežno spominjam LM, sta bila všeč glavna igralca. Mogoče bolj kot zgolj všeč vsak izmed njiju, onadva skupaj, zgodba pač, kakor tudi v LI. Karla se mi je zdela vedno vizualno lepša kakor Kate.

Danes sem slučajno gledala telenovelo "v živo". In kljub vsemu, kar sva napisali v teh temah, me je presenetilo, da nisem zdržala do koncan Sleep. Prvo srečanje med Veronico in Emilianom v Mini Escondidi je bilo sicer zabavno. Abuelovo kaznovanje vnukov, Pablovi poskusi, da bi prišel v stik z Ano Perlo, Manuelovo osvajanje Claudie... vse skupaj se je preveč vleklo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 10:54 am

vesna je napisal/a:


Danes sem slučajno gledala telenovelo "v živo". In kljub vsemu, kar sva napisali v teh temah, me je presenetilo, da nisem zdržala do koncan Sleep. Prvo srečanje med Veronico in Emilianom v Mini Escondidi je bilo sicer zabavno. Abuelovo kaznovanje vnukov, Pablovi poskusi, da bi prišel v stik z Ano Perlo, Manuelovo osvajanje Claudie... vse skupaj se je preveč vleklo.

Jaz priznam, da najrajši itak pogledam samo scene Martina in Veronice, majčkeno tudi Virginie in tu ter tam Claudie. Sicer pa ne maram teh vaških posebnežev! Pa mlade Ane Perle in njenega osvajalca ... elephant elephant To mi je malo out! Se mi ne ljubi več gledati posesivnih dedkov in zafrustriranih bratov, ki čuvajo svoje sestre ...
Sicer pa sem velika "fanica" Martina in Veronice. cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimePon Nov 30, 2015 7:48 am

Kristina je napisal/a:


Jaz priznam, da najrajši itak pogledam samo scene Martina in Veronice, majčkeno tudi Virginie in tu ter tam Claudie. Sicer pa ne maram teh vaških posebnežev! Pa mlade Ane Perle in njenega osvajalca ... elephant elephant To mi je malo out! Se mi ne ljubi več gledati posesivnih dedkov in zafrustriranih bratov, ki čuvajo svoje sestre ...
Sicer pa sem velika "fanica" Martina in Veronice. cheers cheers

Zanimivo, da je Veronica zdaj že veliko delov (4) "v nezavesti". Če bi spremljali le en del telenovele na dan bi to bilo skoraj ves teden. No, bomo videli, kaj bo danes Laughing !
Sicer mi je pa telenovela še vedno všeč in jo redno gledam (predvsem Martina in Veroniko).

Všeč mi je, da v telenoveli LI (tudi LM, CME) ni ljubezenskega trikotnika med zlobnico, protagonistko in protagonistom. To se mi zdi prijetna sprememba, všeč mi je, da je tokrat scenarij v tem delu drugačen kot ponavadi v telenovelah.

Spremljam pa tudi LSEP. Novela se počasi preveša v svoj zaključni del. Eden tak zanimiv ocvirk je Renatova zgodba. Dolgo časa je obljubljal svojo brezpogojno ljubezen Aldonzi, ki mu jo ni vračala. Počasi je postal tega tudi sit in je ugotovil, da goji določena čustva do odvetnice. Vendar pa je zdaj Aldonza v zelo težki poziciji, povsem odvisna od njegove podpore (protagonist se je iz različnih razlogov oddaljil od nje), odvetnica pa je začela z zmenki z Abelardovim prijateljem... No, samo mimogrede...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 16, 2015 5:12 am

Konec ESDP-ja je bil, tako kot cela novela, podoben EM-ju, je pa v tej različici umrl lik Alejandre Barros, medtem ko je v EM Daniela Romo ostala živa in na koncu sprejela protagonistko.
Da je celotna starejša generacija umrla (protagonistovi starši, protagonistkina mama in teta, zdravnik) se mi je zdelo malo preveč scratch . Vsaj koga bi lahko pustili. Tako so morali celo župnika na koncu "premestiti" nazaj v domačo vas, da generacijska vrzel ni bila preveč očitna  What a Face .
Tudi kazanje vseh športnih dejavnosti (vožnja s kolesom, sprehodi) na medenih tednih ni ravno sodilo v zadnjih nekaj minut telenovele bounce  Rolling Eyes .

Všeč pa mi je bil konec glavne zlobnice (Thelma Madrigal), ki so jo zaprli, ker je povozila očeta, čeprav je očeta v bolnici v resnici ubil glavni zlobnež. Ob tem se ji je tudi delno zmešalo. Thelminega otroka, ki ga je rodila v zaporu, so vzeli starši pokojnega Alberada, s katerim je bila noseča.
Njeni povsem zapiti mami pa je na koncu pomagal Alberadov prijatelj, ki se je spremenil in je iz "glavne vaške barabice" postal župnik.
Thelmin konec se mi je zdel dober, ker je bil delno odprt in je omogočal več interpretacij.
Po eni je bila kaznovana bolj, kot si je zaslužila, in bo dobila možnost za nov začetek.
Druga interpretacija pa je, da bi ona menila, da se je tokrat njej zgodila krivica (zaprli so jo, čeprav v resnici ni ubila očeta, protagonistka ni pričala zanjo, otroka je so vzgajali drugi) in lahko bi se vrnila maščevat v vas Razz Embarassed . Lahko bi tudi napravili nadaljevanje. Zakaj telenovele nikoli nimajo nadaljevanj pale ?
Na koncu so bili trije najbolj sitni liki najbolj zabavni (Thelma, njena mama Cynthia Klitbo in "vaška barabica").

V glavnem... telenovela mi je bila še kar všeč, morda je bila na trentke manj učinkovita kot EM (npr. bolj dramatično je bilo, ko je prišla Daniela Romo na poroko in je brala poročno berilo v cerkvi, kot pa je bila smrt Alejandre Barros v strelskem obračunu z možem), pa vendar. Mi je kar žal, da je že konec Smile .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 16, 2015 11:54 pm

vesna je napisal/a:
Konec ESDP-ja je bil, tako kot cela novela, podoben EM-ju, je pa v tej različici umrl lik Alejandre Barros, medtem ko je v EM Daniela Romo ostala živa in na koncu sprejela protagonistko.
Da je celotna starejša generacija umrla (protagonistovi starši, protagonistkina mama in teta, zdravnik) se mi je zdelo malo preveč scratch . Vsaj koga bi lahko pustili. Tako so morali celo župnika na koncu "premestiti" nazaj v domačo vas, da generacijska vrzel ni bila preveč očitna  What a Face .
Tudi kazanje vseh športnih dejavnosti (vožnja s kolesom, sprehodi) na medenih tednih ni ravno sodilo v zadnjih nekaj minut telenovele bounce  Rolling Eyes .

Všeč pa mi je bil konec glavne zlobnice (Thelma Madrigal), ki so jo zaprli, ker je povozila očeta, čeprav je očeta v bolnici v resnici ubil glavni zlobnež. Ob tem se ji je tudi delno zmešalo. Thelminega otroka, ki ga je rodila v zaporu, so vzeli starši pokojnega Alberada, s katerim je bila noseča.
Njeni povsem zapiti mami pa je na koncu pomagal Alberadov prijatelj, ki se je spremenil in je iz "glavne vaške barabice" postal župnik.
Thelmin konec se mi je zdel dober, ker je bil delno odprt in je omogočal več interpretacij.
Po eni je bila kaznovana bolj, kot si je zaslužila, in bo dobila možnost za nov začetek.
Druga interpretacija pa je, da bi ona menila, da se je tokrat njej zgodila krivica (zaprli so jo, čeprav v resnici ni ubila očeta, protagonistka ni pričala zanjo, otroka je so vzgajali drugi) in lahko bi se vrnila maščevat v vas Razz  Embarassed . Lahko bi tudi napravili nadaljevanje. Zakaj telenovele nikoli nimajo nadaljevanj pale ?
Na koncu so bili trije najbolj sitni liki najbolj zabavni (Thelma, njena mama Cynthia Klitbo in "vaška barabica").

V glavnem... telenovela mi je bila še kar všeč, morda je bila na trentke manj učinkovita kot EM (npr. bolj dramatično je bilo, ko je prišla Daniela Romo na poroko in je brala poročno berilo v cerkvi, kot pa je bila smrt Alejandre Barros v strelskem obračunu z možem), pa vendar. Mi je kar žal, da je že konec Smile .

Meni ni uspelo pogledati zadnjega dela. Kdaj je sploh bil na sporedu?
A dejansko je umrla vsa "stara generacija"? No, po pravici, če se postavim v zgodbo, bi lažje tako na novo začela, kot protagonista naprimer. Saj mamo (Barrosovo) bi se še dalo kako spreobrniti, ampak oče je bil pa poosebljen hudič, tako da si ne bi predstavljala, kako živeti in imeti takšnega tasta, ki se konec koncev nikoli ni naveličal gnjaviti, spletkariti itd. Smile Torej, če sem razumela, je bilo v LM tako, da je mama protagonista (Romo) preživela in se sprijaznila z zvezo protagonistov?

Haha, kazanje športnih dejavnosti. Very Happy Very Happy

A Thelma je povozila svojega očeta? O grozno! Meni je bila sicer sila antipatična (sploh si je ne morem predstavljati kot protagonistke, ki jo bo sedaj igrala v eni izmed novih telenovel), pa vendar. Ni slaba ideja o nadaljevanju njene zgodbe. Po mojem bi mi bila verjetno bolj všeč, kot pa telenovela sedaj. Embarassed Embarassed
Kaj!? A tisti kolega od Abelarda, ki je ljubimkal s Telmino mamo je postal župnik? Ja, kaj se mu je pa vmes dogajalo, da se je zgodil takšen preobrat? Surprised Imel je res smešen žargon in je na čase deloval "simpatičen", ampak malo manj inteligenten. tongue

Glede na to, da je telenovele na tem smešnem terminu konec, predvidevam da ne bo nobena telenovele na novo? Pop mi gre itak pošteno na živce, s tem spreminjanjem terminov in bednim predvajanjem delov ... vsaka telenovela, ki se začne, ima najprej po dva dela ... potem si premislijo, jo vržejo na nek drugi termin. Vse zaradi "usodnega špricerja", ki ga ne morejo nehati promovirati in prestavljati in ponavljati, da bi si nekje pridobili nekaj gledalcev. Ooooh! Mi gredo res na živce. Preprosti bi lahko predvajali pač od 15h dalje tri tuje telenovele (po en del) in ČE ŽE MORAJO to svojo "usodno mešanico" vsiljevati, naj bo na zadnjem terminu in basta! Rolling Eyes Rolling Eyes Ampak sedaj se je prva sezona k sreči ali pa tudi ne, zaključila ... so si pa briljantno izmislili, da bi celotno sezono še ponavljali!? scratch Kot, da bodo zdaj dobili še tiste, ki se na "prvi pogled" niso zaljubili vanjo!? Bedarija! Škoda časa!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 17, 2015 4:54 am

Kristina je napisal/a:

Meni ni uspelo pogledati zadnjega dela. Kdaj je sploh bil na sporedu?
A dejansko je umrla vsa "stara generacija"? No, po pravici, če se postavim v zgodbo, bi lažje tako na novo začela, kot protagonista naprimer. Saj mamo (Barrosovo) bi se še dalo kako spreobrniti, ampak oče je bil pa poosebljen hudič, tako da si ne bi predstavljala, kako živeti in imeti takšnega tasta, ki se konec koncev nikoli ni naveličal gnjaviti, spletkariti itd. Smile Torej, če sem razumela, je bilo v LM tako, da je mama protagonista (Romo) preživela in se sprijaznila z zvezo protagonistov?

Haha, kazanje športnih dejavnosti. Very Happy Very Happy

A Thelma je povozila svojega očeta? O grozno! Meni je bila sicer sila antipatična (sploh si je ne morem predstavljati kot protagonistke, ki jo bo sedaj igrala v eni izmed novih telenovel), pa vendar. Ni slaba ideja o nadaljevanju njene zgodbe. Po mojem bi mi bila verjetno bolj všeč, kot pa telenovela sedaj. Embarassed Embarassed
Kaj!? A tisti kolega od Abelarda, ki je ljubimkal s Telmino mamo je postal župnik? Ja, kaj se mu je pa vmes dogajalo, da se je zgodil takšen preobrat? Surprised Imel je res smešen žargon in je na čase deloval "simpatičen", ampak malo manj inteligenten. tongue

Glede na to, da je telenovele na tem smešnem terminu konec, predvidevam da ne bo nobena telenovele na novo? Pop mi gre itak pošteno na živce, s tem spreminjanjem terminov in bednim predvajanjem delov ... vsaka telenovela, ki se začne, ima najprej po dva dela ... potem si premislijo, jo vržejo na nek drugi termin. Vse zaradi "usodnega špricerja", ki ga ne morejo nehati promovirati in prestavljati in ponavljati, da bi si nekje pridobili nekaj gledalcev. Ooooh! Mi gredo res na živce. Preprosti bi lahko predvajali pač od 15h dalje tri tuje telenovele (po en del) in ČE ŽE MORAJO to svojo "usodno mešanico" vsiljevati, naj bo na zadnjem terminu in basta! Rolling Eyes Rolling Eyes Ampak sedaj se je prva sezona k sreči ali pa tudi ne, zaključila ... so si pa briljantno izmislili, da bi celotno sezono še ponavljali!? scratch Kot, da bodo zdaj dobili še tiste, ki se na "prvi pogled" niso zaljubili vanjo!? Bedarija! Škoda časa!

Zadnji del ESDP je bil v torek, tako, da ga mogoče lahko še "ujameš" (če imaš opcijo za 3 dni nazaj) - mislim, če se ti zdi vredno Embarassed Embarassed .

Protagonistova mama (tako Romo kot Alejandra Barros) na koncu reši glavni igralki življenje tako, da ustreli svojega moža, ki hoče protagonistko ubiti/raniti. Razlika je samo v tem, da Alejandra v spopadu tudi sama umre, medtem ko je Romova ostala živa in je nato sina in njegovo izbiro še nadalje podprla.
Mogoče je res lažje, da se mlajša generacija znebi stare, ampak "mama Alejandra" in teta (vsaj v tej verziji, v EM je bila preveč nebogljena in je visela na načakinji) bi pa npr. res lahko ostali živi - teta bi lahko začela novo življenje v drugem kraju, pa tudi Alejandra bi morala nehati viseti na sinu. Zdi se mi, da to ne bi bilo tako moteče...

Se čisto strinjam, da jeThelma antipatična Rolling Eyes . Je pa njen lik v obeh verzijah z avtom zbil svojega očeta (razlika je bila v tem, da je v EM-ju niso zaprli, saj je Adela Noriega, ki je bila bolj prijazna protagonistka Embarassed Smile , pričala, da je šlo za nesrečo), v obeh verzijah so otroka vzeli Abelardovi starši, ona pa je odšla v drug kraj oziroma zapor. Je pa v tej verziji Thelmina mama ostala v vasi in se je dogovorila, da bo redno pazila otroka (bila je sicer v zelo težki situaciji, a je pokazalo, da ji bo pomagal Tomas).

Thomasov lik (Abelardov prijatelj) je bil pa res presenečenje telenovele Shocked bom Twisted Evil . Verjetno je bila poanta njegovega lika v tem, da iz "barabice" lahko postaneš dober človek, karkoli pač hočeš, celo župnik, lahko pa končaš kot Abelardo. Da ima vsak izbiro.

Se strinjam glede Pop tv. Jaz sicer še vedno spremljam LI. In glavna junaka sta prav simpatična za gledat. Nimam pa namena spremljati hrvaških, slovenskih, turških serij. Upam, da pride po LI na vrsto Pasion y poder, nato pa telenovela z Angelique.

Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimePon Jan 18, 2016 7:05 pm

Še vedno spremljam Lo imperdonable - zdaj sem nekaj delov celo gledala v celoti Razz .

Zdi se mi, da so slabo pokazali, kako je Martin odkril, da Veronika ni ženska, zaradi katere se je njegov brat ubil. Ni bil pokazan nek aha moment, pač pa je bilo skozi telenovelo veliko namigov, on pa se na koncu sploh ni zdel presenečen No .
Sicer je pa trenutno njegov lik tudi spet nekam čuden  scratch - res bipolaren ali pa še bolj kot bipolaren se mi zdi nesramen, ker kar pričakuje brezpogojno odpuščanje in je sploh ne posluša. Pa še ljubosumne izpade ima.

Grettell sem se pa kar nekako navadiila, sploh mi ni več tako antipatična.

Ana Perla ima res zelo veliko zgodbo, skoraj tako obsežno kot protagonista confused  pale . Scenarij zanjo ni najboljše napisan, ampak tudi sama igralka se mi ne zdi dovolj dobra/izkušena za tako zahtevno vlogo, pa tudi obleke/make up, ki so jih izbrali zanjo, so dolgočasne. Sebastian Zurita pa z njo nima dobre kemije (tudi on se mi ne zdi najboljši igralec - mogoče je še slabši od nje Embarassed ).

Na splošno mi je pa zelo všeč lik Veronice - tako je močna, samozavestna, pozitivna, bori se za tisto, kar je zanjo pomembno. Dobro napisano in tudi dobro odigrano.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitimePet Jan 22, 2016 4:36 am

vesna je napisal/a:
Še vedno spremljam Lo imperdonable - zdaj sem nekaj delov celo gledala v celoti Razz .

Zdi se mi, da so slabo pokazali, kako je Martin odkril, da Veronika ni ženska, zaradi katere se je njegov brat ubil. Ni bil pokazan nek aha moment, pač pa je bilo skozi telenovelo veliko namigov, on pa se na koncu sploh ni zdel presenečen No .
Sicer je pa trenutno njegov lik tudi spet nekam čuden  scratch - res bipolaren ali pa še bolj kot bipolaren se mi zdi nesramen, ker kar pričakuje brezpogojno odpuščanje in je sploh ne posluša. Pa še ljubosumne izpade ima.

Grettell sem se pa kar nekako navadiila, sploh mi ni več tako antipatična.

Ana Perla ima res zelo veliko zgodbo, skoraj tako obsežno kot protagonista confused  pale . Scenarij zanjo ni najboljše napisan, ampak tudi sama igralka se mi ne zdi dovolj dobra/izkušena za tako zahtevno vlogo, pa tudi obleke/make up, ki so jih izbrali zanjo, so dolgočasne. Sebastian Zurita pa z njo nima dobre kemije (tudi on se mi ne zdi najboljši igralec - mogoče je še slabši od nje Embarassed ).

Na splošno mi je pa zelo všeč lik Veronice - tako je močna, samozavestna, pozitivna, bori se za tisto, kar je zanjo pomembno. Dobro napisano in tudi dobro odigrano.

Tudi jaz se kar potrudim, da gledam. Sicer večinoma ne v celoti, nekaj pa tudi.

To sem sama "zamudila" ... oziroma, ker sem kakšen del tu in tam spustila, nisem imela občutka, "kje smo". Ali se že vse ve, ali ne. Zdaj pa sem ugotovila, da se je resnica v bistvu odkrila, je pa res kot praviš, očitno ni bilo tistega "buuuu" trenutka. confused

Hehe, no Martin je mogoče res bipolaren, to so mu tako skozi celotno zgodbo "očitali". Jaz sem stvari malo drugače pogledala, ker mi je všeč njegov način igre. Tako, da ga imam v bistvu "rada", ko spreminja razpoloženja, da se ves talent razkrije. Meni je kot igralec odličen! Prav rada ga gledam, ne glede na to, ali je zloben ali dober. Pa še izredno zanimiv se mi zdi, "večplasten" - definitivno bi si še želela videti kaj njegovih del. Hkrati mi je tudi "svež" za mehiške telenovele ... bolj temperamenten, zanimiv skratka, paše kaj takšnega pogledati, četudi je celotna telenovela bolj "tako, tako".

Mislim, da bi se morali malo več ukvarjati z glavnimi liki - Veronica, Martin, Virginia in Emiliano - z njihovimi zapleti, nasploh pač. PREVEČ pomembna je zgodba Ane Perle in njenega slikarja pa vseh teh njunih priveskov; od že rahlo nadležnega in neumnega dedka, do še bolj neutemeljenega nasilneža in grobijana Manuela (res ne razumem kaj nam želijo sporočiti z njegovim likom - prav naporen in neutrudljiv je), do vseh teh okoli, Ana Perla je imela več snubcev kot glavna igralka ... vsak bi bil z njo. scratch confused Ves ta del z njenimi zapleti se mi zdi popolnoma nepotreben! Izguba časa. Še Claudio pogrešam, raje bi videla, da se tudi njej kaj dogaja, četudi zopet začne sitnariti okoli Martina. Glede Zurite - nimam pojma, kako bi ga opredelila ... na zadnje že razmišljam, koliko JIM plača, da mu tako "pomembno" vlogo namenijo, ko je po mojem dosti boljših mladih igralcev, pa tudi precej bolj simpatičnih.

Veronica je pa enkraten lik - takšne imam tudi sama najrajši!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La sombra del pasado na Pop tv   La sombra del pasado na Pop tv - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
La sombra del pasado na Pop tv
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» LA SOMBRA DEL PASADO (Televisa, 2014)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: