Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sebastian Rulli bo Martin?

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 8:52 am

Mateo je napisal/a:
POTRJENO

GLAVNA IGRALKA BO DANNA GARCIA, KI JE ŽE NA TELEVISI. ZAIGRALA BO "Monito".

Kako se vam zdi?



p.s. jst mislim, da je za vlogo Monite potrebno najti igralko, ki je NADVSE simpatična in karizmatična....kar pa Danna prav gotovo ni...zame je Danna ena najbolj dolgočasnih, sivih igralk...preveč običajna.

Hmmm... nikol je nisem gledala. Mogoče zdaj kje igra. Na kakšni TV3, NetTv ali pa TVPiki?
Mislim pa, da bo drugače, ker je je Rulli drugačen od Fancunda (čeprav sta meni oba I love you I love you )!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 8:56 am

Se bom podpisala pod mnenje Mateja o Danni, jst sem jo gledala v PDG in TVAEAQ in ... ni mi všeč...preveč je perfect, oziroma želi biti.

Rulli pa lepo!!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 3:13 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

POTRJENO

GLAVNA IGRALKA BO DANNA GARCIA, KI JE ŽE NA TELEVISI. ZAIGRALA BO "Monito".

Kako se vam zdi?




p.s. jst mislim, da je za vlogo Monite potrebno najti igralko, ki je NADVSE simpatična in karizmatična....kar pa Danna prav gotovo ni...zame je Danna ena najbolj dolgočasnih, sivih igralk...preveč običajna.

Hmmm... nikol je nisem gledala. Mogoče zdaj kje igra. Na kakšni TV3, NetTv ali pa TVPiki?
Mislim pa, da bo drugače, ker je je Rulli drugačen od Fancunda (čeprav sta meni oba I love you I love you )!

na NET TV igra...v La revancha ob Jorge Reyesu heheh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 1:14 am

Mateo je napisal/a:
na NET TV igra...v La revancha ob Jorge Reyesu heheh

Ufff... to sem pa že videla nekaj odomkov (Romantica) in ... tam so vse dolggocajtne, dolgocajtne, dolgocajtne Sleep Sleep Sleep Sleep !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:54 am

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Presentacion-gancho-370x
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Presentacion-gancho-host
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elenco2
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Agustin Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elenco4
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elenco5 Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elenco6
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elpiloto Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Elpiloto-lamonita
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Laisha Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Lamonita
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Raul-elnegrito


Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 2
Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 1 Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 3 Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 4
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:55 am

Waw...že slikice!! Rulli lepo poraščen! hehhe I love you
Ampak se mi zdi, da z Danno ne pašeta skupaj ... kaj pa vem no.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:58 am

Cristina je napisal/a:
Waw...že slikice!! Rulli lepo poraščen! hehhe I love you
Ampak se mi zdi, da z Danno ne pašeta skupaj ... kaj pa vem no.

kak je ona fuul manjša od njega...sicer mi je pa ta projetk totalno beden....remak..dve leti stare novele...z najbolj dolgočasno igralko....brez veze!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:59 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Waw...že slikice!! Rulli lepo poraščen! hehhe I love you
Ampak se mi zdi, da z Danno ne pašeta skupaj ... kaj pa vem no.

kak je ona fuul manjša od njega...sicer mi je pa ta projetk totalno beden....remak..dve leti stare novele...z najbolj dolgočasno igralko....brez veze!!

PODPIS
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 8:28 am

Jst mislim, da bo vse skupaj kmalu na Pinku in da bosta kmalu lahko kmalu videla, kakšna je zgodba.

No, mislim, da sicer Rulliju paše taka vloga, vse ostalo je pa res Rolling Eyes !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 6:25 am

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Revista01xk4

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Revista02ys1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:04 am

Hmmm, hmmm, hmmmm confused confused confused !
Rulliju želim vse najboljše, upam, da ne bo drugi Juramento (glede na njuno kemijo)!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:16 am

vesna je napisal/a:
Hmmm, hmmm, hmmmm confused confused confused !
Rulliju želim vse najboljše, upam, da ne bo drugi Juramento (glede na njuno kemijo)!

Heheh....bolj tako tako je vse skupi, ja....mene novela ne zanima...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:17 am

Še en moj bolj splošni komentar ... mi gre na bruhanje, ko slišim za katerikoli remaik od mehičanov ... ti so tako zaverovani vase, da mislijo, da je samo njihovo dobro pa je na koncu eno veliko sra... No nekaj podobnega počnejo tudi pri Telemundu zadnje čase in spet rata en šit ...
No saj vsi delajo povečini samo še remaike ampka vse me mine ko slišim za remaik uspešnice, ki se še vvrti v originalu ali pa se je pravkar iztekla ... to je že malo bolno in rezultati so temu primerni ...
Sicer pa Sos mi vida, katerega remaik naj bi bil tole, je blo meni tud "kr neki" ... sem pogledala na začetku ene 2x, da malo vidim pa me je hitro minilo - so tako vreščali in ... "klik" konec z mojim spremljanjem ...
Sicer pa telenovel in Popa že nekaj časa ne spremljam in upanje, da bi kupili kaj gledljivega sem tudi že počasi izgubila ... še dobro, da obstajajo računalniki in net ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:20 am

jami100 je napisal/a:
Še en moj bolj splošni komentar ... mi gre na bruhanje, ko slišim za katerikoli remaik od mehičanov ... ti so tako zaverovani vase, da mislijo, da je samo njihovo dobro pa je na koncu eno veliko sra... No nekaj podobnega počnejo tudi pri Telemundu zadnje čase in spet rata en šit ...
No saj vsi delajo povečini samo še remaike ampka vse me mine ko slišim za remaik uspešnice, ki se še vvrti v originalu ali pa se je pravkar iztekla ... to je že malo bolno in rezultati so temu primerni ...
Sicer pa Sos mi vida, katerega remaik naj bi bil tole, je blo meni tud "kr neki" ... sem pogledala na začetku ene 2x, da malo vidim pa me je hitro minilo - so tako vreščali in ... "klik" konec z mojim spremljanjem ...
Sicer pa telenovel in Popa že nekaj časa ne spremljam in upanje, da bi kupili kaj gledljivega sem tudi že počasi izgubila ... še dobro, da obstajajo računalniki in net ...

Itak...men je prav to bedno, da gredo prirejat dve leti staro novelo!!! Ko bi se vsaj lotili ene, ki je stara 15, 20 let, da je ne vidi ista ciljna publika...ali pa jo vsaj pozabi....ne pa to, res ne vem kdo bo gledal ves čas iste zgodbe!

Jst tud nč več ne spremljam na tv...zj samo še preko neta!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:25 am

Meni je žal zaradi Popa in neumonsti, ki jih predvaja. Sej iz čist človeškega zornega kota - če bi predvajali dobre telenovele, bi se folk vsaj imel interes za učenje španščine. Suspect Suspect

SMV je bil men slabši od Munece brave. Sej sama ideja ni bla tko slaba, ampak prizori so se tko vlekli, pa stranski liki so mi bli sitni.

Dana in Rulli pa ne zgledata glih par, čeprav on je zlo lep I love you in hmmm.... no, ni ravno zelo slab igralec... tako, da upam, da mu bo uspelo kaj rešiti.

Jami, si mogoče kaj gledala Las tontas no van en cielo? Kako ti je všeč? In to, da ima novela 5 koncev?
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:28 am

vesna je napisal/a:

Jami, si mogoče kaj gledala Las tontas no van en cielo? Kako ti je všeč? In to, da ima novela 5 koncev?

... žal nisem spremljala ... tu in tam preberem kako malo novičko ... če povem po pravici sem nekoliko alergična na mehiške telenovele ...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sebastian Rulli bo Martin?
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SEBASTIAN RULLI
» Sebastian Rulli VS. Jose Ron
» Sebastian Rulli VS. Aaron Diaz

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: