Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sebastian Rulli bo Martin?

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 4:21 am

vesna je napisal/a:
Ja, res je svetlejša, ampak s Flavio je kontrast večji.
Zanima me, koliko svetlejši je Rulli.

Mislim, da boš to malce težje videla skupaj, ane... scratch
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 6:52 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, res je svetlejša, ampak s Flavio je kontrast večji.
Zanima me, koliko svetlejši je Rulli.

Mislim, da boš to malce težje videla skupaj, ane... scratch

Ja, na žalost res. Mogoče je ona pretemna zanj Shocked Question ?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 6:56 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, res je svetlejša, ampak s Flavio je kontrast večji.
Zanima me, koliko svetlejši je Rulli.

Mislim, da boš to malce težje videla skupaj, ane... scratch

Ja, na žalost res. Mogoče je ona pretemna zanj Shocked Question ?

roxana bolj temna od rullija?? Ne bi reku....nekje blizu sta verjetno.....morda on temnejši?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:06 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, res je svetlejša, ampak s Flavio je kontrast večji.
Zanima me, koliko svetlejši je Rulli.

Mislim, da boš to malce težje videla skupaj, ane... scratch

Ja, na žalost res. Mogoče je ona pretemna zanj Shocked Question ?

roxana bolj temna od rullija?? Ne bi reku....nekje blizu sta verjetno.....morda on temnejši?

Misliš? Jaz vedno mislim, da je on tako svetel kot Flavia (odkar vem, da sta oba Argentinca). Ker Flavia se mi zdi v primerjavi z Jeronimom že preveč svetla.
No, vsekakor bi pa Roxano rada videla z Rullijem.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:22 am

Ja, meni se tud zdi čudno, hehehe. A ni Rulli vseeno bolj temen? No, sej nima veze, ampak tko ...

Lol, s kom bi jst raje videla Roxano...hmmm...hja, mislim da se bo Matej strinjal z mano, da k njej pašejo dominantni, avtoritativni moški: Sebastian Cavazza (tega pač ne bo), Mario Cimarro, Christian Meier, Saul Marin, Ricardo Alamo, Fernando Carrillo, tud Kolungič...hehehehehehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:25 am

Hmmm... Mario, ne vem???
Se pa vsekakor strinjam z Kolungičem - mislim, da bi bila enkratna. Pa seveda tudi Ricardo in Maier.
Očitno so ji v zasebnem življenju všeč drugačni, hehe... No, razen Saula Martina.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:26 am

Cristina je napisal/a:
Ja, meni se tud zdi čudno, hehehe. A ni Rulli vseeno bolj temen? No, sej nima veze, ampak tko ...

Lol, s kom bi jst raje videla Roxano...hmmm...hja, mislim da se bo Matej strinjal z mano, da k njej pašejo dominantni, avtoritativni moški: Sebastian Cavazza (tega pač ne bo), Mario Cimarro, Christian Meier, Saul Marin, Ricardo Alamo, Fernando Carrillo, tud Kolungič...hehehehehehe

ja, se strinjam, da bi pasala z: Beckhamom, Cavazo, Mario Cimarro, Christian Meier, Saul Marin, Ricardo Alamo, Fernando Carrillo, Juan Carlos Garcia, Kolungič,
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:30 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, meni se tud zdi čudno, hehehe. A ni Rulli vseeno bolj temen? No, sej nima veze, ampak tko ...

Lol, s kom bi jst raje videla Roxano...hmmm...hja, mislim da se bo Matej strinjal z mano, da k njej pašejo dominantni, avtoritativni moški: Sebastian Cavazza (tega pač ne bo), Mario Cimarro, Christian Meier, Saul Marin, Ricardo Alamo, Fernando Carrillo, tud Kolungič...hehehehehehe

ja, se strinjam, da bi pasala z: Beckhamom, Cavazo, Mario Cimarro, Christian Meier, Saul Marin, Ricardo Alamo, Fernando Carrillo, Juan Carlos Garcia, Kolungič,

JEZEŠ NA.... BECKHAM!!!!!!! cheers cheers cheers cheers Pozabu, čeprav je pa res, da on ni ravno tak tip, je bolj stil Rullija, samo jo pa vseeno obvlada, nekako sta si enakovredna!...
Men je res všeč najbolj s Cavazzo to je res, ker ravno on inspirira moje sive celice pri raznih zgodbah, vedno on... hehehe
Beckham je verjetno prevečkrat že bil, da mi je že malce težje, ampak Seba pa čist...hehhe
Drugače pa se strinjam z Matejem ja, z vsemi temi paše, še z nekom, ampak pšttt...hehehehe lol! lol!

Ni ti všeč Mario, ane Vesna? No, men je pa res to tak TIP, KO MORE BIT! Dec, mora bit dec...loool všeč mi je takšen moški, full privlačen, dobro recimo v Gati je bil bedn, ampak me je čist totalno navdušil v ECDD! albino albino
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:41 am

No o Davidu si isto pisala in bila navudšena (mogoče še bolj), ampak si se ga naveličala - tud jst, ampak mi je zj spet fajn....ker pride kul.

Z Mariem in z vsemi ostalimi zlo dobr paše, ja....aja pa pozabu sem na Chayanneja Exclamation
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:45 am

Mateo je napisal/a:
No o Davidu si isto pisala in bila navudšena (mogoče še bolj), ampak si se ga naveličala - tud jst, ampak mi je zj spet fajn....ker pride kul.

Z Mariem in z vsemi ostalimi zlo dobr paše, ja....aja pa pozabu sem na Chayanneja Exclamation

Ja, morš pa res pogledat, da je bilo to 4 leta nazaj in sem na marsikaj še drugače gledala. Sedaj je nekako drugače. David je in bo vedno ostal LEGENDA najinih webnovel, seveda skupaj z Roxano, res to je bilo obdobje, zlata doba in njune zgodbe!

Čeprav se je pri meni skvaril David pri Rechazadi, verjetno je bil že izžet, ker Seba ga je tam krepko "šišal"... z Almo marcado je pa res naredil vtis! Verjetno še prej z nepozabnim "Tujcem v noči", nikol pozabla!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:48 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
No o Davidu si isto pisala in bila navudšena (mogoče še bolj), ampak si se ga naveličala - tud jst, ampak mi je zj spet fajn....ker pride kul.

Z Mariem in z vsemi ostalimi zlo dobr paše, ja....aja pa pozabu sem na Chayanneja Exclamation

Ja, morš pa res pogledat, da je bilo to 4 leta nazaj in sem na marsikaj še drugače gledala. Sedaj je nekako drugače. David je in bo vedno ostal LEGENDA najinih webnovel, seveda skupaj z Roxano, res to je bilo obdobje, zlata doba in njune zgodbe!

Čeprav se je pri meni skvaril David pri Rechazadi, verjetno je bil že izžet, ker Seba ga je tam krepko "šišal"... z Almo marcado je pa res naredil vtis! Verjetno še prej z nepozabnim "Tujcem v noči", nikol pozabla!

Maš prav, ja....res je LEGENDA....res je bila zlata doba flower Upam, da se bo ta doba nadaljevala...

Jaaaa, tujec v noči je super cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:04 am

Mateo je napisal/a:


Maš prav, ja....res je LEGENDA....res je bila zlata doba flower Upam, da se bo ta doba nadaljevala...

Jaaaa, tujec v noči je super cheers cheers

Hja, jst mam nekako enako rada dobo, ko je začel Seba, dalje z Rechazado, prejšnje leto je blo res zakon!!! Potem pa sem najbolj ponosna na svojo Almo marcado.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:06 am

Meni je bil pa Mario čuden v ECDD. Tako počasi je govoril, kot če bi bil retardiran, hodil je čudno. Mislim, bil mi je smešen...

Cavazza... hmmm... jst si ga težko predstavljam v resničnem življenju ob Roxani - tu je vendarle razlika med različnimi vrstami kultur, drugačna mentaliteta...

Sicer pa jaz mislim, da je Roxana zelo nežna in sladka in da v resnici ne potrebuje ob sebi nekoga, "ki bi jo obvladal". Da bi jo morda takšna oseba samo dušila... in bi ona čim prej pobegnila od njega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:16 am

vesna je napisal/a:
Meni je bil pa Mario čuden v ECDD. Tako počasi je govoril, kot če bi bil retardiran, hodil je čudno. Mislim, bil mi je smešen...

Cavazza... hmmm... jst si ga težko predstavljam v resničnem življenju ob Roxani - tu je vendarle razlika med različnimi vrstami kultur, drugačna mentaliteta...

Sicer pa jaz mislim, da je Roxana zelo nežna in sladka in da v resnici ne potrebuje ob sebi nekoga, "ki bi jo obvladal". Da bi jo morda takšna oseba samo dušila... in bi ona čim prej pobegnila od njega.

Videz včasih vara, jst bi si želela pač nekoga takšnega, no meni so takšni všeč, da potem jst ob njemu zgledam nežna ... hehe, morda je to stereotip, ampak jst imam rada moškega, da je od mene vidno višji in močnejši, da vsaj zgleda tako. Sicer to je tudi to Vesna, glede videza samo. Ker ravno to pravim, da Seba niti malo ni človek, ki ga jst uprizarjamv webnovelah, v resnici je on dosti bolj čustven in "mehak", nežen. Njegov videz pa je takšen.

Valda, da Roxa in Seba ne bosta nikoli skupaj, ampak samo kot par (VIDEZ) mi enkratno in fatalno izledata!

Aja, Mario...hmm... vloga je bila takšna, saj je moral biti takšen, ampak men je bil fenomenaln!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:18 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Meni je bil pa Mario čuden v ECDD. Tako počasi je govoril, kot če bi bil retardiran, hodil je čudno. Mislim, bil mi je smešen...

Cavazza... hmmm... jst si ga težko predstavljam v resničnem življenju ob Roxani - tu je vendarle razlika med različnimi vrstami kultur, drugačna mentaliteta...

Sicer pa jaz mislim, da je Roxana zelo nežna in sladka in da v resnici ne potrebuje ob sebi nekoga, "ki bi jo obvladal". Da bi jo morda takšna oseba samo dušila... in bi ona čim prej pobegnila od njega.

Videz včasih vara, jst bi si želela pač nekoga takšnega, no meni so takšni všeč, da potem jst ob njemu zgledam nežna ... hehe, morda je to stereotip, ampak jst imam rada moškega, da je od mene vidno višji in močnejši, da vsaj zgleda tako. Sicer to je tudi to Vesna, glede videza samo. Ker ravno to pravim, da Seba niti malo ni človek, ki ga jst uprizarjamv webnovelah, v resnici je on dosti bolj čustven in "mehak", nežen. Njegov videz pa je takšen.

Valda, da Roxa in Seba ne bosta nikoli skupaj, ampak samo kot par (VIDEZ) mi enkratno in fatalno izledata!

Aja, Mario...hmm... vloga je bila takšna, saj je moral biti takšen, ampak men je bil fenomenaln!

to je res...čeprav ima on zlo slabe kritike glede igre.....sem pa že večkrat slišal razne pritožbe nanj iz strani soigralcev....da je zlo neprofesionalen in..ne vem kaj še vse...celo Lorena Rojas, ki nima navade govoriti o nikomer grdo...o njemu ni povedala nič kaj lepega..........prav tako tisti Hery Geithner (dvojček od aure cristine).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:25 am

Mateo je napisal/a:


to je res...čeprav ima on zlo slabe kritike glede igre.....sem pa že večkrat slišal razne pritožbe nanj iz strani soigralcev....da je zlo neprofesionalen in..ne vem kaj še vse...celo Lorena Rojas, ki nima navade govoriti o nikomer grdo...o njemu ni povedala nič kaj lepega..........prav tako tisti Hery Geithner (dvojček od aure cristine).

Suspect Suspect No No No
Škoda, lep je!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:36 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


to je res...čeprav ima on zlo slabe kritike glede igre.....sem pa že večkrat slišal razne pritožbe nanj iz strani soigralcev....da je zlo neprofesionalen in..ne vem kaj še vse...celo Lorena Rojas, ki nima navade govoriti o nikomer grdo...o njemu ni povedala nič kaj lepega..........prav tako tisti Hery Geithner (dvojček od aure cristine).

Suspect Suspect No No No
Škoda, lep je!

scratch lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:37 am

Ja, no mislim tak veš, k pač je ... kak bi temu rekla ... fukabilen...hahahahahaha lol! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:38 am

Cristina je napisal/a:
Ja, no mislim tak veš, k pač je ... kak bi temu rekla ... fukabilen...hahahahahaha lol! lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol! lol! Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:40 am

Mateo je napisal/a:


lol! lol! lol! lol! lol! Embarassed

To ni smešno...on je tip: jst grem na kolena...(čeprav tko hudo spet ni)...hehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 12:41 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Meni je bil pa Mario čuden v ECDD. Tako počasi je govoril, kot če bi bil retardiran, hodil je čudno. Mislim, bil mi je smešen...

Cavazza... hmmm... jst si ga težko predstavljam v resničnem življenju ob Roxani - tu je vendarle razlika med različnimi vrstami kultur, drugačna mentaliteta...

Sicer pa jaz mislim, da je Roxana zelo nežna in sladka in da v resnici ne potrebuje ob sebi nekoga, "ki bi jo obvladal". Da bi jo morda takšna oseba samo dušila... in bi ona čim prej pobegnila od njega.

Videz včasih vara, jst bi si želela pač nekoga takšnega, no meni so takšni všeč, da potem jst ob njemu zgledam nežna ... hehe, morda je to stereotip, ampak jst imam rada moškega, da je od mene vidno višji in močnejši, da vsaj zgleda tako. Sicer to je tudi to Vesna, glede videza samo. Ker ravno to pravim, da Seba niti malo ni človek, ki ga jst uprizarjamv webnovelah, v resnici je on dosti bolj čustven in "mehak", nežen. Njegov videz pa je takšen.

Valda, da Roxa in Seba ne bosta nikoli skupaj, ampak samo kot par (VIDEZ) mi enkratno in fatalno izledata!

Aja, Mario...hmm... vloga je bila takšna, saj je moral biti takšen, ampak men je bil fenomenaln!

To ti dam prav. Seba je v resnici čisto prijazen fant - čeprav jst si predstavljam, da se včasih dela malo frajerja Wink .
Men se zdi en tak "običn Lublančan". Mogoče zato, ker sem njegovga fotra večkrat vidla v mestu kot otrok, sem se pogovarjala s folkom, ki je njegovega očeta poznal itd.

Mario je pa... ne vem, no. Baje je pretepal Natalio. Drugače pa on meni deluje smešen... bojda zdaj hodi z igralko, ki je v ECDD igrala njegovo hči.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 11, 2008 12:25 am

vesna je napisal/a:

To ti dam prav. Seba je v resnici čisto prijazen fant - čeprav jst si predstavljam, da se včasih dela malo frajerja Wink .
Men se zdi en tak "običn Lublančan". Mogoče zato, ker sem njegovga fotra večkrat vidla v mestu kot otrok, sem se pogovarjala s folkom, ki je njegovega očeta poznal itd.

Mario je pa... ne vem, no. Baje je pretepal Natalio. Drugače pa on meni deluje smešen... bojda zdaj hodi z igralko, ki je v ECDD igrala njegovo hči.

Seba da se dela frajerja? Ne vem, jst tega ne bi rekla, ker je res že odrasel dosti zrel moški, kar mi je full všeč pri njemu. Da je tak direkten in naraven, res full mi je fajn to. Sicer pa mogoče že sam njegov videz daje občutek, da je en tak frajerček. Ufff...ja, jst sem tudi Borisa imela priložnost videti kar tko na ulicah, Sebija pa nažalost še ne. No

To glede Natalie in Maria je verjetno res. Hja, je tak pesjan pač. Am tega pa nisem vedla, da hodi z Vanesso Villelo...sicer vizualno lep par!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 11, 2008 7:05 am

Ok, mogoče je res že prestar, da bi igral frajerja. Čeprav se meni zdi, da je njegov fotr tud, ko je bil star že čez 60 let, še vedno se hotu delat, kot da je frajer.

Sicer pa je verjetno Seba res prav simpatičen fant v vseh pomenih. Samo za mene je on samo en navadn člouk, ki stanuje v istem mestecu kot jst.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 11, 2008 7:10 am

vesna je napisal/a:
Ok, mogoče je res že prestar, da bi igral frajerja. Čeprav se meni zdi, da je njegov fotr tud, ko je bil star že čez 60 let, še vedno se hotu delat, kot da je frajer.

Sicer pa je verjetno Seba res prav simpatičen fant v vseh pomenih. Samo za mene je on samo en navadn člouk, ki stanuje v istem mestecu kot jst.

LOOOl... aja, no sicer jst ne dam velik na to, kje stanuje, še boljš, da je tko blizu, ker če je človek HUD je pač HUD!

Men Seba ne deluje kot en frajer, ne vem no. Frajerčki so zame tko mlajši pa taki neodgovorni, Seba je pa upravičeno že velik frajer ampak ne v istem pomenu besede. Tega sicer ne znam dobr razložit očitno, ampak nekak na primeru:
Cristiano lahko recimo igra frajerčka, ki misli da lahko, misli da je center sveta, je najbolj hud, je oh in sploh, se dela vse najboljše pred ženskami (puncami)

Seba pa to je... nekak tko ... on ne igra takšnega, ki se skuša naredit hot pa oh in sploh, tega ne rabi poudarjat, ker to nekak že je. Sam po sebi se nekak sprejema kot Moškega, ne rabi se vn metat recimo...hehe Meni osebno deluje tak (kar se vidi tudi v webnovelah - pač sama podoba njega mi deluje takšna), da se ne rabi pentlat okoli žensk in jih iskat, ker one same njega poiščejo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 6:28 am

POTRJENO

GLAVNA IGRALKA BO DANNA GARCIA, KI JE ŽE NA TELEVISI. ZAIGRALA BO "Monito".

Kako se vam zdi?



p.s. jst mislim, da je za vlogo Monite potrebno najti igralko, ki je NADVSE simpatična in karizmatična....kar pa Danna prav gotovo ni...zame je Danna ena najbolj dolgočasnih, sivih igralk...preveč običajna.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sebastian Rulli bo Martin?   Sebastian Rulli bo Martin? - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sebastian Rulli bo Martin?
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SEBASTIAN RULLI
» Sebastian Rulli VS. Jose Ron
» Sebastian Rulli VS. Aaron Diaz

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: