Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 5:49 am


Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014

Slavni venezuelski pisatelj Martin Hahn (La mujer de Judas, Aunque me cueste la vida, Estrambotica Anastasia, La viuda joven, Mi ex me tiene ganas...) ima že pripravljene prve dele za svojo novo telenovelo. Telenovela bo na VENEVISION prišla v naslednjem letu z naslovom GRITOS DEL CORAZON in bo imela 184 delov.

Martin Hahn še išče glavno igralko, ki bo sposobna odigrati gluhonemo protagonistko. Daniela Alvarado pa se omenja za zlobnico.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 6:23 am

To njegovo vedno zveni mamljivo, samo potem pa so določene na enak način narejene ... ampak priznam, pritegneje pa zelo! Smile
Alvarado ... z njo lahko končajo za vedno, pa ne bom nikogar pogrešala!Evil or Very Mad 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 7:31 am

Kristina je napisal/a:
To njegovo vedno zveni mamljivo, samo potem pa so določene na enak način narejene ... ampak priznam, pritegneje pa zelo! Smile
Alvarado ... z njo lahko končajo za vedno, pa ne bom nikogar pogrešala!Evil or Very Mad 
Aha, me prav zanima kako bo izgledala...ker ta zadnja Mi ex me tiene ganas ni bila prav nič mamljiva, sicer je tudi nekdo potem moril, ampak se mi zdi, da ni bilo to to.

Najbolj odmevne so bile La mujer de Judas in La viuda Joven, zaenkrat.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 8:06 am

Aha, sem mislila, da bo stil Viude joven in La mujer de Judas... Tidve sta mi super stil, čeprav MDJ veliko boljša, to pa tudi zato, ker se potem naslednja ponavlja za njo ... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeČet Sep 12, 2013 8:02 am

Kristina je napisal/a:
Aha, sem mislila, da bo stil Viude joven in La mujer de Judas... Tidve sta mi super stil, čeprav MDJ veliko boljša, to pa tudi zato, ker se potem naslednja ponavlja za njo ... Very Happy
Martin Hahn je v najnovejšem intervjuju izdal, da bo tudi tokrat protagonistka vdova, toda ni hotel povedati ali gre za nadaljevanje LA VIUDE JOVEN. Prav tako na vprašanje kdo bo protagonistka ni natančno odgovoril ampak le povedal, da si zelo želi ponoviti z Mariangel Ruiz, ki je ena izmed njegovih muz.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeČet Sep 12, 2013 9:44 am

O, lepo, Mariangel se mi dopade! Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimePet Sep 13, 2013 10:25 am

SE LA RECHAZARON: Martin Hahn anda muy molesto porque para la historia que teclea como loco llamada “Gritos del corazón”, que escribe para Venevisión, pidió que la protagonista fuese Mónica Spear, quien debe hacer el papel de muda y como contrafigura requirió a Daniela Alvarado, sin yeso obviamente. Los ejecutivos al ver cuál era el caché (los honorarios) de Spear pegaron el grito en el cielo y le propusieron a Sheryl Rubio, quien ha hecho series juveniles y algunas novelitas. Hahn pegó el grito en el cielo y puntualizó: “Quiero a Spear, punto. Para este rol requiero de una actriz no una recitadora de parlamentos”. Y los ejecutivos están viendo a ver si el propio escritor propone a otra de bajo presupuesto.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Zelo komično!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimePet Sep 13, 2013 10:54 am

Hahahahha, ja šment, Spearovi je narasla vrednost Very Happy Se bo mogel Hahn žrtvovati? Lahko pa sam prispeva za njeno plačo Razz
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimePet Sep 13, 2013 12:07 pm

Kristina je napisal/a:
Hahahahha, ja šment, Spearovi je narasla vrednost :DSe bo mogel Hahn žrtvovati? Lahko pa sam prispeva za njeno plačo Razz
to je fajn:

no una recitadora de parlamentos
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimePet Sep 13, 2013 12:21 pm

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Hahahahha, ja šment, Spearovi je narasla vrednost :DSe bo mogel Hahn žrtvovati? Lahko pa sam prispeva za njeno plačo Razz
to je fajn:

no una recitadora de parlamentos
Hahaha, prizanesljiv, niti malo! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitimeČet Mar 06, 2014 9:27 am

URADNO:

V Venezuelski oddaji PORTADAS je bilo potrjeno, da se pripravlja nova telenovela MARTINA HAHNA, iščejo se igralci/igralke, ki bodo glavni junaki nove produkcije VENEVISIONA.

Za zlobnico pa se še vedno omenja DANIELA ALVARADO.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014   Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Martin Hahn z novo telenovelo za leto 2014
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Martin Hahn na Telemundo!!
» Ana Brenda z novo telenovelo?
» Salvador Mejia z novo telenovelo?
» Aracely: Nov izgled za novo telenovelo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: