Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ana Brenda z novo telenovelo?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 3:03 am


Ana Brenda z novo telenovelo?

Ana Brenda z novo telenovelo? Ana-brenda-contreras-631

Televisa in producentka Mapat za naslednje leto pripravljajo priredbo telenovele El Manantial (Adela Noriega in Mauricio Islas) iz leta 2001. Znana pa je že prva kandidatka za protagonistko te priredbe. To pa je Ana Brenda Contreras.


Ana Brenda z novo telenovelo? Elmanantial
Mapat je bila prva producentka, ki je dala Ani Brendi možnost, da odigra glavno vlogo v njeni telenoveli Juro Que te Amo iz leta 2008. Ta telenovela je bil apriredba prav tako televisine telenovele Los Parientes Pobres, kjer je imela glavno vlogo Lucero, to vlogo je v priredbi odigrala Ana Brenda. To pa je bila tudi telenovela, kjer je prvič igrala poleg Jose Rona, s katerim sta tri leta kasneje igrala v telenoveli La Que no Podia Amar (Zakon brez ljubezni).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 3:32 am

Hm, spet remaiki, ampak ok. Sem vesela za Ano Brendo, ker mi je res všeč. Smile 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:02 am

Kristina je napisal/a:
Hm, spet remaiki, ampak ok. Sem vesela za Ano Brendo, ker mi je res všeč. Smile 
Televisa, televisa, remake, remake - je pa že 12 let stara telenovela Smile Tako, da je mogoče že res čas Smile Delajo tudi novejše remake.

Ana Brenda pa itak, si zasluži!Smile Le kdo bi bil lahko galan? Cristian de la Fuente?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:06 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Hm, spet remaiki, ampak ok. Sem vesela za Ano Brendo, ker mi je res všeč. Smile 
Televisa, televisa, remake, remake - je pa že 12 let stara telenovela :)Tako, da je mogoče že res čas :)Delajo tudi novejše remake.

Ana Brenda pa itak, si zasluži!Smile Le kdo bi bil lahko galan? Cristian de la Fuente?
William Levy jim je pobegnil, Rulli je zaseden ... Smile Ne vem, mogoče imajo pa še kakšnega aduta v rokavu, ki še ni znan... Nič pa še ni znano, kdo bo producent, ane?
No, če bo Salvadorček, bo mogoče kakšen nov. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:10 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Hm, spet remaiki, ampak ok. Sem vesela za Ano Brendo, ker mi je res všeč. Smile 
Televisa, televisa, remake, remake - je pa že 12 let stara telenovela :)Tako, da je mogoče že res čas :)Delajo tudi novejše remake.

Ana Brenda pa itak, si zasluži!Smile Le kdo bi bil lahko galan? Cristian de la Fuente?
William Levy jim je pobegnil, Rulli je zaseden ... :)Ne vem, mogoče imajo pa še kakšnega aduta v rokavu, ki še ni znan... Nič pa še ni znano, kdo bo producent, ane?
No, če bo Salvadorček, bo mogoče kakšen nov. Smile
Levy jim je res pobegnil...Rulli pa verjetno ne bo več zaseden, ker ta telenovela ne bo prišla (verjetno) ravno prva na vrsto od novih...tako, da bo tudi Rulli takrat fraj :)Producentka pa bo MAPAT

PRODUCENTKA:
La mujer del Vendaval (2012/13)
Ni contigo ni sin ti (2011)
Juro que te amo (2008/09)
Yo amo a Juan Querendón (2007/08)
Piel de otoño (2005)
De pocas, pocas pulgas (2003)
María Belén (2001)
El niño que vino del mar (1999)
Una luz en el camino (1998)
Luz Clarita (1996/97)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:17 am



Ta producentka je bolj "tako-tako"... Aja, to je bolj tretje razredno, ne bi Rulli spadal sem, ali kaj želiš povedati?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:18 am

Kristina je napisal/a:


Ta producentka je bolj "tako-tako"... Aja, to je bolj tretje razredno, ne bi Rulli spadal sem, ali kaj želiš povedati?
Meni ni najbolj "všeč" Piel de otono, juro que te amo in La mujer de vendaval....slednji dve sta bili uspešni....ampak ni to to:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitimeTor Dec 03, 2013 4:24 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:


Ta producentka je bolj "tako-tako"... Aja, to je bolj tretje razredno, ne bi Rulli spadal sem, ali kaj želiš povedati?
Meni ni najbolj "všeč" Piel de otono, juro que te amo in La mujer de vendaval....slednji dve sta bili uspešni....ampak ni to to:)
Aha, no niso ravno telenovele v mojem stilu, ampak pustimo se presenetiti, pri nas je tudi Corazon indomable sedaj velika uspešnica. Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ana Brenda z novo telenovelo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda z novo telenovelo?   Ana Brenda z novo telenovelo? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ana Brenda z novo telenovelo?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Aracely: Nov izgled za novo telenovelo
» Salvador Mejia z novo telenovelo?
» Carla Estrada z novo telenovelo!
» Lucero snema novo telenovelo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: