Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki

Go down 
2 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 2:39 am

JERONIMO GIL BO PROTAGONIST NOVE TELENOVELE V DOMINIKANSKI REPUBLIKI

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Img22161706081121a18sr4.th



Jeronimo Gil bo igral glavno vlogo v telenoveli, ki jo bodo v kratkem začeli snemati v Dominikanski republiki.

Telenovela bo nastala v koprodukciji med VVI-jem in “Iguana Producciones” .

Gre za remake telenovele “Girasoles para Lucia”, naslov pa naj bi bil “Tierra del Merengue”. Še vedno ni znano, kdo bo njegova soigralka.


Btw, hmmm... le kdo bi bil lahko njegov vzornik? Da je šel snemat novo telenovelo v produkciji VVI-ja v državi, kjer tradicija takšnih oddaj ni tako močna kot v Venezueli ali Kolumbiji in Mehiki? Bi morda lahko imel kakšnega vzornika?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 6:16 am

cheers cheers cheers Končno ena novica o njemu!! Zanimivo...meni je pa zlo všeč, da se bo tudi on odpravi internacionalno....zgodbo Girasoles para Lucia poznam (dokaj) trenutno je novela na Romantici...in ima glavno vlogo Gianella in Jorge Aravena....bla je uspešnica tistega časa.

Zelo fajn...dominikanska republika je čudovita!! Tam je snemala tudi Scarlet Tropico pred dvema letoma.

Držim pesti, da najdejo dobro soigralko zanj! Mislim, da se bo zdaj njegovo ime uveljavilo mednarodno!!


Heheh....najbrž ima res vzornika, ki je ženskega spola?? geek No, sj je prav, da se je tako odločil...ampak RCTV je pa v veliih škripcih!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:13 am

Hehe, ne bomo se več toliko zanimali za dogajanje na RCTV-ju. Pač pa za Telemundo in ehem VVI Embarassed Embarassed !

Ja, jst tudi upam, da Jero dobi dobro soigralko.

Pa še tisti igralci, ki so RCTV-ju ostali (Chantal in Norkys) se bodo med sabo poklali Embarassed !

Btw, že velikokrat sem se spraševala, kako uspešna je bila Tropico? Ker kasneje o tej noveli nismo kaj dosti slišali?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:16 am

Res je...zj RCTV več ne bo zanimiv...bomo spremljali Roxano in Jeronima povsod kamor bosta šla.

Ah, ne...sj tako hudo spet ni, da bi se poklail...pač so se malo pohecale geek

O Tropicu ne vem dosti...vidu sem promo in mi je bil sila všeč...zgodba super...kako jeblo potem ne vem?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:43 am

Mislim, da Norkys tega ne bo kar požrla. Gotovo jih bo vsaj nadrla, če že ne kaj drugega... hehe, škoda, ker tega (verjetno) ne bomo videli...
Jst celo mislim, da je ona tako zaverovana vase, da ona njih ne bi tako opravljala in se norčevala iz njih za njihovimi hrbti... Mogoče bi jih nadrla v obraz, opsovala Embarassed ...

Me pa zanima, kakšen odnos ima pa Jeronimo z Norkys... glede na to, da se dobro razume z Roxano IN Ambar Suspect Škoda, to mogoče pomeni, da ne bosta nikoli več igrala skupaj...

Sicer pa jaz mislim, da bo ta Jeronimova telenovela na nivoju VVI-ja Rolling Eyes . No, če bi mu to odprlo vrata kam drugam, bi bila pa vesela...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 7:47 am

Ne, jst mislim, da če to vidi Norkys, se s tem sploh ne bo obremenjevala....ne bo jih napadla..mislila si bo pa svoje.

Sicer sej to ne pomeni, da se te tri ne razumejo z Norkys...ampak, da je Norkys bolj zase, sem jst opazil že pred leti (leta 2003), ker se mi je zdelo, da se Roxana dobro razume z Chantal, Dad, celo z Danielo Alvarado, Ambar...nato še z Aileen....Norkys pa je bla vedno bolj stran od njih....vedno se mi je zdela ful vzvišena in (preveč) samozavestna....no sj ne krivim zj njo, da so se te tri hecale iz nje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:13 am

No, tudi če Norkys ne bo nič rekla, jih pa prav gotovo ne bo (več) marala Suspect No ... in bo najbolj srečna, če ne bodo igrali skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:18 am

Najbrž res...ampak jst mislim, da je slišala že grše opazke in nesramnosti od ljudi...sploh ob zaprtju RCTVja.

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Berniepaz


NOVICA: V remaku GIRASOLES PARA LUCIA (Sončnice za Lucio), bo zlobneža odigral Bernie Paz (v origianlu Pablo Martin). S snemanji bodo začeli v juniju in sicer v Santu Domingu. Producent je isti Luis LLosa, ki je posnel original in Pobre Millonario.



SLIKA ORIGINALA
https://2img.net/h/i133.photobucket.com/albums/q43/prinangeles/Girasoles.jpg
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:26 am

Jeronimo bo prota, on pa antagonist Shocked ? To pa sploh ni slabo.
Upam, da res dobi tudi dobro soigralko.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:27 am

Aha...brata bosta....

Me prav zanima koga bodo dali za glavno igralko...baje so hoteli Danielo Alvarado, pa potem ni blo nič iz tega.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:35 am

Danielo Alvarado Embarassed Embarassed ? O, groza.

Katero pa ponavadi dajejo na POpTV?
Hmmm... pa je Flavia res noseča? Mogoče bo pa ona igrala z njim, če ni?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:40 am

Na forumu se sprašujejo, če bo Jeronimo zj pusti Flavio samo nosečo v Vzla....le kaj bo res?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:44 am

ZA PROTAGONISTKO SO OMENJALI STEPHANIE CAYO (protagonistka Marine, prav tako je pred leti igrala ob Juan Carlosu Garcii v Peruju)

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Stephanie92
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:54 am

Misliš, da sploh ni dobil te vloge? Meni se zdi zelo neverjetno?! Čeprav bi mu seveda privoščila...

Hmmm... saj bi lahko šla Flavia z njim. Itak zdaj igrat ne more, lahko bi pa ležala na soncu, plavala, počivala...
V bistvu je čisto vseeno, kje je. Mislim... vsaj zdaj... ne pa tik pred porodom.

Ta morebitna glavna igralka men deluje mal neumno blond Embarassed . Res mi ni všeč. Ampak lahko se motim in je dobra igralka...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 8:56 am

Ne, jst mislim, da je čist verjetno, da bo šel v Dominikansko rep. , kaj bo pa s Flavio (me po eni strani sploh ne zanima).

No, ta igraka...hja, ful je mlada..mislim, da rosnih 20.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 9:06 am

Ja, igralka je mlada. Tako, da morda še kaj bo iz nje.

Čeprav mislim, da sem na Pinku enkrat gledala Marino in Evil or Very Mad pale pale !
Težko bi rekla, da je bila kriva ona oz. samo ona, ampak prav skakala do neba glih nisem!

Mene zanima Jeronimo in vsi trači v zvezi z njim (celo Flavia, čeprav bi me sicer veliko bolj zanimala npr. Roxana).

Sicer pa mislim, da bi bila ta vloga zanj korak naprej. Na RCTV-ju mu dajejo velikokrat stranske vloge, tukaj bi imel pa glavno, pa še mednarodno bi bilo. Lahko bi mu odprlo vrata kam drugam.

Ful bi se smejala, če bi on kdaj dobil DOBRO vlogo na Televisi ali Telemundu. No, v to še vedno ne verjamem Suspect .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 9:10 am

Najboljše je, da počakamo..itak bodo začeli v največ dveh tednih snemati in bo vse jasno.

Glede televise, telemunda pa zaenkrat še počakaj....prva je Roxana geek

zj pa odhajam ven..


CIAO
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 9:14 am

Vsekakor držimo pesti za Roxano! Upajmo, da bo res kaj dobrega!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 4:18 pm

Očitno danes dežujejo izpovedi na TVVI forumu heheh

Ena na forumu je pohvalila Jeronima kako je lep in da mu želi veliko sreče v dom. rep....povedala je, da ga je videla v živo....tako pravi:

"Nekoč sem hodila po ulici Las mercedes (tista ugledna ulica o kateri sem že govoril) in sem se zagledala v neko lepo drevo, ki je rožnato cvetel..zlo je bil lep. Bil je zraven trgovine Razas (trgovina maskot)....in kar naenkrat sem zagledala moškega od daleč. Bil je on. ON. Ostala sem kot pribita in nato sem prečkala cesto in šla do njega in ga kar objela, ter on mene. Smejala sva se. Vedno se počutim kot punčko, ko ga vidim. Vedno me spodbuja in mi da dobre nasvete za potem ko morda nekega dne postanem del slavnih.

Prepričana sem, da mu bo šlo super. Ima zelo lep pogled, iskren....Čestitke Flavii in otrokoma."
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 4:38 pm

Uwau! Kako lepa izjava!

No, jst upam, da bo to v Dominikanski republiki res. Mi pa ni jasno, zakaj mu na RCTV-ju niso dali kakšne dobre vloge.

Hmmm... zdi se mi, da je Flavia vendarle RES noseča. Kaj pa ti misliš? Glede na to, da vsi govorijo?

Aja, pa še to. Prej si omenil, da je producent isti kot pri PM. Porda je pa kdo zanj rekel kakšno dobro besedo Embarassed drunken !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 4:46 pm

Hhehehe, kakšno dobro besedo rekel zanj....no dvomim, da mu je kdo delal reklamo...ampak nikoli ne reci nikoli.

Sicer pa res lepa izjava, ja.....si kaj ljubosumna, ker ga je imela druga možnost objeti? lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 4:58 pm

Glede tega, da bi ga Roxana lahko pohvalila... jst mislim, da vsekakor je nekaj na tem. Lahko je pa njemu povedala, kje in kdaj je casting ter mu svetovala, naj gre tja.

meni ne gre čisto v račun, da je on dobil glavno vlogo, zlobneža pa bo igral tudi zelo znan igralec, ki ga pravkar gledamo v Accoraladi. On, ki je novinec na VVI-ju, je dobil boljšo vlogo od tega, ki je že star maček.

Ji privoščim, da ga objame.
A misliš, da je Flavia vendarle noseča? Jaz zdaj mislim, da je.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:03 pm

No, ne vem kako je prišel do vloge...amapak zdi se mi fajn, da je dobil to vlogo, vse čestitke...in ne zdi se mi čudno, da je dobi boljšo od Bernia, ker itak pač njemu paše bolj zlobna.

Najbrž je res noseča...če ze vsi tako pravijo in je ni na spregled....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:14 pm

Ta vloga je boljša, kot so bile zadnje na RCTV-ju (v PTLA in MPC je bil pravzaprav stranski) - če odštejemo kvaliteto produkcije, seveda.
Le kaj so na RCTV-ju mislili? Zakaj mu niso ponudili kaj boljšega?

Očitno jim je želel tudi pokazati, da ga niso dovolj ceneli. Pa saj vem, da je šlo tudi za denar.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:19 pm

Očitno mu z lahkoto prišel do vlog tudi v tujini, saj je že prva vloga glavna...RCTV pa je zopet izgubil pomembni člen...imajo samo še: Norkys, Ricarda, Monico, Flavio, Sosa...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki   Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Avtorica telenovele, v kateri bo protagonist Jeronimo Gil, je Vivel Nouel
» Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!
» Natalia del mar, je uradni naslov nove telenovele Venevisiona
» Manuel Sosa protagonist na VVju!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: