Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeTor Dec 28, 2010 4:23 am

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! 415932757447459685422111

Zadnja telenovela RCTVja, ki je bila posneta v začetku letošnjega leta in ni nikoli doživela premiere na svoji lastni TV, se že predvaja v Dominianski republiki in predvajani so bili približno trije deli. Sedaj je cel forum v venezueli na nogah in "čekirajo" novelo.

LINK do programa v živo (Predvaja se okoli 11. ure zvečer po naši uri....je pa res, da včasih malo spreminjajo). Ista TV predvaja tudi Juana la virgen (Čudež življenja).

http://www.alojado.com.do/video/cdn2/index.html

P.S. Novela naj bi se tudi v začetnih treh mesecih prikazala tudi v venezueli in sicer na programu TELEVEN.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeTor Dec 28, 2010 7:37 am

A ti si že kaj pogledal? Boš? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeTor Dec 28, 2010 3:46 pm

Cristina je napisal/a:
A ti si že kaj pogledal? Boš? Embarassed

Ne še...še nisem ujel...Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:34 am

Ja, včeraj sem gledal....zanimivo....Roxana ima res izredno atipično vlogo, je mati samohranilka, ki skupaj s sinom ropa ljudi...sredi ulice, v kinu....na vse možne pretege skuša dobiti dovolj denarja, da z otrokom preživi....vmes opravlja tudi različna dela (trenutno) kot čistilka v bolnišnici....v tem delu ji otrok pobegne in se zateče k Carlos Felipeju Alvarezu in Juan Carlosu Alarconu...kjer obupano išče mamico....
Nela zanosi s fantom, ki pa na prvo mesto postavlja kariero (nogometaš) in ga ona pusti.....istočasno sreča Carlosa Felipeja Alvareza, ki pa mu neka banda ubije punco (monica spear) in se krivi za njeno smrt, ker je ni znal obraniti....sicer je policist itd, itd....Zraven je pa še nekaj subtramas....ampak trenutno še ne vem točno o čem se gredo.

Skratka, Roxanina vloga je predvsem netipična, sveža in zelo spontano odigrana....sodeč po ostalih komentarjih na venez. forumu je ona tista, ki ima vso pozornost v noveli! Istega mnenja so bili nekateri soigralci in nekateri zaposleni pri noveli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:38 am

Mateo je napisal/a:
Ja, včeraj sem gledal....zanimivo....Roxana ima res izredno atipično vlogo, je mati samohranilka, ki skupaj s sinom ropa ljudi...sredi ulice, v kinu....na vse možne pretege skuša dobiti dovolj denarja, da z otrokom preživi....vmes opravlja tudi različna dela (trenutno) kot čistilka v bolnišnici....v tem delu ji otrok pobegne in se zateče k Carlos Felipeju Alvarezu in Juan Carlosu Alarconu...kjer obupano išče mamico....
Nela zanosi s fantom, ki pa na prvo mesto postavlja kariero (nogometaš) in ga ona pusti.....istočasno sreča Carlosa Felipeja Alvareza, ki pa mu neka banda ubije punco (monica spear) in se krivi za njeno smrt, ker je ni znal obraniti....sicer je policist itd, itd....Zraven je pa še nekaj subtramas....ampak trenutno še ne vem točno o čem se gredo.

Skratka, Roxanina vloga je predvsem netipična, sveža in zelo spontano odigrana....sodeč po ostalih komentarjih na venez. forumu je ona tista, ki ima vso pozornost v noveli! Istega mnenja so bili nekateri soigralci in nekateri zaposleni pri noveli.

Oh, si si pa vzel čas ... hehe. Skratka se mi zdi, da vse skupaj sploh ni tako slabo, je res, da so te zgodbe na nek način "nametane" skupaj ... ampak saj pa mogoče ne bi bilo tako slabo.
Vloga od Roxane se mi zdi pa kar zanimiva ... Kdo pa je potem dejansko glavna vloga? Nela, ane? Roxana naj bi bila anti?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:45 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, včeraj sem gledal....zanimivo....Roxana ima res izredno atipično vlogo, je mati samohranilka, ki skupaj s sinom ropa ljudi...sredi ulice, v kinu....na vse možne pretege skuša dobiti dovolj denarja, da z otrokom preživi....vmes opravlja tudi različna dela (trenutno) kot čistilka v bolnišnici....v tem delu ji otrok pobegne in se zateče k Carlos Felipeju Alvarezu in Juan Carlosu Alarconu...kjer obupano išče mamico....
Nela zanosi s fantom, ki pa na prvo mesto postavlja kariero (nogometaš) in ga ona pusti.....istočasno sreča Carlosa Felipeja Alvareza, ki pa mu neka banda ubije punco (monica spear) in se krivi za njeno smrt, ker je ni znal obraniti....sicer je policist itd, itd....Zraven je pa še nekaj subtramas....ampak trenutno še ne vem točno o čem se gredo.

Skratka, Roxanina vloga je predvsem netipična, sveža in zelo spontano odigrana....sodeč po ostalih komentarjih na venez. forumu je ona tista, ki ima vso pozornost v noveli! Istega mnenja so bili nekateri soigralci in nekateri zaposleni pri noveli.

Oh, si si pa vzel čas ... hehe. Skratka se mi zdi, da vse skupaj sploh ni tako slabo, je res, da so te zgodbe na nek način "nametane" skupaj ... ampak saj pa mogoče ne bi bilo tako slabo.
Vloga od Roxane se mi zdi pa kar zanimiva ... Kdo pa je potem dejansko glavna vloga? Nela, ane? Roxana naj bi bila anti?

Ja, nekak sem si MOGU vzeti čas, ko pa je to zj veliki BOOM, ker v venezueli sploh ni bila premiera in morajo prav oni gledati na nekem xy kanalu dominikanske republike.
Res ni slaba....sicer ne vem zj čisto točno točno za vse zgodbe, ampak res je, da je prav Roxanina najbolj zanimiva (ne govorim iz očitnih razlogov)....tudi po forumu sem danes prebral nešteto pohval na njen račun, vsi izpostavljajo njo, da ima res najboljšo vlogo, njena zgodba je tista, ki je nepredvidljiva....ni zlobna (sploh ne), gre se ji le, da preživi, da bo njen sin dobro živel....ne vem p atočno kako je potem z njenim ljubezenskim življenjem.....vem, da se nekako naveže na Carlos Felipeja Alvareza...zaradi sina.....za njo pa vzdihuje Alarcon (in je z njim nekaj imela???) Nisem prepričan.
Dejansko je Roxana tretja napisana, ja....osrednji tisti RES glavni par sta nela in alvarez, ja....Roxano je pa v tej vlogi bojda težko uvrstiti točno...ali je zlobnica, glavna junakinja...ker je v bistvu čisto nekaj posebnega...vloga se stopnjuje.

Večina Roxano hvali, da je pa tukaj res ZELO lepa, izredno mlajša, sveža, netipično sexy zlobnica...ampak deluje bolj "angelical", fragil..itd....To je fajn zanjo!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:50 am

Mateo je napisal/a:

Ja, nekak sem si MOGU vzeti čas, ko pa je to zj veliki BOOM, ker v venezueli sploh ni bila premiera in morajo prav oni gledati na nekem xy kanalu dominikanske republike.
Res ni slaba....sicer ne vem zj čisto točno točno za vse zgodbe, ampak res je, da je prav Roxanina najbolj zanimiva (ne govorim iz očitnih razlogov)....tudi po forumu sem danes prebral nešteto pohval na njen račun, vsi izpostavljajo njo, da ima res najboljšo vlogo, njena zgodba je tista, ki je nepredvidljiva....ni zlobna (sploh ne), gre se ji le, da preživi, da bo njen sin dobro živel....ne vem p atočno kako je potem z njenim ljubezenskim življenjem.....vem, da se nekako naveže na Carlos Felipeja Alvareza...zaradi sina.....za njo pa vzdihuje Alarcon (in je z njim nekaj imela???) Nisem prepričan.
Dejansko je Roxana tretja napisana, ja....osrednji tisti RES glavni par sta nela in alvarez, ja....Roxano je pa v tej vlogi bojda težko uvrstiti točno...ali je zlobnica, glavna junakinja...ker je v bistvu čisto nekaj posebnega...vloga se stopnjuje.

Večina Roxano hvali, da je pa tukaj res ZELO lepa, izredno mlajša, sveža, netipično sexy zlobnica...ampak deluje bolj "angelical", fragil..itd....To je fajn zanjo!

Ja, saj v bistvu se meni bolj dopade, da je "zlobna" vloga ne zlobna, ker se ji pač tako zdi in mora biti nasprotnica glavnemu paru, ampak da dejansko je to neka vloga, ki je pač na nek način nevtralna, ampak gre nasproti glavnemu paru ... ni pa nujno hudobna ...
No, lepo za njo, da se je situacija z vlogami malce popravila, čeprav pač škoda, da ne snema v kateri drugi državi oz. na kateri drugi televiziji. Mogoče pa jo to še čaka.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:52 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, nekak sem si MOGU vzeti čas, ko pa je to zj veliki BOOM, ker v venezueli sploh ni bila premiera in morajo prav oni gledati na nekem xy kanalu dominikanske republike.
Res ni slaba....sicer ne vem zj čisto točno točno za vse zgodbe, ampak res je, da je prav Roxanina najbolj zanimiva (ne govorim iz očitnih razlogov)....tudi po forumu sem danes prebral nešteto pohval na njen račun, vsi izpostavljajo njo, da ima res najboljšo vlogo, njena zgodba je tista, ki je nepredvidljiva....ni zlobna (sploh ne), gre se ji le, da preživi, da bo njen sin dobro živel....ne vem p atočno kako je potem z njenim ljubezenskim življenjem.....vem, da se nekako naveže na Carlos Felipeja Alvareza...zaradi sina.....za njo pa vzdihuje Alarcon (in je z njim nekaj imela???) Nisem prepričan.
Dejansko je Roxana tretja napisana, ja....osrednji tisti RES glavni par sta nela in alvarez, ja....Roxano je pa v tej vlogi bojda težko uvrstiti točno...ali je zlobnica, glavna junakinja...ker je v bistvu čisto nekaj posebnega...vloga se stopnjuje.

Večina Roxano hvali, da je pa tukaj res ZELO lepa, izredno mlajša, sveža, netipično sexy zlobnica...ampak deluje bolj "angelical", fragil..itd....To je fajn zanjo!

Ja, saj v bistvu se meni bolj dopade, da je "zlobna" vloga ne zlobna, ker se ji pač tako zdi in mora biti nasprotnica glavnemu paru, ampak da dejansko je to neka vloga, ki je pač na nek način nevtralna, ampak gre nasproti glavnemu paru ... ni pa nujno hudobna ...
No, lepo za njo, da se je situacija z vlogami malce popravila, čeprav pač škoda, da ne snema v kateri drugi državi oz. na kateri drugi televiziji. Mogoče pa jo to še čaka.

Se strinjam...vloge kot same se mi zdi, da ima Roxana zelo dobre (Margarita, Morana, Damiana, Pilar, Glenda)....so ene izmed tistih, ki izstopajo....novela pa vse res niso bile vrhunec! Ampak res bi morala poskusiti še kje drugje....upam, da se bo s Telemundom kaj posrečilo. Wink

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 4:54 am

Mateo je napisal/a:

Se strinjam...vloge kot same se mi zdi, da ima Roxana zelo dobre (Margarita, Morana, Damiana, Pilar, Glenda)....so ene izmed tistih, ki izstopajo....novela pa vse res niso bile vrhunec! Ampak res bi morala poskusiti še kje drugje....upam, da se bo s Telemundom kaj posrečilo. Wink


Ja, vloge so v bistvu v redu ... lep kontrast med Margarito in Pilar itd ...
Zdaj res samo še, če bi se prestavila kam drugam ... morda tudi Telemundo Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 5:09 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Se strinjam...vloge kot same se mi zdi, da ima Roxana zelo dobre (Margarita, Morana, Damiana, Pilar, Glenda)....so ene izmed tistih, ki izstopajo....novela pa vse res niso bile vrhunec! Ampak res bi morala poskusiti še kje drugje....upam, da se bo s Telemundom kaj posrečilo. Wink


Ja, vloge so v bistvu v redu ... lep kontrast med Margarito in Pilar itd ...
Zdaj res samo še, če bi se prestavila kam drugam ... morda tudi Telemundo Wink

Res je....prava kamaleonka je!! king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!   Que el cielo me explique v Dominikanski republiki! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Que el cielo me explique v Dominikanski republiki!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Jeronimo Gil bo protagonist nove telenovele v Dominikanski republiki
» Posneli zadnji del Que el cielo me explique
» Que el cielo me explique KMALU na Televen!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: