Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 David Zepeda z novo glavno vlogo?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 17, 2012 6:28 am

David Zepeda z novo glavno vlogo?

David Zepeda z novo glavno vlogo? Sans-titre-2

Producent Emilio Larrosa za drugo leto že pripravlja novo telenovelo Los Canarios, kjer bo protagonist David Zepeda. Poleg njega pa sta potrjeni še: Gloria Trevi in Laura León. Zlobnica pa bi lahko bila Ludwika Paleta.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 17, 2012 6:38 am

David je očitno hit "telenovel" ... Cool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 17, 2012 6:47 am

Cristina je napisal/a:
David je očitno hit "telenovel" ... Cool

Totalno....tudi če je totalni CRAP od DESTINO!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 24, 2012 5:52 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
David je očitno hit "telenovel" ... Cool

Totalno....tudi če je totalni CRAP od DESTINO!
Dokler je ZAŽELJEN ga je potrebno ponucati. Laughing Njegov najslabši projekt je Abismo de pasion, res ena neumna telenovela. Uspešna je samo zato ker se dogaja na podeželju in to je mehičanom všeč, drugače je David zelo slabo odigral svojo vlogo. Angelique ni bila nič boljša. V La fuerzo del destino je odlično in zelo prepričljivo odigral svojo vlogo in kemija med njim in Sandro je bila zelo prepričljiva. Za moje pojme njegova najboljša telenovela do sedaj + Sortilegio seveda, kjer je bil odličen v vlogi zlobneža. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 24, 2012 6:42 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
David je očitno hit "telenovel" ... Cool

Totalno....tudi če je totalni CRAP od DESTINO!
Dokler je ZAŽELJEN ga je potrebno ponucati. Laughing Njegov najslabši projekt je Abismo de pasion, res ena neumna telenovela. Uspešna je samo zato ker se dogaja na podeželju in to je mehičanom všeč, drugače je David zelo slabo odigral svojo vlogo. Angelique ni bila nič boljša. V La fuerzo del destino je odlično in zelo prepričljivo odigral svojo vlogo in kemija med njim in Sandro je bila zelo prepričljiva. Za moje pojme njegova najboljša telenovela do sedaj + Sortilegio seveda, kjer je bil odličen v vlogi zlobneža. Very Happy

Tudi meni je Abismo de pasion čisto povprečna, klasična telenovela, po ničemer ne izstopa, zgodba ni nič posebnega, on je tipičen protagonist (po tem kar semvidel)....La fuerza del destino mi je pa ena najbolj neumnih telenovel, tako glupi zapleti, čas kar mineva, se ta poroči, drugi poroči, ta rodi, pa spet rodi, pa ne veš kaj je sploh osrednja zgodba....na začetku je kazalo preteklost preeeeveč delov, potem pa so spet dolgovezli....glavna igralka mi sploh ni všeč, ne vem zakaj jo tako hvalijo in zakaj so jo morali s Telemunda privleči, tako talentiran je dovolj, pa še lepših! Nikakor mi ni bilo jasno kako je lahko bila telenovela leta in tako prehitela LA QUE NO PODIA AMAR, ki je za moje pojme ena izmed novele, ki se jih splača gledati in je kvalitetna....že doolgo let nisem gledal več telenovel....potem sem spremljal Soy tu duena in sedaj LQNPA.

Se pa strinjam...v Sortilegiu je bil eden najboljših zlobnežev, odlična igra....mislim, da je boljši v vlogi zlobneža!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 24, 2012 7:08 am

Mateo je napisal/a:
Tudi meni je Abismo de pasion čisto povprečna, klasična telenovela, po ničemer ne izstopa, zgodba ni nič posebnega, on je tipičen protagonist (po tem kar semvidel)....La fuerza del destino mi je pa ena najbolj neumnih telenovel, tako glupi zapleti, čas kar mineva, se ta poroči, drugi poroči, ta rodi, pa spet rodi, pa ne veš kaj je sploh osrednja zgodba....na začetku je kazalo preteklost preeeeveč delov, potem pa so spet dolgovezli....glavna igralka mi sploh ni všeč, ne vem zakaj jo tako hvalijo in zakaj so jo morali s Telemunda privleči, tako talentiran je dovolj, pa še lepših! Nikakor mi ni bilo jasno kako je lahko bila telenovela leta in tako prehitela LA QUE NO PODIA AMAR, ki je za moje pojme ena izmed novele, ki se jih splača gledati in je kvalitetna....že doolgo let nisem gledal več telenovel....potem sem spremljal Soy tu duena in sedaj LQNPA.

Se pa strinjam...v Sortilegiu je bil eden najboljših zlobnežev, odlična igra....mislim, da je boljši v vlogi zlobneža!
Očitno so Mehičanom všeč take telenovele, ki se dogajajo na podeželju, ker navsezadnje so te tudi najbolj gledane in sprejete s strani gledalcev in tudi nagrade se kar lepijo na njih.

Za La fuerzo del destino se nikakor ne morem strinjati s tabo da je ena najbolj neumnih telenovel, ker pač ni. Je ena najboljših. V vsakem delu se kaj zgodi, vse se hitro odvija, protagonist ni neumen, ve kdo mu je prijatelj in kdo ga vleče za nos. Sandra je odlično odigrala svojo vlogo, niti malo ni lesena in Televisa že ve, zakaj si jo je sposodila od Telemunda. Wink Na Televisi je preveč igralcev in igralk, ki nimajo pojma o igranju, ampak so samo lepi ali pa še to ne. La que no podia amar še ena bedna telenovela, edino izstopa Jorge Salinas, brez njega bi telenovela imela zelo majhno gledanost in Susana Gonzalez. Glavna igralka mi sploh ni všeč. Edino v Sortilegio mi je bila dobra v vlogi zlobnice.

Seveda ima vsak svoje mnenje in okus, kar je tudi prav. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePon Sep 24, 2012 7:12 am

No, meni osebno nobena od omenjenih telenovel ni všeč ... raje sicer pogledam, ČE ŽE Abismo, ker v njej igra tudi Angelique, ampak mislim, da David prav nič ne briliantira v njej. :/
V vlogi Bruna je bil definitivno odličen, najboljši look pa definitivno v Dueni Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimeSob Sep 29, 2012 4:56 am

El actor David Zepeda ya está en pláticas para protagonizar su próxima telenovela donde será pareja de la cantante Gloria Trevi, a la que calificó como "muy guapa y talentosa".

El actor David Zepeda ya está en pláticas para protagonizar su próxima telenovela donde será pareja de la cantante Gloria Trevi, a la que calificó como "muy guapa y talentosa".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimeSob Sep 29, 2012 6:32 am

A Gloria Trevi bo glavna igralka kar. Zanimivo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimeSob Sep 29, 2012 6:38 am

Cristina je napisal/a:
A Gloria Trevi bo glavna igralka kar. Zanimivo.
Zaenkrat tako kaže....omenjali so tudi Angelico Vale....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimeTor Nov 13, 2012 3:15 am

NASLOV: LA SUSTITUTA

Igralec David Zepeda bo glavni igralec v novi televisini telenoveli La Sustituta, ki jo pripravlja producentka Rosy Ocampo, gre za originalno telenovelo.
David je bil v pogovorih tudi s producentom Emilijem Larrosa, prav tako za glavno vlogo in sicer za njegovo novo telenovelo Libre Para Amar (sedaj je to vlogo dobil Gabriel Soto).
Katera bo protagonistka te nove telenovele pa še ni znano.

Poleg Davida pa je potrjen še Juan Carlos Barreto, ki je pred kratkim končal s snemanji telenovele Cachito de Cielo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 16, 2012 12:37 pm

Naslov mi je ok. Smile
Kaj pa glavna igralka?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 16, 2012 2:35 pm

Cristina je napisal/a:
Naslov mi je ok. Smile
Kaj pa glavna igralka?

Ne vem, nekaj časa se je govorilo, da bo mehiška pevka GLORIA TREVI?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitimePet Nov 16, 2012 2:38 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Naslov mi je ok. Smile
Kaj pa glavna igralka?

Ne vem, nekaj časa se je govorilo, da bo mehiška pevka GLORIA TREVI?

Aja, saj res. Bomo pa počakali še. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





David Zepeda z novo glavno vlogo? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo glavno vlogo?   David Zepeda z novo glavno vlogo? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
David Zepeda z novo glavno vlogo?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Zepeda z novo vlogo!
» Erik Hayser z novo glavno vlogo!
» Ana Brenda zavrnila glavno vlogo!
» Lucero zavrnila glavno vlogo v Ameriki!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: