Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 David Zepeda z novo vlogo!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 3:26 pm

David Zepeda z novo vlogo!
David Zepeda z novo vlogo! Davidzepedaesalonso300x
David Zepeda dejará la obra Perfume de Gardenia, para protagonizar una nueva telenovela al lado de Gabriel Soto, Sandra Echeverría y Claudia Álvarez.

"Seguiría algunas fechas de Perfume de Gardenia, desafortunadamente tengo otros compromisos que tengo que cumplir ya mi productora les hará saber todo eso, sería para el próximo año, pero ella ya se los hará saber", comentó el actor.

David comenzará las grabaciones de su próxima telenovela La fuerza del destino el próximo 3 enero, un proyecto que lo tiene sumamente emocionado ya que significa un reto en su carrera.

"Con un personaje sumamente fresco, diferente que no han visto en mí y eso me encanta, cada personaje que sea totalmente distinto de lo que he venido haciendo a lo largo de mi carrera es el mayor reto que tengo como actor", aseguró.

De la mano de Rosy Ocampo, podremos ver nuevamente a David Zepeda en nuestras pantallas a partir del 14 de marzo del 2011. ¡No te lo puedes perder!

Televisa
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimePet Dec 03, 2010 12:59 am

Lepo ... sem zelo vesela za njega ... tole predstavo sicer nisem nič videla, oz. ne vem kako zgleda, ampak me je pa malo strah kakšna bo tale vloga nova. Po mojem ne bo ravno čisto nova ... oz. drugačna... Malo me tudi moti, ker itak vemo, da ne bo protagonist ... pale
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimePet Dec 03, 2010 4:34 am

Cristina je napisal/a:
Lepo ... sem zelo vesela za njega ... tole predstavo sicer nisem nič videla, oz. ne vem kako zgleda, ampak me je pa malo strah kakšna bo tale vloga nova. Po mojem ne bo ravno čisto nova ... oz. drugačna... Malo me tudi moti, ker itak vemo, da ne bo protagonist ... pale

Se strinjam, da ne bo čist nova...nekak dvomim, da bo res spet čisto nekaj novega, kao drugačna vloga....Lahko pa preseneti s kakšno posebno dobro igro?!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimePet Dec 03, 2010 7:16 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Lepo ... sem zelo vesela za njega ... tole predstavo sicer nisem nič videla, oz. ne vem kako zgleda, ampak me je pa malo strah kakšna bo tale vloga nova. Po mojem ne bo ravno čisto nova ... oz. drugačna... Malo me tudi moti, ker itak vemo, da ne bo protagonist ... pale

Se strinjam, da ne bo čist nova...nekak dvomim, da bo res spet čisto nekaj novega, kao drugačna vloga....Lahko pa preseneti s kakšno posebno dobro igro?!

Aha, mogoče pa to zadnje, ja.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 9:21 am

Baje bo končno PROTAGONIST! Skupaj s Sandro Echeverrío.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 12:52 pm

Cristina je napisal/a:
Baje bo končno PROTAGONIST! Skupaj s Sandro Echeverrío.

Si zihr...ker, če je napisano, da je protagonsta, še ne pomeni, da ima glavno vlogo....lahko je le eden izmed "Junakov=protagonistov" v noveli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 1:00 pm

SI IMELA PRAV, JA!!

La vida es dura y caprichosa, y si no que se lo digan a Gabriel Soto. Hace ya dos años, su protagónico en "Querida enemiga" se vió opacado por el ingreso de Jorge Aravena, cuyo personaje se convertiría en el amor de Lorena (Ana Layevska). Ahora, la suerte le vuelve la espalda de nuevo, ya que tras ser anunciado como el galán de "La Fuerza del Destino", finalmente este papel será ocupado por David Zepeda.


Desde un principio, se estableció que Gabriel Soto sería Iván, protagonista de la historia, y que David sería (Aunque se dijo que el villano) un personaje coestelar, sin llegar a ser villano, que lucharía con Soto por el amor de la protagonista. Pero al parecer, Rosy Ocampo, productora de la telenovela, ha decidido de repente que su nuevo protagonista sea David Zepeda, en la piel de Iván, mientras que Gabriel será Camilo, buen amigo de Iván, que luchará con él por el amor de Lucía, interpretada por Sandra Echeverría. Así, será Zepeda quien se lleve los suspiros de Echeverría y de Claudia Álvarez, quien encanra a Mari Paz, la hermana de la protagonista y principal villana de la historia. Descubre a partir del próximo Marzo del 2011 esta nueva historia que incendiará tu pantalla y te enseñará a descubrir "La Fuerza del Destino".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 1:02 pm

Sem imela, ja ... hehe Wink Treba je tudi mene kdaj poslušat, ja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 7:22 am

POSNETI PROMOTI....

Nekje v mehiški puščavi v mrazu so bili posneti prvi promocijski videi za novo telenovelo Televise, "La Fuerza del Destino". Gre za projekt Rosy Ocampo, ki je originalna zgodba Maríe Zarattini in bo v prihodnjih tednih zamenjala 'Cuando me enamoro'. Zgodba govori o Ivanu (David Zapeda), ki je bil pred mnogimi leti prisiljen zapustiti Sonoro. Po mnogih letih se odloči sočiti s preteklostjo in se vrne kot zmagovalec, priravljen najti morilca svoje mame in poiskat izgubljenega sina. Nevedoč da bo v Lucii (Sandra Echeverria) našel ljubezen.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 7:58 am

Interesantno. Dobra vloga Davida, ja. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 8:08 am

Cristina je napisal/a:
Interesantno. Dobra vloga Davida, ja. Very Happy

Ni slabo, ne.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





David Zepeda z novo vlogo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Zepeda z novo vlogo!   David Zepeda z novo vlogo! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
David Zepeda z novo vlogo!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Zepeda z novo glavno vlogo?
» DAVID ZEPEDA
» Angelique Boyer in David Zepeda skupaj!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: