Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 4:01 pm

Aja... ti Por amor a Gloria še nisi gledala Idea ? Dobra telenovela, Rabek je hud notri, res se splača pogledati.
Ampak enkrat. Meni se ne ljubi gledat še enkrat.
No, edina dobra lastnost Romantice je, da vrtijo LMDJ vsako leto. Tako da... vsaj nekaj, no.

Levy... jaz ne vem glede kubanskega naglasa... tega "ne slišim"... ampak v Acorraladi mi je bil preprosto dolgočasen. Tudi če je imel dobro postavo...
Je bil pa zato odličen v Pasionu. No, bomo videli kakšen bo v tej novi noveli, ki pride na PopTV.

Elias... ne vem. V ECDD je bil zelo dober, vloga mu je odlično pasala. V zakletem biseru pa.... hmm... gledala sem vsega skupaj mogoče 2x po 10 minut... ampak... se mi ni zdel preveč dober. Vsaj za glavno vlogo ne...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 5:27 am

vesna je napisal/a:
Aja... ti Por amor a Gloria še nisi gledala Idea ? Dobra telenovela, Rabek je hud notri, res se splača pogledati.
Ampak enkrat. Meni se ne ljubi gledat še enkrat.
No, edina dobra lastnost Romantice je, da vrtijo LMDJ vsako leto. Tako da... vsaj nekaj, no.

Levy... jaz ne vem glede kubanskega naglasa... tega "ne slišim"... ampak v Acorraladi mi je bil preprosto dolgočasen. Tudi če je imel dobro postavo...
Je bil pa zato odličen v Pasionu. No, bomo videli kakšen bo v tej novi noveli, ki pride na PopTV.

Elias... ne vem. V ECDD je bil zelo dober, vloga mu je odlično pasala. V zakletem biseru pa.... hmm... gledala sem vsega skupaj mogoče 2x po 10 minut... ampak... se mi ni zdel preveč dober. Vsaj za glavno vlogo ne...

Ja, meni se zdi, da je Por amor a Gloria, ampak ne bi vedla, če še traja, čeprav po mojem ja. Enkrat dopoldne je tole, če se ne motim. Všeč ti je telenovela? Jst ne vem, nisem gledala veliko, ne bi mogla ocenit.
Aja, no čeprav jst vedno znova zelo rada pogledam MDJ, ne zdej, da bi redno gledala, ker vem na pamet vse, ampak vseno paše kdaj pa kdaj.

Am, hja glede Kubanskega naglasa, no ni čist naglas, ampak bolj ritem kako govori, je prav posebej malce in se čuti, predvsem melodika, no. Hitreje tud dost, sej tako slišim tudi recimo pri Cameju, al pa pri Cimarru sicer že malce manj, ker dost počasi govori. Odvisno no.

Elias ... hehehe, piki! V ECDD se ga ne spomnim preveč, ampak mislim, da je bla vloga kar primerna zanj. TEEP pa gledam kar se da redno in me ni prepričal še.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 10:42 am

A redno gledaš? Uwaaaau!
Sem mislila, da Sare ne maraš preveč. Pa je dobra telenovela?

Jst sm malo pogledala Victorio (itak mi je bila najbolj zanimiva Paulina zgodba), ampak sem šla potem pogledati konec na internetu... tko, da... mislim, da ne bom več prav veliko gledala. Saj je dobro prikazano tako toplo družinsko vzdušje...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 12:16 pm

vesna je napisal/a:
A redno gledaš? Uwaaaau!
Sem mislila, da Sare ne maraš preveč. Pa je dobra telenovela?

Jst sm malo pogledala Victorio (itak mi je bila najbolj zanimiva Paulina zgodba), ampak sem šla potem pogledati konec na internetu... tko, da... mislim, da ne bom več prav veliko gledala. Saj je dobro prikazano tako toplo družinsko vzdušje...

Ja, to pa res gledam. Pa ti povem zakaj ... ej, nazanje sem gledala Pasion in nekako se mi zdi, da zapolni popoldne. Tko fajn mi je, ker res dooooolgoooo kar je bila na tv kakšna res konkretna kvalitetna telenovela. Ampak sedaj od Pasion spet nisem nič gledala in mi je malo dolgčas. Rada čist na izi pogledam kakšno telenovelo, ki je kolikor toliko ok. Tako je recimo med vsemi temi zame TEEP. Ni neka svetovna telenovela, ampak všeč mi je lik Maure Duran (Mariana Seoane), pravzaprav sem začela gledat, ko je v zgodbo vstopil Julio Camejo - se mi že dolgo časa tko dopade, mi je všeč (sedaj trenutno notri ne, ker je preveč osladen), ampak nekako zato sem začela gledat. Prej že tudi zaradi Eliasa, ampak sem odnehala, sedaj pa spet ... tudi on je še kar (danes mi je bil pa res všeč - vizualno). Res je, da ne prenesem Sare, ampak potrpim. Kaj pa čmo, sedaj bom z mojim Willijem dobila Saro2 - MAITE. ... onidve sta mi res anti (saj se spomniš).
Bom pa definitivno gledla CCEA pa LTNVAC ... fajni igralci!

Marine ne gledam (ne vem zakaj se gre sploh), Victoria mi je out, čist antipatični so mi igralci; sploh una smrkla, zaradi nje v prvi vrsti se izogibam, tudi če kaj ujamem. Da pa o FELS sploh ne govorim, katastrofa, poden, šrot tatalen! Nimam besed o tej limonadi, žajfnci totalni, grozni so mi igralci, vsi mi gredo na živce tam not! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 4:24 pm

Maura Duran? Hmmm... a je to tista, ki je bila noseča z Davidom, pa jo je nekdo porinil s ceste in se je skrila v Kanadi, nato pa se je vrnila na dan, ko naj bi se David poročil s Sirenito?
Jaz vsekakor ne navijam za "Sirenito" (tako na prvi pogled- saj pravim, da sem gledala 2x po 10 minut) - čeprav se mi zdi, da bosta na koncu končala skupaj z Davdom.
Aymar mi je pa tud mal patetična...
Ali je Maura Duran čista zlobnica???


FELS... nad tem sem pa prav šokirana. Nekateri so ga hvalili. Pa saj vse skupaj ni nič. Res da ne gledam, ampak nekajkrat sem se prav trudila in sem po 15, 20 minut sedela pred tv-jem. Ampak sploh ni šlo (medtem ko sem Victorio lahko npr. gledala povsem v celoti).
Victoria... meni so take zgodbe, kjer je zgodba o celotni družini (mama, oče, odrasli otroci, babica...) včasih dobre. Lahko delujejo tople. Ampak mislim, da sem svoja dva dela (in to cela dela Exclamation Smile ) že pogledala, tako da bo dovolj. Ker kakšna prava kvaliteta pa to ravno ni.
Mariana... tudi ne gledam.

Jaz bom tudi vsekakor poskušala gledati CCEA in LTNVAC. Kdaj pa misliš, da ju bodo dali? Ob 15h? 16h?
Vsaj za CCEA se bojim, da bo verjetno ob 15h! Razen, če bo potem TEEP ob 15h?
Katera telenovela se pa izteka? Mariana? TEEP in FELS se mi zdi, da sta zelo dolgi, ne? Victoria je pa še dokaj na začetku.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 11:51 pm

vesna je napisal/a:
Maura Duran? Hmmm... a je to tista, ki je bila noseča z Davidom, pa jo je nekdo porinil s ceste in se je skrila v Kanadi, nato pa se je vrnila na dan, ko naj bi se David poročil s Sirenito?
Jaz vsekakor ne navijam za "Sirenito" (tako na prvi pogled- saj pravim, da sem gledala 2x po 10 minut) - čeprav se mi zdi, da bosta na koncu končala skupaj z Davdom.
Aymar mi je pa tud mal patetična...
Ali je Maura Duran čista zlobnica???


FELS... nad tem sem pa prav šokirana. Nekateri so ga hvalili. Pa saj vse skupaj ni nič. Res da ne gledam, ampak nekajkrat sem se prav trudila in sem po 15, 20 minut sedela pred tv-jem. Ampak sploh ni šlo (medtem ko sem Victorio lahko npr. gledala povsem v celoti).
Victoria... meni so take zgodbe, kjer je zgodba o celotni družini (mama, oče, odrasli otroci, babica...) včasih dobre. Lahko delujejo tople. Ampak mislim, da sem svoja dva dela (in to cela dela Exclamation Smile ) že pogledala, tako da bo dovolj. Ker kakšna prava kvaliteta pa to ravno ni.
Mariana... tudi ne gledam.

Jaz bom tudi vsekakor poskušala gledati CCEA in LTNVAC. Kdaj pa misliš, da ju bodo dali? Ob 15h? 16h?
Vsaj za CCEA se bojim, da bo verjetno ob 15h! Razen, če bo potem TEEP ob 15h?
Katera telenovela se pa izteka? Mariana? TEEP in FELS se mi zdi, da sta zelo dolgi, ne? Victoria je pa še dokaj na začetku.

Ne, ne ... Maura Duran je v bistvu Karina Rosenberg, pač tista, ki je glavna zlobnica, Mariana Seoane:
http://img.timeinc.net/pespanol/i/ultimo/2006/noviembre/mariana_seoane_110606.jpg
Tista, ki je z Ricardo igrala v Rebecci. Pač Rebecca. U glaunem morem pa povedat, da me je ženska res šokirala, presenetila v pozitivnem smislu: svetovno igra, prej si nisem mislila, da bi ona lahko kaj takšnega igrala, ker vem da sva se z Matejem norčevala iz Rebecce ... pač totalna Scarleta je delovala, ampak tukaj je pa svetovna!
Tista, ki jo je Maura s ceste zrinila (takrat še nisem gledala) je pa ??? Veš, da ne vem kako ji je ime notri? ... lool pardon.
U glaunem tudi jst navijam za Sirenito, sej bo tako na koncu, ampak dobro ... morjo malce zakomplicirat. Všeč mi je ravno vloga Davida, čeprav mi gre igralec na živce lol!
Aja pa sedaj mi kar odgovarja, da je galan (Elias) z drugo žensko, tko lepo, normalno ... sicer je pa vse kar precej patetično, dobra mi je pa ravno zgodba Sirenite, oziroma z njo tudi Maure Duran.

FELS je totaln crap zame. Res, ne vem kako jih ni sram, kako lahko kaj takšnega posnamejo, morda mi je katastrofalno zato, ker sem malce videla PDG, kjer je bila populacija igralcev zelo mlajša in bolj primerna za takšne zgodbice, tuki pa zgledajo kot eni penzionisti (pa da ne žalim nikogar), ampak resnično so to veterani prestari za takšne ljubezenske zgodbice (lahkotne).

Joj, veš da sem se sedaj prav prestrašila za CCEA, ker upam res, da ne bo ob 3, pismo takrat šele dobro domov pridem ... upam, da bodo kaj zarotirali vrsti red - pojma nimam kdaj bi lahko bila?? Marina gre verjetno najbolj h koncu ... scratch
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 4:28 am

Ana Lucia Dominguez

RAZNE SLIKE - Page 40 Dsc02753
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 7:57 am

I love you I love you I love you I love you

Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 10:25 am

Cristina je napisal/a:

Ne, ne ... Maura Duran je v bistvu Karina Rosenberg, pač tista, ki je glavna zlobnica, Mariana Seoane:
http://img.timeinc.net/pespanol/i/ultimo/2006/noviembre/mariana_seoane_110606.jpg
Tista, ki je z Ricardo igrala v Rebecci. Pač Rebecca. U glaunem morem pa povedat, da me je ženska res šokirala, presenetila v pozitivnem smislu: svetovno igra, prej si nisem mislila, da bi ona lahko kaj takšnega igrala, ker vem da sva se z Matejem norčevala iz Rebecce ... pač totalna Scarleta je delovala, ampak tukaj je pa svetovna!
Tista, ki jo je Maura s ceste zrinila (takrat še nisem gledala) je pa ??? Veš, da ne vem kako ji je ime notri? ... lool pardon.
U glaunem tudi jst navijam za Sirenito, sej bo tako na koncu, ampak dobro ... morjo malce zakomplicirat. Všeč mi je ravno vloga Davida, čeprav mi gre igralec na živce lol!
Aja pa sedaj mi kar odgovarja, da je galan (Elias) z drugo žensko, tko lepo, normalno ... sicer je pa vse kar precej patetično, dobra mi je pa ravno zgodba Sirenite, oziroma z njo tudi Maure Duran.

FELS je totaln crap zame. Res, ne vem kako jih ni sram, kako lahko kaj takšnega posnamejo, morda mi je katastrofalno zato, ker sem malce videla PDG, kjer je bila populacija igralcev zelo mlajša in bolj primerna za takšne zgodbice, tuki pa zgledajo kot eni penzionisti (pa da ne žalim nikogar), ampak resnično so to veterani prestari za takšne ljubezenske zgodbice (lahkotne).

Joj, veš da sem se sedaj prav prestrašila za CCEA, ker upam res, da ne bo ob 3, pismo takrat šele dobro domov pridem ... upam, da bodo kaj zarotirali vrsti red - pojma nimam kdaj bi lahko bila?? Marina gre verjetno najbolj h koncu ... scratch

Hmmm... sm malo razmišljala in CCEA bo skoraj zagotovo ob 15h. Maite naj bi itak pritegnila mlajše gledalce, Victorie in FELS-a pa prav gotovo ne bodo premikali na zgodnejšo uro zaradi te telenovele. Po mojih izračunih imata TEEP in Marina vsaka še po 30 delov, FELS okoli 80, Victoria pa 100. Tako, da bo po moje LTNVEC ob 16h, CCEA pa 15h. V kasnejših terminih bodo pa verjetno po koncu FELS-a in Victorie dali telenovelo s Kolungičem in Lucero (ni mogoče, da bi se Colungiču izognili cyclops ), no mogoče pride kakšna VV-jeva pa bodo potem CCEA IN LTVEC premaknili na kasnejše ure. Ampak to bo po moje šele poleti.

Aja... Maura Duran je torej zlobnica. Ne poznam igralke, ampak ti bom kar verjela, če tako praviš. Ponavadi se itak strinjamo (no, ne čisto vedno, ampak velikokrat Smile Wink - ti dam kar prav tudi pri mnogih igralcih, ki jih izbiraš za webnovele - vidim, da imaš v bistvu kar prav).
Sirenita je tvoj najljubši lik? Zanimivo. Jaz sem gledala na začetku nekaj trenutkov, pa mi je šla s tisto dolgo lasuljo zelo na živce.
Sem danes pogledala, pa sploh ne morem verjeti, koliko je šla zgodba že naprej. A je minilo že več let? Eliasov otrok je že prav velik.

FELS... ne vem... jaz nisem gledala PDG, ampak meni se zdi tudi sama zgodba prav neumna. Sploh mi ne gre v račun, da je bila PDG taka uspešnica, če je bila vsebina podobna FELS-u.
Je pa res, da so igralci v FELS-u čisto neprimerno izbrani. Meni so večinoma vsi (razen Salinasa, ki mi je bil v drugih telenovelah prav simpatičen - tukaj je pa čisto neprimeren - vloga mu ne paše) tudi grdi Embarassed in antipatični. Vse tri sestre so mi grozne, Yanez in Montero pa tud, pa tud razni dedki itd so mal mem. Sploh pa so prestari za take zgodbe.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 11:25 am

vesna je napisal/a:

Hmmm... sm malo razmišljala in CCEA bo skoraj zagotovo ob 15h. Maite naj bi itak pritegnila mlajše gledalce, Victorie in FELS-a pa prav gotovo ne bodo premikali na zgodnejšo uro zaradi te telenovele. Po mojih izračunih imata TEEP in Marina vsaka še po 30 delov, FELS okoli 80, Victoria pa 100. Tako, da bo po moje LTNVEC ob 16h, CCEA pa 15h. V kasnejših terminih bodo pa verjetno po koncu FELS-a in Victorie dali telenovelo s Kolungičem in Lucero (ni mogoče, da bi se Colungiču izognili cyclops ), no mogoče pride kakšna VV-jeva pa bodo potem CCEA IN LTVEC premaknili na kasnejše ure. Ampak to bo po moje šele poleti.

Aja... Maura Duran je torej zlobnica. Ne poznam igralke, ampak ti bom kar verjela, če tako praviš. Ponavadi se itak strinjamo (no, ne čisto vedno, ampak velikokrat Smile Wink - ti dam kar prav tudi pri mnogih igralcih, ki jih izbiraš za webnovele - vidim, da imaš v bistvu kar prav).
Sirenita je tvoj najljubši lik? Zanimivo. Jaz sem gledala na začetku nekaj trenutkov, pa mi je šla s tisto dolgo lasuljo zelo na živce.
Sem danes pogledala, pa sploh ne morem verjeti, koliko je šla zgodba že naprej. A je minilo že več let? Eliasov otrok je že prav velik.

FELS... ne vem... jaz nisem gledala PDG, ampak meni se zdi tudi sama zgodba prav neumna. Sploh mi ne gre v račun, da je bila PDG taka uspešnica, če je bila vsebina podobna FELS-u.
Je pa res, da so igralci v FELS-u čisto neprimerno izbrani. Meni so večinoma vsi (razen Salinasa, ki mi je bil v drugih telenovelah prav simpatičen - tukaj je pa čisto neprimeren - vloga mu ne paše) tudi grdi Embarassed in antipatični. Vse tri sestre so mi grozne, Yanez in Montero pa tud, pa tud razni dedki itd so mal mem. Sploh pa so prestari za take zgodbe.

O, Vesna ... mal si me nasmejala in pa razžalostila zdejle ... ne, sej ne glede termina sem malce razočarana. Res si ne želim, da bi bila ravno ob 3! Ampak bom pač potrpela no, če morm. Za Levya seveda! Samo na živce mi gre to, ker ga bodo namontirali tako zgodaj. Ampak ok ... Kolungiča zopet? Lol, smešno, ampak mogoče (popolnoma).


Mariana -- MAURA DURAN je meni super vloga ... in ona jo je odlično odigrala, kar verjami. Upam, da te ne bom razočarala, če kasneje vidiš. Hehhe, ampak saj kot praviš, se kar v večini stvari vsaj delno, če ne povsem strinjamo. Mateju je tudi všeč, tko da že zato lahko verjameš.
Ne, ne, Sirenita ni moj najljubši lik, pač pa ravno Maura, ampak všeč mi je sama zgodba Sirenite in nje (kako sta povezani), Sirenitina zgodba mi je zelo všeč, čeprav ne vem no ... Ingrid jo dobro igra, ampak ... ne vem no, neki mi vseeno manjka, pika na i neki. Tudi kot sama ljubezen med njo in Davidom mi je zakon. Danes si ga verjetno videla, všeč mi je njegova vloga, tko dobro je sestavljena, ker se mi zdi, da galani so pač oblikovani po zgodbi, se vrtijo okoli tega ... lik Davida pa ima neke globoke temelje, neko preteklost, ima določene lastnosti ... Danes si torej gledala, hja full je čas minil sedaj in je drugje zgodba. Elias mi je sedaj všeč (vizualno). Danes se mi je dopadlo to, ker so poudarili kako živijo zdolgočaseno ... pač ... fajn mi je bilo to, čeprav še vedno je malce preveč telenovelarsko, ampak jst se mal sprostim. Sleep
Ej, ravno to sem razmišljala o PDGju, sploh ne vem kako je to lahko tako uspešna zgodba? A ni logična čist? Mislim, meni so bli zgolj igralci všeč: Cimarro, Michel, Ana Lucia, Natasha ... drugače pa ni sploh to nič od zgodbe. Čista pravljica, oziroma zgodbica na nivoju 10 letnega otroka. Se ti ne zdi?
No, čudna so pota Gospodova ... okusi so različni in očitno so užgali. S FELS so pa zgrešili totalno!!! Se strinjam v vsem s tabo, vsi so zanič!

Aja, veš kaj me zanima, bi ti še prebrala kak del webnovele? Jst si tako želim pisat, ampak se mi sploh ne da ... idej imam veliko, ampak ... to se pa napisat spravit. Čeprav sem zadnjič napisala 2 dela in bi sedaj lahko kaj objavla spet, če boš prebrala?
Sem pa razmišljala veliko o tem, da bi nekoč neki napisala tko zgodovinskega ... nekaj v starih časih ... Malo mutim kar...hehe, še te nisem dokončala in ne bom kmalu, ker se mi zdi kar malce zahtevna za pisat (zase).
Na način zgodbe o SALOMI ... Wildova, sigurno poznaš. Rada bi vidla to zgodbo v vlogah če razumeš ... tko,da bi lahko o tem pisala, ampak ne gre... scratch
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:12 pm

Bi brala webnovele. Zelo vesela bom, če boš objavila še 2 dela.

Ravno sem razmišljala, da bi imela eno pripombo... spredaj, ko predstavita elenco, jih nanizata glede na pomembnost... lahko bi jih poleg tega predstavila tudi po sklopih (saj mislim, da ti to včasih tudi narediš)... npr. ta družina, ona družina, ti prijatelji, drugi prijatelji, drugače se bralec na začetku lovi in mora vedno nazaj it gledat v elenco, kdo je pravzaprav to.

Ni pa me zdaj toliko doma. Zdaj ta teden se "kao" Embarassed učim (joj, me je sram... jutri in v petek se bom pa res Razz ) - potem pa spet ne vem, kaj vse bom počela. Moram izkoristiti zadnje dneve (tedne in mesece confused ) svobode. Ampak bom vseeno rada prebirala... ko bom pač odprla računalnik.

Ja, Williama boš pa po moje mogla gledat glih ob 3h. Res me zanima, kako se bosta z Maite ujela. Men se zdita tako različna, ampak lahko se pa povsem motim. No, saj bomo kmalu spoznali.

Aja, potem si v bistvu na Maurini strani. Verjetno bo imela zelo žalosten konec. Kakšna pa je pravzaprav njuna zgodba? In kakšen je David.
Jaz sem danes gledala, ampak ne ves čas. Pa potem še Victorio.

FELS... ne vem. Tudi sami prizori so tako razvlečeni. Mogoče je bilo tudi to boljše pri PDG. Ti praviš, da je bila PDG nekakšna pravljica. Meni se FELS ne zdi nič takega, samo nekaj čudnega, čudnega...

Jaz še vedno upam, da bodo predvajali enkrat na Pop-u "Mi prima ciela"(čeprav Jeronima nimam več tako zelo na pediestalu - tako sem vesela zanj, da je našel ljubezen in ima krasno družinico, ampak mogoče si bom zdaj poiskala koga drugega za nmb. 1 - mi je pa še vedno tak srček), pa tudi kakšno brazilsko bi rada gledala. Bi ti rada gledala kakšno brazilsko?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:38 pm

vesna je napisal/a:
Bi brala webnovele. Zelo vesela bom, če boš objavila še 2 dela.

Ravno sem razmišljala, da bi imela eno pripombo... spredaj, ko predstavita elenco, jih nanizata glede na pomembnost... lahko bi jih poleg tega predstavila tudi po sklopih (saj mislim, da ti to včasih tudi narediš)... npr. ta družina, ona družina, ti prijatelji, drugi prijatelji, drugače se bralec na začetku lovi in mora vedno nazaj it gledat v elenco, kdo je pravzaprav to.

Ni pa me zdaj toliko doma. Zdaj ta teden se "kao" Embarassed učim (joj, me je sram... jutri in v petek se bom pa res Razz ) - potem pa spet ne vem, kaj vse bom počela. Moram izkoristiti zadnje dneve (tedne in mesece confused ) svobode. Ampak bom vseeno rada prebirala... ko bom pač odprla računalnik.

Ja, Williama boš pa po moje mogla gledat glih ob 3h. Res me zanima, kako se bosta z Maite ujela. Men se zdita tako različna, ampak lahko se pa povsem motim. No, saj bomo kmalu spoznali.

Aja, potem si v bistvu na Maurini strani. Verjetno bo imela zelo žalosten konec. Kakšna pa je pravzaprav njuna zgodba? In kakšen je David.
Jaz sem danes gledala, ampak ne ves čas. Pa potem še Victorio.

FELS... ne vem. Tudi sami prizori so tako razvlečeni. Mogoče je bilo tudi to boljše pri PDG. Ti praviš, da je bila PDG nekakšna pravljica. Meni se FELS ne zdi nič takega, samo nekaj čudnega, čudnega...

Jaz še vedno upam, da bodo predvajali enkrat na Pop-u "Mi prima ciela"(čeprav Jeronima nimam več tako zelo na pediestalu - tako sem vesela zanj, da je našel ljubezen in ima krasno družinico, ampak mogoče si bom zdaj poiskala koga drugega za nmb. 1 - mi je pa še vedno tak srček), pa tudi kakšno brazilsko bi rada gledala. Bi ti rada gledala kakšno brazilsko?

No, bom jutri nov del objavila, da se malo spomnimo ... zdejle se mi ne da ključa notr vtikat (ker mam na ključu). Hja, ej sej ti verjamem, da je kar težko tole se navedet na imena, oziroma igralce, ko jih ne vidiš. Samo odnekdaj sem imela tko narejeno, no ni nujno na pomembnost, ker jih mogoče še nekaj vmes manjka. Bom pa jutri malce pregledala kako kaj stojijo stvari v temi, ker mislim, da za nekatere igralce še nisem popolnoma prepričana, pa še niso v zgodbi.

Saj jst tudi dosti manj pridem na računalnik, zdej ta teden sem več, ker sem doma, brez glasu ostala in tako imam malce več časa. No, Vesna ampak obljubi, da se boš učila v potek! Laughing

Aja, kako se bosta William in Maite ujela? Ej, ne vem ... mogoče celo dobro, čeprav ne vem no ... meni je vse preveč cukrasto narejeno, mogoče pa spremenim mnenje, ko vidim telenovelo v celoti.

No, da bi bila ravno na Maurini strani, to nisem, ampak všeč mi je zgolj vloga.
Hja, zgodba, zdej če ti jo malce povem, upam da ne bo polno lukenj vmes, kot je moje spremljanje TEEP. Pač družina Rosenberg je bila pred leti full bogata, pomembna, vplivna in bojda je imela veliko sovražnikov ... (pohlep verjetno), no tako je Maurin oče, ki se je ponovno poročil polastil njihovega premoženja, ko sta Rosembergova (starša Sirenite) umrla v požaru. Ona pa je od takrat postala "norica", ko je videla. Zdej ne vem (ker še ni razjasnjeno točno) kako je Maurin oče umrl. Nekako se mi zdi, da sta Maura in njena mačeha prišli nazaj po "posestvo" Rosembergovih kot edini potomki (pač, da je Maura hči Rosembergovih, ki sta v požaru umrla)... naj bi prišla ... njena mačeha je bila tako njena teta in pa dokaz, da je Maura Karina je bila neka verižica z judovskim simbolom (ker so oni judje menda). Naj bi pa prišli iz Španije, kjer naj bi se skrivali pred sovražniki (menda) ... skratka tako je Maura prevzela ime Karine Rosenberg, prava Karina (Sirenita) pa je životarila, ker je returdirana bila ... ???? Skratka David je najstarejši sin Elisea (njegove preteklosti ne bom opisovala, ker je preveč) ... pač njegovi sinovi so njegov ponos tralalallalaa ampak David, ki je najstarejši ni njemu po godu, ker je tak aventurist, fičfirič pa igra igre na srečo, u glaunem ne zanima ga njegov ranč. On se noro zaljubi v Mauro (Karino) in ona vanj, njuna ljubezen je strastna pa tko ... res čutna, ampak vanj je zaljubljena Sirenita, on pa v njej res ne vidi drugega kot uboge norice, čeprav je prijazen z njo in mislim, da se celo "družita". Obseden je pa z Mauro. Slednja pa išče samo bogastvo in se zaradi tega posveti Nicolasu, ker naj bi stari Eliseo menda njemu zapisal vso bogastvo. Kot veš je on zaljubljen v Aymar, v Karino oziroma Mauro se pa noro zaljubi še najmlajši brat Leonardo ... skratka no ...

PDG ... pravljica ... hja, zgodba mi je malce pravljična ... trije bratje, tri sestre, vsi se zaljubijo točno v določenega ... in vsi se ljubijo, ne morejo biti skupaj ... vsi tko držijo skupaj ... to ne gre. Mal ogledala mi je tu not no ... mislim nikjer niso odnosi tako popolni, da se bodo v vsem strinjali itd, itd ... pa da bo vse tako enako, ko je en par skregan, sta skregana še ostala dva in obratno ... bedno čist no.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:47 pm

Aja, čist sem pozabla glede telenovel, ki bi jih gledala, čaki mal si me presenetla glede Jerota. A ni več top? No, sej štekam ... sam jst bi vsekakor gledala MPC, super zadevca res, ganljivo.
Potem pa sigurno kaj brazilskega, oziroma kar Caminho das indias al kako je naslov. To se mi res dopade; ker mi je močno žal, da nisem gledala Clona v celoti, bi pa sedaj tole.
Dona Barbara definitivno in pa danes sem si ogledala malce (prebrala) o El rostro de Analia ... se mi zdi super zgodba, malce ekstravagantna, nenavadna, ampak po svoje zanimiva, samo kako pa tole zgleda, glede na to, da je kolumbijsko-ameriška (telič) produkcija ... ne bi vedla, včasih imajo prav čudne že... Elizabeth v glavni vlogi, kaj pa vem no...igralci nasploh so še kar ...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:58 pm

Lukec premražen, ampak očitno uživa na Irskem.

RAZNE SLIKE - Page 40 7a3b1c743 RAZNE SLIKE - Page 40 8a9726987 RAZNE SLIKE - Page 40 50c6be7e10 RAZNE SLIKE - Page 40 A26f02354 RAZNE SLIKE - Page 40 B219104b6 RAZNE SLIKE - Page 40 E342d89f5
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:59 pm

Joj, najlepša hvala za tako obširen odgovor o telenoveli. Samo še 30 delov je do konca, kar pomeni, da se bo zdaj zgodba začela razpletat.
Aha, aha... torej bo na koncu Sirenita dobila Davida... O Aymar in Nicolasu itak nikoli ni bilo dvoma.
Najlepša hvala še enkrat za vso zgodbo. Zelo zanimivo.

Razumem, kaj hočeš povdati o FELS-u. Neumno je res vse skupaj, ni logično. In ja... zgodba je pravljična, imaš prav.

A bolna si? O ti revček, ti. Upam, da boš čim prej boljša. Hmmm... če pa ne, bova pa jutri nadaljevali z debato Twisted Evil .

Ja, bomo videli glede Williama in Maite. Za koga pa "navijaš" pri LTNVEC? Lanusa ali Camila? Jst nisem vsega gledala, ampak meni sta se zdela z Lanusom prav luštna. Camila in Jacky pa nisem toliko videla skupaj.

Glede Jeronima... no, saj mi je še vedno hud, tako kot tebi David, ampak... ni več tako "pomemben".

Ja, jaz bi tudi kakšno brazilsko.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 1:07 pm

vesna je napisal/a:
Joj, najlepša hvala za tako obširen odgovor o telenoveli. Samo še 30 delov je do konca, kar pomeni, da se bo zdaj zgodba začela razpletat.
Aha, aha... torej bo na koncu Sirenita dobila Davida... O Aymar in Nicolasu itak nikoli ni bilo dvoma.
Najlepša hvala še enkrat za vso zgodbo. Zelo zanimivo.

Razumem, kaj hočeš povdati o FELS-u. Neumno je res vse skupaj, ni logično. In ja... zgodba je pravljična, imaš prav.

A bolna si? O ti revček, ti. Upam, da boš čim prej boljša. Hmmm... če pa ne, bova pa jutri nadaljevali z debato Twisted Evil .

Ja, bomo videli glede Williama in Maite. Za koga pa "navijaš" pri LTNVEC? Lanusa ali Camila? Jst nisem vsega gledala, ampak meni sta se zdela z Lanusom prav luštna. Camila in Jacky pa nisem toliko videla skupaj.

Glede Jeronima... no, saj mi je še vedno hud, tako kot tebi David, ampak... ni več tako "pomemben".

Ja, jaz bi tudi kakšno brazilsko.

Ja, se mi je kar zdelo, da sem se zatipkala, ampak, ko meni nekdo reče "strnjeno obnovo" to sigurno ne bo strnjena ... sorry. Embarassed Hja, veš sigurno pol ne vem, ali pa sem pozabila kakšne podrobnosti.
Ja, zadnje posnetke sem videla na you tubu že in seveda, David in Sirenita sta skupaj (sej mi je full všeč to), ker ona ga je ves čas ljubila, on je potem spoznal kako jo ljubi ... tko, fajna.

FELS, full se težko izrazim o tej telenoveli, res vse mi je glupo, poleg otroško lahke zgodbice, bedni igralci (nič sveži - pa ne mislim po mladosti, po vsem ... ) nekako zatohla mi deluje zgodba. Preveliki veterani za takšno bedarijo. Yanez in Adelca bi se mogla v kakšni bolj resni telenoveli za odrasle skupaj znajdet pa bi bilo boljše, tko da imata že oba neke življenjske izkušnje za sabo ... pa tak ... ne pa kot princ in Pepelka prvič se vidita in zaljubita .. to je za najstnike.

Joj, a veš da glede LTNVEC bi pa rekla, da mi je nekako skor Lanus ljubši. Čeprav se mi Jacky ne dopade pretirano mi je z Lanusom prav super. Full doživeto vse skupaj. Dobra igralska zasedba. Camil pa hja.. sej mi je všeč in vse, ampak nekako se mi je pri LFMB full zameril, tko glupa vloga, da ga še tukaj dojemam kot klouna. Ampak sigurno ne bo tako. Se zelo veselim te zgodbe. Predvsem zato, ker ne vem za katerega bom navijala.

To glede Jeronima si pa tako prave besede izbrala! Super si povedala, tko kot jst za Davida!

-------

https://ourhorizont.slovenianforum.com/viewtopic.forum?t=484
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 40 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 40 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 40 od 40Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: