Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 9:09 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

aha....res ma postavo in mu itak vse paše!

A ti je všeč njegova postava? Mislim, glede na to, da je kr ornk! Question

Ja, je fajn postava....sam jst si take zase nikol ne bi želel!

Aha, ja štekam kako to gre.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 17, 2009 6:26 am

MATEJA & ELTYEB

RAZNE SLIKE - Page 39 N10446814172662209322
RAZNE SLIKE - Page 39 N10446814172662219565
RAZNE SLIKE - Page 39 N10446814172662229812
RAZNE SLIKE - Page 39 N1075903120302603599921
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 12:43 am

Legendarna očala ... hehe
A se je Mateja postrigla? Oziroma podaljške že odstranla?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 4:43 am

Cristina je napisal/a:
Legendarna očala ... hehe
A se je Mateja postrigla? Oziroma podaljške že odstranla?

ja, očala so fuul dobra...

Ne bi vedu....možno, da se je postrigla, ja....??
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 4:59 am

Mateo je napisal/a:

ja, očala so fuul dobra...

Ne bi vedu....možno, da se je postrigla, ja....??

Aha.
No, sej ni važno, ampak kokr se mi zdi je mela prej podaljške, ker je tudi rekla, da si jih bo dala, zdej pa ima lase krajše kot poprej svoje naravne, verjetno se je tudi postrigla.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:42 am

ANGIE CEPEDA

RAZNE SLIKE - Page 39 340x RAZNE SLIKE - Page 39 610x RAZNE SLIKE - Page 39 110808f4 RAZNE SLIKE - Page 39 Angie-cepeda1

RAZNE SLIKE - Page 39 Angiecepeda-253x300 RAZNE SLIKE - Page 39 Fgfg RAZNE SLIKE - Page 39 Hh

RAZNE SLIKE - Page 39 Larev4big1er RAZNE SLIKE - Page 39 Larev2big3bk RAZNE SLIKE - Page 39 381angie RAZNE SLIKE - Page 39 1212765575extrasalbumes0
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:52 am

Ženska je nenormalno lepa!!! Sploh ta njena KARIZMA!!! Res je carica!!! Drgač sem pa gledu ta posnetek pred časom!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:55 am

Mateo je napisal/a:
Ženska je nenormalno lepa!!! Sploh ta njena KARIZMA!!! Res je carica!!! Drgač sem pa gledu ta posnetek pred časom!

Se strinjam s tabo! Ona ima res nekaj posebnega, krasna je in super karizmatična, energična!!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:40 pm

ERICK ELIAS

RAZNE SLIKE - Page 39 340x RAZNE SLIKE - Page 39 Erick6 RAZNE SLIKE - Page 39 Erick-elias-370x27062374 RAZNE SLIKE - Page 39 Erickeliascarso824

On mi je tak fora, mislim sploh ne vem kakšno mnenje imam o njem. Tko v TEEP mi je tak lep full (čeprav čudn igra), potem pa je včasih na slikah predvsem totaln kreten, mislim tak ... en kokošpaniel ... čudn no...

Tale pesem me nanj spominja, haha ob besedilu mal ...
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in and you're out
You're up and you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight, we break up
We kiss, we make up
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:48 pm

aha....men je kot igralec nekak nesiguren in čudn....oz. ni za nekatere vloge, ki mu jih dajo! Drgač pa nimam posebnega stališča pri njem.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:51 pm

Mateo je napisal/a:
aha....men je kot igralec nekak nesiguren in čudn....oz. ni za nekatere vloge, ki mu jih dajo! Drgač pa nimam posebnega stališča pri njem.....

Ne vem no ... jst ga lahk v enem momentu ocenim po izgledu za perfect moškega - temen, skodran, lep nasmeh, lepe zelene oči ... ampak v istem pol ko ga pa kje vidiš pa sploh ne pride do izraza. To mi je čudn.
Kar se igralskih sposobnosti tiče oziroma nasploh je še piki, če mene vprašaš. Mladu pa tko no ... Ne vem, men isto deluje nesiguren.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:56 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
aha....men je kot igralec nekak nesiguren in čudn....oz. ni za nekatere vloge, ki mu jih dajo! Drgač pa nimam posebnega stališča pri njem.....

Ne vem no ... jst ga lahk v enem momentu ocenim po izgledu za perfect moškega - temen, skodran, lep nasmeh, lepe zelene oči ... ampak v istem pol ko ga pa kje vidiš pa sploh ne pride do izraza. To mi je čudn.
Kar se igralskih sposobnosti tiče oziroma nasploh je še piki, če mene vprašaš. Mladu pa tko no ... Ne vem, men isto deluje nesiguren.

Ja, no ti že bolj veš kak je po izgledu.....mislim, da ni nč kej preveč posebnega...ne vem!

Tud kot igralec ne izstopa!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:58 pm

Mateo je napisal/a:

Ja, no ti že bolj veš kak je po izgledu.....mislim, da ni nč kej preveč posebnega...ne vem!

Tud kot igralec ne izstopa!

Kot igralec res ne, vsaj men se zdi tko no... Zdej zgleda pa že kokr kdaj.
A Levy pa izstopa? flower flower king
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:00 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, no ti že bolj veš kak je po izgledu.....mislim, da ni nč kej preveč posebnega...ne vem!

Tud kot igralec ne izstopa!

Kot igralec res ne, vsaj men se zdi tko no... Zdej zgleda pa že kokr kdaj.
A Levy pa izstopa? flower flower king

Ja, men se zdi, da Levy ful boljše igra! Vsaj po videnem...čeprav res ne vem kako se znajde v glavni vlogi!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:02 pm

Mateo je napisal/a:

Ja, men se zdi, da Levy ful boljše igra! Vsaj po videnem...čeprav res ne vem kako se znajde v glavni vlogi!

Aha, ja, ja, ja - kaj kako se znajde - samo še boljše! Loool - ne resno mislim, ker sem pač sama opazla, vsaj meni se zdi, da je iz vloge v vlogo boljši!
Sicer pa mi je full smešno, ker je tale Maite tko majčkena proti njemu, fora je, ko mora prav na prste stopat ... hehe
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:03 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, men se zdi, da Levy ful boljše igra! Vsaj po videnem...čeprav res ne vem kako se znajde v glavni vlogi!

Aha, ja, ja, ja - kaj kako se znajde - samo še boljše! Loool - ne resno mislim, ker sem pač sama opazla, vsaj meni se zdi, da je iz vloge v vlogo boljši!
Sicer pa mi je full smešno, ker je tale Maite tko majčkena proti njemu, fora je, ko mora prav na prste stopat ... hehe

No, pol pa fajn......a res je tko mala? zanimivo.....kot par ti pa nista lih, ne?

BTW.....Mariana Seoane z novo čupo...ne paše ji za moje pojme......pa fant je še bolj čudn (brat od Lucero baje)

http://agencia-mexico.com/gallery.php?gid=2001
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:08 pm

Mateo je napisal/a:


No, pol pa fajn......a res je tko mala? zanimivo.....kot par ti pa nista lih, ne?

BTW.....Mariana Seoane z novo čupo...ne paše ji za moje pojme......pa fant je še bolj čudn (brat od Lucero baje)

http://agencia-mexico.com/gallery.php?gid=2001

Eh, men gre ta Maite oziroma kr LUPE ji rečem full na živce, ne prenesem je in tudi ta telenovela je narjena na stil Mehike full ... tko na nježnije vse ... čeprav igralci so pa dobri, sej je fajn, sam ... ona mi je sitna.

Mariani pa res bolj pašejo dolgi lasje, zdej ima ravno v TEEP kratko lasuljo in mi je tk nekak potem ... sem vajena. Ja, tip je pa en štrudel no. Bruh
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:13 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, pol pa fajn......a res je tko mala? zanimivo.....kot par ti pa nista lih, ne?

BTW.....Mariana Seoane z novo čupo...ne paše ji za moje pojme......pa fant je še bolj čudn (brat od Lucero baje)

http://agencia-mexico.com/gallery.php?gid=2001

Eh, men gre ta Maite oziroma kr LUPE ji rečem full na živce, ne prenesem je in tudi ta telenovela je narjena na stil Mehike full ... tko na nježnije vse ... čeprav igralci so pa dobri, sej je fajn, sam ... ona mi je sitna.

Mariani pa res bolj pašejo dolgi lasje, zdej ima ravno v TEEP kratko lasuljo in mi je tk nekak potem ... sem vajena. Ja, tip je pa en štrudel no. Bruh

Aha....no men LUPE ni lih anti.....ampak mi je čist tko....ena pač! sj mogoč jo boš prek njega še vzbljubla

Mariana mi je pa ne-fajna s to novo čupo.....ne paše ji....pa ful jo postara...nekak čudna mi je! Tip je pa res adijo!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:15 pm

Mateo je napisal/a:


Aha....no men LUPE ni lih anti.....ampak mi je čist tko....ena pač! sj mogoč jo boš prek njega še vzbljubla

Mariana mi je pa ne-fajna s to novo čupo.....ne paše ji....pa ful jo postara...nekak čudna mi je! Tip je pa res adijo!

Eh... lupe ne maram ... same dobre tipe ji podturijo ona je pa tipična kretenistka!!!

U glaunem kar se tiče Mariane, men se zdi tud mal okrogla njega rita na teh slikah ... Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:17 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha....no men LUPE ni lih anti.....ampak mi je čist tko....ena pač! sj mogoč jo boš prek njega še vzbljubla

Mariana mi je pa ne-fajna s to novo čupo.....ne paše ji....pa ful jo postara...nekak čudna mi je! Tip je pa res adijo!

Eh... lupe ne maram ... same dobre tipe ji podturijo ona je pa tipična kretenistka!!!

U glaunem kar se tiče Mariane, men se zdi tud mal okrogla njega rita na teh slikah ... Embarassed Embarassed Embarassed

Ja, se mi zdi, da se je zredila.....tud nasploh v obraz pa roke pa tko...je kr močna!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 1:19 pm

Mateo je napisal/a:

Ja, se mi zdi, da se je zredila.....tud nasploh v obraz pa roke pa tko...je kr močna!

Ma novga tipa. bounce
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 6:29 pm

Jst se tudi strinjam z vama. Nimam stališča o njem!
V kakšnih vlogah je čisto neprimeren (očitno slabo igra), kdaj pa prav zelo simpatičen (mogoče res, če nima glavne vloge).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 6:49 am

vesna je napisal/a:
Jst se tudi strinjam z vama. Nimam stališča o njem!
V kakšnih vlogah je čisto neprimeren (očitno slabo igra), kdaj pa prav zelo simpatičen (mogoče res, če nima glavne vloge).

Vesna, popolnoma se strinjam, jst mislim, da res ni kos glavni vlogi, to je pač moje mnenje. Drugače je pa lahko čist simpatičen.
Nekakšen pobalinček v fini oblekici mi deluje v tem Črnem biseru.
Kar se pa tiče tega, da sem ravno včeraj spet gledala na Romantici show, kjer sta z Levyem sodelovala, enako mislim ... William je za moje pojme zelo boljši oziroma je več napredoval kakor on. Jst osebno mislim, da je kos glavni vlogi, morda tudi zato, ker zgleda močneje pa tko ... sicer bomo pa še videli ko bomo gledali CCEA!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:18 am

Ja, saj je William šarmanten.
Meni je bil v Pasionu hud, vendar v VV-jevi telenoveli (ne spomnim se več naslova)... je pa res slabo igral.
Torej imaš zdaj Romantico? Super. Samo kaj, ko ni nobene dobre telenovele več tam.

Elias pa... ne vem... v Črnem biseru ni kaj posebnega. Žal...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 9:12 am

vesna je napisal/a:
Ja, saj je William šarmanten.
Meni je bil v Pasionu hud, vendar v VV-jevi telenoveli (ne spomnim se več naslova)... je pa res slabo igral.
Torej imaš zdaj Romantico? Super. Samo kaj, ko ni nobene dobre telenovele več tam.

Elias pa... ne vem... v Črnem biseru ni kaj posebnega. Žal...

Ja, meni deluje William tak moški, ki bi še znal igrati galane, oziroma je pred njim še lepa kariera, mar ne?
Acorralada misliš ... pa hja, kaj pa vem ... bolj se je opazil tam njegov kubanski naglas, to baje zelo moti, tudi tam na resničnostnem šovu so to ves čas poudarjali. Mislim pa, da se je tega kar malce težko znebiti. Kot sem pa že rekla je napredek ful očiten. Čeprav meni je bil ravno s tistim naglasom zelo simpatičen!

Romantico imam ja. Ni kaj prida telenovel; včasih samo zjutraj nahitro vidim Sabor a ti (sta mi glavna igralca prav nesimpatična). Pa Frijolito, oziroma Amarte asi - samo jst sem "zaljubljena" v malega Alejandra, car je! Zdej bom spet takšno glupo usekala, ampak včasih se mi zdi, da full podobno se izraža oziroma govori kot Levy... morda zato, ker sta v Pasionu igrala očeta in sina.
Por amor a Gloria je tudi, ane? Pa La mujer de Judas - to gledam ob sobotah, včasih. Calipso je super, ampak nisem gledala od začetka, tako da ne vem sedaj in se mi niti ne da.

Elias .. hja danes se mi je zdel fajn ... ampak sicer pa kakor kdaj. Me je pa Camejo razočaral. Oziroma na živce mi gre sedaj, prej se mi je zelo dopadel notri, sedaj mi je pa nekako preosladen postal. Tko se ves čas smeji pa to ... prav ne paše mu.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 39 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 39 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 39 od 40Pojdi na stran : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: