Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 DAVID BECKHAM

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 03, 2011 5:00 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Zanimivi videi, dobra, sproščena oddaja! Sicer pa...zanimive nogavice, ja! Laughing

Ja, meni so zelo všeč, srajca tudi, ampak te kravate pa ne razumem ... Question Načeloma ne zgleda napačno, ampak ne vem če bi koga ravno tako oblekla ... A to gre skupaj? Embarassed

Heheh, ja to je tista fora, ko kao naj ne bi šlo skupaj, pa gre....jst sicer tega ne bi dal skupi, čeprav res ne zgleda slabo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 03, 2011 5:06 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Zanimivi videi, dobra, sproščena oddaja! Sicer pa...zanimive nogavice, ja! Laughing

Ja, meni so zelo všeč, srajca tudi, ampak te kravate pa ne razumem ... Question Načeloma ne zgleda napačno, ampak ne vem če bi koga ravno tako oblekla ... A to gre skupaj? Embarassed

Heheh, ja to je tista fora, ko kao naj ne bi šlo skupaj, pa gre....jst sicer tega ne bi dal skupi, čeprav res ne zgleda slabo.

Ja, saj ... To ti recimo ne moreš obleči, ker nisi David Beckham (samo ime pač).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 03, 2011 5:13 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Zanimivi videi, dobra, sproščena oddaja! Sicer pa...zanimive nogavice, ja! Laughing

Ja, meni so zelo všeč, srajca tudi, ampak te kravate pa ne razumem ... Question Načeloma ne zgleda napačno, ampak ne vem če bi koga ravno tako oblekla ... A to gre skupaj? Embarassed

Heheh, ja to je tista fora, ko kao naj ne bi šlo skupaj, pa gre....jst sicer tega ne bi dal skupi, čeprav res ne zgleda slabo.

Ja, saj ... To ti recimo ne moreš obleči, ker nisi David Beckham (samo ime pač).

Laughing Laughing Laughing I know that Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeSre Apr 06, 2011 11:59 am

Kaj bo pa tole dobrega? bounce bounce

DAVID BECKHAM - Page 9 Beckhambieber
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 12:55 pm

Cristina je napisal/a:
Kaj bo pa tole dobrega? bounce bounce

DAVID BECKHAM - Page 9 Beckhambieber

A to sta dejansko skupi slikana...al kak je?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 1:57 pm

Ne bi bila prepričana. Se sprašujem. Embarassed Cool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 2:04 pm

Cristina je napisal/a:
Ne bi bila prepričana. Se sprašujem. Embarassed Cool

Jaz sem nekje prebrala, da je Davidov sin ( najstarejši??) velik oboževalec Justina Bieberja. In naj bi bojda tudi želel, da starši poimenujejo punčko, ki jo Victoria pričakuje, po njem.
Tako, da bi se imenovala Justin Bieber Beckham.

Če je bilo to že objavljeno, se opravičujem.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 2:34 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ne bi bila prepričana. Se sprašujem. Embarassed Cool

Jaz sem nekje prebrala, da je Davidov sin ( najstarejši??) velik oboževalec Justina Bieberja. In naj bi bojda tudi želel, da starši poimenujejo punčko, ki jo Victoria pričakuje, po njem.
Tako, da bi se imenovala Justin Bieber Beckham.

Če je bilo to že objavljeno, se opravičujem.

Aha, tako je. In zaradi tega se tudi meni zdi, da pa bi znala biti ta fotografija realna. Ne spoznam se najbolje na te photoshop variante.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 2:42 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ne bi bila prepričana. Se sprašujem. Embarassed Cool

Jaz sem nekje prebrala, da je Davidov sin ( najstarejši??) velik oboževalec Justina Bieberja. In naj bi bojda tudi želel, da starši poimenujejo punčko, ki jo Victoria pričakuje, po njem.
Tako, da bi se imenovala Justin Bieber Beckham.

Če je bilo to že objavljeno, se opravičujem.

Aha, tako je. In zaradi tega se tudi meni zdi, da pa bi znala biti ta fotografija realna. Ne spoznam se najbolje na te photoshop variante.

Nekje je tudi pisalo, da je Justin prosil Davida za nogometne inštrukcije - sam pa je v zameno ponudil privatni koncert za Davidove tri sinove.
Ne vem sicer, koliko je to res, je pa vsekakor pisalo v časopisih.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 2:48 pm

vesna je napisal/a:

Nekje je tudi pisalo, da je Justin prosil Davida za nogometne inštrukcije - sam pa je v zameno ponudil privatni koncert za Davidove tri sinove.
Ne vem sicer, koliko je to res, je pa vsekakor pisalo v časopisih.

Aja, no tega pa še nisem slišala. Vsekakor pa je res, da so sinovi navdušeni. Hja, možno, možno, da se tudi privat zaradi tega srečujejo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 3:06 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Kaj bo pa tole dobrega? bounce bounce

DAVID BECKHAM - Page 9 Beckhambieber

A to sta dejansko skupi slikana...al kak je?
Neeee. To je kartonski Justin, David je pa pravi. Laughing Hvala Victorii, ker ustvarja take fotke. Sam se vidi da ni pravi Justin. To bi bla slaba lažna slika.

Ena resnična fotka, Justin in Becks na košarkaški tekmi, oktober 2010
DAVID BECKHAM - Page 9 F00000578401468x286

Romeo je fan od Justina. Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 3:10 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Kaj bo pa tole dobrega? bounce bounce

DAVID BECKHAM - Page 9 Beckhambieber

A to sta dejansko skupi slikana...al kak je?
Neeee. To je kartonski Justin, David je pa pravi. Laughing Hvala Victorii, ker ustvarja take fotke. Sam se vidi da ni pravi Justin. To bi bla slaba lažna slika.

Ena resnična fotka, Justin in Becks na košarkaški tekmi, oktober 2010
DAVID BECKHAM - Page 9 F00000578401468x286

Romeo je fan od Justina. Wink

Aha, se mi je zdelo, da mora biti nekaj takega! A, da ga Victoria slika..?? Zanimivo, ma to žilico?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 3:18 pm

Mateo je napisal/a:

Aha, se mi je zdelo, da mora biti nekaj takega! A, da ga Victoria slika..?? Zanimivo, ma to žilico?

Aha, Katka, se mi je zdelo, da boš ti povedala kar je res! Wink
Sicer pa ena neumesna, David res odlično izgleda! Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 3:26 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Aha, se mi je zdelo, da mora biti nekaj takega! A, da ga Victoria slika..?? Zanimivo, ma to žilico?

Aha, Katka, se mi je zdelo, da boš ti povedala kar je res! Wink
Sicer pa ena neumesna, David res odlično izgleda! Embarassed
To sliko je Victoria objavila na twitterju. Se je mal pohecala s svojimi zasledovalci, ker je najprej napisala omg a visitor just arrived. guess who? in potem še and now he is sunbathing na koncu pa še he took my sunbad in prilepila fotko. Verjetno sta se pohecala, ker zadnje čase se dost piše o temu, kako je Romeo oboževalec od Justina. Laughing Potem je pa iz te slike nastala spet nova zgodba. Very Happy

Men je zelo všeč s tem trenutnim look-om. SEXY!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 6:22 am

Nekaj novega Smile

DAVID BECKHAM - Page 9 Natacenireklamypepsi35
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu07
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu14
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu17
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu19
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu23
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu22
DAVID BECKHAM - Page 9 Romeocruzmalibu24
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 7:46 am

Oooopa, s Sofio Vergara....ta ženska je tud zloooo lušna, zj igra v neki ameriški seriji, ne?

Sezona kopanj se je začela....tipičen style zanj....od daleč ga itak po tattoojih prepoznaš.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 9:14 am

Mateo je napisal/a:
Oooopa, s Sofio Vergara....ta ženska je tud zloooo lušna, zj igra v neki ameriški seriji, ne?

Sezona kopanj se je začela....tipičen style zanj....od daleč ga itak po tattoojih prepoznaš.

A to je ona. Ne vem kje igra, tole je pa za Pepsi, če se ne motim neko snemanje.

Niso mi všeč tatooji pa tudi ne takšne kopalne HLAČE.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 9:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Oooopa, s Sofio Vergara....ta ženska je tud zloooo lušna, zj igra v neki ameriški seriji, ne?

Sezona kopanj se je začela....tipičen style zanj....od daleč ga itak po tattoojih prepoznaš.

A to je ona. Ne vem kje igra, tole je pa za Pepsi, če se ne motim neko snemanje.

Niso mi všeč tatooji pa tudi ne takšne kopalne HLAČE.

Ja, to je ona....aja...reklama.

Men tud niso všeč....sicer pa mislim, da to niso kopalne hlače...ampak pač hlače kot hlače....men tud niso všeč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 9:51 am

Mateo je napisal/a:

Ja, to je ona....aja...reklama.

Men tud niso všeč....sicer pa mislim, da to niso kopalne hlače...ampak pač hlače kot hlače....men tud niso všeč.

Lušna je. Cool

Aja, tiste vijoličaste so meni delovale kot kopalne, oz. jih je že on imel, kaj takšnega pač. Hja, vse nam ne more biti všeč, David pa ima pač srečo, da lahko na nek način "probava" različne stile, čeprav pač ta mi res ni. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 01, 2011 12:41 pm

Beckhamova na poroki Williama in Kate.

DAVID BECKHAM - Page 9 Kralovskasvatba11
DAVID BECKHAM - Page 9 Kralovskasvatba42
DAVID BECKHAM - Page 9 Kralovskasvatba47
DAVID BECKHAM - Page 9 Kralovskasvatba55
DAVID BECKHAM - Page 9 Kralovskasvatba60
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 01, 2011 2:12 pm

Kipita od elegance....fajn sta zrihtana!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 1:32 am

Mateo je napisal/a:
Kipita od elegance....fajn sta zrihtana!!!

Aha, res lepo zgledata. David seveda je enkraten, to je vedno pričakovati, ampak tudi Victoria mi je všeč tu, ker se ji nosečnost veliko bolj poda.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 2:29 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kipita od elegance....fajn sta zrihtana!!!

Aha, res lepo zgledata. David seveda je enkraten, to je vedno pričakovati, ampak tudi Victoria mi je všeč tu, ker se ji nosečnost veliko bolj poda.

Ja...res je...tudi ona mnogo boljše zgleda..... Cool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 2:33 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kipita od elegance....fajn sta zrihtana!!!

Aha, res lepo zgledata. David seveda je enkraten, to je vedno pričakovati, ampak tudi Victoria mi je všeč tu, ker se ji nosečnost veliko bolj poda.

Ja...res je...tudi ona mnogo boljše zgleda..... Cool

Smile
Aha in danes David praznuje svoj 36. rojstni dan ... flower flower flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 3:20 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kipita od elegance....fajn sta zrihtana!!!

Aha, res lepo zgledata. David seveda je enkraten, to je vedno pričakovati, ampak tudi Victoria mi je všeč tu, ker se ji nosečnost veliko bolj poda.

Ja...res je...tudi ona mnogo boljše zgleda..... Cool

Smile
Aha in danes David praznuje svoj 36. rojstni dan ... flower flower flower

Lepo...vse najboljše....Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





DAVID BECKHAM - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
DAVID BECKHAM
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 31Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» David Beckham v novi reklami!
» David Beckham v novem Big Brotherju
» David Beckham bo postal voditelj!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: