Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jeronimo v samskem stanovanju

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 3:06 pm

Jeronimo v samskem stanovanju

Jeronimo v samskem stanovanju Jeronimo-gil-2

JERÓNIMO GIL SE INSTALA EN ''APARTAMENTO DE SOLTERO''

Jeronimo v samskem stanovanju 12982jeronimo-gil-1

Muy pronto en las tablas del teatro Luisela Díaz... Tras la interpretación del terrible ''Beto Pimentel'' en la telenovela ''La Mujer Perfecta'' que transmitió Venevisión, el actor Jerónimo Gil emprende un nuevo proyecto al estelarizar la obra ''Apartamento de Soltero'' que muy pronto se lanzará, en el marco de un gran estreno, el 28 de abril, en la sala del teatro Luisela Díaz, bajo la dirección y producción general de José Manuel Ascensao, con funciones jueves, viernes y sábado, a las 10:00 p.m.

¿En breve te veremos con un nuevo personaje en la obra teatral “Apartamento de Soltero”, háblanos un poco como ha sido tu experiencia en los ensayos, has tenido la oportunidad de actuar en otros montajes de este mismo corte?
Apartamento De Soltero es una obra cotidiana, una comedia, se tocan aspectos muy importantes en la relación entre el hombre y la mujer. Mi experiencia respecto a ese tema es una vivencia, la obra brinda mensajes al espectador, cuenta con el montaje de José Manuel Ascensao, quien es un director que desarrolla una estupenda labor, tiene un grupo de trabajo muy organizado, lo importante en este oficio es la organización y el buen texto que te llevan al éxito, así como la disciplina. Todos nos sentimos contentos, satisfechos al formar parte de este proyecto. Estamos en el proceso de los ensayos de coreografía, el texto y todo se va engranando y bueno, también la tarea para la casa.

¿Qué cualidades y ventajas tiene para ti el teatro, como actor, en comparación con la televisión?
El lenguaje es diferente en el cine, el teatro, y la televisión, pero la base actoral, lo que es sentir de verdad, al momento de interpretar un personaje, es igual en estos tres ámbitos. En el cine el actor tiene que ser un poquito más intenso, más interno, sutil. Ahora en teatro, tiene que expresarse con mucha verdad, proyectar más la voz, estás en vivo, si te equivocas, te equivocaste, tienes que improvisar y seguir, saber la letra perfecta, leer toda la obra para que en algún momento, poder ayudar y ser ayudado. La televisión viene a ser como una medida, una media entre los tres lenguajes, no se puede sobreactuar, pero el actor tiene que ser auténtico en todos los medios donde se desenvuelva. Todas las experiencias son buenas, yo considero que en televisión y en cine, hasta ahora, soy bueno o más o menos bueno. En teatro ya lo vamos a ver, con los ensayos y soltándome más en escena puedo lograr algo interesante. Estamos en el proceso, lo importante es no juzgarse, aceptar cualquier tipo de opinión y aprender.



POLIFACÉTICO Y EMPRENDEDOR

¿Por esta temporada de alrededor tres meses te dedicarás sólo al teatro, o en paralelo, llevarás adelante otros proyectos?
Si, tenía unas farmacias en Argentina , pero se vendieron. Ahorita estoy dedicado a proyectos de construcción de edificios de interés social en Carúpano, que es lo que necesita la gente. Voy a dedicarme también a la empresa de los muebles de mi mamá, tengo varios planes.

¿Cómo es un día en la vida de Jerónimo Gil, ya que tiene que compartir su rol de padre de unos hermosos morochos y sus actividades profesionales, en un escaso día de 24 horas?
Me levanto a las 5:30 am, voy al gimnasio a entrenar. Acudo a reuniones vinculadas con los proyectos en los que trabajo, después voy a ensayar al teatro. Me gusta ir al cine, busco a mi novia, descanso . Estoy con mis hijos los fines de semana, los cuido, les llevo a pasear, ya tienen dos años y cuatro meses.

¿Has tenido o tienes un apartamento de soltero?
Siempre he tenido un apartamento de soltero gracias a Dios, después se había convertido en un apartamento familiar y después se volvió a convertir en uno de soltero, ahorita tengo novia.

¿Cuáles son las ventajas de tener un apartamento de soltero?
La independencia, aunque hay que recordar que la casa es un santuario.


NJEGOVA PUNCA

Jeronimo v samskem stanovanju 3ronda5

Jeronimo v samskem stanovanju 525124938310045666380545
Jeronimo v samskem stanovanju E7fce830

* ¿De acuerdo a tu experiencia en relaciones amorosas, cuál es tu mujer ideal?
Esa es una buena pregunta, la mujer ideal es aquella que me quiera y respete por lo que soy, que sea cariñosa, y no me juzgue o no nos juguemos, que quiera a mis hijos. Mi novia Flory Diez ( Miss Anzoátegui 2009, en el Miss Venezuela) ella me lo hace sentir. También uno en una mujer busca apoyo en los momentos en los que te sientes mal y viceversa, yo creo que es un intercambio, y además que tenga paciencia en mi caso por mi profesión.

¿Cómo se define Jerónimo Gil?
Yo tengo un carácter fuerte, por circunstancias de la vida y porque me he tenido que enfrentar y he tenido que ser cabeza de familia. Soy muy sensible como buen geminiano, nací un 08 de junio, en Caracas, soy caraqueño de nacimiento y carupanero de corazón. Soy muy comprometido con mi vida, me respeto mucho para respetar a los demás, me quiero mucho, para querer a los demás; responsable con mis hijos y conmigo mismo. A veces alegre, dicharachero, emprendedor, soy muy buen negociante, tengo intuición. Nunca me he olvidado de mi origen sé de dónde vengo, de dónde soy, y eso no pasa por encima de mis hombros, con los pies en la tierra. – concluyó-
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 3:10 pm

Ehhh!!!!
Najprej me šokira naslov, ker pač ne spremljam redno in sem še vedno mislila, da je s Flavio. Kaj je z otrokom? Joj, čisto nič ne vem več za kaj se gre, potem se pa še punca naslika tule ... Ne razumem ... Pa res so posrečeni ti igralci - NE! No No
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 3:18 pm

Cristina je napisal/a:
Ehhh!!!!
Najprej me šokira naslov, ker pač ne spremljam redno in sem še vedno mislila, da je s Flavio. Kaj je z otrokom? Joj, čisto nič ne vem več za kaj se gre, potem se pa še punca naslika tule ... Ne razumem ... Pa res so posrečeni ti igralci - NE! No No

Ja, v bistvu naslov je zato tak, ker je to naslov njegove nove predstave, kjer igra....nazadnje je igral v LA MUJER PERFECTA (VV), zdaj pa se je posvetil malo gledališču spet.
S Flavio je že pred časom končal, čeprav jst sprva kar nisem hotel verjeti, ker sta bila skupaj kar dobra tri leta, plus tega sta imela še dvojčka....zdaj ma pa to mlado punco, ex miss. Ni mi všeč vse to skupaj....ampak je možno, da je bilo krivo njegovo pitje...bojda veliko pije....Sicer pa za otroke še skrbi, mata menda dogovorjeno lepo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 3:22 pm

Mateo je napisal/a:
Ja, v bistvu naslov je zato tak, ker je to naslov njegove nove predstave, kjer igra....nazadnje je igral v LA MUJER PERFECTA (VV), zdaj pa se je posvetil malo gledališču spet.
S Flavio je že pred časom končal, čeprav jst sprva kar nisem hotel verjeti, ker sta bila skupaj kar dobra tri leta, plus tega sta imela še dvojčka....zdaj ma pa to mlado punco, ex miss. Ni mi všeč vse to skupaj....ampak je možno, da je bilo krivo njegovo pitje...bojda veliko pije....Sicer pa za otroke še skrbi, mata menda dogovorjeno lepo.

Ojej, prava drama. affraid Pač kar se tiče tega z pitjem in otrokom, saj možno da si mi že kaj razlagal, ampak se ne spomnim. Bedarija, res prav nič si ne želim biti kot oni, oz. okusiti takšno življenje, se mi zdi vse skupaj, celo privat življenja neka igra, telenovela, film ... Nič jim ne zavidam, ponavadi se kar povsod pojavljajo podobne zgodbe, nihče ni z nikomur, družin ni več ... Ah ... predaleč sem šla ... Žalostno pač kam vse pelje! Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 3:41 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, v bistvu naslov je zato tak, ker je to naslov njegove nove predstave, kjer igra....nazadnje je igral v LA MUJER PERFECTA (VV), zdaj pa se je posvetil malo gledališču spet.
S Flavio je že pred časom končal, čeprav jst sprva kar nisem hotel verjeti, ker sta bila skupaj kar dobra tri leta, plus tega sta imela še dvojčka....zdaj ma pa to mlado punco, ex miss. Ni mi všeč vse to skupaj....ampak je možno, da je bilo krivo njegovo pitje...bojda veliko pije....Sicer pa za otroke še skrbi, mata menda dogovorjeno lepo.

Ojej, prava drama. affraid Pač kar se tiče tega z pitjem in otrokom, saj možno da si mi že kaj razlagal, ampak se ne spomnim. Bedarija, res prav nič si ne želim biti kot oni, oz. okusiti takšno življenje, se mi zdi vse skupaj, celo privat življenja neka igra, telenovela, film ... Nič jim ne zavidam, ponavadi se kar povsod pojavljajo podobne zgodbe, nihče ni z nikomur, družin ni več ... Ah ... predaleč sem šla ... Žalostno pač kam vse pelje! Crying or Very sad Crying or Very sad

Res je, ja....ne gleda na vse, ti ljudje živijo res drugačno življenje, ker isto pač res ne morejo, ker pač počnejo stvari drugače in pri njih marsikaj drugač funkcionira. Če tega ne okusiš ne moreš razumeti, čeprav si lahko predstavljaš kako je.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 5:04 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, v bistvu naslov je zato tak, ker je to naslov njegove nove predstave, kjer igra....nazadnje je igral v LA MUJER PERFECTA (VV), zdaj pa se je posvetil malo gledališču spet.
S Flavio je že pred časom končal, čeprav jst sprva kar nisem hotel verjeti, ker sta bila skupaj kar dobra tri leta, plus tega sta imela še dvojčka....zdaj ma pa to mlado punco, ex miss. Ni mi všeč vse to skupaj....ampak je možno, da je bilo krivo njegovo pitje...bojda veliko pije....Sicer pa za otroke še skrbi, mata menda dogovorjeno lepo.

Ojej, prava drama. affraid Pač kar se tiče tega z pitjem in otrokom, saj možno da si mi že kaj razlagal, ampak se ne spomnim. Bedarija, res prav nič si ne želim biti kot oni, oz. okusiti takšno življenje, se mi zdi vse skupaj, celo privat življenja neka igra, telenovela, film ... Nič jim ne zavidam, ponavadi se kar povsod pojavljajo podobne zgodbe, nihče ni z nikomur, družin ni več ... Ah ... predaleč sem šla ... Žalostno pač kam vse pelje! Crying or Very sad Crying or Very sad

Res je, ja....ne gleda na vse, ti ljudje živijo res drugačno življenje, ker isto pač res ne morejo, ker pač počnejo stvari drugače in pri njih marsikaj drugač funkcionira. Če tega ne okusiš ne moreš razumeti, čeprav si lahko predstavljaš kako je.

Joj, joj, joj, to je pa kriza, no affraid !
In vsa ta leta sem bila taka njegova oboževalka.

Mislim, že to, da takole mimogrede menjavajo partnerje je čudaško Embarassed .

Amapk to, da pa Jeronimo še pije, se mi pa ne zdi oprostljivo No No Sad Sad .
Mi je prav žal zanj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 7:41 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, v bistvu naslov je zato tak, ker je to naslov njegove nove predstave, kjer igra....nazadnje je igral v LA MUJER PERFECTA (VV), zdaj pa se je posvetil malo gledališču spet.
S Flavio je že pred časom končal, čeprav jst sprva kar nisem hotel verjeti, ker sta bila skupaj kar dobra tri leta, plus tega sta imela še dvojčka....zdaj ma pa to mlado punco, ex miss. Ni mi všeč vse to skupaj....ampak je možno, da je bilo krivo njegovo pitje...bojda veliko pije....Sicer pa za otroke še skrbi, mata menda dogovorjeno lepo.

Ojej, prava drama. affraid Pač kar se tiče tega z pitjem in otrokom, saj možno da si mi že kaj razlagal, ampak se ne spomnim. Bedarija, res prav nič si ne želim biti kot oni, oz. okusiti takšno življenje, se mi zdi vse skupaj, celo privat življenja neka igra, telenovela, film ... Nič jim ne zavidam, ponavadi se kar povsod pojavljajo podobne zgodbe, nihče ni z nikomur, družin ni več ... Ah ... predaleč sem šla ... Žalostno pač kam vse pelje! Crying or Very sad Crying or Very sad

Res je, ja....ne gleda na vse, ti ljudje živijo res drugačno življenje, ker isto pač res ne morejo, ker pač počnejo stvari drugače in pri njih marsikaj drugač funkcionira. Če tega ne okusiš ne moreš razumeti, čeprav si lahko predstavljaš kako je.

Joj, joj, joj, to je pa kriza, no affraid !
In vsa ta leta sem bila taka njegova oboževalka.

Mislim, že to, da takole mimogrede menjavajo partnerje je čudaško Embarassed .

Amapk to, da pa Jeronimo še pije, se mi pa ne zdi oprostljivo No No Sad Sad .
Mi je prav žal zanj.

Ja, tudi meni nikakor ni všeč vse tole skupaj....glede pitja ne morem zagotoviti 100%, mediji marsikaj napihnejo....po vseh klevetah bi lahko bil tudi gej in vse....ampak pustimo to.

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimePet Apr 15, 2011 12:49 pm

Mateo je napisal/a:

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.

A res ? LOL Laughing Laughing Laughing !

Za Saro bi si jaz mislna, da je nabolj pridna punčka v celi Mehiki Razz Embarassed Twisted Evil !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimePet Apr 15, 2011 2:25 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.

A res ? LOL Laughing Laughing Laughing !

Za Saro bi si jaz mislna, da je nabolj pridna punčka v celi Mehiki Razz Embarassed Twisted Evil !

Se strinjam, ja!! Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 16, 2011 1:55 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.

A res ? LOL Laughing Laughing Laughing !

Za Saro bi si jaz mislna, da je nabolj pridna punčka v celi Mehiki Razz Embarassed Twisted Evil !

Se strinjam, ja!! Laughing
Najbolj pridni so najhujši primeri.

Ni mi jasno, kako to da njo so odpustili, ker je prihajala pijana na snemanja, medtem ko Cimarro, ki že vrsto let dela težave na snemanjih (na vsakem, če smo natančni), se krega, tepe, žali nikoli ne odpustijo, ampak kljub temu da je zelo težavna in nemogoča oseba ga spet povabijo k sodelovanju. Rolling Eyes Govorimo o zelo težavni osebi, ki je res nemogoča, ki ne sam da dela težave na snemanjih, ampak tud v privat lajfu "govorilo se je da je tepel Natalio". Tok o tem da smo enakopravni.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 16, 2011 2:02 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.

A res ? LOL Laughing Laughing Laughing !

Za Saro bi si jaz mislna, da je nabolj pridna punčka v celi Mehiki Razz Embarassed Twisted Evil !

Se strinjam, ja!! Laughing
Najbolj pridni so najhujši primeri.

Ni mi jasno, kako to da njo so odpustili, ker je prihajala pijana na snemanja, medtem ko Cimarro, ki že vrsto let dela težave na snemanjih (na vsakem, če smo natančni), se krega, tepe, žali nikoli ne odpustijo, ampak kljub temu da je zelo težavna in nemogoča oseba ga spet povabijo k sodelovanju. Rolling Eyes Govorimo o zelo težavni osebi, ki je res nemogoča, ki ne sam da dela težave na snemanjih, ampak tud v privat lajfu "govorilo se je da je tepel Natalio". Tok o tem da smo enakopravni.

Ja, to glede Maria je pa res katastrofalen primer!! Ta tip pa očitno res ni čist normalen, ne vem ka mu fali, da ma take izpade...da pride z vsakim v konflikt in so zmeraj neke afere. Jst tud takega več ne bi zaposlil, ko dela taka "neurja"! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 16, 2011 3:18 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

BTW....Ko smo lih pri pitju....Saro Maldonado so pri Telemundu odpustili, ker je prišla večkrat pijana na snemanja ....in zamenjali glavno igralko.

A res ? LOL Laughing Laughing Laughing !

Za Saro bi si jaz mislna, da je nabolj pridna punčka v celi Mehiki Razz Embarassed Twisted Evil !

Se strinjam, ja!! Laughing
Najbolj pridni so najhujši primeri.

Ni mi jasno, kako to da njo so odpustili, ker je prihajala pijana na snemanja, medtem ko Cimarro, ki že vrsto let dela težave na snemanjih (na vsakem, če smo natančni), se krega, tepe, žali nikoli ne odpustijo, ampak kljub temu da je zelo težavna in nemogoča oseba ga spet povabijo k sodelovanju. Rolling Eyes Govorimo o zelo težavni osebi, ki je res nemogoča, ki ne sam da dela težave na snemanjih, ampak tud v privat lajfu "govorilo se je da je tepel Natalio". Tok o tem da smo enakopravni.

scratch scratch Je mogoče Sara manjša zvezda? Jo lahko nadomestijo in se gledanost zaradi tega nič ne zmanjša? Cimarro pa bli prinesel več denarja?

Čeprav men je Cimarro Sleep Sleep ... kr neki, no.

Ja, drugače so pa očitno dvoličneži, ja.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitimeSob Apr 16, 2011 3:52 pm

Mario res ni normalen in predvsem neresen in nezrel je za svoja leta. Rad povzroča težave in s tem vzbuja pozornost. Za moje pojme je kr en igralec.

Dvomim da s tem ko Cimarro obdržijo, pridobijo s tem več denarja. Vprašanje je, ali se ga bojijo odpustiti, ker bo potem on znoru in jim še kej naredu. Laughing Ni smešno, ampak občutek imam kot da se ga vsi bojijo.
Saro bi lahko do konca pustili, ne pa da so jo nadomestili z drugo igralko. Neumna poteza s strani Telemunda.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jeronimo v samskem stanovanju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo v samskem stanovanju   Jeronimo v samskem stanovanju Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jeronimo v samskem stanovanju
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Jeronimo ne bo galan ob Danieli!
» Jeronimo na casting v Kolumbijo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: