Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jeronimo ne bo galan ob Danieli!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 4:17 am

*Gerónimo Gil, se quedó con las ganas de ser el galán de Daniela Alvarado. El actor parece no haber contado con el visto bueno de la estupenda actriz...


Stavek iz današnjega ASI ES EL ROLLO


Prav tako omenjajo, da bo Ricardo nadaljeval pri RCTVju in najverjetneje odigral v novi telenoveli LA FIERA, za katero še iščejo gl. igralko (pred časom so govorili o Norkys, ampak ta zj vodi neko oddajo).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 4:40 am

U glavnem... Danieliti se ni zdel dost dobr zanjo, če prav razumem lol! lol! .
Sej men bi se zdel, da bi šla dobr skupi, čeprov... hmmm... a folk tko rad gleda Danielito?

Jami bo po moje za na koncu razočarana... ker bodo kljub vsemu Ricardu vseeno dali Norkys za soigralko.
Oba sta veliki zvezdi in po starosti bi pasala skupaj. Tako da Cool !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 8:50 am

vesna je napisal/a:
U glavnem... Danieliti se ni zdel dost dobr zanjo, če prav razumem lol! lol! .
Sej men bi se zdel, da bi šla dobr skupi, čeprov... hmmm... a folk tko rad gleda Danielito?

Jami bo po moje za na koncu razočarana... ker bodo kljub vsemu Ricardu vseeno dali Norkys za soigralko.
Oba sta veliki zvezdi in po starosti bi pasala skupaj. Tako da Cool !

tega tudi sam nisem dobr razumel...ali on ni računal na njeno dobro mnenje....ali obratno? Ne vem, čudno.

Sicer pa po eni strani, hvalabogu, da ga ni v paru z njo, ker mi ona res ni všeč. Sploh pa gre za produkcijo VV!

Hja, maš prav, čist možno, da ju bodo vtaknili skupaj in Jami verjetno res ne bo zadovoljna. Bomo videli kako in kaj,.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:28 pm

Zelo zanimivo, da si kao nista všeč. On je velikokrat nastopal z njenim očetom.
No, mogoče hoče ona bolj slavnega soigralca oziroma on lepšo soigralko Embarassed !

Btw, na youtube sem malo gledala zadnji del telenovele z Nelo in Hugom .... in komentarji so bili, da je bil tudi konec "nekoliko drugačen" in zelo dober. Veš kaj več o tem?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:34 pm

vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo, da si kao nista všeč. On je velikokrat nastopal z njenim očetom.
No, mogoče hoče ona bolj slavnega soigralca oziroma on lepšo soigralko Embarassed !

Btw, na youtube sem malo gledala zadnji del telenovele z Nelo in Hugom .... in komentarji so bili, da je bil tudi konec "nekoliko drugačen" in zelo dober. Veš kaj več o tem?

Hja....lahko pa, da so samo govorice o tem njunem domnevnem "ne maranju"....ne vemo.

Aha....no jst pa si nisem nč ogledal...nekak me ne pritegne! Sicer pa pravzaprav nič ne vem o tej noveli....nič od nič! Ne kako je bila sprejeta niti kako je bila gledana.....torej je bil malo drugačen konec...zanimivo.

Sem si pa pred tedni ogledal polovico prvega dela CALLE LUNA, CALLE SOL, ker sta me Manuel in Monica pritegnila...in sta mi zopet všeč...pa še Chantal, elenco nasploh mi je všeč.....zgodba ni slaba....in zdi se mi, da novela obeta!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:47 pm

A res? CALLE LUNA, CALLE SOL je tako dobra? Nekako sem pričakovala, da bo veliko manj uspešna/dobra kot MPC. Zaradi ponavljanja glavnega para in ker je bila zgodba v MPC tko nežna.
Hmmm... mene pa zanima, katera ti je ljubša? Monica ali Chantal? Seveda je tukaj spet vprašanje, če si dovolj videl, da bi že lahko dal takšno oceno.

Z Jeronimom in Danielo pa... hmmm... ne vem, men bi se zdela onadva boljša kot z Ricardom.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:52 pm

vesna je napisal/a:
A res? CALLE LUNA, CALLE SOL je tako dobra? Nekako sem pričakovala, da bo veliko manj uspešna/dobra kot MPC. Zaradi ponavljanja glavnega para in ker je bila zgodba v MPC tko nežna.
Hmmm... mene pa zanima, katera ti je ljubša? Monica ali Chantal? Seveda je tukaj spet vprašanje, če si dovolj videl, da bi že lahko dal takšno oceno.

Z Jeronimom in Danielo pa... hmmm... ne vem, men bi se zdela onadva boljša kot z Ricardom.

Ja, men zdi dovolj dobra....ampak dvomim, da bo tko uspešna kot MPC..ki je imela resnično vrhunsko zgodbo!!

Hja....men je nekako Monica ljubša, ker se mi je zloo dopadla v vlogi CIELE in mi je nekako nežna, simpatična, lepa in odlično igra....ima tudi super kemijo z Manuelom...mislim, da sta eden najboljših parov iz telenovel. Chantal je tudi izredno super in vse....ampak mislim, da mi je Monica boljša.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:56 pm

Zelo zanimivo, da ti je Monica boljša. Hvala za odgovor.
Morda pa bomo vendarle tudi pri nas gledali CLCS ali pa MPC.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 2:58 pm

vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo, da ti je Monica boljša. Hvala za odgovor.
Morda pa bomo vendarle tudi pri nas gledali CLCS ali pa MPC.

Se mi je zdelo, da te bo malo presenetilo....ja zlo fajn bi bilo videti kakšno od teh dveh....sicer bi bil bolj vesel MPC.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 3:08 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo, da ti je Monica boljša. Hvala za odgovor.
Morda pa bomo vendarle tudi pri nas gledali CLCS ali pa MPC.

Se mi je zdelo, da te bo malo presenetilo....ja zlo fajn bi bilo videti kakšno od teh dveh....sicer bi bil bolj vesel MPC.

Pravzaprav me ni MALO presenetilo, ampak me je kar ZELO presenetilo.
Vem, kako simpatična je Cristini Chantal in nekako sem mislila, da bo tudi tebi.

Morda Monica deluje res bolj "sladka", Chantal pa bolj... no, morda zabavna, predrzna, z ostrim smislom za humor (video o Norkys).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 3:14 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Zelo zanimivo, da ti je Monica boljša. Hvala za odgovor.
Morda pa bomo vendarle tudi pri nas gledali CLCS ali pa MPC.

Se mi je zdelo, da te bo malo presenetilo....ja zlo fajn bi bilo videti kakšno od teh dveh....sicer bi bil bolj vesel MPC.

Pravzaprav me ni MALO presenetilo, ampak me je kar ZELO presenetilo.
Vem, kako simpatična je Cristini Chantal in nekako sem mislila, da bo tudi tebi.

Morda Monica deluje res bolj "sladka", Chantal pa bolj... no, morda zabavna, predrzna, z ostrim smislom za humor (video o Norkys).

Ja, se mi je zdelo, ja...ampak MOnica me je res prevzela z igro Ciele in tudi zdaj z novo vlogo....super se mi zdi!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jeronimo ne bo galan ob Danieli!   Jeronimo ne bo galan ob Danieli! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jeronimo ne bo galan ob Danieli!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Zepeda nov galan v Hasta el fin del mundo!
» Jeronimo v samskem stanovanju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: