Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 SEBASTIAN CAVAZZA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 4:40 am

Mateo je napisal/a:
Točno sem vedu, da boš to rekla....ne, ampak grem zj, da ga bom lahko po kosilu jedu geek geek Morm mal barve dobit... sunny sunny

No, torej si imela društvo že navsezgodaj, ne?? SUPER....porkamadona cheers

Ja, mislim sej veš kakšna je tvoja klima, ane? Sam pozimi dela!

Drugače pa nisem imela družbe, ker se sploh nisem ustala za njih, sem ravno se zbudila in jih zaslišim...potem se pa kr zaprla vrata in poušter čez glavo...jezeš no... ala 8.00 ... niso normalne, kot da pri nas doma nč ne jemo, da mamo cel dan prosto za njih čakat...PORKA MADONA!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:11 am

Sem že nazaj...danes je SAMO 29 stopinj....no itak je preveč, ampak smo vajeni že kej bolj scratch

In ka sem slišu u avtu ko sem se pelu?? Da bo 8. junij razglašen za dan primoža trubarja Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ka ni dost, da je že 8. junij mednarodni dan gasilcev??? Pa lih na moj rojstni dan morjo vse naštimat??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, glede tvojih gostov, obiskov.....dobri prijatelji, ni kaj geek Kot, da jih ne bosta jutri vidli Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:17 am

Mateo je napisal/a:
Sem že nazaj...danes je SAMO 29 stopinj....no itak je preveč, ampak smo vajeni že kej bolj scratch

In ka sem slišu u avtu ko sem se pelu?? Da bo 8. junij razglašen za dan primoža trubarja Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ka ni dost, da je že 8. junij mednarodni dan gasilcev??? Pa lih na moj rojstni dan morjo vse naštimat??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, glede tvojih gostov, obiskov.....dobri prijatelji, ni kaj geek Kot, da jih ne bosta jutri vidli Evil or Very Mad

Lol, men se pa zdi, da je tko vroče...noro!!

AJa...loool, mah kaj češ, boš še Trubarja mel na grbi, čeprav on je fajn dečko!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:21 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Sem že nazaj...danes je SAMO 29 stopinj....no itak je preveč, ampak smo vajeni že kej bolj scratch

In ka sem slišu u avtu ko sem se pelu?? Da bo 8. junij razglašen za dan primoža trubarja Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ka ni dost, da je že 8. junij mednarodni dan gasilcev??? Pa lih na moj rojstni dan morjo vse naštimat??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, glede tvojih gostov, obiskov.....dobri prijatelji, ni kaj geek Kot, da jih ne bosta jutri vidli Evil or Very Mad

Lol, men se pa zdi, da je tko vroče...noro!!

AJa...loool, mah kaj češ, boš še Trubarja mel na grbi, čeprav on je fajn dečko!

Ja, sj u stanovanju je res grozno...ampak zunaj malo piha...je bolj sveže....sem bil kr presenečen k sm prišu ven...(binco sem vidu) Embarassed

Noben ni tko fajn dečko, da mi bo zasenču rojstni dan No
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:32 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Sem že nazaj...danes je SAMO 29 stopinj....no itak je preveč, ampak smo vajeni že kej bolj scratch

In ka sem slišu u avtu ko sem se pelu?? Da bo 8. junij razglašen za dan primoža trubarja Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ka ni dost, da je že 8. junij mednarodni dan gasilcev??? Pa lih na moj rojstni dan morjo vse naštimat??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, glede tvojih gostov, obiskov.....dobri prijatelji, ni kaj geek Kot, da jih ne bosta jutri vidli Evil or Very Mad

Lol, men se pa zdi, da je tko vroče...noro!!

AJa...loool, mah kaj češ, boš še Trubarja mel na grbi, čeprav on je fajn dečko!

Ja, sj u stanovanju je res grozno...ampak zunaj malo piha...je bolj sveže....sem bil kr presenečen k sm prišu ven...(binco sem vidu) Embarassed

Noben ni tko fajn dečko, da mi bo zasenču rojstni dan No

Aja, jst mam ventilatorje vklopljene, da mi piha, sam ne smem preveč, ker potem pa kiham! No

Dej nehi bit driska no, kake maš to, s tem rojstnim dnevom! Mad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:37 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Sem že nazaj...danes je SAMO 29 stopinj....no itak je preveč, ampak smo vajeni že kej bolj scratch

In ka sem slišu u avtu ko sem se pelu?? Da bo 8. junij razglašen za dan primoža trubarja Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ka ni dost, da je že 8. junij mednarodni dan gasilcev??? Pa lih na moj rojstni dan morjo vse naštimat??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, glede tvojih gostov, obiskov.....dobri prijatelji, ni kaj geek Kot, da jih ne bosta jutri vidli Evil or Very Mad

Lol, men se pa zdi, da je tko vroče...noro!!

AJa...loool, mah kaj češ, boš še Trubarja mel na grbi, čeprav on je fajn dečko!

Ja, sj u stanovanju je res grozno...ampak zunaj malo piha...je bolj sveže....sem bil kr presenečen k sm prišu ven...(binco sem vidu) Embarassed

Noben ni tko fajn dečko, da mi bo zasenču rojstni dan No

Aja, jst mam ventilatorje vklopljene, da mi piha, sam ne smem preveč, ker potem pa kiham! No

Dej nehi bit driska no, kake maš to, s tem rojstnim dnevom! Mad

lol! lol! Ma če mi gre na k....glupo mi je že to, da so tko glupi, da gredo izbrat ta datum , k že vedo, da je to že mednarodni dan gasilcev? Ka to je lahk kr vse na isti dan??

Jst pa nimam ventilatorjev....ampak sam piham od vročine lol! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 5:45 am

Mateo je napisal/a:


lol! lol! Ma če mi gre na k....glupo mi je že to, da so tko glupi, da gredo izbrat ta datum , k že vedo, da je to že mednarodni dan gasilcev? Ka to je lahk kr vse na isti dan??

Jst pa nimam ventilatorjev....ampak sam piham od vročine lol! lol! lol! lol!

No, fantek, umiri se!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 6:44 am

Čist navdušena našla videospot, kjer nastopa SEBASTIAN!!!!

EDO MAJKA - BOMBA (pesem mi ni dobra, spot itak, ker je Seba not + full dobre scene - I like him like this!)

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 7:11 am

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 1192197188 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 1192432931 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Imageaspx
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 11:39 am

O, celo v spotu je nastopil....fajn, fajn.....sicer spot mi ni všeč, ker je neki kr brezveznih scen....moglo bi bit sam tisto kar je z njim in žensko....tko...brez tistih vseh ozadij.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 11:45 am

Mateo je napisal/a:
O, celo v spotu je nastopil....fajn, fajn.....sicer spot mi ni všeč, ker je neki kr brezveznih scen....moglo bi bit sam tisto kar je z njim in žensko....tko...brez tistih vseh ozadij.....

Lol, ja no pa sej verjetno ti je jasno kako so mene navdušle takšne scene, ki si jih lahko sam umišljam v webnovelah...hahahaha, zdej pa končno vidim mal Sebija tak kot je treba! Lahk bi se mal dlje brez majce sprehajo hhhmm drunken drunken drunken
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 12:00 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
O, celo v spotu je nastopil....fajn, fajn.....sicer spot mi ni všeč, ker je neki kr brezveznih scen....moglo bi bit sam tisto kar je z njim in žensko....tko...brez tistih vseh ozadij.....

Lol, ja no pa sej verjetno ti je jasno kako so mene navdušle takšne scene, ki si jih lahko sam umišljam v webnovelah...hahahaha, zdej pa končno vidim mal Sebija tak kot je treba! Lahk bi se mal dlje brez majce sprehajo hhhmm drunken drunken drunken

lol! lol! aha...res je....tle pa vidiš, če to res uspeva lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 12:03 pm

Mateo je napisal/a:

lol! lol! aha...res je....tle pa vidiš, če to res uspeva lol!

Aja? Lol, sam jst si ga znam res enkratno pričarat!!! Hehehehehe itak je isti kot v webnovelah, no odvisno kateri!
On me nikoli ne razočara.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 12:05 pm

Oh, kok si se potrudila cheers Very Happy cheers .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 12:08 pm

vesna je napisal/a:
Oh, kok si se potrudila cheers Very Happy cheers .

Za video misliš?
Ja, pri Sebčiju je treba kr potrudit se da kaj najdeš, hehe.

No, tko vsak mesec 1x grem v akcijo mal prečekiram če je kaj novega in pol najdem včasih kaj. cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 11:43 am

Na frišno najdene slikice...

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 5moskih1 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 5moskih3 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 5moskih5

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 01051194-300 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Novagorica1211 SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Novagorica1219
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 2:27 am

No, tole nisem mogla nikamor drugam dat, gre se seveda o Sebiju (tudi), da še malo njegovega papija omenim.
Danes sem slučajno naletela nanj (preko Sebastiana) in si prebrala intervju z njim (z namenom, da kaj omeni sina Embarassed ).
Skratka morm rečt, da me je Boris res presenetil. Sploh si nisem predstavljala, da je tak človek. Vedno sem mislila, da ja pač tipičen "slovenski umetnik", ki sam sebe ne razume, oziroma tko nekak. No, pa vidim da ni tko. Stric je res osebnost, ne samo da je res fenomenalen igralec.
Nisem si nikoli mislila, da je on veren. To me je res zelo presenetilo, ker se mi je zdel totalni komunist. Sicer grdo z moje strani, ker pač jst nekako lažje "vzljubim" človeka, ki je veren, veruje v Boga, pravzaprav mi ni to najpomembnejše, ampak če že spoštuje to, da pač jst verjamem v to, mi veliko pomeni.
Skratka za Sebastiana sedaj ne vem, verjetno je bil vzgojen tko, ampak če se sedaj drži tega ne vem, on je samostojna oseba in je že odrasel, oče verjetno ne vpliva nanj.
Svojega najmlajšega sina ABC-ja (Aleksander Boris Cavazza) pa bo tko vzgojen, kar se mi zdi prav kot je rekel Boris; "Ni rečeno, da bo veren in da bo hodil v cerkev, toda sveto pismo je še vedno steber naše civilizacije, in če se bo vsaj malce ravnal po njem, ne bo slab fant." Se globoko strinjam, vedno sem se... ko se je mnogim zdelo totalno bedno brati Sveto pismo, mogoče tudi meni, ampak danes sem vesela, da poznam te stvari.
Skratka Boris je govoril tudi o izgubi, smrti pač, ko sta mu umrla žena in sin:
"Moram reči, da sem takrat veliko zahajal v cerkev, pa ne k maši, ampak se napajat miru in tudi upanja v samoti božjega hrama. Priznati moram, da mi je to dajalo novih moči, da sem zdržal do konca. Nisem več hotel delati. Šele na prigovarjanje prijateljev in kolegov sem se spet lotil igranja in režiranja, se tako izkopal iz depresije in se vsaj za silo normaliziral." (Te stvari imam očitno tudi jst tko...no, čeprav... Hvala BOGU, jst nisem doživela takšne hude izgube kot on). Zdi se mi, oziroma tko je, da je najhuje za starša,ko vidi umreti svojega otroka.

No, tukaj je še cel intervju, če mogoče kdo prebere...
http://www.osebnost.si/clanki/preglej.php?id=71
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 2:56 am

Aja? Nisi vedla, da je Boris Cavazza veren Shocked ? Kako pa to confused Shocked ?
Ko sem bila še majhna punčka (ne vem, mogoče je bila takrat še živa njegova 1. žena - ne vem, pred koliko leti je umrla Question ), vem, da je hodil vsako nedeljo v stolnico in potem se je po maši pogovarjal s krogom prijateljev (mislim, da so bili tudi bolj znani med njimi, ne samo igralci, tudi sodniki itd.) pred vhodom v cerkev. Enkrat ali dvakrat sem ga tudi jaz videla...
Vem, da je bila njegova prva žena verna. Dosti več pa ne vem (razen iz medijev)... ampak saj je tudi javno govoril o tem, da je katoličan , nastopal na verskih prireditvah itd.

Kaj je pa Sebi... pa nimam pojma. A je on kdaj govoril o tem?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 3:08 am

vesna je napisal/a:
Aja? Nisi vedla, da je Boris Cavazza veren Shocked ? Kako pa to confused Shocked ?
Ko sem bila še majhna punčka (ne vem, mogoče je bila takrat še živa njegova 1. žena - ne vem, pred koliko leti je umrla Question ), vem, da je hodil vsako nedeljo v stolnico in potem se je po maši pogovarjal s krogom prijateljev (mislim, da so bili tudi bolj znani med njimi, ne samo igralci, tudi sodniki itd.) pred vhodom v cerkev. Enkrat ali dvakrat sem ga tudi jaz videla...
Vem, da je bila njegova prva žena verna. Dosti več pa ne vem (razen iz medijev)... ampak saj je tudi javno govoril o tem, da je katoličan , nastopal na verskih prireditvah itd.

Kaj je pa Sebi... pa nimam pojma. A je on kdaj govoril o tem?

Ne, res ne ... to me je full začudilo, ker po pravici, itak ga nisem nikoli spremljala. Poznala sem ga valda, vedela da je dober igralec, ker sem ga tud gledla igrati, ampak nič več od tega. Njega že dolgo poznam, Sebastiana pa ne, oziroma no, zdaj relativno dolgo, spominjam se (ker sem bila še mlajša), ko so predvajali tisti TV dober dan... tam sem nekako pogledala, Sebastina prav...ampak nekako mi ni bil všeč (stara sem bla verjetno tam nekje 9 - 10 let...) ... in Borisa sem poznala, sin se mi je pa zdel tko nekak, kao - ker so za fotrom vse ženske znorele, zdej bodo pa še za njim. Spomnim se ko je mami ( kolegice in sosede) govorile da je mlajši isti in tralala, mi je šlo na živce, ker so ga hvalili, pač isti ko stari Cavazza... Skratka nisem nič spremljala o njem.
Sedaj ko sem pa začela Sebastiana, to kakšne 2 leti, pa nisem nič Borisa sploh zraven dajala... sigurno včasih rada pogledam kaj o njem, če je na tv (film), to zato da se lahko z mami pričkam kak si nista podobna. Hja, res nisem vedla ne...
Me pa veseli no.. mislim tko ... fajn človek se mi zdi on.

Sebastian ni nikoli o tem govoril, mogoče kdaj v starih intervjujih, samo jih ne morm dobit nikjer, sedaj nič. Ne vem recimo kako je on "preboleva", sprejel smrt brata itd. Ni nikoli govoril o tem ... ne vem ... bi pa rada slišala kaj več.
Edino kar je povedal v zvezi z vero je, da se ni strinjal s Papežem, ko je bil proti kontracepciji...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 3:24 am

Aha, Sebi manj govori o takih stvareh kot Boris.
Mogoče ima enaka prepričanaja kot oče morda pa različna confused . Težko vprašanje.

So pa seveda pri nas doma spremljali Borisa Cavazzo in se je vse vedelo o njem. On je Italijan... in kot Italijan je jasno katoličan...
Pa še moji najboljši prijateljici je bil všeč fant, ki je imel očeta zaposlenega v MGL (ne kot igralca) in sva šli z njim nekajkarat na pijačo in on je potem vse to razlagal, kako so padle kulise na brata, kako je bil invalid itd. Samo je šlo vse mimo mene, tistega fanta pa moja prijateljica ne srečuje več, jst ga pa tudi že kaka 3 leta nisem videla.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 22, 2008 3:38 am

vesna je napisal/a:
Aha, Sebi manj govori o takih stvareh kot Boris.
Mogoče ima enaka prepričanaja kot oče morda pa različna confused . Težko vprašanje.

So pa seveda pri nas doma spremljali Borisa Cavazzo in se je vse vedelo o njem. On je Italijan... in kot Italijan je jasno katoličan...
Pa še moji najboljši prijateljici je bil všeč fant, ki je imel očeta zaposlenega v MGL (ne kot igralca) in sva šli z njim nekajkarat na pijačo in on je potem vse to razlagal, kako so padle kulise na brata, kako je bil invalid itd. Samo je šlo vse mimo mene, tistega fanta pa moja prijateljica ne srečuje več, jst ga pa tudi že kaka 3 leta nisem videla.

Ja, ne vem kako Sebastian gleda na to, on je precej neodvisen, čeprav so zelo povezani med seboj, sploh po smrti mame (še bolj) ampak dejstvo je da je on odrasla oseba, sam svoj mojster...hehe

To valda, ker je italijan, ja ... je katoličan, normalno.
Tisto o bratu mi je res tko hudo no... ne vem... sploh potem, ko je imel še probleme, bil na invalidskem vozičku itd. Hudo no.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 11:05 am

Krasni SEBA! Na frišno najdene fotke...

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Aeg SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Egwgew SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Ghs SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Hhhhhhhhh

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Kratki-stiki-short-circu SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Njlc SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Sebastijancavazza31806jp SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Slika1

V ozadju njegova slika, res krasna, krasna ampak ne najdem nikjer točne te slikice Sad
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Gaafe
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 11:29 am

fajn slike, ja....končno spet nekaj novega, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 3:06 pm

Dobre fotke. Zlo raznovrstne in zanimive!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 12:07 am

Hehehe, ja komaj dobim kaj do svojga Sebčija, to mora biti res nekaj posebnega.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SEBASTIAN CAVAZZA
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sebastian Cavazza: Pi*** sta Bosanca!
» Sebastian Cavazza spet ljubi
» Sebastian Cavazza s svojo novo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: