Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 SEBASTIAN CAVAZZA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 10:19 am

Fajni intervju....dobri odgovori.... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 10:23 am

Mateo je napisal/a:
Fajni intervju....dobri odgovori.... Very Happy

Itak, še boljše slikce Razz
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 10:25 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Fajni intervju....dobri odgovori.... Very Happy

Itak, še boljše slikce Razz

Si mislim, ja...hehe:D
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Sep 25, 2010 6:05 am

Nekaj novejšega iz nove slovenske serije "Moji, tvoji, najini".

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728992mtn
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Teaser3002
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728996polona-in-blaz-f
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728997blaz-foto-klemen

Meni pa se zdijo kar dobre te polo majčke, ki sam pravi, da niso v njegovem stilu. Sem pa ga res bolj navajena v srajcah - vedno! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Sep 25, 2010 6:28 am

Cristina je napisal/a:
Nekaj novejšega iz nove slovenske serije "Moji, tvoji, najini".

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728992mtn
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Teaser3002
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728996polona-in-blaz-f
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64728997blaz-foto-klemen

Meni pa se zdijo kar dobre te polo majčke, ki sam pravi, da niso v njegovem stilu. Sem pa ga res bolj navajena v srajcah - vedno! Smile

Ja,ja....fajn so....sploh ta rumena mi je dobra!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Sep 25, 2010 6:38 am

Mateo je napisal/a:

Ja,ja....fajn so....sploh ta rumena mi je dobra!

Paše malo spremembe. Ja, v pastelnih barvah so bolj, baje. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Sep 25, 2010 6:44 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja,ja....fajn so....sploh ta rumena mi je dobra!

Paše malo spremembe. Ja, v pastelnih barvah so bolj, baje. Embarassed

Aha, fajn,fajn...čeprav ta rumena je kr živa..niti ni tko pastelna! Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 9:51 am

Nekaj sliki iz oddaje Spet doma.

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 23796img2611big
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 23798img2634big
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 23806img2875big
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 23817img3161big
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimePet Okt 08, 2010 12:53 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 5:18 am

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 5:43 am

Iz filma "Lea i Darija – Dječje carstvo"

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 320c03d4-0c64-4685-a48a-
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 1:00 pm

Opa, vidim, da mu kar dogaja....da se veliko stvari zdaj pojavlja o njemu....Fajn!!! Si si že pogledla celo oddajO?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 1:31 pm

Mateo je napisal/a:
Opa, vidim, da mu kar dogaja....da se veliko stvari zdaj pojavlja o njemu....Fajn!!! Si si že pogledla celo oddajO?

Ja, sedaj je spet končno malo več informacij o njemu. Si je pač prej vzel malo dopusta ... premora Wink
Sem včeraj pogledala, ja ... pa zanimiva stvar, mi je zanimivo, da je bil v oddaji skupaj z Marto Zore (zaradi pesmic, ki so bile opevane - muza) ... Veliko je bilo govora o novi nanizanki in tudi igralci slednje so prišli v oddajo. Marta sama pa mi je šla malce na živce, zanimivo je bilo videt pač kako on gleda na njo, zdelo se mi je, da pač je ne jemlje resno, čeprav tega ni pokazal. Ne vem, moje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 1:39 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Opa, vidim, da mu kar dogaja....da se veliko stvari zdaj pojavlja o njemu....Fajn!!! Si si že pogledla celo oddajO?

Ja, sedaj je spet končno malo več informacij o njemu. Si je pač prej vzel malo dopusta ... premora Wink
Sem včeraj pogledala, ja ... pa zanimiva stvar, mi je zanimivo, da je bil v oddaji skupaj z Marto Zore (zaradi pesmic, ki so bile opevane - muza) ... Veliko je bilo govora o novi nanizanki in tudi igralci slednje so prišli v oddajo. Marta sama pa mi je šla malce na živce, zanimivo je bilo videt pač kako on gleda na njo, zdelo se mi je, da pač je ne jemlje resno, čeprav tega ni pokazal. Ne vem, moje mnenje.

Aja....res mogoče naključje, ja....a se ti zdi, da je preveč čuteča ženska...al ka? Preveč fantazira...ne poznam je dobro...ne vem kak si mislila.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeSob Okt 09, 2010 1:51 pm

Mateo je napisal/a:

Aja....res mogoče naključje, ja....a se ti zdi, da je preveč čuteča ženska...al ka? Preveč fantazira...ne poznam je dobro...ne vem kak si mislila.

Ja, ti njeni hiti oz. sploh Še si tu in pa Le s teboj je na Almo marcado vplival ...
Eh, kaj pa vem, meni ima takšne čudne "vložke" - ko kar zapoje določen del "teksta" medtem ko nekaj pripoveduje ali jo sprašujejo (vsi vemo, da obvlada petje, res v nulo, ampak ... ), pa smeh in njeno razlaganje, kako se je nameravala obleči - ne vem včasih deluje "blond" ... Ko je Sebastian razlagal, da v bistvu ogromno sodeluje z bivšo "jugo" v filmih itd, je potem tudi ona kar nakladala s katerimi glasbeniki ona sodeluje od dol ... ni mi bila najbolj posrečena. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 3:02 am

Slike iz oddaje Spet doma, 3.10.2010

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 448iv

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 449kx
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 3:48 am

O, hvala ti Katka.
Zelo lepe slikice s fanicami očitno Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 4:06 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Aja....res mogoče naključje, ja....a se ti zdi, da je preveč čuteča ženska...al ka? Preveč fantazira...ne poznam je dobro...ne vem kak si mislila.

Ja, ti njeni hiti oz. sploh Še si tu in pa Le s teboj je na Almo marcado vplival ...
Eh, kaj pa vem, meni ima takšne čudne "vložke" - ko kar zapoje določen del "teksta" medtem ko nekaj pripoveduje ali jo sprašujejo (vsi vemo, da obvlada petje, res v nulo, ampak ... ), pa smeh in njeno razlaganje, kako se je nameravala obleči - ne vem včasih deluje "blond" ... Ko je Sebastian razlagal, da v bistvu ogromno sodeluje z bivšo "jugo" v filmih itd, je potem tudi ona kar nakladala s katerimi glasbeniki ona sodeluje od dol ... ni mi bila najbolj posrečena. Rolling Eyes

Ja, se spomnim...

A taka je...torej je posebna...deluje blond?! Heheh, ja...očitno je res strastna pevka in potem to ves čas počne!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 4:14 am

Mateo je napisal/a:

Ja, se spomnim...

A taka je...torej je posebna...deluje blond?! Heheh, ja...očitno je res strastna pevka in potem to ves čas počne!

Pa že je, ampak ne rabi to počet, ko je že nekako jasno, da pač smo slišali, ona pa še kar ponovi 3x "refren" ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 10, 2010 5:30 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, se spomnim...

A taka je...torej je posebna...deluje blond?! Heheh, ja...očitno je res strastna pevka in potem to ves čas počne!

Pa že je, ampak ne rabi to počet, ko je že nekako jasno, da pač smo slišali, ona pa še kar ponovi 3x "refren" ...

Ja, ja...se pač trudi naresti vtis! sunny
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 7:58 am

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Untitled
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeTor Jan 25, 2011 1:15 pm

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 64758970cavazza
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Cavazza
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 04nova13-1big
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 2:46 pm

Nove, nove, ha? Super....in kako kaj gre njegovi seriji na TVS?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 3:35 pm

Mateo je napisal/a:
Nove, nove, ha? Super....in kako kaj gre njegovi seriji na TVS?

Ja, tisti dve zgoraj sta novi, ja. Am, ne bi vedla kakšen je kaj odziv. Jst sem nekako obupala, me ni zadela.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:49 am

Ta njegova nova serija niti ni zanimiva. Vsaj meni ne. Sem obupala že po 10 min. Očitno sem že zmeraj pod vplivom Čokoladnih sanj.
Na rtvslo sem zasledila da je postal član MGL. Kristina, mislim da te kliče Ljubljana.

Na teh zadnjih slikah mi ni preveč všeč. Odkar se je ločil, se mi zdi da se je spremenil. Možno da je to samo v moji glavi. Laughing Ne se ozirat na mene.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 10 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SEBASTIAN CAVAZZA
Nazaj na vrh 
Stran 10 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sebastian Cavazza: Pi*** sta Bosanca!
» Sebastian Cavazza spet ljubi
» Sebastian Cavazza s svojo novo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: