Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Beckham že drugič skakal čez plot?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:17 pm

David Beckham je že leta 2004 skakal čez plot s svojo osebno asistentko. A očitno se še ni popolnoma umiril - zdaj je spregovorila še prostitutka, ki trdi, da je z zvezdnikom seksala leta 2007.

Beckham že drugič skakal čez plot? 60525298

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/nov-skandal-tudi-beckham-skakal-cez-plot.html
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:19 pm

Cristina je napisal/a:
David Beckham je že leta 2004 skakal čez plot s svojo osebno asistentko. A očitno se še ni popolnoma umiril - zdaj je spregovorila še prostitutka, ki trdi, da je z zvezdnikom seksala leta 2007.

Beckham že drugič skakal čez plot? 60525298

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/nov-skandal-tudi-beckham-skakal-cez-plot.html


Moj edini komentar na te ENO IN ISTE "NOVICE"....dobra frizura in špegli!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:26 pm

Mateo je napisal/a:

Moj edini komentar na te ENO IN ISTE "NOVICE"....dobra frizura in špegli!

Hahahahahaha, se strinjam. alien
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:41 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Moj edini komentar na te ENO IN ISTE "NOVICE"....dobra frizura in špegli!

Hahahahahaha, se strinjam. alien
Hahahaha sam so že prov bedni s tem varanjem.

Letos je ful moderno bit angleški nogometaš in varat svojo ženo. Zakaj to pravm? Ujeli so Ashleya Cola, ki je pravi playboy, in ki je kar precej varal svojo ženo. Kako se je končal njegov primer? Ločitev. Drugi primer John Terry, ki je leta 2009 štiri mesece varal ženo, ona mu je oprostila. Veste kaj je najbolj šokanto pri tem primeru? Prevaral jo je s punco od svojega soigralca Wayne Bridge, kateri je bil njegov soigralec v klubu in v reprezentanci (zdj ni več, ker je šel v drug klub pa opustil je igranje v reprezentanci). Potem Frank Lampard je dvakrat prevaral svojo zaročenko, njej je blo dost in ga je zapustila. Trenutno najbolj aktualen primer na otoku je Wayne Rooney, ki je tudi prevaral svojo ženo, ampak najbolj šokantno je da jo je varal v času, ko je bila noseča. Kako se je končalo? Zgleda da mu bo oprostila glede na to da se že pojavljata v javnosti. Zdj so pa še začel pisat o Beckhamu, ki naj bi spet varal Victorio. V tej zgodbi je tok nesmiselno povezanih dogodkov, laži da ne veš več, kaj je res in kaj ni. Punca očitno hoče denar, ampak ga ne bo dobila, ker Beckham bo tožu njo in revijo, ki je objavila to novico, ker v tem času naj on niti ne bi bil v tistem hotelu, katerega opisuje ona, ampak v drugem in ima priče in vse. Itak mi je pa vseen, on že ve kaj počne in kdo smo mi da bi ga sodili. Ni edini, ki to počne, če počne, in ostali te nogometaši so priznali da so varali, imajo posnetke, slike, tko da blo bi fajn da bi ti tud ta punca dala kakšno sliko kot dokaz.

Fajn je brat angleške strani, ker marsikej zveš in še zabavno je lol!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:48 am

Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Moj edini komentar na te ENO IN ISTE "NOVICE"....dobra frizura in špegli!

Hahahahahaha, se strinjam. alien
Hahahaha sam so že prov bedni s tem varanjem.

Letos je ful moderno bit angleški nogometaš in varat svojo ženo. Zakaj to pravm? Ujeli so Ashleya Cola, ki je pravi playboy, in ki je kar precej varal svojo ženo. Kako se je končal njegov primer? Ločitev. Drugi primer John Terry, ki je leta 2009 štiri mesece varal ženo, ona mu je oprostila. Veste kaj je najbolj šokanto pri tem primeru? Prevaral jo je s punco od svojega soigralca Wayne Bridge, kateri je bil njegov soigralec v klubu in v reprezentanci (zdj ni več, ker je šel v drug klub pa opustil je igranje v reprezentanci). Potem Frank Lampard je dvakrat prevaral svojo zaročenko, njej je blo dost in ga je zapustila. Trenutno najbolj aktualen primer na otoku je Wayne Rooney, ki je tudi prevaral svojo ženo, ampak najbolj šokantno je da jo je varal v času, ko je bila noseča. Kako se je končalo? Zgleda da mu bo oprostila glede na to da se že pojavljata v javnosti. Zdj so pa še začel pisat o Beckhamu, ki naj bi spet varal Victorio. V tej zgodbi je tok nesmiselno povezanih dogodkov, laži da ne veš več, kaj je res in kaj ni. Punca očitno hoče denar, ampak ga ne bo dobila, ker Beckham bo tožu njo in revijo, ki je objavila to novico, ker v tem času naj on niti ne bi bil v tistem hotelu, katerega opisuje ona, ampak v drugem in ima priče in vse. Itak mi je pa vseen, on že ve kaj počne in kdo smo mi da bi ga sodili. Ni edini, ki to počne, če počne, in ostali te nogometaši so priznali da so varali, imajo posnetke, slike, tko da blo bi fajn da bi ti tud ta punca dala kakšno sliko kot dokaz.

Fajn je brat angleške strani, ker marsikej zveš in še zabavno je lol!


Opa...vidim, da si precej na tekočem s temi dogodki bom No....vsekakor je očitno nalezljivo to početje...tak kot si rekla-v modi. Tega ne odobravam....ampak že vedo kaj počnejo.....eni imajo res že polne riti vsega in si morajo urnik popestriti....pri drugih gre pa samo za laži in brezvezne bla, bla bla... scratch
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimePet Sep 24, 2010 8:00 am

Lahko bi se tako reklo ja. Ne da me zanimajo, ampak pač dnevno obiskujem te angleške strani, kot je pri nas rtvslo in 24ur, in potem naletiš tudi na take novice in jih iz radovednosti prebereš. Tudi sama tega ne odobravam, ampak ne bom jih tudi sodila, ker mi je vseeno za njih. Vseeno se mi zdi zelo pokvarjeno in neodgovorjeno od njih, ker na tak način pokažejo, kako zelo spoštujejo svojo ženo, družino, otroke in nasploh žene in obratno če ženska vara. Te ženske so pa tud neumne, ker jim oprostijo. Če te je enkrat prevaru, te bo zagotovu še drugič, tretjič in tako dalje, ali pa tudi ne, ampak vseeno ne gledaš več na tega človeka tako kot si prej.

Če hočeš bit prevaran potem si moraš najdt nogometaša lol!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimePet Sep 24, 2010 8:08 am

Katka je napisal/a:
Lahko bi se tako reklo ja. Ne da me zanimajo, ampak pač dnevno obiskujem te angleške strani, kot je pri nas rtvslo in 24ur, in potem naletiš tudi na take novice in jih iz radovednosti prebereš. Tudi sama tega ne odobravam, ampak ne bom jih tudi sodila, ker mi je vseeno za njih. Vseeno se mi zdi zelo pokvarjeno in neodgovorjeno od njih, ker na tak način pokažejo, kako zelo spoštujejo svojo ženo, družino, otroke in nasploh žene in obratno če ženska vara. Te ženske so pa tud neumne, ker jim oprostijo. Če te je enkrat prevaru, te bo zagotovu še drugič, tretjič in tako dalje, ali pa tudi ne, ampak vseeno ne gledaš več na tega človeka tako kot si prej.

Če hočeš bit prevaran potem si moraš najdt nogometaša lol!

Ja, ja..razumem in se strinjam s tabo.....nikoli več ne moreš na človeka gledati enako, ko te enkrat prevara, zmeraj so prisotni pomisleki, dvom....

Na žalost niso le nogometaši takšni....čisto odvisno od posameznika, razmišljanja, situacije, preteklosti...itd,....veliko je na psihi!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitimePet Sep 24, 2010 2:19 pm

Mislim, da tu nimam več kaj dodati. Se strinjam z obema.
Pač vsega se zmišljujejo, nič ni za verjeti in načeloma je tudi meni vseeno kaj počnejo s svojim življenjem ... Je pa zanimivo videt kaj počno mediji. No
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Beckham že drugič skakal čez plot? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Beckham že drugič skakal čez plot?   Beckham že drugič skakal čez plot? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Beckham že drugič skakal čez plot?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Beckham v novem Big Brotherju
» Beckham: 'Milan, prihajam!'
» DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: