Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 11:51 pm

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! 119588303680626877zy4

Nogometni zvezdnik David Beckham je zasedel prvo mesto lestvice najbolj sexi moških v Ameriki, po izboru bralcev revije OK!
Največje presenečenje je bilo, nogometaševo prvo mesto, medtem ko sta se prej kraljujoča na lestvicah najbolj sexi američanov Ashton Kutcher in Ryan Phillippe uvrstila precej nižje.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 1:39 am

No, saj je res seksi. Iskrene čestitke!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 1:51 am

vesna je napisal/a:
No, saj je res seksi. Iskrene čestitke!

Je, ane?

Sj nočem Rullija užalt, ker je bil oziroma mi je še vedno na nek način všeč, ampak k sreči David nima tako miniaturnega...lloool
Sedaj ko ga gospoda Rullija lahko opazujem na tvojem bannerju...lool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 2:35 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
No, saj je res seksi. Iskrene čestitke!

Je, ane?

Sj nočem Rullija užalt, ker je bil oziroma mi je še vedno na nek način všeč, ampak k sreči David nima tako miniaturnega...lloool
Sedaj ko ga gospoda Rullija lahko opazujem na tvojem bannerju...lool

O, a si tukaj?
Jst sm mislila v primerjavi z zmagovalci prejšnih let.

Pa ne... sej je Rulli čist fajn. Pa sej... to, da ima malo majnšega (pa ne tako blazno majhnega) ima tudi svoje prednosti. Nisem še slišala zanj, da bi bil ženskar. Hehehe...
A se ni poročil z eno malo starejšo, ki ima že otroka od prej?
Btw, sem si "ogledala" še slikce nekaterih drugih in... hmmm... pri Facundu Arani res nisem mela sreča, da bi karkoli videla Embarassed Suspect ... Ampak mogoče pač nosi malo bolj široke hlače Question Vse slikce, ki sem jih našla so podobne. Kaj praviš?
DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! 4a74c70f119e[img]
[URL=http://img509.imageshack.us/my.php?image=9b2a046a2ec2ml6.jpg]DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! 9b2a046a2ec2ml6.th
DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! F06a69cd1705fw8.th[/

Npr. pri Jeronimu sem pa že prej videla, da nekaj vsekakor je... zdaj koliko... men se zdi kar dost, je pa res da je obleka drugačna.
No, še enkrat! Prosim za tvoj komentar o Facundu!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:06 am

Hehehhehe, ja Rulli ženskar res ni, kar je lepo od njega, ampak mislim da je to odvisno tudi od človeka in on je že po naravi tak. Se mi zdi, da je to fajn, ampak morda ga pa ravno ta velikost (miniaturnost) nazaj vleče... Ampak ne verjamem! Fajn dečko je!

Zdej, glede Jeronima ti lahko rečem, da je stvar zelo velika, tko da si lahko brez skrbi. hehehehhe
Facundo pa ne vem... kaj naj ti rečem, slike so tko, da se malo manj vidi, oziroma zaradi hlač... Ampak mislim, da se to bolje vidi, če gledaš kje, pač kakšen film, telenovelo, v mojem primeru tudi nogomet recimo... Samo pri Sos mi vida, je bolj tko oblečen (ne vidi se)... lool Pusti domišljiji prosto pot, ane.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:41 am

Ja, pri Facundu je res težko ugotoviti. Sem celo gledala SMV, ampak obleke so take, da ... Na slikah pa nikjer ni v bolj oprijetih hlačah.
Jeronimo... ja, drugače ga Roxana itak ne bi tako dolgo prenašala, hehe!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 12:17 pm

vesna je napisal/a:
Ja, pri Facundu je res težko ugotoviti. Sem celo gledala SMV, ampak obleke so take, da ... Na slikah pa nikjer ni v bolj oprijetih hlačah.
Jeronimo... ja, drugače ga Roxana itak ne bi tako dolgo prenašala, hehe!

hihihihihi, saj ni menda samo na to mahnjena, lool ali pač...hihihihiihii
Boš še malo čakala na Facunda.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 12:53 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, pri Facundu je res težko ugotoviti. Sem celo gledala SMV, ampak obleke so take, da ... Na slikah pa nikjer ni v bolj oprijetih hlačah.
Jeronimo... ja, drugače ga Roxana itak ne bi tako dolgo prenašala, hehe!

hihihihihi, saj ni menda samo na to mahnjena, lool ali pač...hihihihiihii
Boš še malo čakala na Facunda.

Hmmm... ne vem, če je samo na to mahnjena, ampak mediji jo že tako prikazujejo...

Kar se pa Facunda tiče, pa res ne vem, zakaj nikoli ne nosi ožjih hlač. Je tako suh in misli, da s širšimi boljše izgleda? Ali meni, da bi ženske zanimalo, kaj se skriva tam zadaj? In je preveč sramežljiv, ne spusti gledalcev tako blizu?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:46 pm

vesna je napisal/a:


Hmmm... ne vem, če je samo na to mahnjena, ampak mediji jo že tako prikazujejo...

Kar se pa Facunda tiče, pa res ne vem, zakaj nikoli ne nosi ožjih hlač. Je tako suh in misli, da s širšimi boljše izgleda? Ali meni, da bi ženske zanimalo, kaj se skriva tam zadaj? In je preveč sramežljiv, ne spusti gledalcev tako blizu?

Pa saj mislim ni nič narobe, če bi ji bilo to všeč, saj lepa je, lahko dobi kogarkoli in med lepimi se najdejo tudi takšni z velikimi...loool (men so sami takšni všeč...hihi)

Hlače torej, jst ne mislim, da nalašč takšne nosi, verjetno mu ravno to odgovarja, ane? Dvomim, da bi želel na kaj nakazovat. Saj David tudi dostikrat nosi bolj široke hlače, čeprav njega izdajo kratke hlače dresa in trenerke, ki jih nosi, tam se vidi vse - med tekmo sploh se to da pregledat...lool
Cristiano recimo nosi precej obtisnjene hlače, včasih malce manj tudi, ampak v večini bolj, ... tuki mi že ni všeč, ker malce pretirano vse skupaj. Embarassed Embarassed

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! 7335910normal0262yu8
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 3:25 am

Hmmm... očitno ji tudi to ne zadošča, če ga ni marala. No, le kakšni so ostali. Npr. Jorge Reyes... njega si je moral kdo ogledati. Kdo, ki je gledal posnetke. Embarassed Embarassed ..
Hmmm... jst pa ne vem, če se mi to zdi tako važno. Saj je, ampak vseeno... so še druge stvari...

Glede Facunda nisem hotla rečt, da zaradi "svojega bogastva" nosi široke hlače - sploh ne. Ampak mogoče je tako suh, da ima rajši malce širše, drugače bi noge zgledale presuhe...
Zanimivo je, da res nikoli ni oblečen drugače.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 9:54 am

Najprej čestitke Davidu.....

Kar se tiče tvojega podpisa Vesna...mene ne moti....sploh pa mi je bolj všeč tvoj avatar!! Razz Razz

Očitno se spet ubadata s centimetri Basketball Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 11:00 am

vesna je napisal/a:
Hmmm... očitno ji tudi to ne zadošča, če ga ni marala. No, le kakšni so ostali. Npr. Jorge Reyes... njega si je moral kdo ogledati. Kdo, ki je gledal posnetke. Embarassed Embarassed ..
Hmmm... jst pa ne vem, če se mi to zdi tako važno. Saj je, ampak vseeno... so še druge stvari...

Glede Facunda nisem hotla rečt, da zaradi "svojega bogastva" nosi široke hlače - sploh ne. Ampak mogoče je tako suh, da ima rajši malce širše, drugače bi noge zgledale presuhe...
Zanimivo je, da res nikoli ni oblečen drugače.

Hja, Mateo centimetri so vedno pomembni, ker sem tako zelo razočarana nad Rullijem...

Vesna, valda so še druge stvari, ampak čisto možno je, da tudi dolžina odloči v čem...hihihi
Želim ti veliko sreče pri iskanju slik oziroma dolžine Facundovega.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 11:02 am

Ha, ha, ha, hehe!

Glede dolžine....je pomembna, ni pa najpomembnejša.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!   DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI! Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 11:03 am

Mateo je napisal/a:
Ha, ha, ha, hehe!

Glede dolžine....je pomembna, ni pa najpomembnejša.

Hja sem kar srečna, da moji Sebči, Cristiano in David nimajo teh problemov, lol. cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
 
DAVID BECKHAM JE NAJBOLJ SEXI!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Beckham bo odprl restavracijo!
» David Beckham v novi reklami!
» David Beckham v novem Big Brotherju
» David Beckham bo postal voditelj!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: