Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 12:25 pm



Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas

Tras muchos rumores que declaraban la adquisición de TV Azteca de los derechos de "La Mujer de Judas", telenovela venezolana protagonizada por Juan Carlos García y Chantal Baudaux, para realizar su remake, la noticia se desmiente. Y es que parece ser que ahora Televisa la principal rival de la cadena, la interesada en adquirir la historia para que llegue al horario estelar de las 9pm con el regreso de Carla Estrada, productora de grandes éxitos como "El Manantial", "Amor real" y "Sortilegio".

Así, "La Mujer de Judas" sería la segunda telenovela que Televisa 'roba' a TV Azteca (La primera fue "Pura Sangre", que Televisa realizó bajo el nombre de "Mañana es para siempre"). Esta historia nos cuenta la vida de Altagracia del Toro, una mujer que pasa 20 años en la cárcel por un crimen que no cometió, y a la que separaron de su hija. Al recobrar la libertad, sus grandes objetivos serán vengarse de aquellos que a condenaron y encontrar a su hija. Pero la historia se complica cuando esta se enamora de uno de sus principales enemigos, Salomón, capataz de las tierras que pertenecen a Del Toro.
En un principio, Carla Estrada regresaría con una historia original escrita por el creador de "La Rosa de Guadalupe" y "Así son ellas, pero el proyecto presentaba similitudes con esta última, que no tuvo el éxito esperado, por lo que la empresa no le ha dado el visto bueno.
En caso de no llevarse a cabo el proyecto de "La Mujer de Judas", Estrada podría realiar la versión mexicana de la telenovela venezolana "La Revancha", de Venevisión, protagonizada por Jorge Reyes y Danna García, y que nos cuenta la historia de una joven que se enamorará del hijo de su peor enemigo: El hombre que la separó de su familia y asesinó a sus padres.

Fuente http://rumoresdetelenovela.blogspot.com/2010/09/carla-estrada-creara-la-mujer-de-judas.html
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:21 pm

Hmmmm ... tole mi je postalo pa zelooooooo bolj všeč. Mogoče malce preveč pričakujem, ampak se mi zdi, da zna biti zelo, zelo zanimiv elenco. Računam na Carlo!! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:28 pm

Cristina je napisal/a:
Hmmmm ... tole mi je postalo pa zelooooooo bolj všeč. Mogoče malce preveč pričakujem, ampak se mi zdi, da zna biti zelo, zelo zanimiv elenco. Računam na Carlo!! Very Happy Very Happy

Ja...čeprav je še vedno vprašanje koliko je res...nekak bi pa vseen rajši vidu kako drugo zgodbo...ne bi rad si pokvaru originala...tak kot so naredli z gordo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:31 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Hmmmm ... tole mi je postalo pa zelooooooo bolj všeč. Mogoče malce preveč pričakujem, ampak se mi zdi, da zna biti zelo, zelo zanimiv elenco. Računam na Carlo!! Very Happy Very Happy

Ja...čeprav je še vedno vprašanje koliko je res...nekak bi pa vseen rajši vidu kako drugo zgodbo...ne bi rad si pokvaru originala...tak kot so naredli z gordo.

To je sicer res, ampak jst verjamem temu, da Gorda pač vsaj za moje pojme ni bila čisto tista top telenovela (zgodba), res je bila popularna itd. ampak pač mene osebno zgodba ni fascinirala, kar me LMDJ DEFINITIVNO JE! Poleg tega pa tudi sam producent ... Carla Estrada pa nekaj je, a ni tako? Ima okus za dobre igralce.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:34 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Hmmmm ... tole mi je postalo pa zelooooooo bolj všeč. Mogoče malce preveč pričakujem, ampak se mi zdi, da zna biti zelo, zelo zanimiv elenco. Računam na Carlo!! Very Happy Very Happy

Ja...čeprav je še vedno vprašanje koliko je res...nekak bi pa vseen rajši vidu kako drugo zgodbo...ne bi rad si pokvaru originala...tak kot so naredli z gordo.

To je sicer res, ampak jst verjamem temu, da Gorda pač vsaj za moje pojme ni bila čisto tista top telenovela (zgodba), res je bila popularna itd. ampak pač mene osebno zgodba ni fascinirala, kar me LMDJ DEFINITIVNO JE! Poleg tega pa tudi sam producent ... Carla Estrada pa nekaj je, a ni tako? Ima okus za dobre igralce.

Ja, to se strinjam...ampak vseeeno, bi lahko novo zgodbo, ali pa drug remake....LMDJ je nekako sveta! sunny
In,ja, Carla zna...samo...kaj pa vem.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:37 pm

Mateo je napisal/a:

Ja, to se strinjam...ampak vseeeno, bi lahko novo zgodbo, ali pa drug remake....LMDJ je nekako sveta! sunny
In,ja, Carla zna...samo...kaj pa vem.


To pa res vse drži. Ampak, če že druge ni ... vseeno bi si jo morda želela videt, čeprav mi je več kot jasno, da LMDJ je pa moja favoritka že nekaj časa! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:41 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, to se strinjam...ampak vseeeno, bi lahko novo zgodbo, ali pa drug remake....LMDJ je nekako sveta! sunny
In,ja, Carla zna...samo...kaj pa vem.


To pa res vse drži. Ampak, če že druge ni ... vseeno bi si jo morda želela videt, čeprav mi je več kot jasno, da LMDJ je pa moja favoritka že nekaj časa! Smile

Amanecera y veremos. farao
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:44 pm

Mateo je napisal/a:

Amanecera y veremos. farao

Ma, ja. Verjetno preveč upam ... odvisno tudi kdaj bi se ta projekt začel ustvarjati.
Pač nekateri so močno zasedeni in morda tudi ne bodo znova poklicani s strani Carle. Se pa zna tudi zgoditi, če gledam poprejšnje njene telenovele. Ampak me skrbi partnerica ... precej mlada mora biti ... No, jst sedaj kar v tri dni sestavljam elenco, ampak če že sanjam in bi bil galan William, bi verjetno najraje videla Dulce Mario za protagonistko, bi pasala k vlogi. Ampak ne vem kaj bi na tole rekla Carla. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
flower flower flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:48 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Amanecera y veremos. farao

Ma, ja. Verjetno preveč upam ... odvisno tudi kdaj bi se ta projekt začel ustvarjati.
Pač nekateri so močno zasedeni in morda tudi ne bodo znova poklicani s strani Carle. Se pa zna tudi zgoditi, če gledam poprejšnje njene telenovele. Ampak me skrbi partnerica ... precej mlada mora biti ... No, jst sedaj kar v tri dni sestavljam elenco, ampak če že sanjam in bi bil galan William, bi verjetno najraje videla Dulce Mario za protagonistko, bi pasala k vlogi. Ampak ne vem kaj bi na tole rekla Carla. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
flower flower flower

Aha...no to bi že bilo...jst pa nikakor ne najdem ustrezne altagracie in ostalih žensk? Lucero?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 1:55 pm

Mateo je napisal/a:


Aha...no to bi že bilo...jst pa nikakor ne najdem ustrezne altagracie in ostalih žensk? Lucero?

Ta, ta je dobra - pač glede Williama. Mislim, da bi bil idealen za vlogo Salomona ... paše v vseh aspektih! cheers

To imaš prav, Altagracia je bila izjemna vloga in tudi izjemno odigrana. Pa mislim, da bi bila Lucero zelo primerna (sem že študirala na njo), ampak se bojim, da je premlada. confused
Ali pač tudi ne. No, ko pogledam na možnost Williama za galana, čeprav je on pač starejši, ne tako močno mlajši od nje ... Zelo zanimivo bi bilo videti vse ženske, ki bi igrale tistih 5 žensk.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:08 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha...no to bi že bilo...jst pa nikakor ne najdem ustrezne altagracie in ostalih žensk? Lucero?

Ta, ta je dobra - pač glede Williama. Mislim, da bi bil idealen za vlogo Salomona ... paše v vseh aspektih! cheers

To imaš prav, Altagracia je bila izjemna vloga in tudi izjemno odigrana. Pa mislim, da bi bila Lucero zelo primerna (sem že študirala na njo), ampak se bojim, da je premlada. confused
Ali pač tudi ne. No, ko pogledam na možnost Williama za galana, čeprav je on pač starejši, ne tako močno mlajši od nje ... Zelo zanimivo bi bilo videti vse ženske, ki bi igrale tistih 5 žensk.

Ja, william paše, itak....Sam Altagracio je pa težje dobiti..Lucero je mogoče premlada, ja..čeprav isto bi bla mogoče primerna Angelica Rivera? Pač mlajša...ampak? Za ostale ženske bi pa zihr naprtili Lauri flores, ruffo, and company
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:12 pm

Mateo je napisal/a:

Ja, william paše, itak....Sam Altagracio je pa težje dobiti..Lucero je mogoče premlada, ja..čeprav isto bi bla mogoče primerna Angelica Rivera? Pač mlajša...ampak? Za ostale ženske bi pa zihr naprtili Lauri flores, ruffo, and company

Me veseli, da se strinjaš. No, mogoče pa ni tako premlada; v Manana es para siempre naprimer ... Smile Jst bi raje videla Lucero Very Happy
Sicer pa mi ne sede Ruffo, ker se mi zd neprimerna ... razen morda kakšna Juaca, oz. ne vem ... če bi jo lahko igrala prav ona ... No, lepo je tako sestavljati elenco. cherry bounce
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:15 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, william paše, itak....Sam Altagracio je pa težje dobiti..Lucero je mogoče premlada, ja..čeprav isto bi bla mogoče primerna Angelica Rivera? Pač mlajša...ampak? Za ostale ženske bi pa zihr naprtili Lauri flores, ruffo, and company

Me veseli, da se strinjaš. No, mogoče pa ni tako premlada; v Manana es para siempre naprimer ... Smile Jst bi raje videla Lucero Very Happy
Sicer pa mi ne sede Ruffo, ker se mi zd neprimerna ... razen morda kakšna Juaca, oz. ne vem ... če bi jo lahko igrala prav ona ... No, lepo je tako sestavljati elenco. cherry bounce

Ja...verjetno res Lucero najbojlša možnost...ostalo pa je spet težje....Ja, fajn je...bomo vidli kaj bodo nardili.... king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:17 pm

Mateo je napisal/a:


Ja...verjetno res Lucero najbojlša možnost...ostalo pa je spet težje....Ja, fajn je...bomo vidli kaj bodo nardili.... king

Me je strah ... pale
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:26 pm

GLORIA:
Dulce Maria
Sherylin
Anahi


SALOMON:
William Levy
Valentino Lanus


ALTAGRACIA:
Daniela Castro!!!!
Lucero
Chantal Andere
Yadhira Carrillo


Ostale ženske:
Laura Zapata
Diana Bracho
Azela Robinson
Cecilia Gabriela (sestra od elene v VIVO POR ELENA)

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:34 pm

GLORIA:
Dulce Maria
Sherylin
Anahi

Se mi najbolj dopade, ker na Anahi sem sicer pomislila, ampak mi ni. Sherylin in William pa se mi zdita brez kemije.


SALOMON:
William Levy
Valentino Lanus

Pač bo pa Lanus kaj drugega zaigral ...

ALTAGRACIA:
Daniela Castro!!!!
Lucero
Chantal Andere
Yadhira Carrillo

Ko si jo ravno poklicajal. Ampak še kar pri Lucero vztrajam. So pa za ostale vloge dobrodošle Daniela in Yadhira.


Ostale ženske:
Laura Zapata
Diana Bracho
Azela Robinson
Cecilia Gabriela (sestra od elene v VIVO POR ELENA)

Cecilia se mi dopade za Lauro. Pa vse so kar fletne, ja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:35 pm

Ja...se strinjam....ampak se mi zdi, da bi tud Daniela castro suuper odigrala tako vlogo..pa še njen glas, pa vse!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:38 pm

Mateo je napisal/a:
Ja...se strinjam....ampak se mi zdi, da bi tud Daniela castro suuper odigrala tako vlogo..pa še njen glas, pa vse!

Res je ... ampak ... No, zakaj pa ne. Verjetno pa tudi pri Carli pride v ožji izbor.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:44 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja...se strinjam....ampak se mi zdi, da bi tud Daniela castro suuper odigrala tako vlogo..pa še njen glas, pa vse!

Res je ... ampak ... No, zakaj pa ne. Verjetno pa tudi pri Carli pride v ožji izbor.

tako, tako...Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimePon Sep 20, 2010 4:15 am

GLORIA:
Dulce Maria
Sherylin
Anahi

Kakšna Belinda tud ne bi bla slaba izbira. Anahi nikakor, ker se mi zdi da ni sposobna odigrat take vloge. Nekako je bolj za te vloge alla Ruffo jokajoče. Najprej naj zaigra v Mujeres Asesinas k se jih očitno še preveč izogiba in potem bomo vedli, kok je kej sposobna.


SALOMON:
William Levy
Valentino Lanus

Če bi bla protagonistka Dulce ali Belinda potem Levy, ker Lanus je prestar za njiju in še njega je fajn gledat v komičnih vlogah. Za trenutek sem se spomnila na Alfonsa Herrera in nekako ga vidm v vlogo Salomona. Sej glavni junak ne rab bit fizično podoben Juan Carlosu Garcii.


ALTAGRACIA:
Daniela Castro!!!!
Lucero
Chantal Andere
Yadhira Carrillo

Mogoče Leticia Calderon, ki je z vlogo (še dobr da obstaja google) Carlote v En nombre del amor dokazala da zna prekleto dobro odigrati zlobnico. Ona bi bla pravi mehiški strup. Spomnila sm se še na Edith Gonzalez.


Ostale ženske:
Laura Zapata
Diana Bracho
Azela Robinson
Cecilia Gabriela (sestra od elene v VIVO POR ELENA)

Lahko se zgodi kakšna Ruffo, ker brez ne gre Laughing
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimePon Sep 20, 2010 4:33 am

Katka je napisal/a:
GLORIA:
Dulce Maria
Sherylin
Anahi

Kakšna Belinda tud ne bi bla slaba izbira. Anahi nikakor, ker se mi zdi da ni sposobna odigrat take vloge. Nekako je bolj za te vloge alla Ruffo jokajoče. Najprej naj zaigra v Mujeres Asesinas k se jih očitno še preveč izogiba in potem bomo vedli, kok je kej sposobna.


SALOMON:
William Levy
Valentino Lanus

Če bi bla protagonistka Dulce ali Belinda potem Levy, ker Lanus je prestar za njiju in še njega je fajn gledat v komičnih vlogah. Za trenutek sem se spomnila na Alfonsa Herrera in nekako ga vidm v vlogo Salomona. Sej glavni junak ne rab bit fizično podoben Juan Carlosu Garcii.


ALTAGRACIA:
Daniela Castro!!!!
Lucero
Chantal Andere
Yadhira Carrillo

Mogoče Leticia Calderon, ki je z vlogo (še dobr da obstaja google) Carlote v En nombre del amor dokazala da zna prekleto dobro odigrati zlobnico. Ona bi bla pravi mehiški strup. Spomnila sm se še na Edith Gonzalez.


Ostale ženske:
Laura Zapata
Diana Bracho
Azela Robinson
Cecilia Gabriela (sestra od elene v VIVO POR ELENA)

Lahko se zgodi kakšna Ruffo, ker brez ne gre Laughing

Ja, res je....Leticia bi znala biti tud fuul dobra...Edith mi pa deluje preveč nemočno...kljub temu kar sem vidu v Dona Barbari.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitimePon Sep 20, 2010 6:51 am

Katka je napisal/a:
GLORIA:
Kakšna Belinda tud ne bi bla slaba izbira. Anahi nikakor, ker se mi zdi da ni sposobna odigrat take vloge. Nekako je bolj za te vloge alla Ruffo jokajoče. Najprej naj zaigra v Mujeres Asesinas k se jih očitno še preveč izogiba in potem bomo vedli, kok je kej sposobna.


SALOMON:
William Levy
Valentino Lanus

Če bi bla protagonistka Dulce ali Belinda potem Levy, ker Lanus je prestar za njiju in še njega je fajn gledat v komičnih vlogah. Za trenutek sem se spomnila na Alfonsa Herrera in nekako ga vidm v vlogo Salomona. Sej glavni junak ne rab bit fizično podoben Juan Carlosu Garcii.


ALTAGRACIA:
Daniela Castro!!!!
Lucero
Chantal Andere
Yadhira Carrillo

Mogoče Leticia Calderon, ki je z vlogo (še dobr da obstaja google) Carlote v En nombre del amor dokazala da zna prekleto dobro odigrati zlobnico. Ona bi bla pravi mehiški strup. Spomnila sm se še na Edith Gonzalez.


Ostale ženske:
Laura Zapata
Diana Bracho
Azela Robinson
Cecilia Gabriela (sestra od elene v VIVO POR ELENA)

Lahko se zgodi kakšna Ruffo, ker brez ne gre Laughing


Aja, Belinde pa ne poznam, tako da ne bi znala povedat mnenja, oziroma ne bi bilo realno. Morda res, ja. Ahani se mi ne dopade za vlogo, ja.

Jst sem za glavnega igralca predvsem predlagala Williama, ker mi je nadvse všeč, pa Lanusa enako, ampak lahko bi načeloma bil tudi David Zepeda (sedaj res pišem samo tiste, ki bi si jih JST želala videt). Zdi pa se mi pač, da predvsem iščem podobne "Salomonu". Zato morda ne vidim Alfonsa v tej vlogi, ki se mi sicer kot igralec izredno dopade, vendar mislim, da še premlad. Oziroma ni tip moškega, ki bi po mojem odgovarjal vlogi, ker je Salomon že precej "starejši", samostojen, poleg tega še nekako obravnavam kot močan moški - lep (to je relativno in tudi Alfonso je) ... Torej zato pravim, da ga morda ne vidim v vlogi. Se mi pa zdi zelo primeren za vlogo kakšnega prijatelja od glavne igralke, čeprav morda je Alfonso "preveč" da bi igral tam tretje razredno vlogo. Če bi govorili o webnoveli, tako pa ...

Leticia pa je tudi zelo super, ja. Četudi ne bi bila Altagracia, pač definitvno ena izmed žensk, kakor tudi Edith.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas   Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Carla Estrada z novo telenovelo!
» Carla Estrada quiere a 'La Chule' como protagonista
» Remake LA MUJER DE JUDAS
» Repriza La mujer de Judas!
» Aztecina verzija LA MUJER DE JUDAS

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: