Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Repriza La mujer de Judas!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 3:38 am

Repriza La mujer de Judas!

Repriza La mujer de Judas! Elenco

Venezuelska uspešnica LA MUJER DE JUDAS, iz leta 2002, se bo ponovno predvajala na TELEVEN v letu 2015, saj Televen v prihodnjem letu nima planirane nobene lastne telenovele, ampak bo predvajal nove produkcije RCTVja!

Repriza La mujer de Judas! La-mujer-de-judas-teleno

Gre za mojstrovino Martina Hahna, kjer so glavne vloge odigrali Chantal Baudaux, Juan Carlos Garcia in Astrid Carolina Herrera.

Telenovelo smo lahko pred dobrim desetletjem gledali tudi pri nas.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:53 am

Telenovela, ki je vsekakor vredna reprize cheers sunny !

Eden najboljše napisanih scenarijev - pa ne le na področju produkcije telenovel, ampak na televiziji na slplošno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 7:12 am

vesna je napisal/a:
Telenovela, ki je vsekakor vredna reprize cheers  sunny  !

Eden najboljše napisanih scenarijev - pa ne le na področju produkcije telenovel, ampak na televiziji na slplošno.

Se strinjam....zelo dobra telenovela, Hahn zna! Zanimivo bi bilo videti še ostale njegove: Estrambotica Anastasia, La viuda joven....malo manj me pa zanima Amor a palos (Norkys, Luciano) in Mi ex me tiene ganas (Daniela, Luciano, Norkys, Carlos Montilla...)

Hahn je napisal reševal scenarije drugih avtorjev, ki so se spopadali s slabo gledanostjo: Nadie me dira como quererte (Nela, Hugo Vasquez), Y los declaro marido y mujer (Marjorie, Raba)....toda niso bile tako uspešne kot njegove originalne - kriminalne!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 8:32 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Telenovela, ki je vsekakor vredna reprize cheers  sunny  !

Eden najboljše napisanih scenarijev - pa ne le na področju produkcije telenovel, ampak na televiziji na slplošno.

Se strinjam....zelo dobra telenovela, Hahn zna! Zanimivo bi bilo videti še ostale njegove: Estrambotica Anastasia, La viuda joven....malo manj me pa zanima Amor a palos (Norkys, Luciano) in Mi ex me tiene ganas (Daniela, Luciano, Norkys, Carlos Montilla...)

Hahn je napisal reševal scenarije drugih avtorjev, ki so se spopadali s slabo gledanostjo: Nadie me dira como quererte (Nela, Hugo Vasquez), Y los declaro marido y mujer (Marjorie, Raba)....toda niso bile tako uspešne kot njegove originalne - kriminalne!

Prav zaradi repriz starih telenovel mi je žal, da nimamo več Romantice Sad . S kakšnim veseljem bi pogledala katero od Hahnovih telenovel - EA, LVJ... (vem, da so jih svoj čas predvajali na češki Romantici).

Saj včasih sama pogledam kakšno novelo na youtube. Ampak to gre bolj tako... pogledam 1. del, kakšen del vmes, nekaj zanimivih prizorov in zadnji del Embarassed . Ni čisto isto, sem pa našla nekaj odličnih starih telenovel Very Happy .

Btw, na nekem programu bivše Yu predvajajo Kassandro. Ta je bila še bolj uspešna od Esmeralde v tistih časih, kajne?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 9:33 am

vesna je napisal/a:
Telenovela, ki je vsekakor vredna reprize cheers  sunny  !

Eden najboljše napisanih scenarijev - pa ne le na področju produkcije telenovel, ampak na televiziji na slplošno.

Se strinjam Vesna! Vsekakor telenovela, vredna reprize! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 12:58 pm

Ja, res je, na ROMANTICI so pogosto te novele vrteli....čeprav od RCTVja bolj malo pri nas, na naši Romantici.

Ja, Kassandra je biladefinitivno svetovno bolj uspešna in gledana kot Esmeralda....celo v knjigo Guinnesovih rekordov se je zapisala!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Repriza La mujer de Judas! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Repriza La mujer de Judas!   Repriza La mujer de Judas! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Repriza La mujer de Judas!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Repriza LA MUJER DE JUDAS na RCTV
» Remake LA MUJER DE JUDAS
» Aztecina verzija LA MUJER DE JUDAS
» Carla Estrada producentka remaka La mujer de Judas

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: