Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitimeTor Sep 14, 2010 3:25 pm

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!


Intervju z njeno mamo....zelo zanimiv!!

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! 243fcsy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitimeSre Sep 15, 2010 1:12 am

Hmmm, punca je imela izjemno srečo, kaj pa vem, mogoče bi ji res uspelo, čeprav mi kot igralka ni bila najbolj pri srcu. Ni mišljeno slabo, ampak po tem kar sem prebrala pač tudi njeno igro razumem. Očitno res ni bilo za njo ... ne vem. No
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitimeSre Sep 15, 2010 3:39 am

Cristina je napisal/a:
Hmmm, punca je imela izjemno srečo, kaj pa vem, mogoče bi ji res uspelo, čeprav mi kot igralka ni bila najbolj pri srcu. Ni mišljeno slabo, ampak po tem kar sem prebrala pač tudi njeno igro razumem. Očitno res ni bilo za njo ... ne vem. No

Res je blo izredno zanimivo, da tako mlado dajo za gl. vlogo.....še boj mi je pa ta njena reakcija zej zanimiva....pač to kar je povedala mama.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitimeSre Sep 15, 2010 4:58 am

Kok je pa kej resnice v tej novici, članku?

Nimam nič proti da se poslovi od igralstva, ampak dvomim da je to je res. Na svojem osebnem twitterju je napisala tole:

Chavos para los que me han preguntado, por el momento no pienso hacer novelas quiero enfocarme más en mi disco
5:50 AM Aug 17th via web

http://twitter.com/allissonlozz (tale je tapravi)

Super je da imajo igralci svoj twitter, ker preko njega ti sporočajo, kaj se dogaja z njimi in nekako ti povejo, ali je res kar pišejo novinarji o njih ali ne. Trenutno je pri njej v ospredju glasba in ne igranje, zato ni sprejela nobene ponujene vloge.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitimeSre Sep 15, 2010 5:11 am

Katka je napisal/a:
Kok je pa kej resnice v tej novici, članku?

Nimam nič proti da se poslovi od igralstva, ampak dvomim da je to je res. Na svojem osebnem twitterju je napisala tole:

Chavos para los que me han preguntado, por el momento no pienso hacer novelas quiero enfocarme más en mi disco
5:50 AM Aug 17th via web

http://twitter.com/allissonlozz (tale je tapravi)

Super je da imajo igralci svoj twitter, ker preko njega ti sporočajo, kaj se dogaja z njimi in nekako ti povejo, ali je res kar pišejo novinarji o njih ali ne. Trenutno je pri njej v ospredju glasba in ne igranje, zato ni sprejela nobene ponujene vloge.

No, sicer ne vem...vseeno gre za objavljen intervju....In na twitterju ni jasno zapisala, da bo še snemala novele...mogoče noče tako dramatično zapisati, da končuje kariero.....Kakorkoli....če bo ali ne bo....jst je ne bom pogrešal.

Jaaa, zelo zanimivo, da imajo twitter....tudi Roxy naj bi ga imela, nisem pa prepričan, čeje pravi...FBja pa že dlje časa nima več. No
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!   Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO
» Lucero zvezda in igralka leta 2012!!
» Anketa: Trenutno najbolj priljubljena igralka v Mehiki?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: