Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 12:48 am

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO 52d9744372ced620x0

La bella actriz Angelique Boyer descarto tomar unas vacaciones al terminar las grabaciones de "Lo que la vida me robo". Angelique declaro que no se dará un descanso porque seguirá trabajando, ya que quedan dos meses aproximadamente para terminar con las grabaciones.

Dijo ser una mujer enamorada y entregada completamente a su trabajo y lo primero que venga para ella será ideal, porque argumentó que no está cansada y le gusta trabajar.

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Wpid-534c6488bd7a0800x60
Al cuestionarla si tiene una relación amorosa con Sebastián Rulli, la actriz, mencionó. "No se van a cansar de decirlo, no se van a cansar de vernos juntos, entonces ni modo, y trabajando juntos, ni modo".

Muchos dicen que Angelique podria aceptar el protagonico de "Lo que no se perdona", nueva telenovela de Salvador Mejia, y que lo hara por miedo de que su ex, el productor Jose Alberto Castro, pueda destruir su carrera y congelar sus actuaciones - tal y como hizo con su ex novio Sebastian Zurita quien tenia una exclusividad de Televisa pero le quitaban los papeles hasta que termino el contrato y el se fue a Telemundo.

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Jose-alberto-castro-ange
El Guero Castro no esconde que esta enojado con Angelique a quien dejo de seguir en Twitter e incluso insinuo que le fue infiel!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 1:13 am

Mogoče je malo "otročje" oz. nerealno spremljati po tem, ampak sem res zadnjič opazila, da Castro na Twitterju ne sledi več Angelique, niti Sebastianu, ko pa spomnim, da sem sicer v januarju ravno tebi Mateo, iz fore pisala kako si sledijo - zanimivost pač.
Zdaj pa vidim, da Angelique in Sebastian Castru še sledita, on pa njima ne več.  Suspect Suspect 

"Konj stari" ima "otročje" poteze, se mi zdi, sicer ne vem kaj se je dogajalo, ampak če malo pomislimo, da ju gre "zbrisati" iz Twitterja, ni mogoče dovolj neprofesionalen ali otročji, da bi celo kariero malo ogrozil?  scratch 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 4:31 am

Bom prvo pokomentiral manj "Pomembno". Kako fajn, da ni utrujena, da bi rada še snemala in snemala....čeprav se ji na telesu pozna, bi rekel.Smile
Se pa strinjam, naj kuje železo, dokler je vroče. Kar se tiče nove novele Salvadorja Mejie, pa mi ni logično, da bi ona igrala, saj gre bojda za remake Siempre te amare....tam je protagoniska starejša...razen, če bo Mejia priredil, da ne mine toliko let? No, o tem se bo govorilo še toliko, da bodo že vsi igralci iz televise potrjeni....preden bomo izvedeli kdo bo res igral!Smile Sleep sunny 

Če pa se dotaknem te glavne teme, pa bom rekel, da nekako ne morem verjeti, da je "stari" tak...na primer ona je zelo lepo govorila o njemu in vse...Čeprav, da bi ga ona res prevarala? To spet ne moremo točno vedeti? Jaz iz svoje naivnosti tega ne verjamem in bi rekel, da je začelo njima malo "škripati", da so se opazile razlike...Angelique pa se je, (če se je) navezala na koga drugega, pa začela kakšno bolj tesno prijateljstvo, morda res romanco? Ampak kaj pa vem!? Vse je možno....

Tole glede Twitterja pa je res neprofesionalno...Se spomnim, ko si mi govorila, ja....heheh, stari je zamerljiv Mad Laughing  Upajmo, da ji res ne bo kvaril kariere...čeprav mislim, da je Angelique igralka večjega kova kot je bil Zurita in bo marsikdaj Televisa potegnila z njo ni ji dala vloge, saj ima trenutno tri zaporedne telenovele z najvišjo gledanostjo zadnjih let...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 4:51 am

Mateo je napisal/a:
Bom prvo pokomentiral manj "Pomembno". Kako fajn, da ni utrujena, da bi rada še snemala in snemala....čeprav se ji na telesu pozna, bi rekel.Smile
Se pa strinjam, naj kuje železo, dokler je vroče. Kar se tiče nove novele Salvadorja Mejie, pa mi ni logično, da bi ona igrala, saj gre bojda za remake Siempre te amare....tam je protagoniska starejša...razen, če bo Mejia priredil, da ne mine toliko let? No, o tem se bo govorilo še toliko, da bodo že vsi igralci iz televise potrjeni....preden bomo izvedeli kdo bo res igral!Smile Sleep sunny 

Če pa se dotaknem te glavne teme, pa bom rekel, da nekako ne morem verjeti, da je "stari" tak...na primer ona je zelo lepo govorila o njemu in vse...Čeprav, da bi ga ona res prevarala? To spet ne moremo točno vedeti? Jaz iz svoje naivnosti tega ne verjamem in bi rekel, da je začelo njima malo "škripati", da so se opazile razlike...Angelique pa se je, (če se je) navezala na koga drugega, pa začela kakšno bolj tesno prijateljstvo, morda res romanco? Ampak kaj pa vem!? Vse je možno....

Tole glede Twitterja pa je res neprofesionalno...Se spomnim, ko si mi govorila, ja....heheh, stari je zamerljiv Mad Laughing  Upajmo, da ji res ne bo kvaril kariere...čeprav mislim, da je Angelique igralka večjega kova kot je bil Zurita in bo marsikdaj Televisa potegnila z njo ni ji dala vloge, saj ima trenutno tri zaporedne telenovele z najvišjo gledanostjo zadnjih let...

Tako je, na telesu se ji pozna, tudi jaz se strinjam, ampak ok, ni slabo, da tako kot ti praviš kuje železo dokler je vroče! Ne vem, to so mogoče špekulacije glede vloge v telenoveli Salvadorja Mejije, ker ja to je remaik EZELA, ki je nekoliko starejši, toda nisem sigurna, kot praviš, lahko kaj spremenijo in ČE bo sploh na koncu ostala ona za glavno igralko. Kar me malo skrbi, Mejija je imel kar nekaj neuspešnic za seboj.

Hm, težko kaj govoriti, ampak OČITNO je, da je on njej zameril, to je večkrat napisal na Twitter, pač takšne cinične stavke, objave, ki so se posredno dotikale nje in njegove "prevaranosti". Jaz ne verjamem, da je nasedel govoricam, medijem, v kolikor so bile samo govorice, glede Angelique in Sebastiana, ker je več kot dovolj časa že v tem poslu in je navajen. Se strinjam, da se je moralo nekaj dogajati že med njima, da je škripalo preden sta šla narazen, ne bi rekla, da se je nujno zapletla s Sebastianom... Možno pa je, da tu tiči problem, ker je ravno njiju "zbrisal", ko pa se spomnimo s slik, da so se družili tudi privatno, torej govorim o Sebastianu, ne zgolj o Angelique, ker pač bivšega zbrišeš, to mnogi počno, AMPAK zakaj Sebastiana, če "kao" nima nič pri tem.  Suspect 

Po mojem tudi ne bo tako zelo vplival, jaz vseeno verjamem, da tako otročji ni... Sebastian pa kolikor vem, je v nadaljnje zaposlen s teatrom, vsaj plane ima takšne. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 5:08 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Bom prvo pokomentiral manj "Pomembno". Kako fajn, da ni utrujena, da bi rada še snemala in snemala....čeprav se ji na telesu pozna, bi rekel.Smile
Se pa strinjam, naj kuje železo, dokler je vroče. Kar se tiče nove novele Salvadorja Mejie, pa mi ni logično, da bi ona igrala, saj gre bojda za remake Siempre te amare....tam je protagoniska starejša...razen, če bo Mejia priredil, da ne mine toliko let? No, o tem se bo govorilo še toliko, da bodo že vsi igralci iz televise potrjeni....preden bomo izvedeli kdo bo res igral!Smile Sleep sunny 

Če pa se dotaknem te glavne teme, pa bom rekel, da nekako ne morem verjeti, da je "stari" tak...na primer ona je zelo lepo govorila o njemu in vse...Čeprav, da bi ga ona res prevarala? To spet ne moremo točno vedeti? Jaz iz svoje naivnosti tega ne verjamem in bi rekel, da je začelo njima malo "škripati", da so se opazile razlike...Angelique pa se je, (če se je) navezala na koga drugega, pa začela kakšno bolj tesno prijateljstvo, morda res romanco? Ampak kaj pa vem!? Vse je možno....

Tole glede Twitterja pa je res neprofesionalno...Se spomnim, ko si mi govorila, ja....heheh, stari je zamerljiv Mad Laughing  Upajmo, da ji res ne bo kvaril kariere...čeprav mislim, da je Angelique igralka večjega kova kot je bil Zurita in bo marsikdaj Televisa potegnila z njo ni ji dala vloge, saj ima trenutno tri zaporedne telenovele z najvišjo gledanostjo zadnjih let...

Tako je, na telesu se ji pozna, tudi jaz se strinjam, ampak ok, ni slabo, da tako kot ti praviš kuje železo dokler je vroče! Ne vem, to so mogoče špekulacije glede vloge v telenoveli Salvadorja Mejije, ker ja to je remaik EZELA, ki je nekoliko starejši, toda nisem sigurna, kot praviš, lahko kaj spremenijo in ČE bo sploh na koncu ostala ona za glavno igralko. Kar me malo skrbi, Mejija je imel kar nekaj neuspešnic za seboj.

Hm, težko kaj govoriti, ampak OČITNO je, da je on njej zameril, to je večkrat napisal na Twitter, pač takšne cinične stavke, objave, ki so se posredno dotikale nje in njegove "prevaranosti". Jaz ne verjamem, da je nasedel govoricam, medijem, v kolikor so bile samo govorice, glede Angelique in Sebastiana, ker je več kot dovolj časa že v tem poslu in je navajen. Se strinjam, da se je moralo nekaj dogajati že med njima, da je škripalo preden sta šla narazen, ne bi rekla, da se je nujno zapletla s Sebastianom... Možno pa je, da tu tiči problem, ker je ravno njiju "zbrisal", ko pa se spomnimo s slik, da so se družili tudi privatno, torej govorim o Sebastianu, ne zgolj o Angelique, ker pač bivšega zbrišeš, to mnogi počno, AMPAK zakaj Sebastiana, če "kao" nima nič pri tem.  Suspect 

Po mojem tudi ne bo tako zelo vplival, jaz vseeno verjamem, da tako otročji ni... Sebastian pa kolikor vem, je v nadaljnje zaposlen s teatrom, vsaj plane ima takšne. Smile


Ja, to je res sumljivo, da še njega "zbriše" oz. mu ne sledi več.Smile Nekaj je na tem...

Ezel je ista zgodba kot Siempre te amare? Ali on premišljuje o teh dveh remakih?

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 11:19 am

Mateo je napisal/a:

Ja, to je res sumljivo, da še njega "zbriše" oz. mu ne sledi več.Smile Nekaj je na tem...

Ezel je ista zgodba kot Siempre te amare? Ali on premišljuje o teh dveh remakih?


 Question Question Question 
Ne vem kaj je v nastajanju.  pig 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO   ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ANGELIQUE V STRAHU ZA SVOJO KARIERO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Allison Lozz se odpoveduje kariero kot igralka!
» TVes s svojo prvo telenovelo!
» Sebastian Cavazza s svojo novo!
» RCTV s svojo lastno produkcijo?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: