Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 4:55 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A ne bo te? Najbrž si boš privoščila počitnice....no upam, da res ne boš kar izginila, ker brez tebe ne bi blo več isto Exclamation Exclamation

Lepo se imej te dni ko te ne bo na forumu....POGREŠALA TE BOVA Laughing

Tudi jaz vaju bom pogrešala Sad Sad !

Počitnice že ali kako? Veš, da te bova pogrešala, ampak lepo se imej!!! sunny
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 4:58 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A ne bo te? Najbrž si boš privoščila počitnice....no upam, da res ne boš kar izginila, ker brez tebe ne bi blo več isto Exclamation Exclamation

Lepo se imej te dni ko te ne bo na forumu....POGREŠALA TE BOVA Laughing

Tudi jaz vaju bom pogrešala Sad Sad !

Počitnice že ali kako? Veš, da te bova pogrešala, ampak lepo se imej!!! sunny

Ne, ne še. Ampak s prijateljicami gremo mogoče za nekaj dni... bomo videli, no.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:04 am

vesna je napisal/a:


Ne, ne še. Ampak s prijateljicami gremo mogoče za nekaj dni... bomo videli, no.

Aja? Super...jst grem jutri samo v Čateške... tko, da bom malce zapaljena. sunny sunny sunny
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:21 am

Kak fajn...jst bi tud šel u Čatežke loool...jst pa grem jutri zvečer u MB, ker mam u torek in četrtek še dva izpita Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ful se mi ne da več učit...tko je vse fajn poletje, vroče....jst pa morm te knjige brat Suspect Suspect Suspect
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:22 am

Mateo je napisal/a:
Kak fajn...jst bi tud šel u Čatežke loool...jst pa grem jutri zvečer u MB, ker mam u torek in četrtek še dva izpita Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ful se mi ne da več učit...tko je vse fajn poletje, vroče....jst pa morm te knjige brat Suspect Suspect Suspect

Ja, sej to ti pa res verjamem, jebeno je...sam se boš zdej potrudu pa bo potem fertik!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:38 am

Aha...jaoo, kr ne da se mi nč...no, ne nč..ne da se mi nič v zvezi s šolo...tko mi je bedna Sleep Sleep

Upam na lepše čase cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 5:39 am

Mateo je napisal/a:
Aha...jaoo, kr ne da se mi nč...no, ne nč..ne da se mi nič v zvezi s šolo...tko mi je bedna Sleep Sleep

Upam na lepše čase cheers

Ja, res se mi kr zdi, da upaš na lepše čase.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:09 am

Danes sem pa prav čakala, kdaj se boš prikazala na forumu Embarassed !
Upam, da nisem bila preveč predrzna s slikami.
Lahko jih zbrišem, če misliš, da so preveč hehe...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:17 am

vesna je napisal/a:
Danes sem pa prav čakala, kdaj se boš prikazala na forumu Embarassed !
Upam, da nisem bila preveč predrzna s slikami.
Lahko jih zbrišem, če misliš, da so preveč hehe...

Ktere slike, od Levy?? Ah, daj, daj...saj to ni nič takšnega ... saj se je on tko slikal, ane. Normalno, da se to objavi, lool.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:25 am

O, Lucero!
Dobrodošla!
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:27 am

vesna je napisal/a:
O, Lucero!
Dobrodošla!

Oj, vesna. Se že neki časa nismo tipkal, pač odkar ni SWL-ja ane? No, se bomo pa zdaj.

Tnx. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:29 am

Tud z moje strani dobrodošla!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:37 am

Mateo je napisal/a:
Tud z moje strani dobrodošla!!

Še z moje...heheh nas je malce več tukaj gor sedaj...samo mislim, da se da počit od smeha, ker take pizdarije pisarimo...lool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:39 am

Tud Luni jst še nisem izrekla dobrodošlice!
Lepo, da si z nami!
Nazaj na vrh Go down
Luna

Luna


Število prispevkov : 6
Age : 28
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:40 am

Men je fain da take pišet se smeim zraven ko se že doug nism kr sm ponavad žalostna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:40 am

Tud jst ne.....Luna, dobrodošla!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Luna

Luna


Število prispevkov : 6
Age : 28
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:41 am

vesna je napisal/a:
Tud Luni jst še nisem izrekla dobrodošlice!
Lepo, da si z nami!

Hvala
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:41 am

Luna je napisal/a:
Men je fain da take pišet se smeim zraven ko se že doug nism kr sm ponavad žalostna Very Happy

No to me pa veseli, da te spravimo v boljšo voljo geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Luna

Luna


Število prispevkov : 6
Age : 28
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:42 am

Mateo je napisal/a:
Tud jst ne.....Luna, dobrodošla!!

Hvala tut teb stareiši bratec(če sta ti Matko al pa Lucero povedala zakai gre) lol!
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:43 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tud z moje strani dobrodošla!!

Še z moje...heheh nas je malce več tukaj gor sedaj...samo mislim, da se da počit od smeha, ker take pizdarije pisarimo...lool

Hvala. Bo mal bolj živo, ker nas bo več čeprav že tako sami poskrbite da ni dolgčas. Very Happy

Tle še ni krize, ko bi ti vidla kakšne mamo na našem forumu....zdaj sem že kar teta. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Luna

Luna


Število prispevkov : 6
Age : 28
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:45 am

Lucero je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tud z moje strani dobrodošla!!

Še z moje...heheh nas je malce več tukaj gor sedaj...samo mislim, da se da počit od smeha, ker take pizdarije pisarimo...lool

Hvala. Bo mal bolj živo, ker nas bo več čeprav že tako sami poskrbite da ni dolgčas. Very Happy

Tle še ni krize, ko bi ti vidla kakšne mamo na našem forumu....zdaj sem že kar teta. Very Happy Very Happy

Si teta pa moia sestla
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:46 am

Lucero je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tud z moje strani dobrodošla!!

Še z moje...heheh nas je malce več tukaj gor sedaj...samo mislim, da se da počit od smeha, ker take pizdarije pisarimo...lool

Hvala. Bo mal bolj živo, ker nas bo več čeprav že tako sami poskrbite da ni dolgčas. Very Happy

Tle še ni krize, ko bi ti vidla kakšne mamo na našem forumu....zdaj sem že kar teta. Very Happy Very Happy

Ja, sej to je fajn...lool men je všeč, da se zafrkavamo itd, itd...ne maram preveč pravil in strogosti...lol, nekakšen red je valda, ampak...don`t worry....hehehe

Pa tudi tebi Luna DOBRODOŠLA!
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:49 am

Cristina je napisal/a:
Lucero je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tud z moje strani dobrodošla!!

Še z moje...heheh nas je malce več tukaj gor sedaj...samo mislim, da se da počit od smeha, ker take pizdarije pisarimo...lool

Hvala. Bo mal bolj živo, ker nas bo več čeprav že tako sami poskrbite da ni dolgčas. Very Happy

Tle še ni krize, ko bi ti vidla kakšne mamo na našem forumu....zdaj sem že kar teta. Very Happy Very Happy

Ja, sej to je fajn...lool men je všeč, da se zafrkavamo itd, itd...ne maram preveč pravil in strogosti...lol, nekakšen red je valda, ampak...don`t worry....hehehe

Pa tudi tebi Luna DOBRODOŠLA!

Ja, jst tut ne...mamo sicer nekaj pravil na našem, samo se znamo tut zabavat. Je precej bolj sproščen kot je bil SWL.

Drugače si pa vabljena na naš forum, seveda tut vesna...Mateu sem pa tako že rekla. Vsaj pridte kaj pogledat. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:51 am

Lucero je napisal/a:

Ja, jst tut ne...mamo sicer nekaj pravil na našem, samo se znamo tut zabavat. Je precej bolj sproščen kot je bil SWL.

Drugače si pa vabljena na naš forum, seveda tut vesna...Mateu sem pa tako že rekla. Vsaj pridte kaj pogledat. Very Happy Very Happy

HVala, a to imate bolj artanje pa tko? ... bounce
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:57 am

Luna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Tud jst ne.....Luna, dobrodošla!!

Hvala tut teb stareiši bratec(če sta ti Matko al pa Lucero povedala zakai gre) lol!

Ja, sta mi pojasnila,ja... Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 16Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: