Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 11:53 am

Mateo je napisal/a:


No, ko pridem domov, te bom nalezu s sindromom "učenja" in te rešil lenizma....No, Ljerka je pa res carica....jutri jo POZDRAVI!! Ne pozabit!

Glede webnovele...se boma že zmenila kaj je narobe, kakšno pomoč rabiš....

Jaaaa....Benetke...sploh ne morem verjet, da je že več kt en mesec od tega!!!! Kt, da bi blo včeraj!! Pa smo že 4. junija...čas kr greee. Sam blo je pa res fenomenalno!! Morm še ponovit (ne nujno v benetke).

Ne, sej se ne bojim lenizma...bi raj ostala z njim, čeprav niti ne...no, bom še premislila.

Ja, res bom znorela glede webnovele. scratch

Drugače pa ja, jst bi šla kam v Itaijo sicer, ker drugam je zaenkrat mal daleč, Benetke pa obožujem - še bi šla!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 11:59 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, ko pridem domov, te bom nalezu s sindromom "učenja" in te rešil lenizma....No, Ljerka je pa res carica....jutri jo POZDRAVI!! Ne pozabit!

Glede webnovele...se boma že zmenila kaj je narobe, kakšno pomoč rabiš....

Jaaaa....Benetke...sploh ne morem verjet, da je že več kt en mesec od tega!!!! Kt, da bi blo včeraj!! Pa smo že 4. junija...čas kr greee. Sam blo je pa res fenomenalno!! Morm še ponovit (ne nujno v benetke).

Ne, sej se ne bojim lenizma...bi raj ostala z njim, čeprav niti ne...no, bom še premislila.

Ja, res bom znorela glede webnovele. scratch

Drugače pa ja, jst bi šla kam v Itaijo sicer, ker drugam je zaenkrat mal daleč, Benetke pa obožujem - še bi šla!

Pa sej bo vse kul z webnovelo....itak je več kot odlična in boš že uredila, kar te muči.

No, čez nekaj cajta bomo morda spet šli lahko...ampak res čez NEKAJ cajta..jst sem že tko in tko bil 2x....kaj pa San Remo looooooooool...oz. Sicilja??

Nč, lepo se mej...se čujemo...grem zj....

SE VIDIMA V PETEK!

"CIAO BELLA!"
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 12:01 pm

Mateo je napisal/a:

Pa sej bo vse kul z webnovelo....itak je več kot odlična in boš že uredila, kar te muči.

No, čez nekaj cajta bomo morda spet šli lahko...ampak res čez NEKAJ cajta..jst sem že tko in tko bil 2x....kaj pa San Remo looooooooool...oz. Sicilja??

Nč, lepo se mej...se čujemo...grem zj....

SE VIDIMA V PETEK!

"CIAO BELLA!"

CIAO BELLA - VENEZIA = ITALIA!!!!!!

Ok, vela pol se vidma v petek. Ajd užiwi...ciao!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:58 am

Živio Cammy in dobrodošla!
Vidim, da si Roxananin(a) oboževalka!
Nazaj na vrh Go down
cammy

cammy


Število prispevkov : 8
Registration date : 14/06/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:29 am

Zdravo Vesna in hvala za dobrodošlico Very Happy
Ja, zanjo sem se navdušla nedavno nazaj, ko je biu na TS tak cirkus zaradi nje Very Happy
Super igralka je in res nisem mogla razumet zakaj je toliko ljudi proti njej Neutral ampk foušarija dela svoje, nimaš kej
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:33 am

Kako si nas pa našla na tem forumu?
Mi smo se že pogovarjali, da bi povabili še druge.
Zdaj smo skoraj en mesec tukaj samo mi trije.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:34 am

cammy je napisal/a:
Zdravo Vesna in hvala za dobrodošlico Very Happy
Ja, zanjo sem se navdušla nedavno nazaj, ko je biu na TS tak cirkus zaradi nje Very Happy
Super igralka je in res nisem mogla razumet zakaj je toliko ljudi proti njej Neutral ampk foušarija dela svoje, nimaš kej

Živio tudi z moje strani Cammy, sem zelo vesela, da si se včlanila. Upam, da ti bo fajn tukaj, smo kot vidiš sami domači in na forumu ni nekih večjih pravil, pišemo in pogovarjamo se pač o tem, kar nas zanima. rabbit
Nazaj na vrh Go down
cammy

cammy


Število prispevkov : 8
Registration date : 14/06/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:52 am

V bistvu me je našel Matko, in sicer mi je na TS poslal zasebca.
Christina zdravo Very Happy Jaz sem tudi vesela da sm tukaj, ker vidim da ste res čisto domači drug z drugim in se super poznate, kar se mi zdi super.
Zanimivo pa se mi zdi, da vsi pišete brez napak. Mislim z vsemi vejicami, pikami in velikimi začetnicami. Se bom tudi jaz trudila s slovnico, ampak ne obljubim nič Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:55 am

cammy je napisal/a:
V bistvu me je našel Matko, in sicer mi je na TS poslal zasebca.
Christina zdravo Very Happy Jaz sem tudi vesela da sm tukaj, ker vidim da ste res čisto domači drug z drugim in se super poznate, kar se mi zdi super.
Zanimivo pa se mi zdi, da vsi pišete brez napak. Mislim z vsemi vejicami, pikami in velikimi začetnicami. Se bom tudi jaz trudila s slovnico, ampak ne obljubim nič Smile

Aha, ja sej je omenil nekaj ja.
A res tko pišemo? Hja, no mogoče res, ampak nekako tako smo se navadli. Piši ti kakor ti paše, vse razumemo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 6:59 am

Meni pa računalnik nekaj nagaja. Me je zdajle že dvakrat vrglo ven, youtube mi noče opreti affraid Evil or Very Mad itd. Tako, da se opravičujem, če bom kar izginila.

Hehe... hvala. Čeprav, vsaj kar se tiče mene, jaz dostikrat ne pišem pravilno, včasih me je kar sram...

A imaš na TS-ju isti nick? Mislim, če želiš odgovoriti, seveda.
Nazaj na vrh Go down
cammy

cammy


Število prispevkov : 8
Registration date : 14/06/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 7:06 am

V nekaterih temah pišete čisto slovnično, drugje pa spet ne. Mi niti ni tako težko pisati slovnično kot sem mislila da bo.
Na TSju sem camila, drugje imam pa povsod isti nick(cammy), saj je tako bolj pregledno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 7:07 am

vesna je napisal/a:
Meni pa računalnik nekaj nagaja. Me je zdajle že dvakrat vrglo ven, youtube mi noče opreti affraid Evil or Very Mad itd. Tako, da se opravičujem, če bom kar izginila.

Hehe... hvala. Čeprav, vsaj kar se tiče mene, jaz dostikrat ne pišem pravilno, včasih me je kar sram...

A imaš na TS-ju isti nick? Mislim, če želiš odgovoriti, seveda.

Samo res. Mene je tud dostkrat zaradi tega sram, ampak saj tukaj tko ni važno. hehee

Ja, Vesna poznam te težave z računalnikom, moj se samodejno izklopi, ga ni treba prosit, BEDAK! Suspect
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 11:39 am

Tud jst sem zelo vesel nove članice...

Glede slovnice...piši kakor želiš...jst ne pišem v popolni slovnici, pač kakor nanese....Se pa trudim (včasih).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 3:34 pm

Moram povedati, da sem ZELOOOO vesel, da je zmagal NASKE v Big brotherju. Zelooo sem vesel zanj, mu privoščim, ker mislim, da je fant na mestu, zlo dobra oseba Mislim, da je letos zmaga ponovno prišla v prave roke...Hkrati sem bil zelooo navdušen, da se je lahko Sandi obrisal pod nosom za nagrado cheers cheers Čist pred nosom so mu jo odnesli....yesssssss...to je tako bolelo...sj mogoče zvenim nesramno...ampak njemu pa nagrade res ne bi privoščil (nisem nevoščljiv), ampak on mi je bil resnično skrajno antipatična oseba, vsaj sodeč po tem kar sem videl v BB. Tko, da še enkrat čestitke NASKETU Very Happy Very Happy Tooooo POSAVJE Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 3:44 pm

Ja, dragi moj Posavčan, iskrene čestitke Naskeju tudi z moje strani.
Saj ponavadi je tako, da zmaga kakšen dokaj v redu, takoj za njim pa sledi nekoliko drugačen. No, vsaj lani je bilo tudi tako.

Kdaj je pa Mateja izpadla? Je prišla v finale?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 4:03 pm

Ja, maš čist prav,ja...lani je blo čist isto...v finalu je bil drugi isti potrebneš in iztirjenec MIha...kot letos Sandi.

Letos so prišli do finale štirje: Naske, Sandi, Mateja in Marcelo....in so skozi današnjo triurno oddajo izpadali....pač najprej je izpadel Marcelo, ker je imel najmanj glasov do takrat...potem Mateja....in nato se je začelo glasovanje od začetka in je največ glasov nabral Naske. Sicer pa so bili tudi vsi (vsaj večina) ostalih sostanovalcev za Nasketa...celo majice z njegovim imenom so imeli na sebi.

ŠE ENKRAT ČESTITKE.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 4:42 pm

Zanimivo je, da je bil Sandi tako priljubljen. Bolj kot npr. Marcelo. Sej ne mislim, da je bil Marcelo kaj tako silno oh in sploh, ampak ne vem pa tudi, kaj je Sandi imel takšnega Shocked . Sploh se ga niso mogli znebiti.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:01 pm

Aha...jst tud ne vem...kaj je blo tko fajnga na njemu..men je bil Marcelo zlo okey človek.

V tej sezoni so mi bli všeč: Mateja, Damjana, ElTyeb, Naske, Marcelo....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:08 pm

Jst težko rečem, ker letos sem samo nekajkrat pogledala za krajši čas.

Ampak Sandi pa res ni bil nič posebnega. Ne vizualno, niti osebnostno.

A se je lanskoletni zmagovalec Andrej še kaj pojavil v javnosti? Mislim, da ne, kajne?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:27 pm

Andrej se je pojavljal v javnosti veliko v lanskem letu poleg Tine Semolič in Staneta...skupaj so povezovali razne prireditve itd...na Tinini spletni strani je nekaj fotk.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:46 pm

Mateo je napisal/a:
Andrej se je pojavljal v javnosti veliko v lanskem letu poleg Tine Semolič in Staneta...skupaj so povezovali razne prireditve itd...na Tinini spletni strani je nekaj fotk.

Aja? To pa nisem vedla?
Drugač pa lepo, da so Stane, Andrej in Tina ostali prijatelji.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:51 pm

Aha...res lepo....ves čas so skupaj (po slikah sodeč).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 4:33 am

Jaz sporočam, da me morda v naslednjih dneh ne bo v Ljubljani, tako da tudi na računalnik ne pridem.
Povdarek je na MORDA, ampak povem, da ne bom potem kar izginila.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 4:43 am

A ne bo te? Najbrž si boš privoščila počitnice....no upam, da res ne boš kar izginila, ker brez tebe ne bi blo več isto Exclamation Exclamation

Lepo se imej te dni ko te ne bo na forumu....POGREŠALA TE BOVA Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 4:54 am

Mateo je napisal/a:
A ne bo te? Najbrž si boš privoščila počitnice....no upam, da res ne boš kar izginila, ker brez tebe ne bi blo več isto Exclamation Exclamation

Lepo se imej te dni ko te ne bo na forumu....POGREŠALA TE BOVA Laughing

Tudi jaz vaju bom pogrešala Sad Sad !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 16Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: