Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:04 pm

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!

MPC bo umaknjena iz programa TV AZTECA



P.S. Razlog bom izvedel v prihodnje!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 1:14 pm

Aja Shocked affraid ? Kaj pa je zdaj to?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimePon Okt 06, 2008 5:20 am

vesna je napisal/a:
Aja Shocked affraid ? Kaj pa je zdaj to?

Kaj pa vem....mogoče slaba gledanost?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimePon Okt 06, 2008 12:16 pm

Joj, kar težko verjamem Shocked . Ampak možno.

Lahko bi bil še kakšen drug razlog, ali ne? Mogoče so pa prodili Televisi tudi zgodbo MPC (čeprav pravijo, da ne), pa je na Azteci nočejo predvajati Question . No, mogoče pa kaj drugega.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:08 am

vesna je napisal/a:
Joj, kar težko verjamem Shocked . Ampak možno.

Lahko bi bil še kakšen drug razlog, ali ne? Mogoče so pa prodili Televisi tudi zgodbo MPC (čeprav pravijo, da ne), pa je na Azteci nočejo predvajati Question . No, mogoče pa kaj drugega.

Zaenkrat še ne vem nič....ampak ponavadi jo umaknjejo zaradi slabe gledanosti.....sicer bi jo lahko samo premaknili.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:40 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Joj, kar težko verjamem Shocked . Ampak možno.

Lahko bi bil še kakšen drug razlog, ali ne? Mogoče so pa prodili Televisi tudi zgodbo MPC (čeprav pravijo, da ne), pa je na Azteci nočejo predvajati Question . No, mogoče pa kaj drugega.

Zaenkrat še ne vem nič....ampak ponavadi jo umaknjejo zaradi slabe gledanosti.....sicer bi jo lahko samo premaknili.

Zanimivo. Hmmm... mogoče pa vendarle ni tako dobra, kot se je zdela nam (in seveda Venezuelcem) affraid affraid ?
Vse je mogoče.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:42 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Joj, kar težko verjamem Shocked . Ampak možno.

Lahko bi bil še kakšen drug razlog, ali ne? Mogoče so pa prodili Televisi tudi zgodbo MPC (čeprav pravijo, da ne), pa je na Azteci nočejo predvajati Question . No, mogoče pa kaj drugega.

Zaenkrat še ne vem nič....ampak ponavadi jo umaknjejo zaradi slabe gledanosti.....sicer bi jo lahko samo premaknili.

Zanimivo. Hmmm... mogoče pa vendarle ni tako dobra, kot se je zdela nam (in seveda Venezuelcem) affraid affraid ?
Vse je mogoče.

Ne....mislim, da je to tisto, česar smo se bali na začetku, ko so jo odkupili pri TV AZTECI...pač mehičani imajo rajši takšne bolj neumne zgodbe, ki je polno nenavadnih dogajanj, ki so že malo nesmiselna.....MPC pa je bolj realen in čustven.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:46 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Joj, kar težko verjamem Shocked . Ampak možno.

Lahko bi bil še kakšen drug razlog, ali ne? Mogoče so pa prodili Televisi tudi zgodbo MPC (čeprav pravijo, da ne), pa je na Azteci nočejo predvajati Question . No, mogoče pa kaj drugega.

Zaenkrat še ne vem nič....ampak ponavadi jo umaknjejo zaradi slabe gledanosti.....sicer bi jo lahko samo premaknili.

Zanimivo. Hmmm... mogoče pa vendarle ni tako dobra, kot se je zdela nam (in seveda Venezuelcem) affraid affraid ?
Vse je mogoče.

Ne....mislim, da je to tisto, česar smo se bali na začetku, ko so jo odkupili pri TV AZTECI...pač mehičani imajo rajši takšne bolj neumne zgodbe, ki je polno nenavadnih dogajanj, ki so že malo nesmiselna.....MPC pa je bolj realen in čustven.

Ja, samo v ZDA je bilo isto Suspect ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:49 am

Škoda.....novela je res a1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 6:34 am

TE DNI SO KONČALI S PREDVAJANJEM MPCja in so naredili svoj lastni konec in sicer je bil to del, kjer sta se CIELA in VIDO poročila. Mehičani so pa sami dodali "FIN"!!!


Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
zmajcica1




Število prispevkov : 2
Registration date : 20/08/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 7:05 am

v mehiki majo itak vse tuje novele slabo gledanost.
rajš majo isto zgodbo z njihovimi igralci Sleep
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 12:04 pm

Ja no ... pravzapran ni kaj dosti za komentirat glede teh "butastih" mehičanov, ki pač ne sprejmejo nič kar ni njihovega ... sprejmejo zgodbo, ki jo nato ponavadi uničijo z enimi te istimi igralskimi ksihti ... seveda mora biti pri njih še veliko mrtvih in običajnih nesmislov ... žalostno ... še bolj žalostno pa je, da pop ponavadi taka sranja tudi odkupi ... end.!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 2:27 pm

Jaz sem se kar sokirana affraid affraid .

Skoda, no!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:08 am

Men je tud vse skupaj absurdno!!! Kaj potem samo kupijo.....tako zgodbo samo osmešijo! Nej vrtijo svoje!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!   MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Mi prima Ciela na Televen!
» Kones za MI PRIMA CIELA!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: