Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mi prima Ciela na Televen!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 1:26 am

Mi prima Ciela na Televen!

Mi prima Ciela na Televen! 968full-mi-prima-ciela-

Televen bo po koncu reprize MIS TRES HERMANAS, začel predvajati še eno megauspešnico RCTVja in sicer MI PRIMA CIELA z Monico Spear in Manuelom Soso v glavnih vlogah.

Telenovela se je v zgodovino zapisala kot ena najbolj uspešnih in priljubljenih nekdanjega RCTVja. Hkrati pa je ravno med svojim predvajanjem doživela zaprtje RCTVja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitimeTor Okt 14, 2014 6:53 am

O, super telenovele! Smile Mis tres hermanas - definitivno... MPC pa sem si odnekdaj želela pogledati, ampak po internetu se mi nekako ne da spremljati, bolj si "primoran", če jo predvajajo na TV.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitimeTor Okt 14, 2014 7:00 am

Kristina je napisal/a:
O, super telenovele! Smile Mis tres hermanas - definitivno... MPC pa sem si odnekdaj želela pogledati, ampak po internetu se mi nekako ne da spremljati, bolj si "primoran", če jo predvajajo na TV.

Se strinjam....marsikdo je komentiral, da ta spada med top 3 novele RCTVja : Mis tres hermanas, La mujer de Judas in Mi prima Ciela.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitimeSre Okt 15, 2014 6:36 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
O, super telenovele! Smile Mis tres hermanas - definitivno... MPC pa sem si odnekdaj želela pogledati, ampak po internetu se mi nekako ne da spremljati, bolj si "primoran", če jo predvajajo na TV.

Se strinjam....marsikdo je komentiral, da ta spada med top 3 novele RCTVja : Mis tres hermanas, La mujer de Judas in Mi prima Ciela.
Čudim se res da Pop tv ni odkupil te telenovele, ker je bila v tistem času, ko se je vrtela velik hit in ponavadi so se pri nas res odvrtele tiste najboljše telenovele s strani RCTVja. Tisti, ki so jo pogledali v celoti pravijo da je res čudovita zgodba, čeprav sam konec je res Sad pač realna zgodba. Navsezadnje se zgodi da v življenju prehitro izgubiš ljubljeno osebo.

Mogoče bi popravila ta top 3 novel RCTja, če lahko. Se mi zdi da je tale bolj top 3 kot tvoj. Torej Mi prima ciela, La mujer de Judas in Mi gorda bella.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitimeSre Okt 15, 2014 1:07 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
O, super telenovele! Smile Mis tres hermanas - definitivno... MPC pa sem si odnekdaj želela pogledati, ampak po internetu se mi nekako ne da spremljati, bolj si "primoran", če jo predvajajo na TV.

Se strinjam....marsikdo je komentiral, da ta spada med top 3 novele RCTVja : Mis tres hermanas, La mujer de Judas in Mi prima Ciela.
Čudim se res da Pop tv ni odkupil te telenovele, ker je bila v tistem času, ko se je vrtela velik hit in ponavadi so se pri nas res odvrtele tiste najboljše telenovele s strani RCTVja. Tisti, ki so jo pogledali v celoti pravijo da je res čudovita zgodba, čeprav sam konec je res Sad pač realna zgodba. Navsezadnje se zgodi da v življenju prehitro izgubiš ljubljeno osebo.

Mogoče bi popravila ta top 3 novel RCTja, če lahko. Se mi zdi da je tale bolj top 3 kot tvoj. Torej Mi prima ciela, La mujer de Judas in Mi gorda bella.

Res je super zgodba, nekaj delov sem pogledal, pogledal pa sem tudi zadnji del, ki je resnično odličen, ganljiv in kruto realen. Zgodba pusti pečat.

Kar se tiče "top"...jaz nisem navedel svojega TOPa, to so pisali po vzla forumu in sem ga samo prenesel sem. Če bi objektivno ocenjeval TOP 3 bi rekel, da so to Mi gorda bella, Juana la virgen in Mis tres hermanas, tesno za njimi pa La mujer de Judas in Mi prima Ciela, ja. Smile Pa tudi Kassandra je zagotovo tu, ampak je starejša in mogoče ni primerljiva z novejšimi.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Mi prima Ciela na Televen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi prima Ciela na Televen!   Mi prima Ciela na Televen! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mi prima Ciela na Televen!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kones za MI PRIMA CIELA!
» MI PRIMA CIELA bo umaknjena iz programa!!
» Televen America!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: