Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana je potrdila novico!!!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 7:30 am

Roxana je potrdila novico!!!

Roxana je potrdila novico!!! N7205640576695168351

Vprašal sem jo glede te novice s tv azteco, potem glede tistega spota od cesarje, ki ga nismo videli in za naslovnico tvchismes!

Hola Mateo!!!!! Mi cielo lo de Mexico es cierto, estamos todavia negociando la contratacion! Y con especto al video con Cesar ( que ya no es mi novio desde hace 4 meses ) no se hizo por falta de tiempo de el!!
Creo que la portada de tv chismes es por una entrevista que me hicieron sobre como me mantengo en forma y cual es mi dieta y todas esas cosas!! Mateo es bonito que lo quieran a uno t esten pendiente, de verdad gracias!! Se te quiere mucho lindo!!!!



PREVOD:

Zdravo Mateo!!!! Dragi, to z Mehiko je res, ampak še vedno se pogajamo. Glede video s Cesarjem - glasbeni spot (s Cesarjem že 4 mesece več nisva skupaj), ni nama uspelo, ker je imel on vedno premalo časa, da bi posnela video.
Misilm, da je naslovnica od Tv chismes zaradi intervjuja, ki so ga imeli z mano glede tega kako vzdržujem svoje telo, kakšna je moja dieta in podobno!! Mateo zelo lepo je, da imaš nekoga tako rad, da mu slediš, res hvala!! Rada te imam!!!!

sunny sunny sunny sunny jst sem blažen sunny sunny sunny
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 8:18 am

Uuuuuuwwwwaaaaaaaauuuuuuuu cheers cheers cheers sunny sunny cheers cheers cheers cheers sunny sunny cheers cheers cheers ! To pa ni več res Mateo! Mislim, da bo Roxana postala tvoja redna dopisovalka - sploh ni več dileme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

Celo to ti je povedala, da s Cesarjem nista več skupaj. Uwau!
Torej je spet sama. Zanimivo. Mislim, da bo zdaj srečala tistega pravega - mislim, da je zdaj tisti resnično pravi čas. (hehe, morda pa ga spozna celo po internetu Wink).

Torej je to z telenovelo res. No, napredek od VVI-ja vsekakor je. Zdaj se bomo pa čisto zares začeli zanimati za Azteco. Ona bo pa vsaj nekaj časa živela v Mehiki. Zanima me, kako ji bo všeč. Hehe, lahko jo boš celo vprašal?!

Kaj praviš na to, da s Cesarjem nista več skupaj? Rada bi tvoj komentar.
Pa tudi tvoj komentar o njenem novem projektu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 8:54 am

Res je!! cheers sunny sunny cheers cheers bounce bounce cheers cheers sunny sunny Jst sem več kot zadovoljen, presrečen in sploh se ne zavedam, da govorim z njo!!! Superca je! V eni uri mi je odpiala...potem sem ji nazaj in je v treh minutah odpisala, res je carica!

Torej, ja zj se bomo res začeli zanimati za TV Azteco, bomo obiskovali njihovo spletno stran, iskali novice, videe...če bomo v dilemi, bom vprašal Roxano, ki bo povedala iz prve roke kako in kaj!! Kaj lepšega si ne morem želeti sunny sunny
Zelo sem vesel, da bo nastopila v Mehiki, to bo zanjo veliko korak...sem ji rekel, naj pazi, da ne bodo z njo ravnali kot s spanic in espino heheh..

Glede Cesarja...hja..očitno so govorice držale, povedal sem ji, da jim ponavadi ne verjamem in raje počakam, povedal sem ji tudi primer, da so enkrat govoril kako se je čisto operirala, obraz, nos, vse...da izgleda čisto drugače.....heheh, potem pa je odpisala to:

Jajajajajajajajajajajaja!!!! Que comico lo de la operacion!!! Nada que ver, estoy exctamente igual que siempre, bueno la diferencia es que estoy mas bronceada y el cabello mas castaño!!! Mi ultima cesion de fotos esta en el facebook! Ah una de ellas es la del perfil!! Un beso gigante y gracias otra vez!!


PREVOD
Heheheheheh!!!! Kako smešno je to z operacijo!!! Sploh ni res, ista sem kot zmeraj, edina razlika je ta, da sem zdaj bolj rjava, zaradi sonca in imam temnejše lase!!! Moje zadnje umetniško slikanje je na facebooku!!! Ena izmed teh slik je ta, ki jo imam za profil!!!! Velikanski poljub in še enkrat hvala!!!

No, upajmo, da bo res našla drugega, ki jo bo cenil in jo imel rad, kot si sama zasluži!!

Hheheh, morda pa ga res najde preko interneta Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 9:15 am

Kaj več pa ni povedala o Cesarju, ne? Zakaj sta se razšla? No, saj mogoče bi bilo malo neprimerno, da bi v to še bolj drezal... zdaj se še ne poznata tako, morda kdaj kasneje morda;) !

Drugače pa super, da je tako prijazna in odgovarja na tvoja vprašanja.
Upam, da bo tudi v prihodnje imela čas in internetno povezavo v bližini.

Hehe... lahko ji poveš, da pišeš zgodbe in da njej v vseh nameniš glavno vlogo. No, se boš že še odločil, kdaj ji boš to povedal.

TVAztecka... no, upajmo, da bo uspešno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 9:20 am

Ja, nisem hotel zaenkrat še drezati v to zakaj sta šla narazen...bom kdaj kasneje vprašal..ali pa, če bo lih naneslo na to.

Sicer pa ji bom v prihodnje tudi poveda za te zgodbe, ja...pa vprašal jo bom kako to, da sprejema samo zlobne vloge zadne čase itd...sj se bodo še porajala vprašanja! Super je, da mi odpisuje in tako zelo hitro!!!

Upajmo, da ji bodo v mehiki nudlil internet, da bom lahko na tekočem lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 9:47 am

Mateo je napisal/a:
Ja, nisem hotel zaenkrat še drezati v to zakaj sta šla narazen...bom kdaj kasneje vprašal..ali pa, če bo lih naneslo na to.

Sicer pa ji bom v prihodnje tudi poveda za te zgodbe, ja...pa vprašal jo bom kako to, da sprejema samo zlobne vloge zadne čase itd...sj se bodo še porajala vprašanja! Super je, da mi odpisuje in tako zelo hitro!!!

Upajmo, da ji bodo v mehiki nudlil internet, da bom lahko na tekočem lol!

Hmmm... v Mehiki verjetno ne bo imela časa, ampak zato ga ima pa zdaj, ko je doma v Vzla Laughing Laughing .
Jst ne vem, kaj naj sploh rečem. Super, super, super!

Torej nisi nič žalosten, ker se je razšla s Cesarjem?
No, zanimivo bo tudi slišati, kako ji bo všeč Mehika (narava, ljudje, arhitektura) in kakšni se ji bodo zdeli v primerjavi z Venezuelci.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 9:54 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, nisem hotel zaenkrat še drezati v to zakaj sta šla narazen...bom kdaj kasneje vprašal..ali pa, če bo lih naneslo na to.

Sicer pa ji bom v prihodnje tudi poveda za te zgodbe, ja...pa vprašal jo bom kako to, da sprejema samo zlobne vloge zadne čase itd...sj se bodo še porajala vprašanja! Super je, da mi odpisuje in tako zelo hitro!!!

Upajmo, da ji bodo v mehiki nudlil internet, da bom lahko na tekočem lol!

Hmmm... v Mehiki verjetno ne bo imela časa, ampak zato ga ima pa zdaj, ko je doma v Vzla Laughing Laughing .
Jst ne vem, kaj naj sploh rečem. Super, super, super!

Torej nisi nič žalosten, ker se je razšla s Cesarjem?
No, zanimivo bo tudi slišati, kako ji bo všeč Mehika (narava, ljudje, arhitektura) in kakšni se ji bodo zdeli v primerjavi z Venezuelci.

Res je super x super x super heheh

Ne nič nisem žalosten, ker sem preveč vesel, ker mi piše, in si vzame čas ZAME cheers cheers To sem si res zmeraj želel!! Vidim, da ji ni odveč in, da je zelo vesela.

Res je, ko bo snemala bo manj časa....ampak takrat bo vsaj preko medijev kaj novic...tak, da bo vseeno dobro!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 1:55 pm

No, tudi jaz sem zelo vesela zate Very Happy cheers Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana je potrdila novico!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana je potrdila novico!!!   Roxana je potrdila novico!!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana je potrdila novico!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ximena ni potrdila niti zanikala veze z Williamom!
» Roxana se je javila!!!
» Roxana na Telemundo!
» Roxana na VENEVISIONU!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: