Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana na VENEVISIONU!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 2:14 pm

V tem tednu se je Roxana pojavila v zadnjem delu telenovele VENEVISIONA "LOS MISTERIOS DE AMOR" (Eileen Abad, Juan Carlos Garcia, Jeronimo Gil...)

Roxana na VENEVISIONU! Los-misterios-del-amor

ELENCO:

Sabrina Seara
Juan Carlos García (ex RCTV)
Eileen Abad,
Alba Roversi,
Eduardo Orozco, (ex RCTV)
Iván Tamayo (ex RCTV)
Mónica Pasqualotto, (ex RCTV)
Jerónimo Gil, (ex RCTV)
Albi De Abreu, (ex RCTV)
Wanda D’ Isidoro(ex RCTV)
Ana María Simon,
Ambar Díaz, (ex RCTV)
Randhy Pinango, (ex RCTV)
Deyalit López, (ex RCTV)
Carmen Alicia Lara, (ex RCTV)
Jean Carlo Pasqualotto, (ex RCTV)
Catherine Cardozo.
Flor Elena González, (ex RCTV)
Nathaly Cortes, (ex RCTV)
Aura Rivas, (ex RCTV)
María Antonieta Ardila
Ly Jonaitis,
Freddy Aquino, (ex RCTV)
Hernán Iturbe,
Sandra Yajure,
Juan Hernández,
Johan Zambrano
Michelle Nasef,
Christian González,
Karín Hernández,
Samuel Egui,
Ameliè Redondo.

Odigrala je posebno vlogo in sicer novo (verjetno bodoče) dekle od Jeronima, ki ga zapusti žena.

VIDEO (2.12 minuta....in 4.10)
http://www.buscatv.net/2009/05/capitulos-los-misterios-del-amor.html


Očitno bo še naprej sodelovala z VENEVISIONOM....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitimePet Okt 09, 2009 7:35 am

O, super! Taka posebna vloga v zadnjem delu je vedno na nek način tudi malce prestižna in dovolj dobra za zvedzdo.
Žal mi je, da ni bila na koncu raje novo dekle glavnega lika - vloga bi bila večja - čeprav ima zame poseben čar, da je bila ravno Jeronimova nova izbranka Wink .

Hmm... z Jeronimom sta pa očitno še vedno prijatelja. To me pa zelo veseli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitimePet Okt 09, 2009 8:14 am

vesna je napisal/a:
O, super! Taka posebna vloga v zadnjem delu je vedno na nek način tudi malce prestižna in dovolj dobra za zvedzdo.
Žal mi je, da ni bila na koncu raje novo dekle glavnega lika - vloga bi bila večja - čeprav ima zame poseben čar, da je bila ravno Jeronimova nova izbranka Wink .

Hmm... z Jeronimom sta pa očitno še vedno prijatelja. To me pa zelo veseli.

Ja, men je tud zlo zanimivo, da je bila Jeronimova izbranka....tak fajn ju je spet videt skupaj....to je že njuna 5 telenovela, ki sta jo snemala skupaj, če se ne motim.

Res je....take vloge so dovolj prestižne za tako zvezdo....so pa ponavadi tudi kot nekakšen uvod oz. opozorilo, da bo določen igralec/igralka še v nadalje sodelovala z določeno televizijo......
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitimePet Okt 09, 2009 8:29 am

A res? Da so naznanilo, da bo tak igralec sodeloval s to televizijo? Tega pa nisem vedla.
V Roxaninem primeru mi pa to tudi ni všeč pale What a Face ! Ona si zasluži kaj toliko boljšega od nekega VV-ja No .

Jst sm celo mislila, da je zaradi prijateljstva z Jeronimom nastopila v zadnjem delu - da sta se pač onadva zmenila. Njegov lik bi bil s tem bolj zanimiv za gledalce, ona pa bi se po dolgem času spet malo pokazala. Očitno naivno razmišljanje z moje stani.

Žal mi je zaradi Aztece Evil or Very Mad .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitimePet Okt 09, 2009 11:54 am

vesna je napisal/a:
A res? Da so naznanilo, da bo tak igralec sodeloval s to televizijo? Tega pa nisem vedla.
V Roxaninem primeru mi pa to tudi ni všeč pale What a Face ! Ona si zasluži kaj toliko boljšega od nekega VV-ja No .

Jst sm celo mislila, da je zaradi prijateljstva z Jeronimom nastopila v zadnjem delu - da sta se pač onadva zmenila. Njegov lik bi bil s tem bolj zanimiv za gledalce, ona pa bi se po dolgem času spet malo pokazala. Očitno naivno razmišljanje z moje stani.

Žal mi je zaradi Aztece Evil or Very Mad .

Ja, ponavadi delajo to, kot nekakšna reklama za takšno igralko, kot je ona....da pomeni, da bo v kratkem nastopila v večji vlogi...glavni ?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Roxana na VENEVISIONU! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana na VENEVISIONU!   Roxana na VENEVISIONU! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana na VENEVISIONU!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Carlos Guillermo Haydon na Venevisionu?
» Roxana v Kolumbijo, ZDA?
» Roxana na Telemundo!
» Roxana v Mehiko!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: