Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JERONIMO GIL

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 1:00 pm

vesna je napisal/a:
O, hvala, hvala, hvala. Zlat si Very Happy Very Happy Very Happy !

Tudi z dolgimi lasmi je sweet, čeprav je treba priznat, da je s kratkimi boljši I love you I love you .

Uživaj!!!! NZK!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 2:25 pm

1. DEL QUE BUENA SE PUSO LOLA

Scena: Jeronimo, Flavia, Roxana, Emma....začetni prizori prvega dela!

https://www.youtube.com/watch?v=zv3BuVQmyO4
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 2:30 pm

O, hvala.

No, lepo, da so začeli tudi Lolo nalagati. Me veseli.

Sicer je pa res Roxana preveč lepa že na začetku in prevelika prsa ima (če naj bi ji jih kasneje povečali).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 2:34 pm

vesna je napisal/a:
O, hvala.

No, lepo, da so začeli tudi Lolo nalagati. Me veseli.

Sicer je pa res Roxana preveč lepa že na začetku in prevelika prsa ima (če naj bi ji jih kasneje povečali).

Ne vem, če so jih začeli nalagati....mogoče so dali gor čisto slučajno...mogoče pa res.....boš lahko gledala!!

Aha...kot sem ti že reku, ja..Roxana ima res preveč popoln videz na začetku.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 7:02 am

Slike iz facebooka FLAVIE (gor je še več slik z družino, Monico spear, alejandro otero...itd)

Slike s JERONIMOM!!


JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458628323

JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458638686

JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458649026

JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458669755

JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458743478

JERONIMO GIL - Page 3 N1462653119300458753860
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 7:33 am

O, hvala, hvala, hvala. Ful lepe slikce. Čist sm navdušena.
Celo malo presenečena sem, ker sta s Flavio na teh slikca tko skladen par, celo bolj kot z Roxano.

Najlepša hvala še enkrat.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 2:27 pm

vesna je napisal/a:
O, hvala, hvala, hvala. Ful lepe slikce. Čist sm navdušena.
Celo malo presenečena sem, ker sta s Flavio na teh slikca tko skladen par, celo bolj kot z Roxano.

Najlepša hvala še enkrat.


Ni za kej....ful sta dobra skupaj, ja....ona mi je na teh slikah celo zelo všeč!! Lušna!!

Če jih bo še kaj, bom objavil!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 4:53 am

Prov presenečena sem, kok sta dobra skupi. Skoraj tako, kot Scarlet in Yul Embarassed .

Pa zdi se mi (iz teh slikc), da ga ima Flavia res rada. Bolj kot je blo to videti iz slikc z Roxano. In tud on zgleda zaljubljen vanjo.
Tako, da sem vesela zanj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 4:54 am

vesna je napisal/a:
Prov presenečena sem, kok sta dobra skupi. Skoraj tako, kot Scarlet in Yul Embarassed .

Pa zdi se mi (iz teh slikc), da ga ima Flavia res rada. Bolj kot je blo to videti iz slikc z Roxano. In tud on zgleda zaljubljen vanjo.
Tako, da sem vesela zanj.

Ja, res sta lep par....verjamem, da se mata res rada....morata biti res prepričana v to, če bosta imela otroka in vse....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:05 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Prov presenečena sem, kok sta dobra skupi. Skoraj tako, kot Scarlet in Yul Embarassed .

Pa zdi se mi (iz teh slikc), da ga ima Flavia res rada. Bolj kot je blo to videti iz slikc z Roxano. In tud on zgleda zaljubljen vanjo.
Tako, da sem vesela zanj.

Ja, res sta lep par....verjamem, da se mata res rada....morata biti res prepričana v to, če bosta imela otroka in vse....

Ja, res. Saj btw... če sta začela hoditi šele nekje na sredi snemanja MPC, sta se pa res hitro odločila za otroka. Nenavadno hitro. Morda celo ni bilo načrtovano.

Se strinjaš, da na fotkah s Flavio zgleda boljši par, kot sta z Roxano?
Roxana je bila že taka fina in prijazna, ampak se mi je zdelo, da je vseeno bila do Jeronima bolj zadržana kot Flavia.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:14 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Prov presenečena sem, kok sta dobra skupi. Skoraj tako, kot Scarlet in Yul Embarassed .

Pa zdi se mi (iz teh slikc), da ga ima Flavia res rada. Bolj kot je blo to videti iz slikc z Roxano. In tud on zgleda zaljubljen vanjo.
Tako, da sem vesela zanj.

Ja, res sta lep par....verjamem, da se mata res rada....morata biti res prepričana v to, če bosta imela otroka in vse....

Ja, res. Saj btw... če sta začela hoditi šele nekje na sredi snemanja MPC, sta se pa res hitro odločila za otroka. Nenavadno hitro. Morda celo ni bilo načrtovano.

Se strinjaš, da na fotkah s Flavio zgleda boljši par, kot sta z Roxano?
Roxana je bila že taka fina in prijazna, ampak se mi je zdelo, da je vseeno bila do Jeronima bolj zadržana kot Flavia.

To je res....zlo hitro sta se odločila, da bosta imela otroka!!!

Ne, lepši par zagotovo nista, ker Roxana je pa ja Roxana Embarassed ampak vsekakor zgledata super in srečna....Roxana, da je bila zadržana? Verjetno se ti zdi, ker nisi videla takšnih zasebnih slik....sicer se pa jst spomnim neke oddaje na RCTVju, kjer so ugotavljali, če sta res par....in bla sta oba fuuul nasmejana....zlo spontana.....ampak zj težko primerjam odnos Roxane do njega in odnos Flavie do njega. Potem lahko rečem, da se mi Jeronimo ne zdi tako noro zaljubljen v Flavio kot je bil v Roxano.....vem, da je letal za njo kot cucek...se spomnim, da sta bila že zelo zaljubljena na 2 de oro 03, kjer sta prišla skupaj, potem on je bil zraven tudi na premieri njenega filma....potem sta začela snemati Lolo....in tam je ona rekla, da ji ves čas "teži", če bi se poročila z njim itd...pač tko se je hecal....Novinarji so pa rekli, da ni skrivnost, da je bil Jeronimo že od nekdaj zaljubljen vanjo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:26 am

Ja, vem, da je bil Jeronimo čist NORO zaljubljen vanjo. Prav gotovo ni tako silno zaljubljen v Flavio.
Ampak videti je pa povsem zadovoljen z njo, pravzaprav srečen. In iz teh slikc tuki imam jaz občutek, da ga ima ona čisto zares rada, da je zaljubljena vanj.

Res je... tiste slikce, ki sem jih jaz videla z Roxano in Jeronimom so bile pa dosti bolj uradne od teh tukaj.
In verjetno je bil tudi res že od nekdaj zaljubljen vanjo in jo je oboževal... drugače ga tudi njena družina ne bi imela tako rada, ne bi bile njegove slike na na profilih Roxaninega brata in sestre.
No, mogoče malce predvidevam... ona ga pač očitno ni imela dovolj rada, če je bil on vedno zaljubljen vanjo in je vedno za njo tekal kot cucek... drugače bi vseeno ostala skupaj. Poleg tega je v nekem intervjuju rekel (se mi zdi nekako ob koncu snemanja PTLA ali pa še kakšen mesec kasneje): "Nikoli več ne bom poskušal biti z žensko, ki si tega ne bo želela". Da je v preteklosti hotel biti (bil?) z nekom, ki ni bil prav zainteresiran, vendar da je to izguba časa in tega ne bo več storil.
Kakorkoli že... jaz mislim, da se je ona odločila, da ga ne ljubi dovolj. Mogoče se je pa na neki točki tudi on strinjal z njo?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:41 am

vesna je napisal/a:
Ja, vem, da je bil Jeronimo čist NORO zaljubljen vanjo. Prav gotovo ni tako silno zaljubljen v Flavio.
Ampak videti je pa povsem zadovoljen z njo, pravzaprav srečen. In iz teh slikc tuki imam jaz občutek, da ga ima ona čisto zares rada, da je zaljubljena vanj.

Res je... tiste slikce, ki sem jih jaz videla z Roxano in Jeronimom so bile pa dosti bolj uradne od teh tukaj.
In verjetno je bil tudi res že od nekdaj zaljubljen vanjo in jo je oboževal... drugače ga tudi njena družina ne bi imela tako rada, ne bi bile njegove slike na na profilih Roxaninega brata in sestre.
No, mogoče malce predvidevam... ona ga pač očitno ni imela dovolj rada, če je bil on vedno zaljubljen vanjo in je vedno za njo tekal kot cucek... drugače bi vseeno ostala skupaj. Poleg tega je v nekem intervjuju rekel (se mi zdi nekako ob koncu snemanja PTLA ali pa še kakšen mesec kasneje): "Nikoli več ne bom poskušal biti z žensko, ki si tega ne bo želela". Da je v preteklosti hotel biti (bil?) z nekom, ki ni bil prav zainteresiran, vendar da je to izguba časa in tega ne bo več storil.
Kakorkoli že... jaz mislim, da se je ona odločila, da ga ne ljubi dovolj. Mogoče se je pa na neki točki tudi on strinjal z njo?

Tako je....jst mislim, da se Roxani ni zdelo fer, da jo ima on tako zeeelo rad, ona pa njega tudi ampak ne v taki moči? Mislim, da je bilo preveč očitno, da sta bila ponovno skupaj, ker je on "silil"? Ona se je pa vdala....sj ona je tko rekla na začetku veze (druge), da jo je strah, da tudi tokrat ne bo uspelo, če že prvič ni....? Npr. le zakaj sta se prvič razšla? to je verjetno tudi zanimivo vprašanje....najbrž ni bilo nič takšnega, če sta potem še enkrat poskusila...

No tega verjetno ne bomo nikoli izvedeli....ampak jst mislim, da je on zelo srečen s Flavio...primerjati čustva pa ne gre.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 6:07 am

Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 6:12 am

vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 6:19 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.

Jst mislim, da je pač res prebolel Roxano, da je ugotovil, da ga ne ljubi dovolj in da pač nista za skupaj. Kolikor je to bolelo, je bilo po tem spoznanju lažje.
Potem je pa začel zvezo s Flavio, s katero se dobro ujemata in se imata prav rada.
Hotla sem rečt... da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imasta res rada.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 6:41 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.

Jst mislim, da je pač res prebolel Roxano, da je ugotovil, da ga ne ljubi dovolj in da pač nista za skupaj. Kolikor je to bolelo, je bilo po tem spoznanju lažje.
Potem je pa začel zvezo s Flavio, s katero se dobro ujemata in se imata prav rada.
Hotla sem rečt... da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imasta res rada.

Se strinjam....njo je vsekakor prebolel in v Flavi našel tisto, kar v Roxani ni.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 10:14 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.

Jst mislim, da je pač res prebolel Roxano, da je ugotovil, da ga ne ljubi dovolj in da pač nista za skupaj. Kolikor je to bolelo, je bilo po tem spoznanju lažje.
Potem je pa začel zvezo s Flavio, s katero se dobro ujemata in se imata prav rada.
Hotla sem rečt... da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imasta res rada.

Se strinjam....njo je vsekakor prebolel in v Flavi našel tisto, kar v Roxani ni.

ops... tole sem pa narobe napisala.
...da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imata res rada, čeprav ljubezen ni tako veličastna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 10:22 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.

Jst mislim, da je pač res prebolel Roxano, da je ugotovil, da ga ne ljubi dovolj in da pač nista za skupaj. Kolikor je to bolelo, je bilo po tem spoznanju lažje.
Potem je pa začel zvezo s Flavio, s katero se dobro ujemata in se imata prav rada.
Hotla sem rečt... da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imasta res rada.

Se strinjam....njo je vsekakor prebolel in v Flavi našel tisto, kar v Roxani ni.

ops... tole sem pa narobe napisala.
da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imata res rada, čeprav ljubezen ni tako veličastna.

No, veličastno.....to je težko rečt....ampak mislim, da mora imeti flavi močno rad, če si je z njo ustvari družino, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 10:39 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam. Jst celo mislim, da je v zvezi s Flavio na nek način bolj srečen, čeprav je ne ljubi tako močno kot je Roxano .

Zanimivo vprašanje. Zakaj sta se prvič razšla? Možno bi bilo vse od česa hudega do enega prepira. Ampak, če je ona tako rekla, potem mislim, da je menila, da pač nista za skupaj.

Verjetno res....srečen si lahko na več načinov.

Jst mislim, da je pač res prebolel Roxano, da je ugotovil, da ga ne ljubi dovolj in da pač nista za skupaj. Kolikor je to bolelo, je bilo po tem spoznanju lažje.
Potem je pa začel zvezo s Flavio, s katero se dobro ujemata in se imata prav rada.
Hotla sem rečt... da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imasta res rada.

Se strinjam....njo je vsekakor prebolel in v Flavi našel tisto, kar v Roxani ni.

ops... tole sem pa narobe napisala.
da včasih, če nekoga silno ljubiš, tudi zelo boli (če zveza ni prava)... in je boljše, če si z nekom, s komer se imata res rada, čeprav ljubezen ni tako veličastna.

No, veličastno.....to je težko rečt....ampak mislim, da mora imeti flavi močno rad, če si je z njo ustvari družino, ne?


Mislim , da je bil bolj noro zaljubljen nekoč v Roxano, je pa vprašanje, če je bila to prava ljubezen... mogoče je bila bolj iluzija z njegove strani.

No, u glavnem, jaz mu želim veliko sreče in sem vesela, ker s Flavio zgledata res kot par, ki zelo paše skupi.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 7:25 am

CRISBEL HENRIQUEZ je na svoj profil FACEBOOKA dodala slike iz raznih snemanj.....tu je s Jeronimom:

JERONIMO GIL - Page 3 N10181058031479774466
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimePon Okt 13, 2008 11:54 am

Hvala za slikco.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 3:35 pm

JERONIMO, DEYALIT LOPEZ (La mujer de judas, que buena se puso lola)
JERONIMO GIL - Page 3 0cac568cf9b1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 4:13 pm

Tnx.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 8:05 am

Nekaj zanimivih slik, ki sem jih našel na bulgarskem forumu:

JERONIMO GIL - Page 3 21ctvlz

JERONIMO GIL - Page 3 25gs0a0

JERONIMO GIL - Page 3 C17fdf002976

JERONIMO GIL - Page 3 4280bfedeb9f

JERONIMO GIL - Page 3 Bba315065a3d

JERONIMO GIL - Page 3 63848j

JERONIMO GIL - Page 3 Post-124-1222011359

JERONIMO GIL - Page 3 Post-124-1222011591

JERONIMO GIL - Page 3 Post-124-1222011652

JERONIMO GIL - Page 3 Primaciela051
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





JERONIMO GIL - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JERONIMO GIL
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Jeronimo v samskem stanovanju
» Jeronimo Gil VS. Luciano D`Alessandro

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: