Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 LUIS ROBERTO GUZMAN

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimePon Avg 25, 2008 11:52 pm

LuisRo! kok smo lepi! I love you
Matejček ... jokam veš ... sej ti veš zakaj, samo jst ne vem kaj in kje... bom še malce preštudirala in morda se pa česa spomnim, res bi rada eno fajno spet ...

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 To-17538-857 LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 To-17941-807 LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 To-17974-667

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 610x LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Ficco5
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 12:59 am

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:22 am

Ne se sekirat, pač zj ga ne bo...bo še prišel na vrsto...daj času čas.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:37 am

Mateo je napisal/a:
Ne se sekirat, pač zj ga ne bo...bo še prišel na vrsto...daj času čas.

Jp...zdej ga res ne bo, oziroma ne more bit, zaekrat je prenasičeno...tko da škoda pa bi blo zanj kej čist brezveznega...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:38 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ne se sekirat, pač zj ga ne bo...bo še prišel na vrsto...daj času čas.

Jp...zdej ga res ne bo, oziroma ne more bit, zaekrat je prenasičeno...tko da škoda pa bi blo zanj kej čist brezveznega...


če bi bil prepogosto je potem že brezvezen, izpran...in dolgočasen.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:39 am

Mateo je napisal/a:


če bi bil prepogosto je potem že brezvezen, izpran...in dolgočasen.

Lol, kot glavni igralci, ane? hahhaha
Sicer pa itak Luis Roberto je car.... še takšnih bi bilo treba ...oziroma ne, ker je on čisto dovolj, kraljuje, ta njegov poseben, zanimiv, doživet in komičen način igre!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:44 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


če bi bil prepogosto je potem že brezvezen, izpran...in dolgočasen.

Lol, kot glavni igralci, ane? hahhaha
Sicer pa itak Luis Roberto je car.... še takšnih bi bilo treba ...oziroma ne, ker je on čisto dovolj, kraljuje, ta njegov poseben, zanimiv, doživet in komičen način igre!

Ne, lej....težko mu je najti vloge zaporedoma, ker zgodbe so različne, potrebni so različni "zlobni" liki, on pa vseh ne more odigrati, ker za vse ni primeren....za pozitivce....pa je zgodba spet ista....skratka, bo mogu počakati...take vloge ne dežujejo....

Kar se tiče pa glavni igralcev....itak so zgodbe podrejene njim...oz. še boljše: možgani sestavljajo zgodbe, da pašejo glavnim igralcem (ostale ignorira).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 8:47 am

Mateo je napisal/a:


Ne, lej....težko mu je najti vloge zaporedoma, ker zgodbe so različne, potrebni so različni "zlobni" liki, on pa vseh ne more odigrati, ker za vse ni primeren....za pozitivce....pa je zgodba spet ista....skratka, bo mogu počakati...take vloge ne dežujejo....

Kar se tiče pa glavni igralcev....itak so zgodbe podrejene njim...oz. še boljše: možgani sestavljajo zgodbe, da pašejo glavnim igralcem (ostale ignorira).

Ja, ja glede te zadnje izjave, dobro veš da se strinjam, ampak sem samo tako malce napisala, ker saj sam veš, da imam sama največji interes glavnega igralca...

Se pa strinjam tudi glede Guzmana, ampak kar sem o njemu napisala, sem mislila predvsem tudi na resnično igro njegovo (sej poznaš)... ne samo v najinih webnovelah. Bruno bo zame ostal nepozabljiv, valda, tko je pač on ... full mi je všeč in sem vedno navdušena nad njim, morm pa priznat, da mi je po tem vedno še slajše se posvetiti nekomu drugemu, ki je vedno nad in nad ter nad pa spet nad vsem in vsemi!!! hehe cheers cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 3:07 am

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Luisroguzmandiego

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 9
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 4:24 am

heheh, miki miška, ne?

Na drugi sliki fajn oblečen

Exclamation
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:44 am

Mateo je napisal/a:
heheh, miki miška, ne?

Na drugi sliki fajn oblečen

Exclamation

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Te bom spekla!!!! ON JE CAR!!!!!!!
Nobena miki miška ... kak ma genav faco ... čist uštimano pa tko ... tip na mestu!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
heheh, miki miška, ne?

Na drugi sliki fajn oblečen

Exclamation

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Te bom spekla!!!! ON JE CAR!!!!!!!
Nobena miki miška ... kak ma genav faco ... čist uštimano pa tko ... tip na mestu!

se že klanjam silent silent lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:56 am

Mateo je napisal/a:

se že klanjam silent silent lol! lol!

Te imam popolnoma dost s tem tvojim nespoštljivim obnašanjem do mene ... mislim čist nobena stvar oziroma človk ti ne paše ... vse je grdo, za vse najdeš neke nadimke pa tko ... si res žleht! ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!!!
Vsi, ki so mi všeč, vedno jih prekritiziraš no ... pismo, kdaj sm jst tko nesramna...

Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:58 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

se že klanjam silent silent lol! lol!

Te imam popolnoma dost s tem tvojim nespoštljivim obnašanjem do mene ... mislim čist nobena stvar oziroma človk ti ne paše ... vse je grdo, za vse najdeš neke nadimke pa tko ... si res žleht! ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!!!
Vsi, ki so mi všeč, vedno jih prekritiziraš no ... pismo, kdaj sm jst tko nesramna...

Sad Sad Sad

preko njega nikoli nisem nč reku! On je prav fajn...to z mikimiško je blo ljubovalno...tko kot to znaš tudi sama Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 5:59 am

Mateo je napisal/a:

Sad Sad Sad

preko njega nikoli nisem nč reku! On je prav fajn...to z mikimiško je blo ljubovalno...tko kot to znaš tudi sama Embarassed Embarassed[/quote]

Vem, samo mi gre v nos, ker ves čas ga žališ, nekoga drugega.. ljubkovalno pa mislim da je Pujsi, ane?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Sad Sad Sad

preko njega nikoli nisem nč reku! On je prav fajn...to z mikimiško je blo ljubovalno...tko kot to znaš tudi sama Embarassed Embarassed

Vem, samo mi gre v nos, ker ves čas ga žališ, nekoga drugega.. ljubkovalno pa mislim da je Pujsi, ane?[/quote]

No, mogoče preveč iskreno izrazim mnenje...čeprav dobro veš, da ponavadi ni vedno vse mišljeno tko zlo resno! Samo tko malo "nagajam" ker vem, da ti je všeč (ne luisro)....a veš...

Sicer pa je Luis Roberto super!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:14 am

Mateo je napisal/a:


No, mogoče preveč iskreno izrazim mnenje...čeprav dobro veš, da ponavadi ni vedno vse mišljeno tko zlo resno! Samo tko malo "nagajam" ker vem, da ti je všeč (ne luisro)....a veš...

Sicer pa je Luis Roberto super!

Ja, glej sej to vem ampak ti si full kritičen vedno do vseh, ki so meni všeč...vsako majhno napakico vzameš pod drobnogled in se vedno znova spotikaš v njo ... to vedno tko grdo počneš...sej jst tud normalno včasih vzamem za hec pa tko ... ampak mi dostkrat dojadijo te vedno nove šale o njih ... mislim, jst (PRIZNAJ!), da se jst nikoli tko norce ne delam in zezam, sploh, ko vem da ti je nekdo tko zelo všeč, v mojem primeru je tuki Sebi veš in kot si sam reku, da mi je najbolj všeč ... Pusti ga na miru, jst ti nikoli Roxane ne mečem pod nos.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:18 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, mogoče preveč iskreno izrazim mnenje...čeprav dobro veš, da ponavadi ni vedno vse mišljeno tko zlo resno! Samo tko malo "nagajam" ker vem, da ti je všeč (ne luisro)....a veš...

Sicer pa je Luis Roberto super!

Ja, glej sej to vem ampak ti si full kritičen vedno do vseh, ki so meni všeč...vsako majhno napakico vzameš pod drobnogled in se vedno znova spotikaš v njo ... to vedno tko grdo počneš...sej jst tud normalno včasih vzamem za hec pa tko ... ampak mi dostkrat dojadijo te vedno nove šale o njih ... mislim, jst (PRIZNAJ!), da se jst nikoli tko norce ne delam in zezam, sploh, ko vem da ti je nekdo tko zelo všeč, v mojem primeru je tuki Sebi veš in kot si sam reku, da mi je najbolj všeč ... Pusti ga na miru, jst ti nikoli Roxane ne mečem pod nos.

No, Roxane itak, da ne mečeš pod nos....maš pa ponavadi kej za povedat prek ostalih, ki so mi všeč.....sicer pa misilm, da se je o tem brezveze pogovarjat....drgač pa o sebastianu nikoli ne govorim grdo...najgrše kaj je..je to, da povem, da mi res ni všeč in, tisti znani komentar (ki vedno ne pada samo nanj) "boljš kt marsikdo"....je bolj v hecu....in to se mi ne zdi nič slabega...nikoli se ne norčujem kak je pa tko....samo povem, da mi res ni všeč! Ti isto poveš o špelci, mateji itd.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 6:51 am

Jst bi ga enkrat rada vidla v pozitivni vlogi! Vedno igra take skrajne zlobneže... vsaj enkrat...

Cristina, upam, da nisem jst kdaj rekla kaj grdega o kom, ki ti je všeč (no, predvidevam, da sem - pa ne samo enkrat). Ampak upam, da nisi jezna, no.

Kar se tiče Cavazze, jaz mislim, da je hot, da mu pašejo seksi vloge "pravega moškega", tudi to da je intelektualec. Mi je pa včasih čudno, ker si njega ne morem predstavljati kot zvezdo, ker je Slovenec. To se mi zdi tako nenavadno...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 06, 2008 11:24 pm

vesna je napisal/a:
Jst bi ga enkrat rada vidla v pozitivni vlogi! Vedno igra take skrajne zlobneže... vsaj enkrat...

Cristina, upam, da nisem jst kdaj rekla kaj grdega o kom, ki ti je všeč (no, predvidevam, da sem - pa ne samo enkrat). Ampak upam, da nisi jezna, no.

Kar se tiče Cavazze, jaz mislim, da je hot, da mu pašejo seksi vloge "pravega moškega", tudi to da je intelektualec. Mi je pa včasih čudno, ker si njega ne morem predstavljati kot zvezdo, ker je Slovenec. To se mi zdi tako nenavadno...

Aja, Vesna upam da nisi narobe razumela tole ... diskusijo ... z Matejem imava takšne bolj interne spet ... sicer fore so kao, ampak me včasih res full zmoti, ne Matej? Ko vedno mi pod nos meče vse "napakice" tisih oziroma drugi me niti ne zanimajo, sploh njegovo mnenje o njih, ampak o Sebiju ... ker kot je rekel mi je naj,naj,naj,naj .... jst se nikoli ne spotikam v Roxano ...

Drugače rada slišim mnenje, veš Vesna...ker sej to mnogokrat slišim in spoštujem pač, tko kot tebe, tudi Mateja, samo midva imava včasih kakšne fore glede tega, kar pač spada zraven in sicer ni mišljeno, da bi koga uažlila, ampak se mi pol včasih spet zdi nesmešno, oziroma neiteresantno, da vedno na moj račun Matej zbija šale ... pa da ne boš jezen zdej ... sam dobro ti veš, da mi to dvigne tlak, ne samo glede Sebija ampak marsikatere druge stvari.

Jst si Sebija ravno ne predstavljam kot zvezdo ... morda pa tudi ja, ker kaj pa je za Slovence zvezda ... jst mislim, da se tudi on ne rangira kot zvezdo...


Luis Roberto mi je pa res fenomenalen, seveda se razume, da ni Sebastian, ampak vseeno mi je izredno všeč… sem ga pa videla samo v dveh pozitivnih vlogah…tista v Siempre te amare je bila bolj kratka .. drugače pa v filmu Ladies night…morm rečt, da je fajni, ampak kadar je negativec, je nekaj posebnega, posebno zabaven in duhovit še zraven, car no!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:29 am

V Siempre te amare? Koga pa je tam igral?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:40 am

vesna je napisal/a:
V Siempre te amare? Koga pa je tam igral?

Vloga je bila bolj majhna. Se ne spomnim točno kaj je bil ... nekdo v pisarni ... tam je igral enega pridkanega gospodiča ... v zadnjem delu ga imam čisto malo posneto
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 5:20 am

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Lospremiosmtvlatinameric LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Lospremiosmtvlatinameric LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Lospremiosmtvlatinameric
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 1:30 pm

Kaj, a pregleduje njegove radiatorčke?

Sicer pa lep tale tvoj Guzman, ampak kot sem že rekla, jst bi ga enkrat rada v eni normalni pozitivni vlogi.
Po moje bi oboževalke čist znorele!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 10:20 pm

vesna je napisal/a:
Kaj, a pregleduje njegove radiatorčke?

Sicer pa lep tale tvoj Guzman, ampak kot sem že rekla, jst bi ga enkrat rada v eni normalni pozitivni vlogi.
Po moje bi oboževalke čist znorele!


Ja, tko kaže ... lol, jih mal čekira, hehehehe Wink

Lep je, ja ... meni sploh zelo.
Kar se pa tiče vlog ... ne vem no ... meni je glede tega vseeno in ga imam skoraj rajše tko porednega oziroma zlobneža, ker še bolj pride do izraza, pozitivne vloge so dostikrat malce dolgočasne.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LUIS ROBERTO GUZMAN   LUIS ROBERTO GUZMAN - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
LUIS ROBERTO GUZMAN
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Luis Roberto Guzman dice "no" al Hollywood!
» Luis Roberto Guzman z novo vlogo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: