Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RCTV - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 07, 2015 9:19 am

Mateo je napisal/a:
GLAVNI PAR:

YELENA MACIEL in CRISTOBAL LANDER

ZLOBNICA:

NORKYS BATISTA

Igrajo tudi Caridad Canelon, JOsette Vidal, ...
Škoda da glavni par ni bolj znan, vsaj izven Venezuele. Cristobal mi je sploh en tak tip igralca, ki ga uvrščam v vrečo netalentiranih. Yelene sploh ne poznam. Nimam pojma, kdo je ta punca. Sem šla gledati slike in videla da je bivša žena (od ne vem kolikih) od Jonathana Montenegro in še vedno ne vem kdo je.

Norkys je vsekakor zelo znano ime in kljub temu da včasih zna in ne zna igrati, mislim da si bo veliko ljudi pogledalo telenovelo vsaj zaradi nje in še kakšnega drugega bolj znanega imena. Je pa fajn, da je tako ime kot je ona, se vrnilo nazaj v hišo, ki je nekoč bila velika v svetu telenovel, danes pa spet začenja z ničle. Bo pa na začetku vsekakor več neznanih kot znanih imen. Ni denarja za zvezde.

Ko ravno govorimo o venezuelskih telenovelah, moram priznat da je bila Zone Romantica en tak fajn program, ki je redno predvajal kakšno novo ali starejšo venezuelsko telenovelo. La mujer de Judas je bila mogoče edina RCTV telenovela (mogoče je bila še kakšna, ne vem), ki so jo dali na spored vsaj enkrat letno. Recimo Los misterios del amor (Juan Carlos García, Sabrina Seara, Eileen Abad) je bila ena boljših telenovel, ki so jo vrteli. Meni je bila zelo všeč Guerra de mujeres (Gaby Espino, Jorge Reyes, Marjorie De Sousa). Taka zelo simpatična, komična, pozitivna telenovela.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 10:36 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
GLAVNI PAR:

YELENA MACIEL in CRISTOBAL LANDER

ZLOBNICA:

NORKYS BATISTA

Igrajo tudi Caridad Canelon, JOsette Vidal, ...
Škoda da glavni par ni bolj znan, vsaj izven Venezuele. Cristobal mi je sploh en tak tip igralca, ki ga uvrščam v vrečo netalentiranih. Yelene sploh ne poznam. Nimam pojma, kdo je ta punca. Sem šla gledati slike in videla da je bivša žena (od ne vem kolikih) od Jonathana Montenegro in še vedno ne vem kdo je.

Norkys je vsekakor zelo znano ime in kljub temu da včasih zna in ne zna igrati, mislim da si bo veliko ljudi pogledalo telenovelo vsaj zaradi nje in še kakšnega drugega bolj znanega imena. Je pa fajn, da je tako ime kot je ona, se vrnilo nazaj v hišo, ki je nekoč bila velika v svetu telenovel, danes pa spet začenja z ničle. Bo pa na začetku vsekakor več neznanih kot znanih imen. Ni denarja za zvezde.

Ko ravno govorimo o venezuelskih telenovelah, moram priznat da je bila Zone Romantica en tak fajn program, ki je redno predvajal kakšno novo ali starejšo venezuelsko telenovelo. La mujer de Judas je bila mogoče edina RCTV telenovela (mogoče je bila še kakšna, ne vem), ki so jo dali na spored vsaj enkrat letno. Recimo Los misterios del amor (Juan Carlos García, Sabrina Seara, Eileen Abad) je bila ena boljših telenovel, ki so jo vrteli. Meni je bila zelo všeč Guerra de mujeres (Gaby Espino, Jorge Reyes, Marjorie De Sousa). Taka zelo simpatična, komična, pozitivna telenovela.

Se strinjam s tabo, Katka, da je škoda, da je glavni par tako neznan.
Zelo zanimivo se mi zdi, da niso dali bolj znani Norkys glavne vloge, neznanim igralcem pa stranske Suspect (predvidevam, da bi Norkys pristala na podobno plačilo tako za vlogo zlobnice kot protagonistke, saj bi bila glavna vloga po drugi strani bolj prestižna). Z zvenečimi imeni bi tako lahko poskušali prodreti na mednarodne trge, neznani igralci pa bi dobili priložnost drugič, ko bi jih gledalci že malce spoznali v tej telenoveli.

Ja, tudi jaz pogrešam Zone Romantico Sad . Zdaj so program preimenovali v CBS Drama, predvajajo pa stare ameriške nadaljevanke. Verjetno telenovele niso več tako moderne confused . Se pa strinjam, da je to lahko (delno) povezano tudi s padom venezuelske produkcije (predvsem propadom RCTV), saj so bile venezuelske zgodbe dostikrat boljše napisane ter originalne.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2015 4:19 am

Mene ta njihova politika vedno moti. Da dajo neznane obraze za glavne in potem bolj prodorne imena zadaj....npr. Norkys je vedno bila "chica rating", ki je dvigovala gledanost še tako slabi telenoveli. Vem, da ni recept samo v imenu in prepoznavnosti ena igralke, ampak vedno počno isto napako in iščejo nove, mlajše generacije, ki morda še niso čisto pripravljene in niso prave, da bodo venezuelski industriji telenovel pripomogle na izboljšanje.

Vesel sem, da je RCTV nazaj s svojimi produkcijami, da zopet ustvarja, DOBRODOŠEL Martih Hahn (zdaj že drugih zapovrstjo), ampak žal dvomim, da bodo osvojili nekdanjo slavo.

Zone romnatico sem redko spremljal, bolj sem preletel kaj predvajajo....Venevision telenovele mi nikoli niso bile všeč, bile so zelo na "Lokalni" ravni in se mi je zdelo, da ustvarjalci niti nimajo velikega interesa prodreti na tuje trge. So pa bile zgodbe vedno bolj izvirne, vsakdanje in prava osvežitev, če si jih primerjal s kakšnimi tipičnimi mehiškimi, kar nikakor ni samo + !
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 1:44 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 5:57 pm

V Venezueli je opozicija zmagala na volitvah (nekje sem prebrala, da je dobila kar 112 sedežev od 167).

Tko da... če bo šlo tko naprej, je možno pričakovati, da se bodo stvari spremenile.
RCTV bi lahko začel (?) ponovno začel oddajat bom !

Dnevi pretekle slave mogoče vendarle niso povsem mimo. Ne vem, če so še sposobni, če imajo še ljudi, sredstva, ampak mogoče nas pa še čakajo obdobja dobrih telenovel z originalnimi zgodbami.

Zanimiva fotka. Vidim, da je še več znanih imen. Upam, da jim uspe. Držim pesti za Norkys

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 11, 2015 12:06 pm

vesna je napisal/a:
V Venezueli je opozicija zmagala na volitvah (nekje sem prebrala, da je dobila kar 112 sedežev od 167).

Tko da... če bo šlo tko naprej, je možno pričakovati, da se bodo stvari spremenile.
RCTV bi lahko začel (?) ponovno začel oddajat bom !

Dnevi pretekle slave mogoče vendarle niso povsem mimo. Ne vem, če so še sposobni, če imajo še ljudi, sredstva, ampak mogoče nas pa še čakajo obdobja dobrih telenovel z originalnimi zgodbami.

Zanimiva fotka. Vidim, da je še več znanih imen. Upam, da jim uspe. Držim pesti za Norkys


Tudi jaz sem nekaj zasledil, da so veseli in proslavljajo. Smile Ja, za RCTV definitivno dobro kaže, baje imajo v planu že tudi naslednjo telenovelo po CORAZON TRAICIONADO...morda pa si nazaj naberejo moči in ustvari kaj dobrega!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 11, 2015 12:08 pm

RCTV - novosti! - Page 2 12362323_1228172827199644_1022713422_n

RCTV - novosti! - Page 2 12317526_970407336339533_2052248625_n

RCTV - novosti! - Page 2 12277015_1675210692693264_291350098_n

RCTV - novosti! - Page 2 11848879_495560403947400_322170189_n

RCTV - novosti! - Page 2 12269975_504089973103860_2138990094_n
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





RCTV - novosti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RCTV - novosti!   RCTV - novosti! - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RCTV - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TELEVISA - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» Vrnitev RCTV-ja!!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: