Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tierra de Reyes ima znane protagoniste!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tierra de Reyes ima znane protagoniste!   Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Icon_minitimeSre Okt 22, 2014 12:55 pm

Tierra de Reyes ima znane protagonistke!

Sestre Del Jurco so: Ana Lorena Sanchez, Scarlet Gruber in Kimberly Dos Ramos.
Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Tierra-de-reyes010


Bratje Reyes: Aaron Diaz, Christian de la Campa, Gonzalo Garcia Vivanco

Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Tierra-de-reyes004

Pari pa bodo takšni:
Ana Lorena Sanchez (Sofia) - Aaron Diaz (Arturo)
Scarlet Gruber (Andrea) - Christian de la Campa (Samuel)
Kimberly Dos Ramos (Irina) - Gonzalo Garcia Vivanco (Flavio)

Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Lzkxiid

Med igralsko zasedbo bodo tudi: Sonya Smith, Isabella Castillo, Fabian Rios, Daniela Navarro in Cynthia Olavarria.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tierra de Reyes ima znane protagoniste!   Tierra de Reyes ima znane protagoniste! Icon_minitimeČet Okt 23, 2014 3:16 am

Se mi zdi malo tako kot bi se "norca" delali. Smile To je bila telenovela pred kratkim posneta, kar sem gledala PDG je bila zgodba malo "nategnjaška", znanstvena fantastika telenovel, trije brati, tri sestre, vsak se v pravo zaljubi, ni foušije, se ne kregajo med seboj ...
Me zanima kako bo Juana igral Aaron,ker ga je že v štartu zdolgočaseni, nezainteresirani - še bi se dalo naštevati Cimarro popolnoma "uničil". Pa ta verzija je bila še nekako simpatična, ker so bili mladi, simpatični, zaljubljeni ... Televisa pa je naredila presežek parodije - Adela Noriega devica pri 40ih, Yanez v začetnem stanju pridobivanja trebuha za glavnega galana (mladca, da ne bo pomote), sicer me ne bi motil, če bi bila vloga njegovim letom primerna, četudi bi bil protagonist, res pa ne vidim potrebe, da pri zrelih letih igrajo devičnike in device, ki se jim na daleč vidi, da so v svoji "zrelejši" dobi po letih ... Namesto, da bi mladim dali priložnost... Ampak ok, zdaj sem naštela nekaj slabosti, kar zadeva starejših verzij, ki niti niso tako stare, da bi zdaj spet bilo potrebno posneti novo verzijo ...
Embarassed Embarassed Embarassed

So pa vsaj igralci letom oz. vlogam bolj primerni. Smile
Nazaj na vrh Go down
 
Tierra de Reyes ima znane protagoniste!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ROXANA IN JORGE REYES - PONOVNO PAR!?!
» Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: