Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nova telenovela na Hrvaškem!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nova telenovela na Hrvaškem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova telenovela na Hrvaškem!   Nova telenovela na Hrvaškem! Icon_minitimeTor Jul 22, 2014 4:55 am

Nova telenovela na Hrvaškem!

Nova telenovela na Hrvaškem! St-ecdlp


Na hrvaški program HRT1 prihaja po koncu trenutne telenovele De Que te Quiero, te Quiero (Livia Brito in Juan Diego Cuvarrubias) oziroma Znaj, da te volim, nova originalna televisina telenovela El Color de la Pasion, ki bo nosila hrvaški naslov Boja strasti.

El Color de la Pasion je trenutna originalna televisina telenovela, njen producent pa je Roberto Gomez Fernandez. Telenovela se bo od mehiških zaslov poslovila 31. avgusta, tako da bo imela 122 delov. Med igralsko zasedbo najdemo: Esmeralda Pimentel, Erick Elias, Claudia Ramírez, Luis Fernando Peña, Patricia Reyes Spíndola, Luis Couturier, Helena Rojo, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ximena Romo, ...

Zgodbo sta napisala Cuauhtémoc Blanco in María del Carmen Peña, ki sta pred tem napisala zgodbe za telenovele: Cadenas de Amargura (priredba En nombre del Amor), Canaveral de Pasiones (priredba Abismo de Pasion), Mi Pecado, ...

Zanimivo je to, da je ravno ta telenovela zamenjala De Que te Quiero, te Quiero. Med gledalci v Mehiki pa je tudi med bolj gledanimi. V svojem terminu pa beleži več kot odlično gledanost.

Prva epizoda te telenovele bo sicer šele 14. oktobra v že znanem terminu ob 12.35.


by SVET TELENOVEL SLOVENIJA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nova telenovela na Hrvaškem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova telenovela na Hrvaškem!   Nova telenovela na Hrvaškem! Icon_minitimeTor Jul 22, 2014 7:52 am

So pa hitri, ampak se mi zdi, da dostikrat vzamejo tiste "malo manj" odmevne? No, saj mogoče ne drži, morda le jaz tako vidim, ker jih ne spremljam, niti nikogar od igralcev.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nova telenovela na Hrvaškem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova telenovela na Hrvaškem!   Nova telenovela na Hrvaškem! Icon_minitimeTor Jul 22, 2014 10:52 am

Kristina je napisal/a:
So pa hitri, ampak se mi zdi, da dostikrat vzamejo tiste "malo manj" odmevne? No, saj mogoče ne drži, morda le jaz tako vidim, ker jih ne spremljam, niti nikogar od igralcev.  Embarassed 

Ne, res je tako....niso to one prime time!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Nova telenovela na Hrvaškem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova telenovela na Hrvaškem!   Nova telenovela na Hrvaškem! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nova telenovela na Hrvaškem!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova telenovela Nathalie Lartilleux
» Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!
» Telenovela, ki bo zamenjala La tempestad na POP TV je...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: