Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 2:55 am

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!

Po koncu telemundove telenovele Pasion Prohibida (Prepovedana ljubezen) prihaja turška serija Sila (Sila). Serija ruši rekorde gledanosti po Balkanu. Po tem, ko je bila uspešna na Hrvaškem, kjer se je predvajala na programu Nova TV, se sedaj predvaja tudi na srbskem programu Pink, kjer je prav tako doro gledana. Prvi del bo 14. maja ob 15.45 na programu Pop TV.

Zgodba:
Silo je usoda že pri treh letih ločila od družine in sama je odraščala v bogati družini v Istanbulu. Ko jo njena družina želi nazaj se za voljo bratovega življenja odloči poročiti s poglavarjem plemena Boranom, katerega nikoli ni videla. Sila postane ujetnica in razmišlja kako bi pobegnila od tradicionalnih pravil in običajev ne zaveda pa se, da se bo težko uprla ljubezni. (vir: telenovele-slo.net)

Serija se je snemala od leta 2006 pa vse do leta 2008 in sicer pod okriljem turške Fm Yapim. Ima 90 turških delov (po uro in pol) oziroma 180 delov po 45 minut. V seriji igrajo: Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 3:58 am

Slovenci vedno vse odkupijo zadnji trenutek, ampak šele takrat ko vidijo da je neki uspešno na Hrvaškem, v Srbiji. Smile Priporočam ogled te telenovele, ker je res odlična. Vsak, ki jo je do zdaj pogledal, mi je povedal da je zgodba odlična, igralska zasedba prepričljiva, glavni par zelo všečen, všeč jim je celo kraj kjer se je to snemalo, zgodba je realna, ker se pač to res dogaja v resničnem življenju, na trenutke deluje še preveč kruto,....skratka hitr te zasvoji in ne moreš da ne bi nehu gledat. Poznam folk, ki gleda Silo že v drugo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 6:51 am

Aja? Tako te je navdušila?

Jaz verjetno ne bom gledal, čeprav vem, da so Turške veliko bolj realne, dobre, kvalitetne...ampak mi tudi čas ne bo dopuščal...plus tega bo poletje!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 7:22 am

A res? Za to je kar veliko ljudi "norelo" in jo gledalo po Novi! Smile
Baje ni slaba, res tudi sama mislim, da ni ... Turki imajo kar dobre in plus je, ker niso še tako zlajnane.  Embarassed 
Sem pa vseeno mislila, da bo mogoče kakšna Patrona prišla. Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 7:25 am

Mateo je napisal/a:
Aja? Tako te je navdušila?
Mene bolj težko, ker jo nisem gledala. Smile Poznam jih dosti, ki so jo gledali. Recimo Renata jo je tudi, moja starša sta si jo pogledala preko interneta (mam moderne starše Very Happy ), teta in stric jo zdaj gledata...... vsi so navdušeni in nori.

Kristina je napisal/a:
A res? Za to je kar veliko ljudi "norelo" in jo gledalo po Novi! Smile
Baje ni slaba, res tudi sama mislim, da ni ... Turki imajo kar dobre in plus je, ker niso še tako zlajnane.  Embarassed 
Sem pa vseeno mislila, da bo mogoče kakšna Patrona prišla. Smile
Turki delajo in snemajo boljše telenovele od mehičanov. Njihove zgodbe niso niti malo trapaste.

Za Patrono dvomim da bo kdaj prišla.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 8:40 am

Aha, no napak sem si razlagal, ko si tako povedala.Smile

Sem pa spregledal število delov prej...180?! Meni je to res preeeveč, ker se naveličaš igralcev, zgodbe....do 120 je maximum!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 9:18 am

Še ena, ki jo je ta telenovela navdušla, čeprav zame je bolj serija.... Very Happy Men je všeč in res nimam nekih večjih kritik nanjo (kakšne malenkosti se sicer najdejo) in ko jo začneš gledat se kar ne moreš odlepit od nje.  Laughing Ma neki kar te pritegne, sama zgodba pa še glavna sta dobra izbira. Skos je napeta, se dogaja in ni dolgočasna in vedn se konča takrat ko je najbolj napet in si moreš pol nujno še naprej pogledat. Te odvojii na zasvoji... lol! Tak da se jo splača pogledat, kdor je še ni, sama sem jo že na hrvaškem programu pa je zdaj ne rabim še enkrat. Sem pa sama tut upala, da bo prišla kakšna La Patrona ko jo tako hvalijo, sam zgleda da ne bo nič iz tega.

180 delov? Od kje pa ta številka? Mal preveč jih je, ker če šteješ original turške dele (ura in pol dolg del) jih ima telenovela 79, sam POP jo bo verjetno rezal na pol kot vse turške pa se ta številka podvoji, tako da jih bo imela 158 verjetn. Škoda, ker ne puščajo original celih delov.  Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 9:29 am

Mateo je napisal/a:
Sem pa spregledal število delov prej...180?! Meni je to res preeeveč, ker se naveličaš igralcev, zgodbe....do 120 je maximum!
Turške telenovele imajo manj delov kot mehiške. Pri njih je en del dolg eno uro in pol in drugje ta en del, ali razdelijo na dva dela ali pa zavrtijo v celoti celega.

Renata isto sta rekla moja starša, da kako lahko vedno končajo ravno takrat ko je najbolj zanimivo, napeto in potem kar ne moreš nehati gledat. Laughing Že to ti dosti pove da je serija (tudi sama bi rekla da je to serija kot pa telenovela) vredna ogleda.

Bolj težko da pride La Patrona, če je Pop tv odkupu Pasion Prohibida. Po koncu Telemundove telenovele ne bodo dali še enkrat eno iz Telemunda. Ponavadi odkupijo na leto ali dve samo eno iz te hiše. Poleg tega igralska zasedba ni tok zanimiva za slovenske gledalce. Naslednja od Telemunda bo kakšna, ki se še snema ali še ni posneta ali pa recimo Reina de Corazones, Camelia La Texana ali Santa Diabla.
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 12:50 pm

Original deli se res vedn tko končajo, da se pol kar sprašuješ kaj bo dalje sam zdaj če jo bo pop rezal pol verjetn ne bo vedn na konc tko napet, ampak bo šele vsak drugi del.  Laughing Laughing Vem, da so eni mal skeptiki do turških serij, sam če si nobene ne pogledaš ne moreš ocenit. Jezik je mal moteč, sam po neki časa niti ne več. Na začetku ko sem začela gledat turške sem si v ozadju kakšno musko dala da nisem tolk slišala tega turškega jezika...haha...po neki časa se pa navadiš pa ni problema. Tak da je za pogledat kdor je še ni. Je pa tut poučna, ker tko izveš mal kakšne nore običaje še majo kje v svetu in si na konc srečen, da ne živiš tam. Smile 

Sem upala na La patrono ker je bla pred PP na sporedu Rosa Diamante če se ne motim, ne? Ne vem če je ni kar PP zamenjala, al je bla namest druge saj ne vem, sam so po Rosi lepo nadaljeval s Telemundom pa dal PP pa sem zato nekak pričakovala, da bo spet Telemundo namesto nje in edina trenutno vredna ogleda od Telemunda je vsaj zame La patrona. Od teh, ki si jih naštela bi si mogoče rada sam Reina de Corazones pogledala, Camelia me ne zanima, Santa Diabla bi me pa, sam se mi zdi da je preveč kriminalna zame, vsaj po tistih parih videih ki sem jih vidla. Na začetku me je zanimala zarad Gaby in sem jo hotla videt, pa tut zgodba je še prej nekak delovala zanimivo, sam pol pa vse to ubijanje pa me je nekak minal.  lol! 
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitimePet Apr 18, 2014 8:25 am

Turki vedo, kako pripraviti gledalca k temu da jih gleda še naprej. Laughing boljše bi bilo da bi odvrteli naenkrat en del kot da ga zrežejo na dva dela. Velika neumnost.
Sama že od začetka pravim da so turške serije bolj kvalitetne in še sama zgodba ni niti kanček neumna. Ne poneumljajo gledalca, medtem ko mehiške so vse narejene po istem konceptu. Pri meni je edina ovira, zakaj še nisem pogledala niti ene turške, jezik. Very Happy Ampak kot si že sama omenila se tudi na to navadiš. Samo moreš začeti. Smile 

Corazon Valiente je sledila La patrona. V istem času sta se pa vrteli Rosa Diamante in CV. RS je potem zamenjala PP. Kot vidiš so se rajši odločili odkupiti PP kot LP. Meni se zdi to taka velika neumnost da je Pop tv odkupu že videno zgodbo. Očitno je res vplivala na to sama igralska zasedba.
Potem Santa Diabla odpade, ker Pop tv ponavadi ne odkupuje telenovel, ki vsebujejo preveč tega raznega kriminala, drog, streljanja. To boš prej vidu na TV3 oz. Pink tv, kakor se že pač imenuje ta kanal, skos spreminjajo ime.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!   Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prihaja nova telenovela po Pasion Prohibida!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova telenovela Nathalie Lartilleux
» Sabrina Seara v remaku Pasion de Gavilanes

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: