Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Angelique in Sebastian ujeta!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeTor Apr 15, 2014 11:36 am

Čeprav še vedno zanikata kakršno koli ljubezensko razmerje, so ju nadebudni fotografi (možakar, ki se je s prijatelji prav tako peljal z motorjem) ujeli med vožnjo proti Cuernavaci.

Angelique in Sebastian ujeta!  Paparazzi2
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSre Apr 16, 2014 2:20 am

Hmmmm? Tako sta začela biti vidna tudi Roxy in Carlos Guillermo. silent 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSre Apr 16, 2014 8:03 am

Mateo je napisal/a:
Hmmmm? Tako sta začela biti vidna tudi Roxy in Carlos Guillermo. silent 

Hm, ja ne vem ... jaz bi težko kaj določila, saj je res možno, da sta prijatelja pa sta se pač skupaj na motorju peljala... A to ni možno?
Bi bila pa res vesela, če bi bila par! Enkratna sta skupaj!  cheers cheers 

Angelique in Sebastian ujeta!  534c6488b0447950x353
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSre Apr 16, 2014 9:48 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Hmmmm? Tako sta začela biti vidna tudi Roxy in Carlos Guillermo. silent 

Hm, ja ne vem ... jaz bi težko kaj določila, saj je res možno, da sta prijatelja pa sta se pač skupaj na motorju peljala... A to ni možno?
Bi bila pa res vesela, če bi bila par! Enkratna sta skupaj!  cheers cheers 
Ja, če bi govorili o 1% možnosti. Razz Točno tako sta bila prvič vidna Ashton in Mila na motorju in so bila razna zanikanja, zdaj pa pričakujeta otroka.

Prvič bomo lahko rekli za Angelique da ima dober okus za moške, če se bo izkazalo da res hodi s Sebastianom. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSre Apr 16, 2014 2:08 pm

Katka je napisal/a:

Ja, če bi govorili o 1% možnosti. Razz Točno tako sta bila prvič vidna Ashton in Mila na motorju in so bila razna zanikanja, zdaj pa pričakujeta otroka.

Prvič bomo lahko rekli za Angelique da ima dober okus za moške, če se bo izkazalo da res hodi s Sebastianom. Very Happy

Woou! ;)Oba sta prepričana, jaz pa še edina "dvomim". Razz
Ne bi bilo slabo, res posrečen par sta!  cheers 
Hahahahaha, ne želim biti "grda", ampak kakšno olajšanje bi bilo zame na njenem mestu, kakšna paša za oči, po prej gledanem... Ampak delno se to zanemari, ker je itak imela priložnost medtem v poslovnem življenju; kjer ni imela slabe ponudbe... Sebastian Rulli, Aaron Diaz, David Zepeda, sami "mladci" proti njenemu ex srčnemu izbrancu.  Wink

Slika z neke zabave, ki ni ravno povezana z LQLVMR
Angelique in Sebastian ujeta!  Bls4vd-ccaeqvnb
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 2:52 am

Opa!! Jaz sem tudi vse bolj prepričan, da sta skupaj...motor, ta zabava, poleg tega pa je tako že napovedala vedeževalka....samo je tudi rekla, da bo to kratka veza. Embarassed Crying or Very sad 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 3:00 am

Igralca Angelique Boyer in Sebastian Rulli, ki sta protagonista televisine telenovele Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), sta se odzvala na govorice, da naj bi bila par tudi zasebno. Sebastian je povedal, da ima trenutno veliko problemov s svojo bivšo ženo Cecilio Galliano, tako da si ne želi trenutno nove zveze. Angelique pa je povedala, da rada igra ob Sebastianu, ker sta s to telenovelo in s prejšnjo telenovelo Teresa (Tereza) dosegla velik uspeh. Oba pa sta govorice označila za neprimerne in povedala, da sta samo prijatelja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 3:50 am

Vsi so samo prijatelji. lol! 

Zadnje čase sta res malo preveč skupi. Že prej sta bila prijatelja in ju nisi vidu skupi izven snemanj, zadnje čase pa "visita" drug od drugem.

Mogoče je le Sebastian razlog njene propadle zveze. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 6:54 am

Katka je napisal/a:


Mogoče je le Sebastian razlog njene propadle zveze. Very Happy 

Če povežemo tisto sliko BIKA na Jose Albertovem twitterju....je zapisal menda, da se je zgodba ponovila....To so si novinarji razlagali, da ga je Angelique prevarala....kao rogovi bika Suspect 

Potem bi lahko bilo kaj takega...?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeČet Apr 17, 2014 7:20 am


Ja, se strinjam s teboj, Katka, ko sta Tereso snemala nista toliko skupaj tičala... ampak ja, takrat je bila Angelique prezasedena s Guerrom. Very Happy
Nimam pojma kaj si naj mislim, zanikala bosta verjetno še do konca telenovele... potem pa bo res čudno ju videvati skupaj...  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimePet Apr 25, 2014 6:23 am

Angelique Boyer se defiende de los rumores!

Angelique Boyer y Sebastián Rulli han estado en el ojo del huracán luego de que una revista mostrara imágenes de ellos juntos, después de las declaraciones que hizo José Alberto Castro en donde daba a entender que ella fue infiel.

En entrevista con Televisa Espectáculos, Boyer aclaró todas estas difamaciones que se le han hecho, y aseguró que las imágenes de la revista están fuera de contexto.

"Fuimos todo un grupo. Convocamos a todos los que ya se habían aventado, los que no. Fue una experiencia increíble. La pude vivir junto a mi mejor amiga Fernanda. Fue muy agradable y divertido, le agradezco a Sebastián el tour en moto también. Ya me imagino lo que están diciendo, lo cual me tiene sin cuidado", comentó Boyer.

Por otro lado, Angelique Boyer acepta que esta es la vida que le toca por ser una celebridad, y que es inevitable que le inventen rumores, aunque "la vida no es una revista
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Apr 26, 2014 1:12 pm

Hehe, ja logično se brani! Smile No, jaz ne vem, težko je komentirati kaj je res, ampak če je bila Fernanda poleg, to tudi ni prvič... je dostikrat zraven.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeNed Apr 27, 2014 9:05 am

Čez par mesecev bosta priznala da sta bila v razmerju oz. da sta trenutno par. Smešno mi je, da se v času snemanja Terese in po koncu nista družila tako kot se sedaj med snemanjem in izven snemanj. A takrat pa nista bila tako dobra prijatelja kot sta danes? Laughing

Bo čas že pokazal svoje. Še vedno menim da se neki plete med njima, ker drugače ne bi bilo govoric in slik. To ne nastane kar tako.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:19 am

Po tem, ko so objavili slike igralcev Angelique Boyer in Sebastiana Rullija skupaj na motorju, se ne druživa več tako kot prej. Oba sta sicer zanikala, da imata zvezo in da sta samo prijatelja.

Poleg tega se naj bi v zadnjem času Sebastian kar izogibal soigralki iz trenutne uspešnice Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), saj ne želi, da ga ljudje obrekujejo. Poleg tega mu ni vseeno za vse te govorice, saj je tudi eden od prijateljev producenta Jose Alberta Castra, s katerim je bila Angelique nazadnej v zvezi. Trenutno se namreč pojavljajo tudi govorice, da naj ne bi imela romanco samo sedaj, ampak tudi med snemanjem njune prejšnje telenovele Teresa (Tereza). Vse te govorice, pa so se začele pojavljati po tem, ko sta Jose Alberto in Angelique povedala medijem, da sta se razšla.

Tako se naj bi Sebastian izogibal svoji soigralki, ker si ne želi novih govoric.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:23 am

Hahaha, ja sem ravno prebrala članek v španščini. Smile Nisem želela objavljati, ker se mi zdi pa že hecno. Very Happy
Čeprav mogoče je res, ker se full redko skupaj slikata. Vedno sta narazen, nikoli ne delujeta kot par!
Po mojem sta tako odlična in prepričljiva, da so ljudje res začeli verjeti temu in zdaj najedajo, zna biti moteče za njiju. Jaz tudi ne verjamem, da sta res par ... To se itak vedno govori pa ni res.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:27 am

Jaz ne vem...čas bo pokazal svoje...težko je ugibati, ker se vedno za vse govori, da so par. Eni potem so...večina pa ne.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:31 am

Mateo je napisal/a:
Jaz ne vem...čas bo pokazal svoje...težko je ugibati, ker se vedno za vse govori, da so par. Eni potem so...večina pa ne.Smile

Večina res ne... Pa še onadva se mi zdita nasploh takšna, da ne marata preveč dvigovanja prahu okoli privatnega življenja... Tako, da sta oba korektna, res je neprijetno, da se ti potem to dogaja.

Je pa še nekaj res ... Angelique je ZELO dolgo zanikala zvezo s Castrom...  silent 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:34 am

Naj že priznata da sta par in pika. Neko laganje in zavajanje.....tok butasti pa tud nismo ne. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:35 am

Katka je napisal/a:
Naj že priznata da sta par in pika. Neko laganje in zavajanje.....tok butasti pa tud nismo ne. Very Happy 

Haha! Wink Jaz dejansko ne verjamem, da sta par. Razz
Ti si tega mnenja?
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:46 am

Kristina je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Naj že priznata da sta par in pika. Neko laganje in zavajanje.....tok butasti pa tud nismo ne. Very Happy 

Haha! ;)Jaz dejansko ne verjamem, da sta par. Razz
Ti si tega mnenja?

Govorice nikoli ne pridejo ven brez razloga. Čez par mesecev bomo pa brali, kako sta par in sta srečno zaljubljena. Prej sta tudi bila prijatelja, a nikoli se nista družila izven snemanj. Vsaj slik ni bilo, če ne bi bile govorice da sta par, a zdaj se neki družita. Celo sta se nehala družit, ker če ne ju vsi sprašujejo, če sta par. Če bi bila sam prijatelja, potem bi se še naprej družila izven snemanj ne. Wink To je neke vrste telenovela.

Mogoče Angelique še noče priznati nove zveze, ker ni dolgo nazaj odkar se je razšla s prejšnjim partnerjem.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:54 am

Katka je napisal/a:


Govorice nikoli ne pridejo ven brez razloga. Čez par mesecev bomo pa brali, kako sta par in sta srečno zaljubljena. Prej sta tudi bila prijatelja, a nikoli se nista družila izven snemanj. Vsaj slik ni bilo, če ne bi bile govorice da sta par, a zdaj se neki družita. Celo sta se nehala družit, ker če ne ju vsi sprašujejo, če sta par. Če bi bila sam prijatelja, potem bi se še naprej družila izven snemanj ne. Wink To je neke vrste telenovela.

Mogoče Angelique še noče priznati nove  zveze, ker ni dolgo nazaj odkar se je razšla s prejšnjim partnerjem.

Moje mnenje glede njiju je nekako deljeno, ker po eni strani se strinjam s teboj, verjamem, da sta par, konec koncev sta mi izredno všeč, ne bi bilo slabo, če bi bila tudi privat par, ampak nisem ena tistih "fanic", ki samo pričakujejo da bosta skupaj, norijo in snemajo, gledajo, berejo... skratka naj živita v miru. :)Mogoče je res, če sta par, ni dolgo tega kar se je Angelique razšla s Castrom, tako da bi utegnilo izpasti, kot da sta že pred tem imela razmerje, pa temu ni tako (hm, ne verjamem).  Embarassed 

Lahko pa da gre zgolj za pritiske s strani javnosti... odlična sta skupaj, doživeta, super, skratka res eden boljših parov, oba sta samska, za nameček je Angelique to spet pred kratkim postala, pa pač morajo "pritiskati". Tako kot so tudi pri mnogih, saj imajo skoraj vsi protagonisti romance. Very Happy

Bi mi bilo pa osebno všeč, če bi bila res par.  I love you
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:02 am

Moje mnenje je samo nastalo na podlagi objavljenih slik in njunega druženja. Nisem niti fanica, kaj šele da bi pričakovala da sta skupi. Nimam nič od tega. Navsezadnje mi je vseeno, če sta ali ne, pač podala sem svoj komentar in povedala da mislim da sta glede na vso to trenutno situacijo, katera je bila prikazana nam vsem. Seveda z dokazi, slikami Smile 

Mogoče je tole samo ena dobra zastonj reklama za telenovelo, ker sta oba pač samska, in mediji so jo zgrabili in naredili iz tega še večjo reklamo. Lahko je vse res in sta par. Very Happy Bomo že zvedeli resnico. Resnica vedno pride na dan.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:04 am

Katka je napisal/a:
Moje mnenje je samo nastalo na podlagi objavljenih slik in njunega druženja. Nisem niti fanica, kaj šele da bi pričakovala da sta skupi. Nimam nič od tega. Navsezadnje mi je vseeno, če sta ali ne, pač podala sem svoj komentar in povedala da mislim da sta glede na vso to trenutno situacijo, katera je bila prikazana nam vsem. Seveda z dokazi, slikami Smile 

Mogoče je tole samo ena dobra zastonj reklama za telenovelo, ker sta oba pač samska, in mediji so jo zgrabili in naredili iz tega še večjo reklamo. Lahko je vse res in sta par. Very Happy Bomo že zvedeli resnico. Resnica vedno pride na dan.

Jaz se bolj pod tem podpišem. Smile
Se bo že izvedelo enkrat.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Angelique in Sebastian ujeta!  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelique in Sebastian ujeta!    Angelique in Sebastian ujeta!  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Angelique in Sebastian ujeta!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Angelique in Sebastian v tretje?!
» Ne Angelique, ne Aracely...Sebastian ima drugo punco!
» Angelique razkrila kako jo je osvojil Sebastian!
» Angelique Boyer termino con Sebastian Zurita por su relajo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: