Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeSre Jan 22, 2014 7:35 am


LO QUE LA VIDA ME ROBO (Vrtinec življenja)  Laughing  Laughing  Laughing 

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! St-lqnpa

Lo Que La Vida Me Robo oziroma Vrtinec življenja bo 26. marca zamenjala trenutno Corazon Indomable (Divja v srcu). Telenovela bi lahko imela okoli 150 delov. Med igralsko zasedbo najdemo: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman, Daniela Castro, Grettel Valdez, Osvaldo Benavides, Sergio Sendel, Erick del Castillo, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espin, ... Tudi v tej telenoveli najdemo še enkrat par, ki pa smo ga že videli na naših zaslonih. Protagonista Angelique in Sebastian sta bila pred štirimi leti protagonista telenovele Teresa (Tereza). Ta telenovela pa bo evropsko premiero najverjetneje doživela na Madžarskem.

Zgodba:
Zgodba se odvija v slikovitem mestecu Aguazul..., kjer živi lepa Monserrat. Njena manipulativna mati Graciela je odločena, da bo kljub temu, da je njen mož izgubil vso bogastvo, ohranila visok socialni status družine tako, da hčerko Monserrat omoži z bogatim Sebastianom iz vplivne in bogate družine. Vendar pa je Monserrat zaljubljena v vodjo marine Joseja, za katerega pa se njena družina ne zmeni. Delavcu na bližnji kmetiji Alejandru bogat vplivnež na smrtni postelji razkrije, da je on njegov oče in da je Alejandro dedič vsega bogastva. Usoda poskrbi, da se Monserrat in Alejandro srečata...  

prav tako QUIERO AMARTE (Želim te ljubiti)
LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! St-quieroamarte


Quiero Amarte oziroma Želim te ljubiti bo 19. februarja zamenjala trenutno La Tempestad (Vihar). V telenoveli, ki ima planiranih 150 delov, igrajo: Karyme Lozano, Cristian de la Fuente, Diana Bracho, Adriana Louvier, Flavio Medina, Cassandra Sanchez Navarro,  Jose Elias Moreno, Alejandra Barros, Luz María Jerez, Olivia Bucio, ... To je druga telenovela v kateri Karyme in Cristian igrata par, leta 2006 sta bila protagonista venezuelske telenovele Sonar no Cuesta Nada. Telenovela bo evropsko premiero doživela ravno v Sloveniji na programu Pop TV.

Zgodba:
Ljubezenska zgodba se odvija na plantaži kave med Maurom in ...Florencio. Čeprav se oba zavedata, da je njuna ljubezen nemogoča, se predajata strastem vse dokler ju usoda ne loči. Trideset let kasneje se zgodba ponovi, ko Mauro Montesinos ugotovi, da njegov sin Max ljubi Amayo, hčerko njegove največje ljubezni Florencie. Ko Amaya spozna, da bi za smrt njenih staršev lahko bila odgovorna zakonca Montesinos Mauro in Lucrecia, pozabi na ljubezen in se želi maščevati.


PS. Na Madžarskem se bodo v enem mesecu začele 4 nove telenovele: Corazon indomable, Lo que la vida me robo, El rostro de la venganza in neka argentinska.


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeSre Jan 22, 2014 8:01 am

No, sem imela prav, sem vedela, da bo tudi ta prišla na POP... Smile Pa bom lahko gledala Angelique, v to telenovelo vsaj malo verjamem...  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeSre Jan 22, 2014 9:10 am

Suuuper, ja, tudi jaz sem vesel, da bo vsaj nekaj. Smile Upam, da me ne bodo razočarali....ampak elenco je super, zgodba se mi zdi zanimiva...pa še uvodna in zaključna pesem sta super!Smile

Več kot očitno je, da so to kupili, ker je itak zdaj TOP v mehiki, elenco je primeren.

Quiero amarte bomo videli prvi v Evropi (me da igual), LQLVMR pa bo premierno na Madžarskem....in nato pri nas.Smile


To pomeni da DE QUE TE QUIERO TE QUIERO ne bo?! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeSre Jan 22, 2014 3:04 pm

Mateo je napisal/a:
Suuuper, ja, tudi jaz sem vesel, da bo vsaj nekaj. :)Upam, da me ne bodo razočarali....ampak elenco je super, zgodba se mi zdi zanimiva...pa še uvodna in zaključna pesem sta super!Smile

Več kot očitno je, da so to kupili, ker je itak zdaj TOP v mehiki, elenco je primeren.

Quiero amarte bomo videli prvi v Evropi (me da igual), LQLVMR pa bo premierno na Madžarskem....in nato pri nas.Smile


To pomeni da DE QUE TE QUIERO TE QUIERO ne bo?! Very Happy:D

Ko se sam spomnim kako sem čakala na Abismo de pasion ker je bla taka uspešnica v Mehiki, pa me je pol čist razočarala ko je prišla k nam. Ampak mislim da se vsaj s LQLVMR to ne bo zgodil in bo dobra, vsaj kolikor sem vidla neki scen iz začetnih delov mi je delovala v redu, za razliko od ADP. Tak da fajn da pride, bo boljša kot CI zihr.

Quiero amarte mi izgleda tut dobr, čeprav mal spominja na Amor Bravio, ker je isti protagonist in tko dalje, ampak bomo vidl kakšna bo.

DQTQTQ ... se mi zdi da če so jo že odkupl da jo lahk kmal pričakujemo, ker tako ali tako jo lahko dajo kadarkol na spored, tako kot so recimo La tempestad ko so imeli en prost termin in so jo pol kar naenkrat uvrstil na spored. Zdaj imajo pa tut en prost termin za telenovele glede na to da se sam tri predvajajo, pa jo lahk pričakujemo kadarkol se mi zdi, nas bojo enkrat sam presenetl. Razočarane gospodinje tko sam ponavljajo pa jih lahk tut vedn umaknejo pa dajo novo telenovelo.  Very Happy Sam ko sam pomislim da bo imela tale telenovela mal manj kot 200 delov, me kar glava zaboli. Bo tko razvlečena kot CCEA, torej lahk pričakujem da bo začetek in konec v redu, vmes pa kup neumnosti... lol! Bi jo pa rada že zarad glavenag para vidla, ker ju nismo imel še nikjer možnosti gledat v glavni vlogi, pa še vsi ju hvalijo.
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeČet Jan 23, 2014 2:50 am

Renata je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Suuuper, ja, tudi jaz sem vesel, da bo vsaj nekaj. :)Upam, da me ne bodo razočarali....ampak elenco je super, zgodba se mi zdi zanimiva...pa še uvodna in zaključna pesem sta super!Smile

Več kot očitno je, da so to kupili, ker je itak zdaj TOP v mehiki, elenco je primeren.

Quiero amarte bomo videli prvi v Evropi (me da igual), LQLVMR pa bo premierno na Madžarskem....in nato pri nas.Smile


To pomeni da DE QUE TE QUIERO TE QUIERO ne bo?! Very Happy:D

Ko se sam spomnim kako sem čakala na Abismo de pasion ker je bla taka uspešnica v Mehiki, pa me je pol čist razočarala ko je prišla k nam. Ampak mislim da se vsaj s LQLVMR to ne bo zgodil in bo dobra, vsaj kolikor sem vidla neki scen iz začetnih delov mi je delovala v redu, za razliko od ADP. Tak da fajn da pride, bo boljša kot CI zihr.

Quiero amarte mi izgleda tut dobr, čeprav mal spominja na Amor Bravio, ker je isti protagonist in tko dalje, ampak bomo vidl kakšna bo.

DQTQTQ ... se mi zdi da če so jo že odkupl da jo lahk kmal pričakujemo, ker tako ali tako jo lahko dajo kadarkol na spored, tako kot so recimo La tempestad ko so imeli en prost termin in so jo pol kar naenkrat uvrstil na spored. Zdaj imajo pa tut en prost termin za telenovele glede na to da se sam tri predvajajo, pa jo lahk pričakujemo kadarkol se mi zdi, nas bojo enkrat sam presenetl. Razočarane gospodinje tko sam ponavljajo pa jih lahk tut vedn umaknejo pa dajo novo telenovelo.  Very Happy Sam ko sam pomislim da bo imela tale telenovela mal manj kot 200 delov, me kar glava zaboli. Bo tko razvlečena kot CCEA, torej lahk pričakujem da bo začetek in konec v redu, vmes pa kup neumnosti... lol! Bi jo pa rada že zarad glavenag para vidla, ker ju nismo imel še nikjer možnosti gledat v glavni vlogi, pa še vsi ju hvalijo.

Tudi jaz malo dvomim kako mi bo všeč, ker Abismo je bil KATASTROFALEN, Corazon indomable nič boljši....ampak tudi jaz vseeno verjamem, da bo LQLVMR boljša, tudi sam sem videl nekaj scen, in mi deluje super zgodba, odlični igralci, fajn kemija med glavnim parom! Ampak Televisa hitro (za moj okus) pokvari stvari s pretirano staromodnostjo, romantiko...da je včasih že tudi smešno in neumno!

Quiero amarte je resnično isto kot Amor bravio....ne rečem, da ne bo dobra, zgodba mislim, da ni tako slaba....ampak resnično ne vem kje so zdaj SPET našli Karyme Lozano? Zanimiva odločitev...Christian je pa fajn! Diana Bracho je tudi odlična kot zlobnica!! Ampak tega ne bom gledal...imam še kaj drugega za početi Smile

Heheh, ja, imaš prav, Renata, znajo res nas "Presenetiti" in dati DQTQTQ in nas za dobro leto obsoditi na doooooolgo bedarijo. Ta mi pa niti najmanj ni všeč....vem, da je remake RCTVjske Carita pintada, ampak vseeno mi ne potegne. Se mi zdi, da se vidi, da ni v mehiki v glavnem terminu.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeČet Jan 23, 2014 12:54 pm

Renata je napisal/a:
Ko se sam spomnim kako sem čakala na Abismo de pasion ker je bla taka uspešnica v Mehiki, pa me je pol čist razočarala ko je prišla k nam. Ampak mislim da se vsaj s LQLVMR to ne bo zgodil in bo dobra, vsaj kolikor sem vidla neki scen iz začetnih delov mi je delovala v redu, za razliko od ADP. Tak da fajn da pride, bo boljša kot CI zihr.

Quiero amarte mi izgleda tut dobr, čeprav mal spominja na Amor Bravio, ker je isti protagonist in tko dalje, ampak bomo vidl kakšna bo.

DQTQTQ ... se mi zdi da če so jo že odkupl da jo lahk kmal pričakujemo, ker tako ali tako jo lahko dajo kadarkol na spored, tako kot so recimo La tempestad ko so imeli en prost termin in so jo pol kar naenkrat uvrstil na spored. Zdaj imajo pa tut en prost termin za telenovele glede na to da se sam tri predvajajo, pa jo lahk pričakujemo kadarkol se mi zdi, nas bojo enkrat sam presenetl. Razočarane gospodinje tko sam ponavljajo pa jih lahk tut vedn umaknejo pa dajo novo telenovelo.  Very Happy Sam ko sam pomislim da bo imela tale telenovela mal manj kot 200 delov, me kar glava zaboli. Bo tko razvlečena kot CCEA, torej lahk pričakujem da bo začetek in konec v redu, vmes pa kup neumnosti... lol! Bi jo pa rada že zarad glavenag para vidla, ker ju nismo imel še nikjer možnosti gledat v glavni vlogi, pa še vsi ju hvalijo.
Samo res. Zaradi elenca in ratinga v Mehiki smo vsi komi čakali na Abismo in potem ko vidiš ta polom od telenovele te vse mine. Ista zgodba je z LQLVMR. Samo upam da je bolj gledljiva. Zgodba mi ni neki zanimiva da bi rekla "to si moram nujno pogledati". Nič novega no. Se mi zdi da smo videli že par telenovel na temo revežev in milijonarjev in potem tisti, ki je reven je na koncu bogat, ker deduje.....

Quiero amarte me je takoj ko sem videla spomnil na Amor Bravio. Ne bi vedela zakaj, ker niti nisem gledala Amor Bravio.

Edina slabost, ki jo trenutno vidim pri DQTQTQ je število delov. Laughing Pretiravanje. Je pa fajn da je Pop tv končno odkupu telenovelo z novimi obrazi.
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimePet Jan 24, 2014 3:02 pm

Se zgleda strinjamo, da je bil Abismo katastrofa, čeprav sem po eni strani vedno upala, da se bo izboljšal pa ni blo nič iz tega. CI enako, čeprav zanjo vsaj nisem imela neki večjih pričakovanj tako kot za Abismo.  lol! 
LQLVMR vsaj glede na videno obeta mal več, čeprav vem, da mi bo dost likov najedalo živce, samo vseeno se mi zdi da bosta vsaj glavna dva dobra, zgodba mi je pa tako nekak poznana iz AR čeprav ne vem ali bo tu zgodba čist ista. Če ne bodo pokvarli cele zgodbe bo čisto v redu telenovela se mi zdi, čeprav je res da Televisa rada vse pokvari s pretiravanjem.

Quiero amarte je tudi mene že takoj ko sem vidla promo poster splomnila na AB, čeprav mi je manjkala gor Silvia.  Very Happy AB mi je bla všeč, ta mi verjetno ne bo toliko, že zarad tega ker ne bo Silvie, ki res z vsakim soigralcem ustvar tisto pravo kemijo, da vse izgleda realno, pa še dobr igra da se vživiš v vsak njen lik. Karyme mi ni tak dobra igralka, čeprav sem jo menda vidla v sam dveh telenovelah, tak da bomo vidl kaj bo. Ji bom pa dala možnost pa si vsaj neki delov pogledla, pa se bom pol odločla če jo bom spremljala dalje ali ne.

DQTQTQ ...sem pogledla prvi del in mi je všeč, gleda se dalje.  Very Happy Ubija me sam misel na to, kolk delov bo imela, sam bom pa nezanimive dele preskočla pa bo.  lol! Čakam pa da pride na pop tv, čeprav smo pol dobri za skor 10 mesecev, sam naj jo dajo čimprej da bo prej konec.  Sleep me prav zanima kdaj bo na popu, prost termin imajo tako da sem skor zihr da jo bojo dal kmal na spored, ker drugač ne vem zakaj bi jo odkupl pa zapravljal denar. Dvomim pa tut, da bojo čakal na to, da se PP konča pa jo dal v njen termin, tak da mislim da bo vseen prej.  Laughing 
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitimeSob Jan 25, 2014 2:23 am

Renata je napisal/a:
zgodba mi je pa tako nekak poznana iz AR čeprav ne vem ali bo tu zgodba čist ista. Če ne bodo pokvarli cele zgodbe bo čisto v redu telenovela se mi zdi, čeprav je res da Televisa rada vse pokvari s pretiravanjem.

Quiero amarte je tudi mene že takoj ko sem vidla promo poster splomnila na AB, čeprav mi je manjkala gor Silvia.  Very Happy AB mi je bla všeč, ta mi verjetno ne bo toliko, že zarad tega ker ne bo Silvie, ki res z vsakim soigralcem ustvar tisto pravo kemijo, da vse izgleda realno, pa še dobr igra da se vživiš v vsak njen lik. Karyme mi ni tak dobra igralka, čeprav sem jo menda vidla v sam dveh telenovelah, tak da bomo vidl kaj bo. Ji bom pa dala možnost pa si vsaj neki delov pogledla, pa se bom pol odločla če jo bom spremljala dalje ali ne.


Amor real nisem gleda, slišal sem, da je bila menda pravi HIT! Je pa LQLVMR remake BODAS DE ODIO (original AR), tako, da je malo razlike od AR.

Silvia Navarro je res super igralka, talentirana, sproščena, ampak mi še zdaleč ni med ljubšimi,....se pa govori, da bo zdaj igrala v novi Castrovi noveli -LA MALQUERIDA poleg Jorgea Salinasa in Victorie Ruffo.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!   LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
LO QUE LA VIDA ME ROBO na POP TV!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» LO QUE LA VIDA ME ROBO (Televisa 2013/2014)
» Escandalos de la vida real (VIP 2000 TV & TELEVEN, 2014)
» Posnet spot za pesem UNA VIDA
» Remake Aunque me cueste la vida
» Repriza AUNQUE ME CUESTE LA VIDA na RCTV Int.!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: