Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Remake Aunque me cueste la vida

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Remake Aunque me cueste la vida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Remake Aunque me cueste la vida   Remake Aunque me cueste la vida Icon_minitimeČet Avg 29, 2013 6:09 am


Remake Aunque me cueste la vida

Priredba venezuelske telenovele AUNQUE ME CUESTE LA VIDA (Martin Hahn), kjer sta imela glavno vlogo Roxana Diaz in Carlos Montilla, ima tudi posnet remake v ZDA z naslovom WICKED WICKED GAMES (2006), ima pa 66delov.


Remake Aunque me cueste la vida Wickedwickedgames
zgodba je načeloma ista, le, da je bolj v ospredju hudobna Belgica, ki se maščuje svojemu bivšemu ljubimcu, ki jo je zavrgel zaradi bogastva.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wicked_Wicked_Games
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Remake Aunque me cueste la vida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Remake Aunque me cueste la vida   Remake Aunque me cueste la vida Icon_minitimeČet Avg 29, 2013 6:10 am

Aha, Belgica je v ospredju, ker sem že debelo pogledala, kako to, da je starejša ženska glavna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Remake Aunque me cueste la vida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Remake Aunque me cueste la vida   Remake Aunque me cueste la vida Icon_minitimeČet Avg 29, 2013 6:17 am

Kristina je napisal/a:
Aha, Belgica je v ospredju, ker sem že debelo pogledala, kako to, da je starejša ženska glavna.
ja, starejša je Belgica, potem so pa dve sestri in dva brata....zgodbo pa itak že poznaš, da morata onadva osvojiti srca hčera od Teofila, ki se mu Belgica maščuje in jih nato prizadeti, razočarati, kot je Teofilo njo....in pa mu prevzeti podjetje in ga spraviti na kant!Smile Hahn zna!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Remake Aunque me cueste la vida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Remake Aunque me cueste la vida   Remake Aunque me cueste la vida Icon_minitimeČet Avg 29, 2013 6:23 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Aha, Belgica je v ospredju, ker sem že debelo pogledala, kako to, da je starejša ženska glavna.
ja, starejša je Belgica, potem so pa dve sestri in dva brata....zgodbo pa itak že poznaš, da morata onadva osvojiti srca hčera od Teofila, ki se mu Belgica maščuje in jih nato prizadeti, razočarati, kot je Teofilo njo....in pa mu prevzeti podjetje in ga spraviti na kant!Smile Hahn zna!
Poznam, poznam... V redu zgodba. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Remake Aunque me cueste la vida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Remake Aunque me cueste la vida   Remake Aunque me cueste la vida Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Remake Aunque me cueste la vida
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Repriza AUNQUE ME CUESTE LA VIDA na RCTV Int.!
» Remake Abrazame muy fuerte
» Remake LA MUJER DE JUDAS
» Nov Telemundov remake "Prepovedana ljubezen"
» Salvador Mejia pripravlja remake LA TORMENTE

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: