Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad   Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Icon_minitimePon Nov 04, 2013 2:03 am

Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad

KRATEK IZSEK iz celotnega intervjuja:

...Daniela no entiende por qué ha atacado tanto (la prensa) el trabajo de Ximena. "Ha tenido que aguantar mucha vara, no sé por qué surgen esas cosas, yo no hubiera podido hacer a la Mercedes que estoy haciendo sin ella; ella me ayudó a construir ese personaje a través de los suyos, admiro mucho su entrega, la manera cómo ha hecho las cosas; de la primera escena que hicimos a las que estamos haciendo ahora, hay un mundo de diferencia y creo que ella se ha adaptado magníficamente, es muy estudiosa y se ha entregado a lo que está haciendo; además como persona es una niña fantástica".



QUIERE DEJAR HUELLA CON PERSONAJES

"La Tempestad" ha tenido que lidiar con muchas críticas, se dijo que los protagonistas (William Levy y Ximena Navarrete) fueron el "prietito del arroz", al grado de que el rating no les favoreció, sin embargo, Daniela asegura que a ella eso del rating no le afecta. "Yo no trabajo por el rating, yo no soy productora, yo soy una simple actriz que vive de compartir emociones y mientras que haya alguien que se emocione con lo que estoy haciendo, para mí es el premio de la vida, porque eso es la vida de un actor. A mí me importa mucho dejar huella en cada personaje que hago, y hacerlo con toda mi entrega y lo mejor que puedo, para mí siempre será un reto ver que todo el terreno es adverso, que a lo mejor no le gusta a todo el mundo, que a lo mejor hay críticas, pero tampoco puedo ir cargando eso, si hay vientos en contra, pues que les vaya muy bien, eso a mí no me va hacer sentirme mal".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad   Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Icon_minitimePon Nov 04, 2013 3:52 am

Ooooo, kako jo lepo brani. Smile
No, jaz mislim, da tako strašno spet ne igra, sem videla že hujše, Spanicova in Colunga sta bila definitivno med njimi. Je pa res, da nima ravno karizme oz. neke energije, ki se jo čuti pri nekaterih drugih igralkah/igralcih. Deluje mogoče še dokaj nesigurno in preplašeno. Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad   Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Icon_minitimePon Nov 04, 2013 3:59 am

Kristina je napisal/a:
Ooooo, kako jo lepo brani. Smile
No, jaz mislim, da tako strašno spet ne igra, sem videla že hujše, Spanicova in Colunga sta bila definitivno med njimi. Je pa res, da nima ravno karizme oz. neke energije, ki se jo čuti pri nekaterih drugih igralkah/igralcih. Deluje mogoče še dokaj nesigurno in preplašeno. Embarassed 
Ja, meni je popolnoma razumljivo, da jo brani, ona je bila čustveno povezano/navezana nanjo...Logično se mi zdi, da punca ne zna ŠE igrati...eni so pač tudi nasploh manj talentirani kot drugi. NE podpiram takih igralk, ki samo na bazi lepote dobijo vlogo in to GLAVNO! Ampak se mi zdi pa absurdno, da se to nekaterim očita nonstop, medtem, ko so drugi sila uspešni in pohvaljeni, pa nimajo pojma o igri in so vedno bolj smešni.
Ximena je še mlada, preplašena, nesigurna....ampak verjamem, da se trudi po najboljših močeh. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad   Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Icon_minitimePon Nov 04, 2013 4:06 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ooooo, kako jo lepo brani. Smile
No, jaz mislim, da tako strašno spet ne igra, sem videla že hujše, Spanicova in Colunga sta bila definitivno med njimi. Je pa res, da nima ravno karizme oz. neke energije, ki se jo čuti pri nekaterih drugih igralkah/igralcih. Deluje mogoče še dokaj nesigurno in preplašeno. Embarassed 
Ja, meni je popolnoma razumljivo, da jo brani, ona je bila čustveno povezano/navezana nanjo...Logično se mi zdi, da punca ne zna ŠE igrati...eni so pač tudi nasploh manj talentirani kot drugi. NE podpiram takih igralk, ki samo na bazi lepote dobijo vlogo in to GLAVNO! Ampak se mi zdi pa absurdno, da se to nekaterim očita nonstop, medtem, ko so drugi sila uspešni in pohvaljeni, pa nimajo pojma o igri in so vedno bolj smešni.
Ximena je še mlada, preplašena, nesigurna....ampak verjamem, da se trudi po najboljših močeh. Smile
Ja, meni se sploh ne zdi potrebno da punce kakor je ona dobivajo glavne vloge na bazi lepote, ker mislim, da je tudi kar nekaj takšnih, ki so resnično lepe in poleg tega še izredno talentirane, karizmatične, simpatične, itd. Smile Zato ni potrebe po "iskanju novih", četudi so še tako lepe, se z glavo skozi zid ne da in potem je rezultat takšen kot je. Jaz pravim, da nič ne zamerim njej, ker je igrala, kakor je, kajti kot sem že omenila Spanicova je igrala dosti slabše pa je bila opevana in prepevana na veke vekov... :/ Absurd! Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad   Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Daniela Romo brani Ximeno in novelo La tempestad
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Daniela Romo premagala raka
» Intervju s Ximeno Navarrete na podelitvi nagrad
» Konec snemanj La tempestad
» Juan Pablo Raba z novo novelo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: