Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JOSE RON VAZQUEZ

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 7:29 am

JOSE RON VAZQUEZ 100555ron

IME: Édgar José Ron Vázquez
DATUM ROJSTVA: 6.8.1981
KRAJ ROJSTVA: Guadalajara, Jalisco, Mehika

Telenovele
“La mujer del Vendaval” ... Alessandro Castelo (Televisa 2012)
“La que no podía amar” … Gustavo Durán (Televisa 2011-2012)
“Cuando me enamoro” … Matías Monterrubio (Televisa 2010)
“Los exitosos Pérez” … Tomás Arana (Televisa 2009-2010)
“Juro que te amo” …. José María Aldama (Televisa 2008-2009)
“Muchachitas como tú” …. Jorge (Televisa 2007)
“Código postal” … Patricio González de la Vega Mendoza (Televisa 2006-2007)
“Rebelde” … Enzo (Televisa 2004-2006)
“Mujer de madera” (Televisa 2004)

Serije
“Tiempo final” (2009)
“Locas de amor” (2009)
“Bajo el mismo techo” (2005)
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 11:38 am

O, super, pa ima temo. Smile
A v Rebelde je tudi igral? Nisem videla, ker tudi nisem vsega gledala, tako da očitno njega nisem videla. :/
Sicer pa mi je bil zelo lep v Cuando me enamoro, vendar pa nisem veliko spremljala te telenovele, tako da niti nisem prepričana, ali je končal srečno... Dozdeva se mi, da je bil nekaj s Florencio D`Saracho (njenega imena v telenoveli se pa ne spomnim).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 12:53 pm

Mislim, da sem mu že enkrat odpiral temo, pa je izginila, ali pa mi je ni uspelo potem poslati? V glavnem, super, da ima temo Smile

V La que no podia amar je bil svetoven, bila je ena najboljših telenovel, izjemna pa je bila tudi njegova vloga...konec mi je še zdaj zeeeeloo žalosten zaradi njega, ampak ravno to ima svoj čar. Všeč mi je njegova igra, ker je nekako sproščena, ni tista tipična "galanska", ampak je bolj frajerska!

Kakorkoli, deluje zelo umirjen, skuliran....in ja postava je lahko marsikomu vzor!Laughing 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:04 pm

Ronči I love you 

Ja v Rebelde je igral eno manjšo vlogo. Mislim da šele v tretji temporadi. Meni je bil tudi lep v Cuando me enamoro. Predvsem s takim look-om.I love you Pa tak kot je v La mujer del Vendaval je sexy I love you 

Trenutno ga spremljam v La mujer del Vendaval. Všeč mi je njegova igra, med njim in glavno protagonistko je velika kemija, všeč mi je njegov stil oblačenja in njegova postava.

V drugih telenovelah ga nisem gledala, ampak kot moški mi je všeč in ja izpostavila bi še njegove oči, ki so zelo lepe.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:07 pm

Katka je napisal/a:
Ronči I love you 

Ja v Rebelde je igral eno manjšo vlogo. Mislim da šele v tretji temporadi. Meni je bil tudi lepo v Cuando me enamoro. Predvsem s takim look-om.I love you Pa tak kot je v La mujer del Vendaval je sexy I love you 

Trenutno ga spremljam v La mujer del Vendaval. Všeč mi je njegova igra, kemija med njim in glavno igralko, stil oblačenja in njegova postava.

V drugih telenovelah ga nisem gledala, ampak kot moški mi je všeč in ima zelo lepe oči.

Meni se dopade njegova igra, res deluje sproščen in prav kull protagonist je. Postavo bom še jaz pohvalila, ker je tipi-topi, ne preveč in niti malo premalo! Smile
Ja, v Cuando me enamoro mi je imel enkraten look, zato se mi je takoj dopadel. Tu in tam na hrvaškem programu ujamem La mujer de Vendaval, kjer se ga sicer težje "navajam", ker nima brade. :/ Ampak imata res kemijo z glavno igralko, čeprav nje pa ne poznam kaj dosti.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:13 pm

Enako, za mene je on eden boljših mlajših protagonistov. Zaenkrat to kar sem videla z njegove strani, njegova igra mi je všeč in prepričal me je. Ima svetovno postavo ( I love you ) in marsikateri moški bi se lahko zgledoval po njemu, ne pa po Levyu in Zepedi. Ker postava od Rona je seksi, ne pa od Levya in njemu podobnimi opicami.

Taka brada kot jo ima v Cuando me enamoro mu zelo paše, ampak tisto ko ima brke mu niti malo ne paše Vsaj meni se ne dopade.

Kot sem slišala je v razmerju s to igralko Ariadno, s katero igra v La mujer de Vendaval.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:18 pm

Katka je napisal/a:
in marsikateri moški bi se lahko zgledoval po njemu, ne pa po Levyu in Zepedi. Ker postava od Rona je seksi, ne pa od Levya in njemu podobnimi opicami.

Se strinjam z vsem, predvsem pa s tem!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:30 pm

Katka je napisal/a:
Enako, za mene je on eden boljših mlajših protagonistov. Zaenkrat to kar sem videla z njegove strani, njegova igra mi je všeč in prepričal me je. Ima svetovno postavo ( I love you ) in marsikateri moški bi se lahko zgledoval po njemu, ne pa po Levyu in Zepedi. Ker postava od Rona je seksi, ne pa od Levya in njemu podobnimi opicami.

Taka brada kot jo ima v Cuando me enamoro mu zelo paše, ampak tisto ko ima brke mu niti malo ne paše Vsaj meni se ne dopade.

Kot sem slišala je v razmerju s to igralko Ariadno, s katero igra v La mujer de Vendaval.

Tudi meni je dosti bolj všeč njegova postava, kakor od Levya ali Zepede. Smile

No, meni se pa v bistvu najmanj dopade v La mujer de Vendaval, ker imam kar zelo rada, da ima moški brado, tudi brke načeloma. Smile

Sem slišala nekaj, da je v zvezi z Ariadno. No, važno, da sta srečna. Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Jul 30, 2013 1:37 pm

Kristina je napisal/a:
No, meni se pa v bistvu najmanj dopade v La mujer de Vendaval, ker imam kar zelo rada, da ima moški brado, tudi brke načeloma. Smile
Enako, moški z brado so mi še bolj všeč, seveda če mu paše. Nisem pa kaj preveč navdušena nad moškimi, ki imajo samo brke.

Recimo s takim look-om mi je res zelo všeč.
JOSE RON VAZQUEZ 970337101513753896972421
JOSE RON VAZQUEZ 943101315432008589110746

Postava I love you 
JOSE RON VAZQUEZ A2eqgticeae-kxl

Tole mi ni všeč, samo brki.
JOSE RON VAZQUEZ 101432810151374637447242
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeTor Okt 29, 2013 4:02 am

NOVA GLAVNA VLOGA

JOSE RON VAZQUEZ Bxyk3rtccaaqka
Mehiški igralec Jose Ron je sedaj potrjen, kot protagonist nove televisine telenovele Algo de Mi. Ob njem bo igrala Esmeralda Pimentel, ki je že dalj časa potrjena kot protagonistka. Telenovela, ki jo pripravlja producentka Giselle Gonzalez se bo začela snemati konec novembra, medtem ko bo v začetku februarja drugo leto nadomestila trenutno De Que te Quiero, te Quiero (Livia Brito in Juan Diego Cuvarrubias).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeSre Okt 30, 2013 7:35 am

Super zanj, da bo spet galan. Sigurno eden boljših, kar jih Televisa premore v teh časih. Smile Ona pa je sicer bolj "neznana", ampak saj je simpatična, lušna, ne zdi se mi pa preveč "usodno izstopajoča". Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 10:51 am

Se strinjam s Kristino. Sem vesela da bo spet galan in upajmo da mu bo vloga pisana na kožo. Glavna igralka mi je znana iz Verano de Amor. Vidim pa da je igrala tudi v Abismo de Pasion, Cachito de Cielo. Predvidevam da bo to njena prva vloga, kjer bo glavna igralka.

Novi videz
José Ron, ki smo ga nazadnje gledali v Zakonu brez ljubezni (La Que no Podía Amar) ima nov videz. Madre Sustituta (so spremenili naslov telenovele) je nova telenovela v kateri bo tokrat José imel glavno vlogo in takšen zapeljiv videz.

JOSE RON VAZQUEZ Image1180
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 10:56 am

Katka je napisal/a:


Novi videz
José Ron, ki smo ga nazadnje gledali v Zakonu brez ljubezni (La Que no Podía Amar) ima nov videz. Madre Sustituta (so spremenili naslov telenovele) je nova telenoveli v kateri bo tokrat José imel glavno vlogo in takšen zapeljiv videz.

JOSE RON VAZQUEZ Image1180
Hmmm, deluje bolj odraslo. Je pa res super, da mu dalje dajejo glavne vloge, ker je eden boljših igralcev na Televisi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 11:10 am

Brada!!!!! Very Happy Very Happy To mu zelo pristaja. Smile
Ja, po mojem je prva glavna vloga Esmeralde. No, upam da bo telenovela vredna ogleda.

Sicer pa se strinjam z Matejem, ker deluje bolj "odraslo", pa malo me spominja tale look na Aarona v Teresi. Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 11:12 am


ELENCO:
Esmeralda Pimentel
Jose Ron
Blanca Guerra
Alejandro Camacho
Alberto Estrella
Maria Rojo

Iz oddaje HOY, intervju z Esmeraldo in Jose Ronom.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 12:06 pm

Kristina je napisal/a:
Sicer pa se strinjam z Matejem, ker deluje bolj "odraslo", pa malo me spominja tale look na Aarona v Teresi. Embarassed 
Tudi mene. Zelo mu pristaja ta novi look.

Moram pa povedati da zelo rada poslušam Rončija, ko govori I love you ima sexy glas. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeČet Nov 14, 2013 12:39 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Sicer pa se strinjam z Matejem, ker deluje bolj "odraslo", pa malo me spominja tale look na Aarona v Teresi. Embarassed 
Tudi mene. Zelo mu pristaja ta novi look.

Moram pa povedati da zelo rada poslušam Rončija, ko govori I love you ima sexy glas. Very Happy
Hehehe, dober igralec je. Dve dobri vlogi sta za njim (kar sem gledala); La que no podia amar in Cuando me enamoro.Smile
Ima pa bolj "hripavkast" glas... Smile 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimePon Dec 09, 2013 6:36 am

JOSE RON VAZQUEZ 4ebc2148a00711e2b4cc2200
JOSE RON VAZQUEZ Bd7509c87ede11e2a0a02200
JOSE RON VAZQUEZ 0256cce8823611e29edf2200
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimePon Dec 09, 2013 10:31 am

Kristina je napisal/a:
Hehehe, dober igralec je. Dve dobri vlogi sta za njim (kar sem gledala); La  que no podia amar in Cuando me enamoro.Smile
Ima pa bolj "hripavkast" glas... Smile 
Aha, lahko bi ga poslušala celi dan.Very Happy 

Uf, zadnja slika, his body I love you
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimePon Dec 09, 2013 10:52 am

Katka je napisal/a:


Uf, zadnja slika, his body I love you

Ja, tudi jaz sem jo zaradi tega objavila.  Embarassed   Cool 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimePon Dec 23, 2013 1:03 am

JOSE RON VAZQUEZ 960141510413105739715176
JOSE RON VAZQUEZ 146307350913811586721416
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimePon Dec 23, 2013 3:39 am

Onadva pa še kar skupaj... čeprav mislim, da ni ravno ogromno časa, ampak lepo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeČet Dec 26, 2013 11:47 am

JOSE RON VAZQUEZ 7fb66a206d1a11e3b6de12d2
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeČet Dec 26, 2013 11:49 am

Jaoo, Jaooo, frizura Mad Mad affraid 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitimeČet Dec 26, 2013 11:52 am

Mateo je napisal/a:
Jaoo, Jaooo, frizura Mad Mad affraid 

Ja, meni tudi nikakor ni všeč ta look!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





JOSE RON VAZQUEZ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JOSE RON VAZQUEZ   JOSE RON VAZQUEZ Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JOSE RON VAZQUEZ
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron zaljubljen!
» Jose Ron VS. William Levy
» Sebastian Rulli VS. Jose Ron
» Erick Elias VS. Jose Ron
» Daniel Arenas VS. Jose Ron

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: