Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 22, 2013 3:30 am

CARLA GIRALDO JE NOSEČA!!

Kolumbijska igralka Carla Giraldo je noseča. Carla je trenutno v Venezueli, kjer snema novo telenovelo Nora, La Empendedora, kjer je protagonistka. Zaradi njene nosečnosti, pa so se odločili, da bo telenovela imela od predvidenih 130 delov, samo 90. Gre za drugo telenovelo, ki nastaja v sodelovanju med venezuelskim Televenom, mehiško Cadeno Tres in ameriškim Telemundom.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 22, 2013 3:31 am

Ojoj, sicer predvidevam, da bo telenovela kull, škoda da jo bodo morali skrajšati, ampak je pa boljša odločitev, kot če bi potem kar menjali protagonistko, ali kaj podobnega.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 22, 2013 3:34 am

Kristina je napisal/a:
Ojoj, sicer predvidevam, da bo telenovela kull, škoda da jo bodo morali skrajšati, ampak je pa boljša odločitev, kot če bi potem kar menjali protagonistko, ali kaj podobnega.
90 je zame čisto dovolj delov, no odvisno kaj gledamo Smile Je pa res, da so se dobro odločili, da niso menjali Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 22, 2013 3:38 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ojoj, sicer predvidevam, da bo telenovela kull, škoda da jo bodo morali skrajšati, ampak je pa boljša odločitev, kot če bi potem kar menjali protagonistko, ali kaj podobnega.
90 je zame čisto dovolj delov, no odvisno kaj gledamo :)Je pa res, da so se dobro odločili, da niso menjali Smile

Saj je res dovolj, ampak ponavadi so telenovele vedno čez 100 delov, 130 je ravno tisto lepo dovolj! Smile No, da se ponovi, boljše da so se tako odločili, kot za menjavo.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 24, 2013 5:10 am

Crisbel in Oriana

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 1d6a5584653b11e380730e10
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 24, 2013 5:30 am

Crisbel z novo barvo las, jo malo pomiri. Smile
Oriana pa kar močna v obraz deluje, sicer ni.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 24, 2013 5:46 am

Kristina je napisal/a:
Crisbel z novo barvo las, jo malo pomiri. Smile
Oriana pa kar močna v obraz deluje, sicer ni.

Res, ja....važno, da ima vlogo:)

Oriana pa mislim, da je na sveže zaljubljena...glede na slike na instagramu!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 24, 2013 5:47 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Crisbel z novo barvo las, jo malo pomiri. Smile
Oriana pa kar močna v obraz deluje, sicer ni.

Res, ja....važno, da ima vlogo:)

Oriana pa mislim, da je na sveže zaljubljena...glede na slike na instagramu!

To jo pa definitivno ima vedno lepo "zrihtano". Smile

Aja? Lepo.  Cool 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePet Dec 27, 2013 2:45 am

Zaradi počasnega snemanja, montiranja naj bi telenovela na venezuelske
TV zaslone prišla šele v marcu in ne konec januarja kot je bilo sprva predvideno.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePon Dec 30, 2013 2:46 am

V intervjuje je CARLA GIRALDO (Kolumbijska igralka, ki je protagonista) povedala, da kljub svoji nosečnosti ne bodo krajšali novele, ampak le pohiteli s snemanjem. Poleg tega pravi, da je sita vseh čenč, laži, ki se govori naokoli kako težavna je kot igralka in, da se krega kar povprek s sodelavci.
Priznala je, da je bila res prava diva, in, da se je kregala le v garderobi z oblikovalcem za obleke...ker noče, da ena oseba pokvari tako velik projekt s slabo izbiro oblek. Pravi, da je samo s tem gospodom prišla do nesporazumov, ker ne mara povprečnosti, hoče, da je vse dovršeno.

Ni pa niti hotela povedati v katerem mesecu nosečnosti je....se je pa razbralo, da je samska in, da je zanjo prav ljubezen do otroka tista prava, ki si jo želi.

Prav tako pravi, da je vedno oboževala venezuelske telenovele, da je odraščala z njimi....


P.S. Meni je delovala precej arogantno, divasto in ne preveč prijazno, čeprav jo delno razumem glede novinarskih laži....Ampak vseeno, ni pustila pozitivnega vtisa na meni.


______________________

INTERVJU:

sábado 28 de diciembre de 2013 12:00 AM
Carla Giraldo (Medellín, 1986) tiene tanto o más carácter que el de Nora, el papel principal de la novela que marca el regreso a los dramáticos de Ibsen Martínez. La actriz, recordada por Me llaman Lolita, habla con admiración cuando se refiere al escritor venezolano; con pasión cuando describe el personaje que interpreta en la producción de Televen que se estrenará en 2014; pero con mucha más firmeza cuando desmiente todas las publicaciones que la han calificado de problemática, en especial, la versión que asegura que no se la lleva bien con su compañero Andrés Zúñiga.

Giraldo ganó el papel de la nueva galana de Ibsen en dos casting que grabó en Colombia mientras terminaba sus compromisos con Los graduados de RCN y Cumbia Ninja de Fox. "Él me habló de cómo era Nora, que era lo que quería ver de ella, su parte humana, social", cuenta de su primera conversación con el autor y agrega: "Para mí Ibsen es uno de los mejores dramaturgos que hay. He leído sus libros y estoy complacida de estar bajo su escritura".

-¿Cómo se preparó para interpretarla?

-La empecé a preparar en Colombia con un profesor de actuación, que es lo que siempre hago antes de darle vida a un alma nueva, y cuando llegué aquí, escuché a mis compañeros actores, mis directores, sus visiones y, sin salirme de mis parámetros, la hice una mujer recia, fuerte, que no se doblega ante nada, pero que se muere de amor por su familia, que es su talón de Aquiles, como esa piedrita que la hace resbalar. Para mí, Nora es una mujer emprendedora, que quiere salir adelante, que quiere vivir para ser alguien y eso me parece súper válido. A veces, la gente se acostumbra a sobrevivir y yo pienso que Nora no es una mujer que sobrevive, es una mujer que vive su día a día porque quiere llegar a ser algo y ese algo lo van a encontrar al final de la novela (risas).

-Es una coproducción con talento de varios países, ¿cómo ha sido ese engranaje? ¿Cómo se la lleva con sus compañeros?

-Me la llevo muy bien con todos mis compañeros actores, por ahí anda un chisme que dice que me la llevo muy mal con Andres Zúñiga que es el protagonista. Es falso. Nos la llevamos muy bien y esto es una familia y como en todas las familias, en algún momento tienes desencuentros, tienes diferencias de opinión, pero no quiere decir que no las llevemos mal. Andrés es un chico al que adoro, al que admiro, es su primera aparición en televisión, yo estoy igual de nerviosa que él. Con el resto de compañeros también es maravilloso el trabajo, con los compañeros venezolanos, mexicanos, ha sido muy rico, a veces, el trabajo se nos complica un poco por miles de situaciones que pasan en el país, se nos complica llegar a hacer una escena, canalizarla. Con los únicos con los que he tenido problemas y lo digo así, a calzón quitao, para que ya dejen los chismes ha sido con el departamento de vestuario, con el jefe que se llama Edward. Ha sido con el único con el que he siempre he tenido un desencuentro porque yo soy una persona muy metódica, me gustan las cosas bien hechas. Odio la mediocridad y por eso tengo diferencias con ese señor. De resto, yo me la llevo muy bien con todo el mundo, me parece que todos son trabajadores, que todos quieren salir adelante, que todos están aportando su granito de arena para que la industria de la televisión en Venezuela salga a flote.

-Dicen que está embarazada y que por eso la novela va a sufrir un recorte...

-No va a sufrir un recorte. Simplemente, se va a hacer más rápido y bueno sí, yo estoy felizmente enamorada de mi hijo y no es un secreto. No es malo. Para mí, al contrario, ha sido una bendición. No tengo que ocultarlo.

-¿Cuántas semanas tiene de embarazo?

-Ésa sí me la guardo (risas).

-¿Anhelaba convertirse en madre?

-Claro, yo creo que toda mujer quiere ser mamá y sueña con casarse. Bueno, a mí no me ha tocado soñar con casarme todavía, pero siempre soñé con tener mi compañero real de vida, que para mí son los hijos. Los hijos son los que te acompañan en las buenas y en las malas. Es ese amor a ciegas que esperas durante nueve meses para conocer. Es ese amor genuino y bueno.

-¿Ya sabe el sexo del bebé?

-No, no sé nada.

-¿En algún momento ha cuestionado la calidad de las novelas venezolanas?

-No, para nada. A mí me encantan. Además, yo crecí viendo las novelas venezolanas ¿Cómo no acordarme de Mi gorda bella?, y de ahí para atrás miles. Veía El club de los tigritos, Nubeluz. Todo. Yo amo este país. Yo tuve amores venezolanos. Fui fan de muchos chicos de Venezuela (...). Y ahora que la industria de la telenovela está como está, me llaman a mí para poner un granito de arena y cómo no hacerlo si con eso crecí. Me encantan las novelas que hacen en Venezuela, seguro estarán diciendo eso porque me he quejado por lo del vestuario de mi novela.

La conversación con la protagonista de Nora no termina sin que insista en que se diga la verdad. "Quiero que lo pongas. Estoy mamada del lleva y trae de los pasquines. Me tienen harta. Sí, he peleado y sí he sido diva a la hora de exigir un buen diseño de vestuario (...). Edward ha sido una persona que no ha puesto de su parte, que parece que no le importara la novela y pasa por encima de todo. Es muy triste porque es un producto maravilloso. Una sola persona puede dañar un producto. No puede ser que yo sea la mala y que no digan realmente lo que pasa".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePon Dec 30, 2013 6:08 am

Če se navežem na ta intervju s Carlo. Niti jo ne poznam kot igralko ali osebo, vseeno bi rekla da v tem poklicu vsak sčasoma postane aroganten, divast in ne preveč prijazen do novinarjev. Različni smo si. Nekateri bodo take trače sprejeli z nasmehom na obrazu in se delali da jim je vseeno, kaj se piše in govori o njih. V bistvu bodo pa enako jezni kot so taki kot Carla, ki takoj pokažejo, kaj si mislijo o tem, ko jih ljudje ogovarjajo, si izmišljuje novice o njih ali govorijo resnico o njih, ampak njimi ni všeč da so jih razkrili.Smile V tem primeru težko ocenim, kateri tip osebe mi je bolj ljubši. Ta, ki se dela da mu je vseeno in vse sprejme z nasmehom, ali ta, ki pokaže čustva, je nesramen, aroganten in se obnaša da ni naredili nič narobe. Prvi se ti bo skos lagal v obraz in se smejal govoricam, drugi ti bo vsaj pokazal, kaj si misli o tvojih govoricah.

Sama vedno trdim to da, če je taka novica prišla ven v medije, da je nekdo težaven kot igralec, da se krega s svojimi kolegi na snemanju, da je le neka resnica v temu, če ne taka novica ne bi prišla ven v medije. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePon Dec 30, 2013 6:35 am

Katka je napisal/a:
Če se navežem na ta intervju s Carlo. Niti jo ne poznam kot igralko ali osebo, vseeno bi rekla da v tem poklicu vsak sčasoma postane aroganten, divast in ne preveč prijazen do novinarjev. Različni smo si. Nekateri bodo take trače sprejeli z nasmehom na obrazu in se delali da jim je vseeno, kaj se piše in govori o njih. V bistvu bodo pa enako jezni kot so taki kot Carla, ki takoj pokažejo, kaj si mislijo o tem, ko jih ljudje ogovarjajo, si izmišljuje novice o njih ali govorijo resnico o njih, ampak njimi ni všeč da so jih razkrili.Smile V tem primeru težko ocenim, kateri tip osebe mi je bolj ljubši. Ta, ki se dela da mu je vseeno in vse sprejme z nasmehom, ali ta, ki pokaže čustva, je nesramen, aroganten in se obnaša da ni naredili nič narobe. Prvi se ti bo skos lagal v obraz in se smejal govoricam, drugi ti bo vsaj pokazal, kaj si misli o tvojih govoricah.

Sama vedno trdim to da, če je taka novica prišla ven v medije, da je nekdo težaven kot igralec, da se krega s svojimi kolegi na snemanju, da je le neka resnica v temu, če ne taka novica ne bi prišla ven v medije. Very Happy

Točno o tem se razmišljal nato, ko sem to napisal....da nekdo je takoj direkten, pokaže že v intervjuju kar si misli o takih zadevah, pove take stvari na "realen" način. Drugi pa v javnosti odreagirajo mirneje, elegantneje....to zadnje občudujem, ker moraš za to biti dovolj močan, da na hitro (odvisno od primera) primerno odreagiraš.

Npr. ni mi všeč, da nekdo potem polemizira neke svoje zadeve in daje divje izjave...je prav, da nekaj razjasniš, ampak v slogu.

Kar se pa tiče njene prepirljivosti, tudi jaz v to verjamem, kjer je dim, je tudi ogenj....Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePon Dec 30, 2013 8:31 am

Mateo je napisal/a:
Točno o tem se razmišljal nato, ko sem to napisal....da nekdo je takoj direkten, pokaže že v intervjuju kar si misli o takih zadevah, pove take stvari na "realen" način. Drugi pa v javnosti odreagirajo mirneje, elegantneje....to zadnje občudujem, ker moraš za to biti dovolj močan, da na hitro (odvisno od primera) primerno odreagiraš.

Npr. ni mi všeč, da nekdo potem polemizira neke svoje zadeve in daje divje izjave...je prav, da nekaj razjasniš, ampak v slogu.

Kar se pa tiče njene prepirljivosti, tudi jaz v to verjamem, kjer je dim, je tudi ogenj....Wink
Večini je všeč ta direktnost. Very Happy Je pa res da v življenju moraš paziti, kako se izražaš, sploh v takih situacijah. Ko si slaven, naj bi te to naučili, kako se izražati in odzivati v javnosti. Ni lepo pač da si prikazan v slabi luči. Ponavadi so "hinavci" v takih primerih prikazani na bolj lepši način kot ljudje, ki se ne znajo kontrolirati kot je Carla in ti povejo nazaj, kaj si mislijo in ni važno na kakšen način. Se strinjam s tabo, da je občudujoče da na take govorice reagiraš na miren in eleganten način. Vprašanje je potem, kako mirno se temu odzivaš, ko nisi pod očmi javnosti. Verjetno razbijaš v hotelski sobi, se dereš na svoje ljudi, kako so nesposobni. Laughing

Včasih je boljše da rečeš "no comment" in si misliš svoje kot da razpravljaš, če že ne znaš komunicirati na hinavski način. To pač govorim v primeru, da si slavna oseba.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 2:33 am

Katka je napisal/a:
Vprašanje je potem, kako mirno se temu odzivaš, ko nisi pod očmi javnosti. Verjetno razbijaš v hotelski sobi, se dereš na svoje ljudi, kako so nesposobni. Laughing

Včasih je boljše da rečeš "no comment" in si misliš svoje kot da razpravljaš, če že ne znaš komunicirati na hinavski način. To pač govorim v primeru, da si slavna oseba.

Hehehe, ja bi znalo biti tako, ampak mislim, da je pravilno, da take stvari zaupaš na drugačen način svojim bližnjim, se jim zaupaš, kričiš, jočeš - karkoli!Smile Ker moraš dati vse te občutke ven, če ti kaj ne paše in te kaj zmoti. Seveda je spet razlika kakšen človek si, ali umazano perilo pereš pred vsemi, ali rad neke stvari pri sebi, pri svojih razčistiš - to te še ne dela nujno hinavca:)

Ja, res je dobro ne komentirati ali pa preprosto reči, da ne boš govoril o temu, ker je zasebno...neko mejo moraš znati postaviti...ampak nadležni bodo tako ali drugače. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePet Jan 03, 2014 2:04 am

MALO OFF TOPIC, pa vseeno

Carlo Giraldo sem včeraj videl, da igra v LOS HEREDEROS DEL MONTE (RTI&Telemundo), ki se predvaja na Planet TV. Dobro igra, ampak mi ni ravno lepa...Igrajo pa tudi Marlene Favela (igra boljše kot ponavadi, ampak vseeno slabo), Mario Cimarro - spet mu je ime Juan, in ima dva, tri brate?!! Živijo na ranču....igra tudi Natacha Klauss, Alejandra Sandoval (Dulce amargo, Luna la heredera,...), Roberto Mateos, Jose Luis Resendez, Pedro Rendon (Negra consentida)...etc

INTRO, pesem mi je dobra
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePet Jan 03, 2014 3:48 am

To je ta pesem! Smile Tudi meni je bila zelo všeč! Sem pa pogledala tu in tam kakšen del, ko je bila ta telenovela še na hrvaškem RTLju. Sicer pa nisem navdušena nad igralsko zasedbo, pa tudi sicer kolumbijske telenovele mi nikoli niso bile preveč všeč... verjetno zaradi naglasa...  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePet Jan 03, 2014 4:15 am

Ja, meni je zelo všeč pesem....glede novele se pa strinjam...včeraj sem malo pokukal:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 26, 2014 9:48 am


NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 165377528193764529191086



- dobro zgleda, čeprav bolj malo razumem zgodbo
- glavna igralka je iz mojega vidika brez vezna, pokritizirali so jo tudi vsi na venez. forumu
- Sabrina Seara izgleda odlično in deluje v vlogi negativke več kot super, zna biti, da bo zasenčila glavno, kajti že  po trailerju deluje bolj v ospredju in z boljšo vlogo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 26, 2014 10:47 am

Jaz ne razumem čisto dobro še zgodbe, ampak mi glavna vloga sploh ni všeč!
Je pa Sabrina res odlična, super zgleda, dobra v glavnem!  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 26, 2014 10:51 am

Meni že odkar sem jo videl ni všeč, zdaj pa še manj....ni mi niti simpatična, poleg tega vem, da so imeli velike probleme z njo na snemanjih...bila je zelo težavna, zahtevna, prepirljiva....zdaj pa še sitnari vsem po vrsti, da naj pohitijo s snemanji, ker je vmes zanosila :S
Do sedaj so imeli vsi tuji igralci v v VZLA (Dulce amargo, Las bandidas) same odlične izkušnje s tovrstno izkušnjo.

No, zdaj sem zašel...
skratka škoda, da je ravno ona glavna igralka...ampak pustimo ji, da se izkaže, da vidim kakšni bodo komentarji!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 26, 2014 10:53 am

Mateo je napisal/a:
Meni že odkar sem jo videl ni všeč, zdaj pa še manj....ni mi niti simpatična, poleg tega vem, da so imeli velike probleme z njo na snemanjih...bila je zelo težavna, zahtevna, prepirljiva....zdaj pa še sitnari vsem po vrsti, da naj pohitijo s snemanji, ker je vmes zanosila :S
Do sedaj so imeli vsi tuji igralci v v VZLA (Dulce amargo, Las bandidas) same odlične izkušnje s tovrstno izkušnjo.

No, zdaj sem zašel...
skratka škoda, da je ravno ona glavna igralka...ampak pustimo ji, da se izkaže, da vidim kakšni bodo komentarji!Smile

Tako je, škoda, da je ona glavna igralka, čeprav bo telenovela verjetno kar dobra, sploh po Dulce amargo sklepam, da bo scenarij odličen in vsekakor tudi zgodba.

No, kakšna ona je, sicer ne moremo točno vedeti, vsekakor ji ravno za nosečnost ne moremo zameriti, za ostale stvari pa v primeru, da so resniče, seveda.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 01, 2014 3:26 am

PREMIERA, v marcu na TELEVEN
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2014 4:48 am

V polnosti vseh zapletov s snemanji, nosečnost glavne igralke, nevarno in ogroženo snemanje...vse skupaj je povzročilo prestavitev premiere NORE. Ta bo šele v septembru 2014.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimePet Apr 25, 2014 11:20 am

NOVELO ZAPUSTILA TAKO GLAVNA IGRALKA (nosečnost, razni neprimerni izbruhi, zamujanja, obnašanje dive...), nato pa je kasneje za njo zapustil snemanja tudi GLAVNI IGRALEC. Zdaj se govori, da bodo malo "preuredili" in naredili, da bo imela SABRINA SEARA še večjo pomembnost vloge.

KATASTROFA - Škoda, ampak mislim, da je telenovele obsojena na  Mad  Žal, slabo so izbrali igralce.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 26, 2014 1:07 pm

Mateo je napisal/a:
NOVELO ZAPUSTILA TAKO GLAVNA IGRALKA (nosečnost, razni neprimerni izbruhi, zamujanja, obnašanje dive...), nato pa je kasneje za njo zapustil snemanja tudi GLAVNI IGRALEC. Zdaj se govori, da bodo malo "preuredili" in naredili, da bo imela SABRINA SEARA še večjo pomembnost vloge.

KATASTROFA - Škoda, ampak mislim, da je telenovele obsojena na  Mad  Žal, slabo so izbrali igralce.

Ojojoj, res škoda telenovele, ker ni slaba zgodba... pa po videm Dulce amargu, bi rekla, da so bili na dobri poti... Sicer pa kull za Sabrino, ona je vsaj v redu.  cheers 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)    NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)   - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
NORA (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2013)
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DULCE AMARGO (Televen & Cadena 3 & Telemundo, 2012 - 2013)
» Buscando a Larissa Duarte (Televen, Cadena Tres & Telemundo, 2013)
»  PREVENTA /TELEVEN 2013
» Mi prima Ciela na Televen!
» Serije/telenovele CADENA TRES/Argos Produccion

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: