Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 3:11 am

Mateo je napisal/a:
oho...andrijanca....slike iz facebooka, verjetno, ne?

Jp... tam iz skupine njene ... samo nje ni več prijavljene gor, včasih je bila, ko je še pisala.
No, ampak je pa sedaj pravijo, da spet ... ampak ne vedo če je res ona ... Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 7:57 am

Ohoho! Luštna... ampak ne najbolj zvesta, ne?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:14 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
oho...andrijanca....slike iz facebooka, verjetno, ne?

Jp... tam iz skupine njene ... samo nje ni več prijavljene gor, včasih je bila, ko je še pisala.
No, ampak je pa sedaj pravijo, da spet ... ampak ne vedo če je res ona ... Smile

a, tako torej.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 9:28 am

vesna je napisal/a:
Ohoho! Luštna... ampak ne najbolj zvesta, ne?

Ja, je lušna ... zvesta? Zakaj? Mislim ... jst ne vem če ima drugega že, ampak ... no, ne vem ... kako si mislila?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 12:35 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ohoho! Luštna... ampak ne najbolj zvesta, ne?

Ja, je lušna ... zvesta? Zakaj? Mislim ... jst ne vem če ima drugega že, ampak ... no, ne vem ... kako si mislila?

No, čudno se je obnašala po Tošetovi smrti. Po eni strani je iskala medijsko pozornost, po drugi strani pa ni hodilia na njegov grob, takrat naj bi si našla drugega, ne?
Že iz spoštovanja do njegovih staršev bi se lahko takoj po njegovi smrti drugače obnašala.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 12:58 pm

Ali je kdo vedel, da sta (bila) Matthew Perry (Prijatelji) in Lauren Graham (Midve z mamo) par Shocked confused ?

Po nekaterih podatkih sta spet skupaj, po drugih pa sta po koncu zveze (ki sta jo večkrat začela in potem prekinila) samo najboljša prijatelja. Onadva pa vsako takšno vprašanje obrneta na šalo. Dejstvo je, da še vedno hodita skupaj na prireditve in imata kar nekaj skupnih projektov.


RAZNE SLIKE - Page 22 Perry-graham3

RAZNE SLIKE - Page 22 Perry-graham2


RAZNE SLIKE - Page 22 Perry-graham


RAZNE SLIKE - Page 22 Perry-graham5
RAZNE SLIKE - Page 22 Perry-graham6



Res bi rada vedela, če je kdo izmed vas to vedel? Ker jaz nisem. Sta mi pa neverjetno luštna skupi (no, tudi drugače sta mi bila oba zelo všeč).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:00 pm

Aja?? Ne nisem vedu...po pravici povedano nikoli nisem spremljal njunega zasebnega življenja...oz. o njima se niti ne pojavlja toliko novic....sicer pa zanimivo.

On zj igra na POP TV v neki seriji Studio 60, ne? Sem zadnjič videl....ampak ne gledam....

Všeč mi je bil njegov film s Salmo Hayek, Na vrat na nos.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:07 pm

Men je on tok všeč v Prijateljih (no, saj so mi vsi, ampak on pa še posebej) in ona mi je tudi izredno všeč (oba lika sta mi bila všeč - od nje in od Rori).

Samo se mi zdi zanimivo, ker sta super skupaj. Zdi se mi, da se zelo ujemata.

Čeprav verjetno nista več par, ampak samo najboljša prijatelja, ker bi drugače to povedala javno. Vsaj jst tako mislim...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:16 pm

vesna je napisal/a:
Men je on tok všeč v Prijateljih (no, saj so mi vsi, ampak on pa še posebej) in ona mi je tudi izredno všeč (oba lika sta mi bila všeč - od nje in od Rori).

Samo se mi zdi zanimivo, ker sta super skupaj. Zdi se mi, da se zelo ujemata.

Čeprav verjetno nista več par, ampak samo najboljša prijatelja, ker bi drugače to povedala javno. Vsaj jst tako mislim...

No, men je Matthew všeč v Prijateljih kot lik, pač tko kot vsi....je tebi še kako drugače?

Njo pa ne poznam tako zelo dobro...enkrat, mogoče dvakrat sem sem ter tja pogledal njeno serijo....vem, da je Matku simpatična.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:21 pm

Ja, meni je Gilmore girls zlo luštna serija. V bistvu bi jo morala našteti med svoje najljubše. O mami in hčerki, ki sta sami. In Prijatelje tudi.

Ja, meni je bil med Chandlerjem, Rossom in Joeyem najbolj všeč Chandler (kot tip). Ross mi ni bil tko, Joey je bil pa tud zlo velika faca.
Od žensk so ble pa vse tri simpatične. Kot si reku, Phibie je zabavna, Rachel je zlo simpatična, Monica mi je bla pa tudi zelo všeč.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:24 pm

vesna je napisal/a:
Ja, meni je Gilmore girls zlo luštna serija. V bistvu bi jo morala našteti med svoje najljubše. O mami in hčerki, ki sta sami. In Prijatelje tudi.

Ja, meni je bil med Chandlerjem, Rossom in Joeyem najbolj všeč Chandler (kot tip). Ross mi ni bil tko, Joey je bil pa tud zlo velika faca.
Od žensk so ble pa vse tri simpatične. Kot si reku, Phibie je zabavna, Rachel je zlo simpatična, Monica mi je bla pa tudi zelo všeč.

Verjamem, da je dobra, ja....ko sva že pri serijah moram povedati, da zdaj spremljam October road (Domači kraj) na kanalu a ob sobotah....ful dobr....priporočam.

Men je tud serija Prijatelji med najljubšimi, če ne celo najljubša....liki so mi pa vsi zlo ljubi...vsak je nekaj posebnega...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:30 pm

Bom si kdaj pogledala October road.

Ja, Prijatelji so pa res tko dobri. No, Gilmore girls ne zaostajajo tako zelo veliko.
Upam, da bodo napravili nadaljevanje Prijateljev, mogoče kot film.

Tudi Jennifer zdaj nima več nobene zares odmevne vloge, se mi zdi.

Samo se mi je zdelo pa tako smešno, da sta dva glavna igralca različnih serij (bils) par. In zabavno mi delujeta skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:38 pm

vesna je napisal/a:
Bom si kdaj pogledala October road.

Ja, Prijatelji so pa res tko dobri. No, Gilmore girls ne zaostajajo tako zelo veliko.
Upam, da bodo napravili nadaljevanje Prijateljev, mogoče kot film.

Tudi Jennifer zdaj nima več nobene zares odmevne vloge, se mi zdi.

Samo se mi je zdelo pa tako smešno, da sta dva glavna igralca različnih serij (bils) par. In zabavno mi delujeta skupaj.

Ja, sj za Friends se govori, da bodo verjetno posneli film......No, Jennifer gre kljub temu, da nima nobene tako zelo odmevne vloge, dobro...denarja ji gotovo ne primanjkuje....vem, da sta znana njena dva filma. In prišla je Polly (iz leta 04, če se ne motim) in pa the break up, katerega imam celo na dvdju...je kar zanimiv...ima dva konca hehh, to bi bilo zihr tebi všeč cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:40 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Bom si kdaj pogledala October road.

Ja, Prijatelji so pa res tko dobri. No, Gilmore girls ne zaostajajo tako zelo veliko.
Upam, da bodo napravili nadaljevanje Prijateljev, mogoče kot film.

Tudi Jennifer zdaj nima več nobene zares odmevne vloge, se mi zdi.

Samo se mi je zdelo pa tako smešno, da sta dva glavna igralca različnih serij (bils) par. In zabavno mi delujeta skupaj.

Ja, sj za Friends se govori, da bodo verjetno posneli film......No, Jennifer gre kljub temu, da nima nobene tako zelo odmevne vloge, dobro...denarja ji gotovo ne primanjkuje....vem, da sta znana njena dva filma. In prišla je Polly (iz leta 04, če se ne motim) in pa the break up, katerega imam celo na dvdju...je kar zanimiv...ima dva konca hehh, to bi bilo zihr tebi všeč cheers

Aja? hehe... mogoče bi mi bil pa res všeč. Saj res... a si kdaj gledal nanizanko Joey? Ti je bla všeč?
Men se je zdela dost slabš od Prijateljev, prav veliko pa nisem gledala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:45 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Bom si kdaj pogledala October road.

Ja, Prijatelji so pa res tko dobri. No, Gilmore girls ne zaostajajo tako zelo veliko.
Upam, da bodo napravili nadaljevanje Prijateljev, mogoče kot film.

Tudi Jennifer zdaj nima več nobene zares odmevne vloge, se mi zdi.

Samo se mi je zdelo pa tako smešno, da sta dva glavna igralca različnih serij (bils) par. In zabavno mi delujeta skupaj.

Ja, sj za Friends se govori, da bodo verjetno posneli film......No, Jennifer gre kljub temu, da nima nobene tako zelo odmevne vloge, dobro...denarja ji gotovo ne primanjkuje....vem, da sta znana njena dva filma. In prišla je Polly (iz leta 04, če se ne motim) in pa the break up, katerega imam celo na dvdju...je kar zanimiv...ima dva konca hehh, to bi bilo zihr tebi všeč cheers

Aja? hehe... mogoče bi mi bil pa res všeč. Saj res... a si kdaj gledal nanizanko Joey? Ti je bla všeč?
Men se je zdela dost slabš od Prijateljev, prav veliko pa nisem gledala.

Aha...prav to sem te hotel vprašati...ja jst sem enkrat res gledal cel del....in sj je smešno.....ampak ni tistega pravega vzdušja....daleč za prijatelji....ampak skušali so, ampak itak so ustavili snemanja zaradi slabe gledanosti.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 2:52 pm

Ne vem... tista družina je bila slabo izbrana. Jst sm sicer gledala samo nekajkrat po par minut, ampak...
premalo se je okoli Joeya odvijalo... se mi zdi, da se je tam čisto spremenil njegov lik. Bolj je bil nek stric, ki skrbi za nečaka.
Jst mislim, da bi morali tam predstaviti njegove starše, ki bi bili pač primerni zgodbi, pa on bi moral biti še vedno najbolj breskrben lik v nanizanki...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 3:08 pm

vesna je napisal/a:
Ne vem... tista družina je bila slabo izbrana. Jst sm sicer gledala samo nekajkrat po par minut, ampak...
premalo se je okoli Joeya odvijalo... se mi zdi, da se je tam čisto spremenil njegov lik. Bolj je bil nek stric, ki skrbi za nečaka.
Jst mislim, da bi morali tam predstaviti njegove starše, ki bi bili pač primerni zgodbi, pa on bi moral biti še vedno najbolj breskrben lik v nanizanki...

aja...toliko ne vem...jst sem gledal del, kjer je bil na snemanju kao neke serije....in je imel razne težave s soigralcem, šefinjo...itd....ni lih kazalo nečaka....samo nek prijatelj je bil.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 3:34 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 3:54 pm

Hvala. Všeč mi je, ker tukaj lahko smetimo, kolikor hočemo.
Super forum.

Grem. Se moram še učit Embarassed . Ne vem, če bom šla danes sploh spat. Adijo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 3:57 pm

vesna je napisal/a:
Hvala. Všeč mi je, ker tukaj lahko smetimo, kolikor hočemo.
Super forum.

Grem. Se moram še učit Embarassed . Ne vem, če bom šla danes sploh spat. Adijo.

Enako, ja...ni nobenih pravil....heh

NO, lepo se uči...veliko uspeha!!!

LAHKO NOČ
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 11:22 pm

ena slika s facebooka na kateri so: Angie Cepeda , Ivan Garmendia , María Cristina Lozada, Salvador del Solar ...

RAZNE SLIKE - Page 22 N1072384650912495988fu3
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 11:30 pm

vesna je napisal/a:


No, čudno se je obnašala po Tošetovi smrti. Po eni strani je iskala medijsko pozornost, po drugi strani pa ni hodilia na njegov grob, takrat naj bi si našla drugega, ne?
Že iz spoštovanja do njegovih staršev bi se lahko takoj po njegovi smrti drugače obnašala.

Oprosti, ker ti šele sedaj odgovarjam, nisem prej videla.

Torej kako mislim ... mene je malce zmotilo ravno to, ker po eni strani jo razumem, da je iskala pozornost, ker v času, ko sta bila s Tošejem skupaj, o tem nista govorila. Potem je verjetno čutila to potrebo, da naglas pove, da sta bila par .. veš... nekako tko razumem. Čeprav mi niso bili všeč tej njeni dolgi intervjuji, sploh takoj po pogrebu itd...kako je hodila na njegov grob ne vem ... mislim, da ne pretirano, kakor tudi ni obiskovala njegove družine.
Po mojem vsak po svoje preboleva, ne vem ali bi ji dala prav, ali ne. Vsekakor je pa mlada, lepa, pred seboj ima še celo življenje. Zdi se mi, da prevsem bolj realno gleda na svet kot jst. Ona je recimo razmišljala povsem normalno, da gre življenje dalje, ne more ves čas žalovati, spominja se lahko, vendar rane je treba zacelit ... Pač, po eni strani je res carica, da je tako močna itd, glede na to, da ji naj bi Toše pomenil vse. Ne vem sicer, če ima sedaj koga drugega, tega ne bi vedela. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 11:31 pm

Hvala Jami za slikico. Angie je seveda zelo luškana kot ponavadi. Lepa.
Hvala!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 2:35 am

Hvala Jami!!! Angie je res simpatična!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 10:40 am

ANA LUCIA DOMINGUEZ

RAZNE SLIKE - Page 22 6a9d9ee5eebe
RAZNE SLIKE - Page 22 F2030ce7c000
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 22 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 22 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 22 od 40Pojdi na stran : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: